S-Ligo Sławomir Chmielowski

Kraków

Opinie o S-Ligo Sławomir Chmielowski

Aneta

@bartmanrozumiem, że w firmie występuje rotacja. Jakiego stanowiska ona dotyczy? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak obecnie wygląda praca w S-Ligo.

fifi

owszem, widziałam szeroki rozstrzał jeśli chodzi o działay i oferty pracy, jednak mnie u nich najbardziej interesuje jakieś zatrudnienie i stanowisko pracy w biurze obsługi klienta biznesowego bo to większa kasa z prowizji

bartman

ertg- nie żałuj... rotacja chyba wiele wyjasnią...

Evka

Jeżeli iść do telemarketingu, to do firmy, która daje umowy, zaktualizowane bazy danych, profesjonalny sprzęt, nie gnieżdżenie się 10 osób na 12 m kwadratowych. S-Ligo niestety to taka mini fabryczka, która niestety nie ma nic wspólnego z prawdziwą firmą telemarketingową.

ja

Za moich czasów zarabialismy po 500-700zl netto, ale to było dawno temu.Ja nie polecam. Mimo fajnych ludzi, firma funkcjonuje głównie na wysiłku lapiacych się wszystkiego studentów.Jak się nie podoba to droga wolna, bo za dwa dni i tak się ktoś znajdzie.

super makak

ja również bardzo zainteresowany jestem zatrudnieniem w S-Ligo Sławomir Chmielowski natomiast niepokoi mnie tak jak poprzednika cisza na tym forum. czy firma jednak działa nadal na rynku czy nie? najbardziej odpowiadałoby mi takie stanowisko jak wspomniany wczesniej doradca klienta biznesowego. wiecie jak wygląda wtedy netto pensja?

call

Bylem na rozmowie w tej firmie. Milo,jasno i klarownie. Raczej nie potwierdzam wcześniejszych info na temat firmy.Fajne godziny i stawki realne.

Dickens
@call 18.07.2014 22:00

Call- rozbawiles mnie! Po rozmowie tylko tyle stwierdziles? Daje Ci miesiac, a potem znowu bedziesz szukal pracy :D

aleksy

Ja nie wiem na ile wierzyc tym opiniom, bo wiadomo, że czasem tworza je rozgoryczeni pracownicy, potwierdzicie je?

Paula

Ten BYŁY PRACOWNIK to chyba sam właściciel sobie napisał taką opinię. Pracowałam tam nieco dłuższy czas i faktycznie chaos panuje tam ogromny. Wiele nie da się zarobić, a wymagania rodem z firm, (usunięte przez administratora)Niestety w S-Ligo panują inne zasady współpracy, zdecydowanie gorsze.

zaniepokojony

Czy ta firma wogóle jeszcze instnieje? Strona WWW zlikwidowana, brak jakichkolwiek danych kontaktowych,a co za tym idzie brak kontaktu z firmą.

brytan

hej, czytam te opinie i wierzyć się nie chce. Pracowałem tam kilka miesięcy i zarobiłem nieraz więcej niż te 900, fakt czasem zdarzało się mniej ale też dużo zależy od miesiąca : jak jest \" okołoświąteczny \" to jest trudniej bo ludzi nie ma itd. Jak się dzwoni to się zarabia, tyle. Atmosfera też ok chyba że komuś się nudzi i tworzy teorie spiskowe, ale pamiętam hehe kilku \"ciekawych\" kolegów...

Nadia

Mam jutro rozmowę w sprawie pracy w S-Ligo Chciałabym się dowiedzieć naprawdę czy warto, ewentualnie gdzie można naprawdę dobrze zarobić w telemarketingu, bądź będąc konsultantką telefoniczną ?

ona

chcesz pracowac w telemarketingu i dobrze zarabiac? napisz do mnie a nie idz do tej firmy tam w dobrym m-cu zarobilam 750 zł a teraz? 1800 zł!!

Grubson

Firma obiecuje wiele. Tak naprawdę pracownik zdany jest na siebie. Kierowniczka mało wykwalifikowana. trzeba pytać kolegów, którzy też wiele nie wiedzą. w porównaniu do innych firm telemarketingowych, to trzeba 2 razy wiecej pracwać, a zarobi się i tak mniej od innych. NIE POLECAM!! Na pewno nikt tak się nie rozwinie a tylko straci czas.

naprawde az tak zle ? :/

były pracownik

s-ligo, radzę poprosić o wzór umowy wraz z aneksem dot. korzystania z telefonu służbowego, na spotkaniu kwalifikacyjnym(na którym praca przedstawiona jest w samych superlatywach oczywiście) w celu zaoszczędzenia swojego czasu i pieniędzy.

Zostaw opinię o S-Ligo Sławomir Chmielowski - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie S-Ligo Sławomir Chmielowski