Opinie o LPP S.A. w Machnacz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LPP S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie LPP S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LPP S.A. w Machnacz

MORGAN

Na początku można dać potwierdzenie że wyrzucili ponad 200 osób ponieważ nie ma dla nich pracy. Na nocnej zmianie wyganiali ludzi o 4:30 aby poszli do domu. Ochrona taki pilnowała jakbyśmy mieli coś ukraść. Ludzie wychodzili z siebie aby bić te wasze (usunięte przez administratora)rekordy. Po co to było nawet głupiego dziękuje. Totalny bałagan organizacyjny, zatrudniają ludzi co w życiu mydła nie widzieli czy wiedzieli co to jest pisuar i do niego nie robimy przysłowiowej dwójki albo orgie w łazienkach. Mimo iż mało było pracy to i tak przyjmowali ludzi. Kierownictwo to tylko cyferkami się interesują. Maszyny i system co ciągle się psują, dziurawy dach w nowo wybudowanej hali, ciągłe zmiany sposobu pracy aby utrudnić pracownikom wykonywanie ich czynności. Żeby tam się utrzymać trzeba albo dobrze (usunięte przez administratora)albo lizać (usunięte przez administratora)

kto wie

Czy to prawda ze zwalniaj ludzi teraz i juz nie przyjmuja nowych?

Co nieco wiem
@kto wie

Nie przyjmują, ale zwolnień też nie ma

Były Pracownik lpp
@Co nieco wiem

Z dniem dzisiejszym bardzo dużo osób zwolnili z powodu braku pracy dla nas ja jestem jednym z nich.

@ Brak słów
@Były Pracownik lpp

Powiem tak jeśli masz znajomość i dobrze trzymasz paluszek w ...to zostaniesz!!!!

Lenka
@kto wie

Wielkie gratulacje dla kierowników i brygadzistów po dzisiejszym dniu porządnych i pracowitych pracowników mieliście za nic

Zwolniony

Żona załamana, nie będzie miała z kim się obściskiwać po kątach.

Dokładnie Monika bardzo się zmieniła.

Wozkowy

Dziś (usunięte przez administratora) łez i nerw. I nic dodać nie trzeba. Traktują tam ludzi jak ścierwo i dziś to polazalo całe LPP

Ona

To co dziś zrobiło LPP to .... niewiem nawet jak to nazwać. Zwolniono 200 osób tak po prostu. Zakład istnieje rok czasu a już takie (usunięte przez administratora)bo niby wojna... duża część tych osób naprawdę nie zasłużyła sobie na to. I ta oprawa potraktowali ludzi jak (usunięte przez administratora) Pilnoeani przez ochronę i w tych nerwach nawet zapalić nie mogli czekając na przemowę... nie patrzyli ani na to że sytuacja obecnie jest ciężka bo inflacja bo kredyty bo dzieci bo samotne matki czy wdowy... (usunięte przez administratora) zwykle. Z dnia na dzień OT tak. Niech zwolnią połowę tego co.lazi w czerwonych czy noebieskich kamizeleczkach bo niewiadomo kto tam już rządzi chyba kto rannej wstanie... żenada

Maria

Czy ktoś niedawno został tutaj zwolniony? Bo widzę serię komentarzy dodanych po sobie od faktycznie zniesmaczonej byłej pracownicy. Te zarzuty o groźbach, zabieraniu premii oraz poniżaniu przez kierownictwo to prawda? Ktoś zorientowany mógłby się do tego odnieść?

@Maria

Tak mogę się odnieść. Nie wiem.

Były Pracownik
@Maria

Tak to prawda sporom ilość razy byłem świadkiem takich zachowań kierownictwa oraz brygadzistów.

Maria
@Były Pracownik

Aha... ale skoro tak to nie wiesz czy to mogłoby być do dziś aktualne? jakby nie patrzeć prawie pół roku minęło, od kiedy już tu nie pracujesz? wiadomo czy coś w firmie się zmieniło w ostatnim czasie?

Znajomy
@Maria

Ja czekam na przyjęcia, bo w sąsiednich firmach dużo osób ma kogoś z rodziny w lpp i wszyscy sobie chwalą

Pikaczul

Tragiczna firma, w takim bałaganie jak w centrum lpp w Machnaczu jeszcze nie miałam okazji pracować.Kompletny brak organizacji, groźby za głupoty skutkujące zabieraniem premii,kierownictwo poniżej poziomu 0! Wmawianie ludziom rzeczy absurdalnych i robienie idiotów to ich motto przewodnie

Pikaczul

Pikaczu

Pikaczu

Nie polecam pracy w tej firmie. Chaos panujący wewnątrz hali pracowniczej pozostawia wiele do życzenia, kompletny brak organizacji, tragiczne kierownictwo sekcji,wmawianie ludziom czegoś czego nie zrobili,ciągłe doczepianie sie pod pretekstem zabierania premii.

Zostaw merytoryczną opinię o LPP S.A. - Machnacz

• Jak się pracuje w LPP S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy LPP S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 103.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LPP S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 11 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 46 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LPP S.A.?

Kandydaci do pracy w LPP S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LPP S.A.