Opinie o Weld Spaw Robert Wójtowicz w Ćwików

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Weld Spaw Robert Wójtowicz. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Weld Spaw Robert Wójtowicz o rekrutacji.


Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Weld Spaw Robert Wójtowicz w Ćwików

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Youtiber
Inne

Firma nie wywiązuje się ze swoich obowiązków i straszy pozwami wstyd i dno

2
Marek
Pracownik

Ogólnie polecam firma postawiła mi wiatę w miesiąc bardzo polecam pozdrawiam

4
Robert Wójtowicz
Inne
@Marek

To jest klient a nie taki który nie chce oddać za nic pieniędzy, wziąłem robotę to kasa ma być natychmiast, jak będę chciał to może podjadę i postawię wiatę

2
Argo Nowy wpis
Inne

Typowe Polskie podejście do biznesu. Wziąć pieniądze, nie wywiązać się ze swojej pracy i jeszcze straszyć sądami. Gość jeszcze odpisuje w komentarzach na opinie i nawet po samej składni zdań widać, że z inteligencją i ogładą jest na bakier. Nie zamawiajcie nic u takiej osoby, niech firma sama z siebie upadnie.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.
 Pytanie

Czy w Weld Spaw Robert Wójtowicz pracuje się na open space?

Jockerfarm Nowy wpis
Inne
 Pytanie

Nie wywiązuje się z umowy Wiata powinna stać już dawno temu niestety pan Robert Wójtowicz pozwał Adriana za nie wpłacenie pieniędzy 55 tys zł. Dostał już swoje pieniądze i nadał mu mało a wiaty jak nie było tak niema. (usunięte przez administratora)

Tomasz Nowy wpis
Były pracownik

Nigdy nie współpracacowalem z gorszą firmą Pieniadze Wpłacone a robota nie zrobiona

 Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Weld Spaw Robert Wójtowicz się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Kulpix
Inne

Firma wyłudza pieniądze i nie wywiązuje się z umowy. Straszą pozwami, co jest kompletnie nieprzemyślane, bo to jest ich początek końca.

Marek
Pracownik

Ogólnie polecam firma postawiła mi wiatę w miesiąc bardzo polecam pozdrawiam

4
..123..+
Inne

Własciciel sam sobie odpisuje,

Robert Wójtowicz
Inne
@Marek

To jest klient a nie taki który nie chce oddać za nic pieniędzy, wziąłem robotę to kasa ma być natychmiast, jak będę chciał to może podjadę i postawię wiatę

2
Andrzej
Inne

Człowiek bierze zaliczki i nie wywiązuje się z umowy. Straszy sądem, ma swoich adwokatów. Żałosne

anonim
Inne

Jak chcesz nawiązać z tą firmą współpracę, obejrzyj na (usunięte przez administratora) materiał od JokerFarm o współpracy z tą firmą. Ja firmy nie znam, lecz obejrzałem tresciwy materiał poparty dowodami uświadomi z kim masz do czynienia. A może i uratuje twój portwel i nerwy.

1
Llllll
Inne

Naciągacze i lewusy a właściciel totalne dno że pozywa rolnika za płatność przy nie wykonanej pracy. Nie polecam współpracy bo ta firma to już plajta po akcji u jockerfarm naciągają ludzi żeby przetrwać fuszere robią to i klientów nie mają.

Wykop
Pracownik
 Pytanie

To normalne dzieła nie w firmie Weld Spaw Robert Wójtowicz że pozywacie klientów kiedy nie wykonaliście umówionych prac? Żałosne, żałosne i jeszcze raz żałosne zachowanie

1
Dzikus
Inne

Firma (usunięte przez administratora). nie wykonuje konstrukcji za ktora zaplacili ludzie

1
Klient
Inne

Firma Weld'Spaw, okazała się być bardzo nieprofesjonalna i niegodna zaufania. Nie tylko nie wywiązała się z umowy, ale także używała groźb sądowych, aby zmusić klienta do akceptacji ich warunków. To absolutnie nieakceptowalne zachowanie. Nie polecam współpracy z tą firmą ze względu na jej nieuczciwość i niekompetencję.

1
anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

Obiektywny widz
Inne

Zanim cokolwiek napiszesz,to moze wysłuchaj ty i reszta spółki gówniarzy ,tego co ma do powiedzenia druga strona. Spod tego jockera to (usunięte przez administratora) byście wyjedli.Znasz zdanie tylko jednej strony.A z oceną drugiej to może poczekajcie do czasy wyroku.Bo być może,zaszkodzicie komuś niewinnemu.

3
Pioter
Inne
 Pytanie
@Obiektywny widz

Nagraj swoje video z wyjaśnieniami . Co poszło nie tak . Ktoś dobrze zauważył - działalność od 5 .22r . Brak zaplecza finansowego ,duże zaliczki .? Przedstaw sytuację . Bo znam takich co brali robotę za miliony i plecy . Pozdr

1
Nic dodać
Inne
@Obiektywny widz

Firma upada szukając kasy na materiał którego nie dostarcza, to wystarczy... Pozatym nie wywiązała się z wyznaczonego terminu co mnie też osobiście bardzoby zityrowało bo nie po to jest to zapisane w umowie. Jak ma się firmę zajmującą się takimi rzeczami a niepotrafi odmierzyć prostego odcinka słupa do ucięcia nawet to jest to dla mnie conajmiej śmieszne

1
Piotrek
Inne

Gość jest zlodziejem dobrze przemyslał sprawy wiaty nie zrobi kase wziął a pozew bedzie trwal kilka lat Nie polacem tej Firmy Banda (usunięte przez administratora) i ludzie starajcie sie zeby każdy sie o tym dowiedział

1
Damian #TeamJoker
Inne

Wzieli zaliczke i tyle ich widzieli. Firma nie wywiązuje się z umów , nie polecam. Super reklame sobie zrobiliście

1
Widzowie Jockerfarm
Inne

najgorsza firma jaka istnieje!!! (usunięte przez administratora)pieniądze od adraina który wam opłacił wybudowanie wiaty Adrian czeka na wiatę rok a wy (usunięte przez administratora)robicie!!! Jako widzowie postaramy się o petycje usunięcia firmy z kraju!!! i zapłacenia adrianowi dużych pieniędzy za niewykonanie usługi i za wymuszanie pieniędzy!!! POSTARAMY SIĘ JAKO WIDZOWIE O O USUNIĘCIE FIRMY ZE WSPÓŁEK + ZAMKNIĘCIE DZIAŁALNOŚCI FIRMY NA CZAS NIE OKREŚLONY Pozew zostanie zgłoszony do sądu odnośnie tej sprawy mam 28 lat u zamknąłem przez petycje 11 firm BĘDZIECIE KOLEJNĄ

1
Busiarz
Inne

Porażka jakim cudem wogole oni jeszcze istnieją nie (usunięte przez administratora) ludzi !! Pozywają za nie wybudowanie hali a kasiora znikła

1
Powaga
Inne
 Pytanie

Wy serio go pozwaliście ? Weźcie się lepiej za robotę a nie wyciągacie kase od ludzi. Jak się kończy płynność to się bierze kredyt a nie bierze za robotę którą ma się zamiar wykonać za rok. Ludzie strzał w kolano !

1
marekz
Inne

Szybko chcą podpisywać umowy. Biorą kasę. Potem migają się od roboty.

1
Rudy
Inne

Sami sobie walneli w kolana tym pozwem nie polecam tej firmy brak materiału źle zrobione wymiary przedłużanie terminu wykonania pieniądze pobrane a wiaty jak nie było tak nie ma już rok mija a niby miała powstać w miesiąc to się pomylili o 11 miesięcy i jeszcze mają czelność wyłudzać resztę pieniędzy za nie postawioną wiatę. Żenua (usunięte przez administratora)

2

Zostaw merytoryczną opinię o Weld Spaw Robert Wójtowicz - Ćwików

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Weld Spaw Robert Wójtowicz?

    Zobacz opinie na temat firmy Weld Spaw Robert Wójtowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Weld Spaw Robert Wójtowicz?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Weld Spaw Robert Wójtowicz
Przejdź do nowych opinii