Electro Welle Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Dorota Stanuch

Marcinkowice

Opinie o Electro Welle Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Dorota Stanuch

robal

jedyny plus to wypłaty na czas. I to tyle jeśli chodzi o pozytywy. Kierownik produkcji który jest panem i władcą w tej firmie nigdy w życiu nie miał w ręku żadnego z produkowanych elementów, nigdy nie pohańbił się choćby spróbowaniem jak się co robi. Jedyne czym się zajmuje to obserwowanie przez kamery pracowników. Nadzór z kamer wykorzystywany jest także do ciągłego podnoszenia norm. Normy idą w górę natomiast pensja na stałym poziomie po ostatniej obniżce wynagrodzeń średnio o 400zł. Zamierzam się zwolnić więc na pewno za niedługo będzie wolne miejsce. Nie polecam ale jeśli ktoś chce wbić się tam to niech się spieszy z cv bo każdy tylko czeka żeby móc upchnąć tam swojego synka, brata, kuzyna czy siostre. P.S jeden z ciekawszych wymysł kierownika: "tylko jedna osoba może być na urlopie, jeśli ktoś ma w ten sam dzień coś ważnego do załatwienia to niech powie osobie która aktualnie ma urlop żeby załatwiła tą sprawę za Ciebie"- nawet jeśli jest to wizyta u lekarza

marcinkowice

Omijac z daleka. Znajomy pracował i stwierdził że stracił tylko sporo czasu i nerwów. Kierownik myśli że wszystko mu wolno, traktuje ludzi jak swoich niewolników, a baranki posłusznie słuchają. ŻAL

Klepacz
@marcinkowice 25.04.2016 22:22

Znajomy znajomego mojego znajomego.

Mróweczka

Firma się rozwija bardzo dynamicznie. Płace na przyzwoitym poziomie i zawsze na czas.

Wiem co piszę

Szału z kasą nie ma, ale ludzie pracujący "produkcja" wielkie OK. Biuro: bez kija nie podchodź z drobnymi wyjątkami. Wypłaty: Terminowo i to u Pani Doroty nie woła o pomstę do nieba jak w nie których Sądeckich pseudo "prężnych", dużych firmach. ps. "Biednyś boś głupi!"

Zostaw opinię o Electro Welle Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Dorota Stanuch - Marcinkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Electro Welle Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Dorota Stanuch