Jbf Serwis Firma Handlowo-Usługowa Bartłomiej Fryś

Tarnów

Opinie o Jbf Serwis Firma Handlowo-Usługowa Bartłomiej Fryś

Wiesz jak wyglądają zarobki w Jbf Serwis Firma Handlowo-Usługowa Bartłomiej Fryś? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się ważne!

Dość nieudolnie konkurencja chce oczernić firmę!!!

Klient

Te pozytywne opinie ty chyba rodzina pisała. Jeżeli ktoś się nie zna na budowie i chce zlecić kompleksowo to będzie zadowolony łącznie z właścicielem firmy który będzie robił co chciał. Nie polecam a wręcz przestrzegam osoby o słabych nerwach. Stosowanie tanich zamienników to norma. Polecam popytać o opnie po hurtowniach budowlanych, tam mają dużą wiedzę na temat wykonawców...

Potencjalny Klient
@Klient 18.01.2017 18:12

Co Pan ma dokładne na myśli pisząc taką opinie z czym były problemy ?

Zielony

Podzielam w 100% ta opinie. Dodam tylko ze bezczelnosc wlasciciela w kontakcie z klijentem jest porazajaca!

Pawel

Firma godna polecenia.Tynki wykonane profesjonalnie .Polecam tynkarzy...

Lucyna

Firma godna polecenia. Terminowo, prace wykonane solidnie i starannie. Bez bałaganu. Firma JBF Serwis stawiała nam dom. Jesteśmy zadowoleni. Spokojnie mogę polecić usługi tej firmy!

klientka

Tynki bez zarzutu. Dziękuję

seba

Godna polecenia firma.

Tomek

Polecam firme JBF tynki na najwyzszym poziomie ekipa tynkarzy pana Bartka to ludzie ktorzy wiedza co robia.Profesjonalne podejscie i wykonanie jestem w 100% zadowolony,małżonka jest zachwycona.Dziekujemy

seba

Super

Krzychu

Polecam

Gruby

Jak najbardziej mogę powiedzieć, że fachowo prowadzona budowa.

Adam

Polecam JBF Serwis. Oddając budowę tej firmie o nic się nie martwiłem. Wszystko załatwione profesjonalnie.

Grażyna

Współpraca jak i efekt końcowy bardzo zadowalający

janusz

Firma która działa profesjonalnie i jest godna polecenia!

Michał P.

Bardzo polecam współpracę z tą firmą. Wszystko tak jak należy.

Edek

Polecam

Beata

Polecam firmę Pana Bartka! Budowali nam dom w tamtym roku. Odnosząc się do opini poprzednika wychodzi na to, że to opinia jakiejś konkurencji, której brak zleceń! Ja nie zauważyłam, aby wykonanie było słabe, nasi znajomi też w tym roku skorzystali z usług tej firmy. Domek mamy taki jaki sobie wymarzyliśmy- a ludzie, dzieki którym tak jest znają się na rzeczy! Firma godna polecenia!

jack

firma absolutnie nie godna polecenia !! delikatnie mowiac nie wiazac sie niczym z ta firma pozniej czlowiek samych problemow sobie narobi to opinia kilku osob majacyh kontakt z ta firma co do jakosci wykonania bardzo slabo a kase sciaga duza jakos uslug mizerna!!

Zostaw opinię o Jbf Serwis Firma Handlowo-Usługowa Bartłomiej Fryś - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jbf Serwis Firma Handlowo-Usługowa Bartłomiej Fryś