Opinie o Przedsiębiorstwo Metali Nieżelaznych Bobrek sp.j. Krzysztof i Paweł Kleszcz Bronisław Koźbiał w Bobrek

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Metali Nieżelaznych Bobrek sp.j. Krzysztof i Paweł Kleszcz Bronisław Koźbiał. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Metali Nieżelaznych Bobrek sp.j. Krzysztof i Paweł Kleszcz Bronisław Koźbiał o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Metali Nieżelaznych Bobrek sp.j. Krzysztof i Paweł Kleszcz Bronisław Koźbiał w Bobrek

Elizka Nowy wpis

Dzień dobry, już kiedyś zastanawiałam się czy nie ma przyjęć dla specjalistów ds. handlowych ale żadne oferty tego typu mi się nie wyświetlały. Teraz jak weszłam na stronie w sekcje z kariera to można w zasadzie podesłać CV. czy warto zgłosić się do biura? mam doświadczenie w pracy z surowcami

Kaszmir Nowy wpis

Pracowałem tam dawno temu ( 2016-2018 ) z tego co czytam nic się nie zmieniło ;/ . Zarobki słabe , praca w mega szkodliwych warunkach i ludzie z którymi pracowałem . (usunięte przez administratora) i tyle . Chciałem tam jakieś kursy porobić by wspiąć się wyżej ( zapomnijcie ???? ) . Nie ważcie się iść na l4 bo was wyrzucą na jakąś gorszą robotę . Kamery na każdym kroku , papierosa można zapalić ale musisz robić ????????nie możesz stanąć i wyjarać normalnie . Dopiero jak stamtąd odszedłem i zatrudniłem się gdzie indziej zrozumiałem jaki tam jest wyzysk . Tam jesteś pionkiem i tyle . Szefowie się bujają za to po całym świecie sportowymi furami a ty wdychasz kawałki aluminium

no cześć, powiedzcie mi czy praca dalej jest taka poukładana jak kiedyś tu pisali? Chodzi o te maszyny, wszystko poustawiane jest jak trzeba i idzie generalnie lekko? Będę chciał się gdzieś przyjąć na wiosnę i zastanawiam się czy nie podesłać CV na zapas, skoro w zakładce z kariera oferują taką opcje. Jakie stawki macie teraz od nowego roku?

Soros

Za taką pracę w takich warunkach to min. 49 zł netto . A nie marne 15zl .... Tyle to w ochronie teraz płacą . A nie ryzykować. Życie w "pseudohucie " ,????

@Soros

I dlatego ci co nie chcą to już raczej zrezygnowali po prostu? Aktualnie jest tu stabilna ekipa? I jak z bezpieczeństwem?

@Soros

Więcej to się w Maflow zarobi.

@Tomek

A warunki porównasz? Bo chyba nie dla każdego sama kasa się tylko liczy?

Warunki bardzo dobre.

Robert
@Julia

Atmosfera w Maflow spoko, praca lekka i to bardzo dobra kasa. Nic dodać nic ująć.

@Robert

Lekka? No jeśli tak to spoko a w takim razie co tu mniej więcej się robi, że ciężko w sumie nie jest?

Andrzej Nowy wpis
@Julia

Obsługujesz maszyny które są już ustawione i masz wyrobić tylko normę, tak to mniej więcej wygląda.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Przedsiębiorstwo Metali Nieżelaznych Bobrek sp.j. Krzysztof i Paweł Kleszcz Bronisław Koźbiał spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Praca w szklarni przy pomidorach
Lipsk
Gemüseproduktion Schkölen GmbH
logo firmy Monter systemów gaśniczych
Hamburg
Sedulus Sp. z o.o.

Cześć wszystkim. Jak ktoś u was pracował czy ma szansę dostać się się przez Agencję ponownie?

Emilia
@Adam

A czemu miałby nie mieć, jakiś przepis jest, który tego zabrania? W sumie zdziwiło mnie Twoje pytanie

Arek

@ktoś czyli nie ma żadnych premii?

@Arek

Zapomnij o premii.

@Arek

Lepiej dobrze się zastanów czy.chceszctam pracować.

Małgorzata
@Ktoś

Dlaczego? Napiszesz co jest dla Ciebie nie tak w Przedsiębiorstwie Bobrek? Chodzi o jakieś konkretne warunki zatrudnienia? Jakie? Sprecyzujesz co i jak?

@Małgorzata

Nie.Napiszę.

Jerzy

Cześć znalazłem ofertę pracy przez agencję pracy do waszej Firmy.Kto decyduje o przyjęciach do waszej firmy Agencja pracy czy Pracodawca? Proszę o odpowiedź.

Nie polecam tego zakładu pracy, zdecydowanie proponuję szukać czegoś innego lepszego.

Ryszard
@Adam

Rozumiem, że możesz nie polecać danego zakładu pracy ale nie ukrywam, że strasznie mnie interesuje, dlaczego tak naprawdę ich odradzasz? Masz jakieś negatywne doświadczenia związane z nimi czy jak finalnie mam to rozumieć? Tego typu wypowiedź powinna być odpowiednio uzasadniona, więc może to zrobisz?

Łukasz
@Ryszard

Poczytaj opinie że zrozumieniem i się domyśl.

Patryk
@Ryszard

Ja nie polecam pracy w PMN Bobrek w Bobrku ponieważ nie ma możliwości ponownego zatrudnienia się u nich, a chyba czasami warto dać drugą szansę.

@Ryszard

Dlatego że w tym zakładzie nie ma możliwości ponownego zatrudnienia.

Małgorzata
@Andrzej

Cześć, nie za bardzo rozumiem... Możecie mi wytłumaczyć o co chodzi z ponownym zatrudnieniem? Zostaliście zwolnieni/sami odeszliście z Przedsiębiorstwa Bobrek? Dlaczego? Możecie to wyjaśnić? :D

Wypisze ktoś w punktach benefity ?

@Marek

Zapomnij.

Aleksandra
@Adam

Czy to oznacza, że Bobrek nie oferuje żadnych dodatków? Obecnie wielu pracodawców współfinansuje kartę sportową lub też prywatną opiekę medyczną. Może są benefity innego rodzaju, na przykład zniżki pracownicze?

gal

czy w tej firmie sa odprowadzane skladki za warunki szkodliwe zeby przejsc na emeryture pomostowa?

ktoś
@gal

Zapomnij o szkodliwym , cwaniacy wszędzie podkreślają że to nie jest huta ,jako premie masz to co się nawdychasz a jest co ,Mendelejew zazdrościłby bogactwa mieszanki .

@gal

Lepiej dobrze się zastanów czy chcesz tam pracować.

Asia

@rafał a coś na święta dostaliście ?

Rafał_
@Asia

To znaczy co?

Piotrek
@Asia

Po co się wypytujesz i tak się tam nie dostaniesz.To jest praca dla mężczyzn ze względu na ciężka pracę jaką się tam wykonuje.

Angelika

@nick na przykład karta multisport ?

@Angelika

Zapomnij.

A czy macie jakieś spostrzeżenia jeśli chodzi o pracę w firmie Bobrek PMN Praszka? Czy firma zapewnia benefity?

A o jakie benefity pytasz?

Jak długo trwa proces awansu w Przedsiębiorstwo Metali Nieżelaznych Bobrek sp.j. Krzysztof i Paweł Kleszcz Bronisław Koźbiał?

łukasz

Nie doczekasz się .Zaczynasz od szeregowego a przy odrobinie szczęścia gdy jakiś brygadzista się zwolni to zostaniesz brygadzistą.A jak do biura to czekaj na oferty.

Rafał

Chcesz awansować szybko szukaj innej firmy.

Artur

O jakimkolwiek awansie możesz zapomnieć

Odpowiedź

A co możesz prywatnej firmie zaoferować, że pytasz o awans przed podjęciem pracy? Wnieś wkład finansowy w wysokości np. 51% aktywów zakładu a może zostaniesz prezesem. Z dużym naciskiem na "może". :-)

Jerzy

No właśnie osoba podająca się za Mizeria ma rację.Ta Firma ma najwyrazniej zasadę że nigdy nikomu nie powinno dawać się drugiej szansy.

Ja nie polecam pracy w PMN Bobrek w Bobrku ponieważ nie ma możliwości ponownego zatrudnienia się u nich, a chyba każdy powinien mieć szanse ponownego zatrudnienia się, szczególnie że ludzie z różnych powodów się zwalniają. Dlatego każdemu z osobna proponuję żeby dobrze przemyślał czy chce tam pracować.

Mizeria
@Marcin

Myśleć się powinno przed zwalnianiem się. Potem jest po ptokach a pretensje można mieć do samego siebie.

Darek
@Marcin

W tej firmie nie możliwości ponownego zatrudnienia.

@Tomek

Mam przez to rozumieć, że osoba, która zdecyduje się odejść albo zostanie zwolniona przez pracodawcę, nie ma żadnej możliwości na to, aby ubiegać się o zatrudnienie ponownie? Sprecyzuj, proszę, czy to właśnie chciałeś swoim wpisem przekazać.

@Rafał

Ta zasada obowiązuje w wielu firmach na terenie kraju. Myślę, że jest to zależne od okoliczności w których dochodzi do rozwiązania umowy o pracę i wartości konkretnego pracownika dla pracodawcy. Ludzie idą za pieniądzem, bo obiecuje się im na nowym miejscu złote góry. Rzeczywistość pokazuje jednak zgoła coś odmiennego. Po chwili okazuje się, że godziny pracy czy koszty dojazdu niwelują te "plusy". Miało być lepiej, jest gorzej. To jest jak z zatrudnianiem członków jednej rodziny czy wręcz małżeństw w tym samym zakładzie pracy. W jednym przypadku jest wszystko ok, w innym już niekoniecznie wszystko jest po myśli pracodawcy a to on płaci i ma prawo wymagać. Ten zakład to raczej chyba przemysł ciężki a nie spa i miejsce relaksu. Pracownik wie na co się decyduje zatrudniając się na określonym stanowisku.

Mateusz
@Rafał

Dokładnie tak

Jarek

Pewnie są możliwości ponownego zatrudnienia ale jeśli firma jest dobra to ma wystarczając a ilość osób zatrudnionych!

@Jarek

Nie wiesz gościu o czym piszesz

Mariusz
@Jarek

Kłamiesz w tej firmie nie możliwości ponownego zatrudnienia.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Metali Nieżelaznych Bobrek sp.j. Krzysztof i Paweł Kleszcz Bronisław Koźbiał - Bobrek

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Metali Nieżelaznych Bobrek sp.j. Krzysztof i Paweł Kleszcz Bronisław Koźbiał?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Metali Nieżelaznych Bobrek sp.j. Krzysztof i Paweł Kleszcz Bronisław Koźbiał tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Metali Nieżelaznych Bobrek sp.j. Krzysztof i Paweł Kleszcz Bronisław Koźbiał?

1.5/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Krakowska 1A
    32-661 Bobrek

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042