Ice-Full Sp. z o.o.

Opinie o Ice-Full Sp. z o.o.

Leon

Zastanawiam się czy tak dobrze wam się pracuje , że nikt nie pisze na tym wątku?

adam

widzialam na stronie oferte pracy dla PH czy jesst akutalna ? szukacie teraz handlowcow w warszawie?

Obecny pracownik

Jeśli ktoś ma uzasadnione roszczenia to powinien zwrócić się do właściwej instytucji a nie pisze na forum. w jakim celu?

oszukany

ostrzegam wszystkich którzy z nimi handlują Po spłacie zaległych należności i stanie konta 0!!! nie wiadomo skąd 98 ,67 z kosmosu chyba i mało tego 300 km do sądu z 5 miesięcznym dzieckiem Dziadostwo i próba wyłudzenia bo kwity spłaty dzięki Bogu miałem Trzymajcie sie ludziska jak najdalej od tej firmy

@oszukany

Informujemy Pana i wszystkich użytkowników, że w firmie Ice-Full nie stosuje się żadnych praktyk polegających na obciążaniu klienta nieuzasadnionymi kosztami. Jeżeli ktoś się nie zgadza z naliczonymi kwotami to zawsze może zadzwonić do firmy w celu wyjaśnienia niezgodności. Poza tym Pański wpis ma zbyt ogólny charakter abyśmy mogli na forum ustosunkować się do Pańskich zarzutów, dlatego prosimy skontaktować się z naszym działem windykacji, który z pewnością wyjaśni Pana wątpliwości.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko QA Automation Engineer w firmie Ice-Full Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
saf

ktoś tam wgl jeszcze pracuje? jeśli tak to gratuluje

use 85

Już tak nie narzekajcie na icefulla, nie jest tam tak źle jak piszą inni. Z ostanią opinia że praca dno tez sie nie zgadzam. Pracowałem tam przez 6 lat, odszedłem bo znalazłem podobna za lepsza kasę. Pracę tam wspominam całkiem dobrze, ludzie i atmosfera ok, do kierownictwa tez nie miałem większych uwag. Dbają o porzadek i ład, magazyny czyste, wyposażenie w sprzęt i maszyny tez całkiem niezłe, ogólnie warunki pracy niezłe. I wierzcie mi, że nie zawsze zmieniając prace na lepiej płatną poprawiacie sobie jej warunki.

Ona 15

Ktoś orientuje się czy szukają osoby na łódzkie?

Życzliwy_przedstawiciel

OPINIA przedstawiciel handlowy OPINIA 1017r witam byłem przedstawicielem w tej firmie na początku spoko (trzeba mieć szczescie by sie dsotać np jak inny PH nie spełnia wymagan i akurat ty sie zgłosisz to biorą cie na próbę ) Zarobki podstawa wypłacana na konto WIELKI MINUS to taki ze by dostać premie masz 5 zadań... (usunięte przez administratora) nie zrobisz jednego nie masz nic... A nawet jak zrobisz zadania zalezy od humoru keirwonika czy ci da te pieniądze czy coś pozmienia i nic nie dostaniesz mozesz usłyszeć z ust kierownika "jak będę chciał to ci dam jak nie to nie " Według wszystkich ta firma nie zarabia . Nie ważne ile sprzedasz i ile marży zawsze jesteś na - i tak przez cały czas... co do auta naliczane opłąty za korzystanie poza pracą coś koło 1zł km musisz teżwiedziec ze masz sprzedawac to co chce kierwonik a nie co klient. A nawet jak sprzedajesz co chce kierwonik (duza marża ) to i tak okazuje sie ze nie zarabiasz . Jako KIEROWCA : (magazynier szykuje towar na palecie i wrzuca na auto rano wsiadasz i jedziesz rozwozić) (usunięte przez administratora) a jesli czegos nie bedzie na aucie (bo ty nie pakujesz auta tylko magazynierzy którzy mowia ze nie mogli sie pomylić to tez masz problem bo wtedy jesteś na przegranej pozycji. bo z łaski swojej mogą oddać towar który brakuje a jak nie to ty pokrywasz koszty że rzekomo musiałeś ukraść albo zgubićalbo dać na inny sklep. kolejny minus kierwocy to dłuzo stłuczek ...w zime np -20 a ty wracasz i musisz segregowac butelki... i stoisz 2-3 h na zimnie kolejny minus auta niektóre są w fatalnym stanie... trzeba tez uwarzać bo czesto jest tak ze jednego miesiąca sie najebiesz i dsotaniesz 2000 a drugiego sie NIE najebiesz i nie wiadomo czemu dostaniesz 2300 tak więc system wynagrodzen kierwoców jest zły... To tak w skrócie na temat pracy w tej firmie w oddziale "X" Którego nie powiem .

Andrej

Nie polecam żadnej firmie transportowej(usunięte przez administratora) Wymagania i pracuj za marne pieniądze 24h i ich to nie obchodzi bo towar musi być dostarczony.

zszokowany

@czarnykon, a co dokladnie jest nie tak? chcialem zlozyc tam Cv, ale w takim razie nie wiem czy warto...

hahaha

hahaha Czarny.. właśnie sam pokazałeś, że jesteś dwulicowy. :) Praca może i nie jest rewelacyjna, ale ludzie nie są tak źli jak Ci, którzy "anonimowo" obrabiają czyiś tyłek, a w twarz nawet słowem w ten sposób się nie odezwą.

Mariii

Kolega pracuje jako magazynier i nie narzeka

Czarny_kon

Brawo .... mądrość u Ciebie aż promieniuje...skoro jest taki luksus w Ice full to czemu ciągle zawirowania z ludźmi?

Tomo

Uwaga , duzo obiecuja a malo daja . najlepsi ludzie rzucaja papierami . na wlasnej dzialalnosci trzeba uzbroic sie w kredyt bo slabiutko z terminowoscia zaplaty

potwierdza, pensja na waciki nie wystarcza

nbv

oferta może i wygląda niezle na ogłoszeniu ale jak już zaczniesz pracować to dostajesz takie baty ze się w glowie nie miesci, a po dwóch miesiącach dostaniesz aneks który tak ci podkręci wymogi ze we dwóch bys ich nie spelnil. pensja przedstawiciela zenujaca. wiem bo tam pracowałem i nikomu nie zycze !!!!

789@

koledzy i koleżanki szukajcie innej roboty bo w tej firmie już za długo nie popracujecie

ja pier@@@le

wanda - tak! w górnictwie też masa kobiet pod ziemią pracuje...

ciekawski

ile zarabia konwojent?

zdziwiony

Bzdury piszecie. Firma jak firma. Płaci faktycznie niewiele wymaga faktycznie bardzo dużo. Co tu się rozpisywać? Przecież nikt nikogo nie zmusza do pracy.Warunki w innych hurtowniach są podobne - tylko oferta do klientów w innych jest lepsza.

budzik

Niestety w wielu przypadkach wygląda to tak, że student bez doświadczenia jest mało warty. O ile może ci, którzy podczas studiów jakoś dodatkowo rozwijali swoją wiedzę to jeszcze mają szansę o tyle osoby spędzające życie na balowaniu raczej nie będą miały szansy. Ciekawe tylko jak dla takich osób wygląda rekrutacja.

market

Z tego co ja wywnioskowałem, to rozmowy te mają na celu wyłonienie fachowca najwyższej półki, ale najlepiej by był to student, który będzie pracował i uczył się wszystkiego ... perpetuum mobile ;) Młody z doświadczeniem, posiadający pełną wiedzę ale uczący się wszystkiego - takie małe rozdwojenie jaźni.

Zostaw merytoryczną opinię o Ice-Full Sp. z o.o. - Tomaszów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Ice-Full Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ice-Full Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ice-Full Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ice-Full Sp. z o.o.