Tomaszów Mazowiecki

Ice-Full Sp. z o.o.

Opinie o Ice-Full Sp. z o.o.

Życzliwy_przedstawiciel

OPINIA PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY OPINIA 1017r witam byłem przedstawicielem w tej firmie na początku spoko (trzeba mieć szczescie by sie dsotać np jak inny PH nie spełnia wymagan i akurat ty sie zgłosisz to biorą cie na próbę ) Zarobki podstawa wypłacana na konto WIELKI MINUS to taki ze by dostać premie masz 5 zadań... (usunięte przez administratora) nie zrobisz jednego nie masz nic... A nawet jak zrobisz zadania zalezy od humoru keirwonika czy ci da te pieniądze czy coś pozmienia i nic nie dostaniesz mozesz usłyszeć z ust kierownika "jak będę chciał to ci dam jak nie to nie " Według wszystkich ta firma nie zarabia . Nie ważne ile sprzedasz i ile marży zawsze jesteś na - i tak przez cały czas... co do auta naliczane opłąty za korzystanie poza pracą coś koło 1zł km musisz teżwiedziec ze masz sprzedawac to co chce kierwonik a nie co klient. A nawet jak sprzedajesz co chce kierwonik (duza marża ) to i tak okazuje sie ze nie zarabiasz . Jako KIEROWCA : (magazynier szykuje towar na palecie i wrzuca na auto rano wsiadasz i jedziesz rozwozić) (usunięte przez administratora) a jesli czegos nie bedzie na aucie (bo ty nie pakujesz auta tylko magazynierzy którzy mowia ze nie mogli sie pomylić to tez masz problem bo wtedy jesteś na przegranej pozycji. bo z łaski swojej mogą oddać towar który brakuje a jak nie to ty pokrywasz koszty że rzekomo musiałeś ukraść albo zgubićalbo dać na inny sklep. kolejny minus kierwocy to dłuzo stłuczek ...w zime np -20 a ty wracasz i musisz segregowac butelki... i stoisz 2-3 h na zimnie kolejny minus auta niektóre są w fatalnym stanie... trzeba tez uwarzać bo czesto jest tak ze jednego miesiąca sie najebiesz i dsotaniesz 2000 a drugiego sie NIE najebiesz i nie wiadomo czemu dostaniesz 2300 tak więc system wynagrodzen kierwoców jest zły... To tak w skrócie na temat pracy w tej firmie w oddziale "X" Którego nie powiem .

Greg
@Życzliwy_przedstawiciel 26.01.2017 12:49

Zgadzam się

Leon

Zastanawiam się czy tak dobrze wam się pracuje , że nikt nie pisze na tym wątku?

adam

widzialam na stronie oferte pracy dla PH czy jesst akutalna ? szukacie teraz handlowcow w warszawie?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w Ice-Full Sp. z o.o.?

Obecny pracownik

Jeśli ktoś ma uzasadnione roszczenia to powinien zwrócić się do właściwej instytucji a nie pisze na forum. w jakim celu?

oszukany

ostrzegam wszystkich którzy z nimi handlują Po spłacie zaległych należności i stanie konta 0!!! nie wiadomo skąd 98 ,67 z kosmosu chyba i mało tego 300 km do sądu z 5 miesięcznym dzieckiem Dziadostwo i próba wyłudzenia bo kwity spłaty dzięki Bogu miałem Trzymajcie sie ludziska jak najdalej od tej firmy

pracodawca
@oszukany 25.01.2018 11:31

Informujemy Pana i wszystkich użytkowników, że w firmie Ice-Full nie stosuje się żadnych praktyk polegających na obciążaniu klienta nieuzasadnionymi kosztami. Jeżeli ktoś się nie zgadza z naliczonymi kwotami to zawsze może zadzwonić do firmy w celu wyjaśnienia niezgodności. Poza tym Pański wpis ma zbyt ogólny charakter abyśmy mogli na forum ustosunkować się do Pańskich zarzutów, dlatego prosimy skontaktować się z naszym działem windykacji, który z pewnością wyjaśni Pana wątpliwości.

saf

ktoś tam wgl jeszcze pracuje? jeśli tak to gratuluje

use 85

Już tak nie narzekajcie na icefulla, nie jest tam tak źle jak piszą inni. Z ostanią opinia że praca dno tez sie nie zgadzam. Pracowałem tam przez 6 lat, odszedłem bo znalazłem podobna za lepsza kasę. Pracę tam wspominam całkiem dobrze, ludzie i atmosfera ok, do kierownictwa tez nie miałem większych uwag. Dbają o porzadek i ład, magazyny czyste, wyposażenie w sprzęt i maszyny tez całkiem niezłe, ogólnie warunki pracy niezłe. I wierzcie mi, że nie zawsze zmieniając prace na lepiej płatną poprawiacie sobie jej warunki.

Ona 15

Ktoś orientuje się czy szukają osoby na łódzkie?

Andrej

Nie polecam żadnej firmie transportowej(usunięte przez administratora) Wymagania i pracuj za marne pieniądze 24h i ich to nie obchodzi bo towar musi być dostarczony.

zszokowany

@czarnykon, a co dokladnie jest nie tak? chcialem zlozyc tam Cv, ale w takim razie nie wiem czy warto...

hahaha

hahaha Czarny.. właśnie sam pokazałeś, że jesteś dwulicowy. :) Praca może i nie jest rewelacyjna, ale ludzie nie są tak źli jak Ci, którzy "anonimowo" obrabiają czyiś tyłek, a w twarz nawet słowem w ten sposób się nie odezwą.

Mariii

Kolega pracuje jako magazynier i nie narzeka

Czarny_kon

Brawo .... mądrość u Ciebie aż promieniuje...skoro jest taki luksus w Ice full to czemu ciągle zawirowania z ludźmi?

Tomo

Uwaga , duzo obiecuja a malo daja . najlepsi ludzie rzucaja papierami . na wlasnej dzialalnosci trzeba uzbroic sie w kredyt bo slabiutko z terminowoscia zaplaty

potwierdza, pensja na waciki nie wystarcza

nbv

oferta może i wygląda niezle na ogłoszeniu ale jak już zaczniesz pracować to dostajesz takie baty ze się w glowie nie miesci, a po dwóch miesiącach dostaniesz aneks który tak ci podkręci wymogi ze we dwóch bys ich nie spelnil. pensja przedstawiciela zenujaca. wiem bo tam pracowałem i nikomu nie zycze !!!!

789@

koledzy i koleżanki szukajcie innej roboty bo w tej firmie już za długo nie popracujecie

ja pier@@@le

wanda - tak! w górnictwie też masa kobiet pod ziemią pracuje...

ciekawski

ile zarabia konwojent?

zdziwiony

Bzdury piszecie. Firma jak firma. Płaci faktycznie niewiele wymaga faktycznie bardzo dużo. Co tu się rozpisywać? Przecież nikt nikogo nie zmusza do pracy.Warunki w innych hurtowniach są podobne - tylko oferta do klientów w innych jest lepsza.

budzik

Niestety w wielu przypadkach wygląda to tak, że student bez doświadczenia jest mało warty. O ile może ci, którzy podczas studiów jakoś dodatkowo rozwijali swoją wiedzę to jeszcze mają szansę o tyle osoby spędzające życie na balowaniu raczej nie będą miały szansy. Ciekawe tylko jak dla takich osób wygląda rekrutacja.

market

Z tego co ja wywnioskowałem, to rozmowy te mają na celu wyłonienie fachowca najwyższej półki, ale najlepiej by był to student, który będzie pracował i uczył się wszystkiego ... perpetuum mobile ;) Młody z doświadczeniem, posiadający pełną wiedzę ale uczący się wszystkiego - takie małe rozdwojenie jaźni.

market

stary byłem tam na rozmowie, prowadzi ją 2 panów jeden taki chudy i drugi siwy w okularkach. Rozmowa nawet jest przyjemna w miarę, ten pierwszy mówi konkretnie o co chodzi, czego poszukują pyta szczegółowo o doświadczenie i czym się zajmowałeś. Później głos zabrał ten siwy w okularkach i okazuje się, że ten dział marketingu ma pole działania tak szerokie, że właściwie nie wiesz o cho chodzi, ponieważ musisz zajmować się wszystkim... Co wynagrodzenia ja podałem, że chcę zarabiać 2800 zł ale od razu usłyszałem, ze może w przyszłości, a póki co musiałbym się wiele nauczyć bo moje doświadczenie jest niewielkie. Tak na serio to oni według mnie potrzebują kogoś do biura ale też do rynku, masz robić badania rynku, tworzyć programy lojalnościowe dla klientów, promować marki różne, odpowiadać za gazetki promocyjne (przeglądam ich stronę to to co mają jako gazetki zrobić to żaden problem bo delikatnie mówiąc nie są zbyt profesjonalne i widać, że chyba ostatnio nie mają czasu na nie za bardzo bo są coraz słabsze). Generalnie, zadania mało konkretne,o pieniądzach wymijająco opisane przez rekrutującego. Podsumowując - rozmowa kulturalna i nawet ten chudy tak jak powiedział oddzwnił w podanym terminie by mi podziękować za rozmowę i powiedział, że nie skorzystają z mojej oferty.

netman

Ice full hurtownia wina piwa i wódki. Pracowałem tam i mogę powiedzieć tylko tyle, wszystko co dostaniesz to to co masz na kwicie albo też nie. Wszyscy tylko patrzą jak zaoszczędzić na pracowniku kasę. Nie ma szans na jakikolwiek szacunek, bo firma nie zarabia jak twierdzą. KIerownik oddziału nawet ok facet, ma na serio przewaloną robotę. Co chwila zebrania w Tomaszowie, non stop coś nie tak, a zmiany decyzji to ich podstawowa działalność. Co do wynagrodzenia - nigdy nie wiesz ile zarobisz, ale zawsze mniej się spodziewałeś.

w kozienicach to samo co w kazdym oddziale lepiej sobie znajdz na budowie bo sie narobisz ale i zarobisz a tu nie wiadomo o ktorej wyjdziesz itd jak chcesz to idz ale to praca dla tych co nie maja do niczego pojecia

cichy

co sądzicie o ice fullu w kozienicach i jego kierowniku??

Benias
@cichy 17.07.2011 14:10

Nie da się z nim pracować

Waldek

A co sądzicie o oddziale Opoczno i kierowniku tam panującym ???

hiob27

firme ice full,oceniam w miare dobre,waronki pracy dosc stresojace,ciezkafizyczna praca wspolpracownicy byli calkiem wpozadku,ale mozliwosci dalszych szkolen bylo malo,a minimalna oczekiwana stawka wynagrodzenia ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Ice-Full Sp. z o.o. - Tomaszów Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ice-Full Sp. z o.o.