Ice-Full Sp. z o.o.

Opinie o Ice-Full Sp. z o.o.

Piotrek

Czy można podjąć pracę z własnym samochodem solówka???

Malwa
@Piotrek

Jeszcze nikt nie udzielił odpowiedzi, ale jeśli wyjdzie, że faktycznie tak to na jakich warunkach? jakie koszty są po stronie kierowcy a jakie po firmy? zastanawiam się czy Pracodawca uwzględni wtedy koszty samej eksploatacji? Można w teorii je wycenić?

Były
@Malwa

Dostajesz tylko kwotę za każdą wywiezioną tonę. Kiedyś to było 1.2.0 Teraz nikt nie chce tam pracować to dają nawet 1.6.0 Pozdrawiam.

VQ

Kolega wyżej pytał o ewentualne poprawki w warunkach i tez widzę tak jak osoba wyżej, że znowu nikt się nie odnosi. Czy jakiekolwiek benefity lub dodatki w ogóle występują?

@Malwa

Nie ważne jakie auto, czy to bus blaszak, 8 palet czy solówka - stawka taka sama, płacą tylko za wywiezione tony, nic więcej nie dostajesz, wystawiasz fakturę i koniec :) jestes podwykonawca firmy, a nie pracownikiem, kiedys pamietam w sezonie przewoznik pracujac na blaszaku 4ep od rana do wieczora wtorek-sobota wystawial fv po 20-25k

Ruda Nowy wpis

Czy można prosić o przybliżenie tego ile zajmie czasu przewiezienie tych 70 ton? Reszta obliczeń w zasadzie także mogłaby się sprawdzić, partner teraz jest przewoźnikiem gdzieś indziej i nie chce mu zawracać głowy firma jeśli wyjdzie, że są tu gorsze warunki, a jedyne co udało mi się odszukać to jakieś ogłoszenia dla regionalnych

Monia Nowy wpis

Jak długo handlowcy są wdrażani? W ostatniej ofercie, którą widziałam pojawiła się wzmianka o tym, że można mieć zagwarantowane wsparcie opiekuna podczas procesu wdrożenia. Ciekawa jestem jak teraz jest to zorganizowane zwłaszcza, że nie jest wymagane jakieś duże doświadczenie na starcie

QT Nowy wpis

cze, co z tymi oddziałami? Ktoś już pisał, że doszło do zamknięcia jednego z nich i zastanawiam się czy w tym momencie innym też to grozi czy może nie? są powystawiane oferty i nie wiem na ile moja lokalizacja jest bezpieczna. Jesteście w stanie ocenić najlepsze rejony?

Ciekawy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jakie warunki na PH? Auto, podstawa? Duże tereny i liczba wizyt?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko QA Automation Engineer w firmie Ice-Full Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
DR

Z tym wspomnianym przez kogoś zamknięciem to jakaś świeża sprawa? Nie mam pewności czy wcześniej o tym wspominano? W każdym razie jeśli o sprzedaży i tak była mowa to oferta dla specjalisty ds. e-commerce mi się wyświetliła, nie ma tu jeszcze komentarza odnośnie tego stanowiska? widełki placowe są w zasadzie podane, możecie przy tym określić jeszcze atmosferę na dziale? Morale są podobne jak te u PH?

J

Z całego serca nie polecam nikomu pracy w tej "firmie" jak ph Zamykają oddział - towar, klientów, należności - sprzedają do drugiej firmy - robią to tak, żeby mieć czyste ręce i obiecują złote góry, a tutaj jak zwykle firma if i db zarabia a ph nie :)

JZ

Czy sytuacja tych przewoźników o których ludzie piszą od kilku już komentarzy przekłada się jakoś specjalnie na sytuacje aktualnych kandydatów na handlowców? Szukam pracy w handlu i tak się składa, że maja wystawione teraz dwie oferty do siebie. Tak jak ktoś już wspomniał to chyba do 10,000 zł można zarobić. są mimo wszystko nowi klienci?

Ajsfjul

Zarówno zarząd jak i właściciel chętnie realizują program Morawieckiego(usunięte przez administratora) Obowiązków bardzo dużo a kasy płacić nie chcą. Nie ma premii, podwyżek i żadnych dodatków pozapłacowych, które opisują w ogłoszeniach. Nie polecam.

Na stronie GoWork.pl zamieszczono 18 listopada kilka aktualnych ofert pracy do firmy Ice-Full Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Kierowca b. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Zyd

Jak pracowałem to flota samochodów była stara. Wiecie z czym to sie wiąże. Poziom znajomości Excela w tej firmie jest naprawde niski xd Taka to firma na jedno sie umawiasz a po chwili kieruja cie do innej pracy. Multisporta brak. Ogolnie nie warto sie tam rozwijać.

Misia

Faktury nawet po 25 tys? takich kwot nie widzę jakoś w tych przedziałach płacowych w ofertach dla handlowców, które jeszcze w połowie grudnia zostały dodane. Czy to oznacza, że jak na razie nikt 10 tys nie przebił? A są jakieś perspektywy lub plany sprzedażowe na kolejny rok? Jak je widzicie?

Anon

Proszę o informację na temat pracy w biurze. Jaka panuje atmosfera, czy jest współpraca, jakie wynagrodzenie. Czy warto poświęcić czas.

KaSik
@Anon

Atmosfera straszna ,dziewczyna Paulina gnębi każdą nową ,poniża i nie da się tam wytrzymać .Wymiana co chwilę na nową.Każda nowa się zwalania ,psychicznie nie do wytrzymania.Nie polecam :-(( @Pracodawca

Marysia
@KaSik

Nie wiem na ile jest tak jak piszecie ale tak w sumie jeśli cos występuje nie tak w relacjach pomiędzy pracownikami to do kogo w przypadku biura można to zgłosić? I ogólnie to ludzie się w ogóle jakkolwiek integrują? Nawet na własną rękę?

Pol

W ice full dają ogłoszenie że potrzebują kierowcy a tak w rzeczywistości potrzeba i tragarza , ludzie otwierają piwnice żeby im znosić towar np 3,5 tony i kierowca musi to robić, beznadziejna firma która nie dba o swoich pracowników

@Pol

W jaki sposób jest to omawiane? Nie wynika to z postanowień na umowie czy może jednak? Zastanawiam się po prostu czy kobieta mogłaby mieć szansę na taką pracę gdyby to była tylko sama jazda samochodem rzecz jasna

Były
@Pol

Samochody mają ładowności 750 kg a wozisz blisko 5 ton. Dasz radę.

Aga-Zgaga

Pracuję w tej firmie juz 8 miesięcy i nie spotkałam się jeszcze z żadną odmową odnośnie dnia wolnego, wcześniejszego wyjścia lub zamiany zmiany. Kierownictwo się zmieniło wiec jest na prawdę w porządku Polecam!!!! Praca jak praca trzeba mieć świadomość że jest to praca fizyczna.. Leniom- mówimy kategoryczne NIE ...Aczkolwiek polecam samemu przyjsc i zobaczyć jak to jest gdyz po opiniach nie wyciągniemy zadnego wniosku ...Dodam jeszcze że ludzie są na prawdę bardzo mili i serdeczni...

Wiktoria
@Aga-Zgaga

Praca fizyczna, ale rozumiem że kobiety spokojnie dają rade? :)

Lola
@Aga-Zgaga

Chyba płacą Ci za pisanie bzdur nie wprowadzaj ludzi w błąd też tam pracuje i i nie jest tak jak mowisz

@Lola

no i się potem człowiek zastanawia jak jest ostatecznie. Czyli która część to nieprawda i dlaczego? nie udało się uzyskać dnia wolnego? i czy znasz firmę na podstawie dłuższego stażu pracy i stąd inne zdanie? od czego to zależy czy się dogadasz?

Aga32

Czy w hurtowni ice full można skupić większą ilość butelek po piwie?

@Aga32

Tak. Tylko cena jest niższa.

@????

A tak z ciekawości są może zniżki pracownicze? normalnie po pracy można tutaj przeprowadzać transakcje?

Mirek

Czy "zajczyk"owski to ten sam który wcześniej zaprawiał farmazony o dronach w herbapolu?

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Ice-Full Sp. z o.o.? Umieścili kilka ogłoszeń na GoWork.pl.

????

A na jakie stanowisko aplikujesz?

@????

nie wiem a jaki wtedy ktoś aspirował ale jak stoicie z liczbą handlowców w firmie? i chcę też dopytać czy wały czas na każde stanowisko szukacie, bo na stronie jest 5 ofert i to oznacza, że takie stałe zapotrzebowanie tu jest? od kiedy o się utrzymuje?

Gosia

Dodzwonic sie nie idzie masakra taka hurtownia a nie odbieraja tel.

Ilona
@Gosia

w ogólnie nie odbierają? może trzeba spróbować w innych godzinach dzwonić?

@Gosia

Ponieważ telefon stacjonarny nie działa.

Edyta
@????

no a na stronie jest jedynie podana komórka do firmy, czemu wiec wprowadzasz ludzi w błąd ?

@Edyta

Wpisz oddziały ice full tam jest mapka i numery telefonów do BOK

Icek

Samochody stare Handlowy mają niską podstawę Ogólnie ludzie pracują po parę lat i podwyżki nie widzieli Mówią że dadzą podwyżkę ale okazuje się że nie ma nic Mam nadzieję że zbankrutują bo tylko krzywdę robią naiwnym O czym tu dużo mówić ?

@Icek

Witam. Sam napisałeś, że ludzie pracują tu parę lat. Nie pracowaliby, gdyby było im tak źle.

@Ice-Full Sp. z o.o.

Rotacja jest bardzo duża. Ci co pracują parę lat są przez zasiedzenie. Nie szanuje się tu pracownika. Wszystko wokół idzie w górę tylko pensje idą w dół.

emilia

dziekuje, znalazlam oferte pracy, nie bede aplikowac

Emilia
@emilia

I jak w nowej pracy Ci się podoba? Prowadzą jeszcze rekrutację? Sama szukam czegoś dla siebie.

Jaki dress code obowiązuje w Ice-Full Sp. z o.o.?

heniu

dress code ??? :)) Bez względu na stanowisko jakie Cię interesuje: jedyne co ich tu interesuje to ile przerobisz/zarobisz, więc odziej się wygodnie i w kierat zapraszamy bo inaczej nazwać tego nie sposób ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Ice-Full Sp. z o.o. - Tomaszów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Ice-Full Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ice-Full Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ice-Full Sp. z o.o.?

Ice-Full Sp. z o.o.