Ice-Full Sp. z o.o.

Opinie o Ice-Full Sp. z o.o.

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Ice-Full Sp. z o.o.? Umieścili kilka ogłoszeń na GoWork.pl.

????

A na jakie stanowisko aplikujesz?

Renata
@????

nie wiem a jaki wtedy ktoś aspirował ale jak stoicie z liczbą handlowców w firmie? i chcę też dopytać czy wały czas na każde stanowisko szukacie, bo na stronie jest 5 ofert i to oznacza, że takie stałe zapotrzebowanie tu jest? od kiedy o się utrzymuje?

Gosia

Dodzwonic sie nie idzie masakra taka hurtownia a nie odbieraja tel.

Ilona
@Gosia

w ogólnie nie odbierają? może trzeba spróbować w innych godzinach dzwonić?

@Gosia

Ponieważ telefon stacjonarny nie działa.

Edyta
@????

no a na stronie jest jedynie podana komórka do firmy, czemu wiec wprowadzasz ludzi w błąd ?

@Edyta

Wpisz oddziały ice full tam jest mapka i numery telefonów do BOK

Icek

Samochody stare Handlowy mają niską podstawę Ogólnie ludzie pracują po parę lat i podwyżki nie widzieli Mówią że dadzą podwyżkę ale okazuje się że nie ma nic Mam nadzieję że zbankrutują bo tylko krzywdę robią naiwnym O czym tu dużo mówić ?

@Icek

Witam. Sam napisałeś, że ludzie pracują tu parę lat. Nie pracowaliby, gdyby było im tak źle.

@Ice-Full Sp. z o.o.

Rotacja jest bardzo duża. Ci co pracują parę lat są przez zasiedzenie. Nie szanuje się tu pracownika. Wszystko wokół idzie w górę tylko pensje idą w dół.

emilia

dziekuje, znalazlam oferte pracy, nie bede aplikowac

Emilia
@emilia

I jak w nowej pracy Ci się podoba? Prowadzą jeszcze rekrutację? Sama szukam czegoś dla siebie.

Jaki dress code obowiązuje w Ice-Full Sp. z o.o.?

heniu

dress code ??? :)) Bez względu na stanowisko jakie Cię interesuje: jedyne co ich tu interesuje to ile przerobisz/zarobisz, więc odziej się wygodnie i w kierat zapraszamy bo inaczej nazwać tego nie sposób ;)

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko QA Automation Engineer w firmie Ice-Full Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

Jak długo czekaliście na odzew z Ice-Full Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

W icefullu nikogo nie interesujesz. Mają cię gdzieś, nie wiem na jakie stanowisko aplikowałeś ale mozesz się cieszyć że się nie dostałeś i nie namieszali ci w głowie.

Kierowca

Witam! czy ktoś może wypowiedzieć się na temat oddziału w Kluczborku? Jak wygląda tam praca i jakie jest podejście i traktowanie pracowników? Jak wyglądają zarobki na stanowisku kierowcy i PH?

Unknown

Czy w biurze można dużo zarobić?

Olek
@Unknown

Wszystko zależy od stanowiska i od stopnia zaangażowania.

Tmv

Jestem na okresie próbnym, od około miesiąca czasu, i nie jest źle. Praca jak każda inna, w porządku miejsce by zdobyć cenne doświadczenie, i poznać ciekawych ludzi.

@Tmv

Dziękujemy za opinię i życzymy samym sukcesów.

Czy Ice-Full Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Dzień dobry. Jeśli chcesz poznać warunki socjalno-płacowe panujące w firmie, zapraszam do złożenia CV oraz kontakt z Działem Kadr.

Jak się pracuje z ludźmi z Ice-Full Sp. z o.o.?

Hmmmm

Brawo!!! Albo tu mamy kolejne „zagrywki firmowe”, albo nową osobę która jeszcze nie wie w jakie (usunięte przez administratora) niedługo wpadnie.

Który pracodawca daje skierowanie na badania (potrzebne do podpisania umowy) i nie zwraca kosztow za nie Po 3 dniach pseudo szkolenia sądzą, że potencjalny PH powinien znać cały asortyment, łącznie ze wsz6stkimi cenami, pakietami i możliwościami rabatowania..... dawno nie miałem styczności z czymś takim..... Ogrom wymagań za 2200zl msc

Zlodzieje

Po 3 miesiacach moge stwierdzic, ze firma wykorzystuje strasznie pracownikow, pracuje sie po 10,12 godzin gdzie nadgodziny nie sa wgl platne, patologia straszna, obwiniaja kierowcow o kradziez towaru a tak naprawde sami zle laduja towar, nie daja nawet wody w upaly 30 stopni, brak slow, auta przeladowane, ledwo hamuja strach wgl jezdzic jakimkolwiek autem, NIE POLECAM TAM PRACOWAC!! KREGOSLUP MOZNA POLAMAC NOSZAC SKRZYNKI Z PIWAMI.

Przedstawiciel

Dzień dobry. Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. (usunięte przez administratora) Pozwalniali ludzi i teraz 1 osoba robi za 2 lub 3 zwolnione. Nic tu nie działa tak jak powinno zaczynajac od systemow informatycznych ktore sa z epoki kamienia poprzez współpracę z producentami i sieciami. Ciagle braki asortymentowe, niezrozumiała dla nikogo polityka opakowaniowa, brak jakiegokolwiek przygotowania merytorycznego do pracy. Mogę jeszcze długo wymieniać ale zapytajcie wlascicieli sklepów to sami całą prawdę wyluszcza. Panie Werecki proszę ruszyć tyłek z fotela i troche ruszyć w teren z Ph, bo argumenty od PH do Pana nie trafiają, może właściciele sklepów powiedzą Panu prosto w twarz i zrozumie Pan jak bardzo jest Pan daleki od swoich wymyslonych teorii na temat sprzedaży,

Jak wygląda ścieżka awansu w Ice-Full Sp. z o.o.?

Ciekawostka

Jakiego awansu??? W firmie nie ma awansów o ile nie jesteś znajomym kogoś z „góry”.W obecnej chwili zabierają 20% wypłaty i rozdają wypowiedzenia pracownikom.

Zawiedziony

Myślałem ze nigdy nie będę musiał napisać nic złego na temat tej firmy niestety plany uległy zmianie przy obecnej pandemii koronawirusa . Brak rękawiczek na płyn do dezynfekcji dostaliśmy coś koloru różowego w opakowaniach po wodzie spirytusie i innym badziewiu. Pieniądze oczywiście odbierać trzeba bo jak by inaczej. W duszy ze zdrowiem ludzi i rodzin. Wyzysk i w ogóle dramat. Gdzie większość firm pracuje zdalnie bo jaki jest problem żeby zadzwonić do klienta. W opinii ice fulla musisz jechać i spotykać się z masa ludzi. Brawo brawo ice Full !!!!

Dyrektorzy
@Zawiedziony

Witam, Chcielibyśmy posłużyć się cytatem w odpowiedzi na wpis: Jak ważny jest każdy zawód... Pierwsza linia frontu: lekarz, pielęgniarka, ratownicy, służby porządkowe... oni są na wojnie z wirusem. Brawa ogromne! Kasjerzy umęczeni roszczeniowymi klientami trwają na stanowiskach, byśmy mogli kupić kolejną rolkę papieru toaletowego. Kierowcy, którzy jadą w świat, by dowieźć towary do sklepów, albo przetransportować ludzi. Kurierzy, listonosze, Przedstawicie firm... Sprzątaczki, które biegają ze szmatkami i płynem do dezynfekcji przecierają klamki. Wiele, wiele innych zawodów, na które w zwykły dzień nie zwracamy nawet uwagi. Zobaczcie, jak bardzo jesteśmy sobie potrzebni. WSZYSCY. Ten czas, to sprawdzian dla naszego człowieczeństwa. Bądźmy dla siebie dobrzy, dostosujmy się do poleceń i zdamy ten egzamin. Świat stanął, bo musi odpocząć. Świat ruszy, a my z nim. Obyśmy byli na starcie lepsi i mądrzejsi, a najważniejsze żebyśmy MIELI GDZIE WRÓCIĆ ... Podsumowując : Zależy Nam na każdym pracowniku. Dokładamy wszelkich starań aby praca w tym czasie była bezpieczna dla każdego pracownika. Jeżeli możemy zrobić coś więcej proszę do NAS zadzwonić lub napisać. Będziemy starać się pomóc. Rafał Werecki Dyrektor Operacyjny Wojciech Zajczyk Dyrektor Sprzedaży

obiektywny
@Dyrektorzy

Panowie dyrektorzy a w sumie to juz jeden z Was został bo na drugim ktos się poznał , kilka faktów : 90 % handlowców pracuje za 2500 jak mozecie pisac że dbacie o bezpieczeństwo pracowników skoro : - brak zabezpieczeń dla zbieranej gotówki ( tysiące każdego dnia ) - brak zestawów głośnomówiących - priorytet dla Was to GPS i czy czasami ktos nie zaczyna pracy 2 minuty za póżno - zmniejszanie asortymentu przy zwiększaniu planów do nieosiągalnych przez nikogo kwot takich rzeczy jest duuuuuużo więcej ale w tej firmie za tych rządów nie wiele się zmieni i za kilka lat... Masz Dyrektorze Warecki odwage odpisać coś merytorycznie bez bicia piany ?

@obiektywny

Witam Obserwuję wpisy i tak się zastanawiam, czemu jak tyle masz odwagi, piszesz pod ukrytym nickiem? Miej odwagę i nie ukrywaj się. Chcesz być wiarygodny, to podaj swoje chociaż imię. Nikt nie jest idealny. Jeśli warunki Ci nie odpowiadały, należało odejść z firmy, bądź na wstępie ich nie przyjmować a nie teraz publicznie wyrażasz swoje niezadowolenie. To takie trochę płytkie. Pracuję w firmie 5 lat i różnie bywa, ale ja mam wybór, godzić się na sytuację w jakiej jestem i pracuję, albo odchodzę gdzie indziej jeśli mi warunki nie odpowiadają. Nikt na siłę w IceFull nikogo nie trzyma. A braki są w każdej firmie handlowej i importowej. Nie zamierzam nikogo tu bronić. To jest moja indywidualna opinia. Pozdrawiam Serdecznie - Marcin

xxx
@Marcin

o wiarygodności nie świadczy imię czy nick a to czy wiadomość zawiera prawdziwe dane

Obserwator

Zacni Czytelnicy, Czytając wpisy dotyczące obecnej sytuacji oraz odpowiedź podpisaną również przez Pana Wereckiego, chyba wszyscy pracownicy zastanawiają się co się tutaj dzieje... Osoba, która NIC NIE ROBI tylko sprzedaje pożyczone pomysły na zarządzie podpisuję się pod odpowiedzią... To jest człowiek SCIEMA I LIKWIDATOR biorąc pod uwagę wcześniejszą karierę... Miejmy nadzieję, że Pan Adamczyk wreszcie doceni Pana można się

Przedstawiciel

Firma ma głęboko w poważaniu zdrowie przedstawicieli. W momencie gdzie wiele miejsc jest zamykanych, a inne hurtownie pracują zdalnie (koronawirus). Dla tej firmy to nie problem, przecież dyrektor jeden, drugi następny i tak sobie siedzi w zamkniętym biurze. Argument ? Przecież musicie zbierać pieniądze. Serdecznie nie polecam tej firmy gdzie pieniądze są ponad ludzkie zdrowie.

Golden

Szukam opinii na temat pracy na kierowcę kat.C.Jak to wygląda finansowo,ile godzin średnio dziennie?Stałe trasy czy jak popadnie?Auta jakieś możliwe i czy są na stan?Sortowanie butelek też należy do kierowców?Będę wdzięczny za każdą odpowiedź.

Re

Włoszczowski oddział to porażka pod każdym względem. Odradzam

Krzysztof
@Re

Szanuję Twoją opinię, jednak Twój wpis jest bardzo krótki. Co możesz powiedzieć na temat atmosfery panującej w zespole, czy relacje między pracownikami są dobre? Czekam na więcej szczegółów!

Niezadowolony

Oddział w łasku to (usunięte przez administratora) tak samo jak warunki pracy i zainteresowanie ze strony kierownika :) zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie. Omijać szerokim łukiem

Zaciekawiony
@Niezadowolony

A co jest nie tak z kierownikiem?? Z opinii innego oddziału słyszałem ze jest spoko.

Zostaw merytoryczną opinię o Ice-Full Sp. z o.o. - Tomaszów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Ice-Full Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ice-Full Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ice-Full Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ice-Full Sp. z o.o.