Ice Full

Sochaczew

Opinie o Ice Full

Były ph

Podpisujesz umowę o zakazie konkurencji, więc po zwolnieniu się jej przestrzegasz a oni nie płaca Ci nic pomimo zapisów umowy i straszenia Sądem Pracy. Praca pod presją. Warunki fatalne. Nie polecam.

Zenuś

Ogólnie banda wyzyskiwaczy Ciągle mała sprzedaż itp A w mc kilkadziesiąt ton wyjeżdża Dyrektorki i reszta patałachów tylko się cieszą że jakikolwiek jeleń na nich jeszcze robi Ale do czasu Karma wraca

Ona 15

Czy jest tu ktoś kto może wie czy szukają jakiegoś przedstawiciela w województwie łódzkim? Tomaszów Łask?

Dom

Jeśli chodzi o pracę w Jeleniej Górze to zdecydowanie warto sprawdzić Ice Full zwłaszcza że ostatnio poszukują przedstawicieli handlowych i ofetują im bardzo fajne warunki

arczi

praca jak kazda inna tylko zarobki inne niz wszedzie ogolnie konkurencja rozjezdza kazdego ph a co bys nie zrobil to twoja wina i wszystko jest zle a ludzie zza biorka mysla ze firma obroni sie przed konkurencja markami wlasnymi nikomu nie polecam ogolnie pracy w tej firmie zenada

awdweq

Ile można zarobić w ice full w Sochaczewie na magazynie?

leser...

jak chcesz darmowe piwko,to ice full stawia do niego garba na plecach...

qqqq

co się tam dzieje w tej firmie!!!

xxxx

a ile tam zarabiaja przedstawiciele handlowi ,i tak ogólnie jak jest ???

ktoto

tak mało maja tam kierowcy? myślałem że więcej

S.

niestety racja :( więcej ludzi odchodzi niz przychodzi

praca ciezka,zarobki niestety niskie (usunięte przez administratora) ogólnie nie polecam..

Zostaw opinię o Ice Full - Sochaczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ice Full