Ice-Full Sp. z o.o.

Opinie o Ice-Full Sp. z o.o.

Kog

Staram się o prace PH czy warto

Ale to nie sprawdzają tu trzeźwości pracowników przy przyjściu do pracy? Myślałem,że te czasy już minęły.

Gonia

Atmosfera porażka

Pat

Nie polecam. Wyzysk człowieka za marne grosze.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko QA Automation Engineer w firmie Ice-Full Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Pozytywni

Pracownicy pomocni wszystko idzie im sprawnie Kierownicy jakieś dno Tomaszów Mazowiecki Płacą 2100-2400 niezależnie czy pracujesz po godzinach czy nie Wolnego tam nie ma Można wypić do woli za darmo Ostatnio przejeżdzajac napotkalismy młodego chłopaka zataczającego się!

Krzysztof
@Pozytywni

Jakiego stanowiska dotyczą zarobki, które przedstawiłeś w swoim komentarzu? Sprecyzuj, proszę tę kwestię.

Pozytywni

Zmiana nazwy firmy. Co chwilę firmy upadają i zmieniają nazwy

Bomba

Jeśli lubisz alkohol oraz prace za darmo zapraszamy do Tomaszowa ICE full! Każdy robi co chce Kierownicy są bogami a są glówno warci Rewelacyjna firma, jeśli będzieci chcieli wakacje raczej dostaniecie wakacje na placu ice full Życzę żeby to zbankrutowało

Zaskoczeni

Firmę mogę tylko przedstawić w bardzo dobrych rzędach Pracownicy pracują za 2400 z premią ???? Jeśli chcecie iść do ICE Full radzę iść jeśli jesteście alkoholikami na luzie możecie pić w pracy i nikt was nie wywali z pracy Dyrektorów tysiące nie ma do kogo zgłosić się z problemem Kierownicy plują na pracowników

Osoba prywatna

Wynagrodzenie 2400 nie zależnie czy nakazują zostać po godzinach Kierownicy zmianowi nigdy z takim "bydłem się nie spotkaliśmy" na naszych oczach obrażają pracowników szok! Pracownicy męczą się w tej firmie Zero zmian Wigloć na magazynie! Firma do zamknięcia i nie do przyjęcia!!

Piko

ICE full oddział belk niepolecam praca od rana do wieczora za 2300 2500 zł ludzie naiwni pracują tam bo niemu sobie dać rady gdzies indziej porostu zenada brak ubrań roboczych samochody poniszczone człowiek na magazynie codziennie po 0,7 litra niechce przywozi piwa itd Moje sugestie dla Ice-Full Sp. z o.o.: ICE full to porostu zenada niepolecam z. Całego serca Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nic zmienić załogę bo same debile

Jan
@Piko

W Belchatowie to jesteś jacyś dziwni ludzie nic wam nie pasuje ta elektrownia was rozpieściła . Uważam firmę Ice Full za super firmę , a mieszkańców Bełchatowa uważam za dziwolągów zejdźcie na ziemie Belchatow to większa wieś , a uważanie sie za ludzie jak byście mieszkali i pochodzili z jakieś metropolii. Ubrania robocze zawsze były i są dla mężczyzn no chyba ze ktoś chce sukienkę to prawda sukienek dla mężczyzn nie dają tylko musisz sobie załatwić we własnym zakresie i firma zwraca za zakup takiego ubrania po okazaniem sie dowodu zakupu. Zarobki jak na prace to bardzo wysokie i godziwe warunki do pracy

@Jan

Jan ty ciulu czytaj ze zrozumieniem nie Bełchatów a belk i sukienkę to starej zamów

Renata
@Piko

Na forum wszyscy staramy się raczej nie pisać o nikim w taki obraźliwy sposób. Zapewne jesteś pracownikiem w Ice-Full, więc byłabym Ci bardzo wdzięczna, jakbyś powiedział mi coś na temat tamtejszego wynagrodzenia. Czy jest ono adekwatne do obejmowanej posady?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w Ice-Full Sp. z o.o.?

Miłego dnia

Atmosfera super codziennie są wieczorki taneczne dla nierobów , bo teraz jest epoka nierobów i reproduktorów dla 500+. Czasy takie korzystne , a ty nierobie bez roboty? Chyba każda praca ci nie pasuje.

obserwator
@Miłego dnia

Miłego dnia weź koło i (usunięte przez administratora) się w czoło. Ciepły fotelik w mózg za bardzo grzeje

Obserwator

Gratuluje dyrekcji zarządzanie kasą - nie swoją . W trzy lata doprowadziliście w Bełku do zamknięcia rentowego oddziału brawo. Fajnie sie zarządza nie swoim budżetem, wydać w h....,j. Kasy za dobry rentowny oddział i go zamknąć szooook.

Stefan

Stawka na godzine 10pln oddzial Łebcz.Dziekuje bardzo.Nie polecam.

Jerzy
@Stefan

Jakie konkretnie działania miałbyś wykonywać pracując za taką stawkę? Może po rozmowie dałoby się jeszcze nieco wynegocjować podniesienie pensji? Co powiesz o samej rozmowie rekrutacyjnej, jakich pytań można się tam spodziewać? Napisz proszę, jestem ciekaw co możesz na ten temat powiedzieć.

Keny G

Pracowałem tam na magazynie zarobki w granicach 2000, za 10 godzin pracy dziennie, soboty 6. W sezonie nawet do 16 godzin, zdarzało się również że byłem sam na magazynie. Jeśli chodzi o kadrę, nikt z kierowników nie odważy się podnieść głosu, już tłumaczę dlaczego, gdyby ktoś nagle zwial, kierownicy przejmują funkcje pracownika magazyniera, tak se to dyrektorzy manipulanci wszystko zaprojektowali. Pic i cpac nie umierac, możesz tam wszystko żebyś tylko zapierdalal za 3. Niepolecam chyba że chcecie wylądować w psychiatryku.

Janusz
@Keny G

Co za głupoty praca w tygodniu 8 godzin weekendy wolne , a sezonie przy wysokiej temperaturze dni wolne tak było zawsze i jest tak do tej pory . Firma super nie przemęcza pracowników . Kierownicy przemili i uprzejmi jak byłem zmęczony to wykonywali za mnie pracę.

ciekawski

Proszę o informację jak wygląda kwestia korzystania z samochodu w celach prywatnych ?

Janusz
@ciekawski

Prywatnie bez ograniczeń po pracy autem ciężarowym można również świadczyć usługi przeprowadzkowe , ale trzeba tylko poinformować kierownika i nie ma problemu

Cudowni

Jestem zszokowany , tak nieprawdziwymi opiniami a zarazem negatywnymi . Pracowałem tam kilka lat i ze względu na przeprowadzkę musiałem zmienić zatrudnienie , czego serdecznie żałuję! W tej firmie pracują cudowni ludzie , pomocni i wrażliwi na ludzkie niepowodzenia i problemu. W przypadku problemu bez jakiegokolwiek tłumaczenia dostaje się urlop płatny . Podziwiam tych pracowników , którzy tam pracują są wspaniali , a kadra zarządzająca ze świecą szukać JESTEŚCIE CUDWONI!!! Duże pokłony dla wszystkich kierowników i osób pracujących w biurze jesteście wspaniali!! Dziękuję za wspaniałe wyróżnienie dużą premie przy zakończeniu pracy i cudowne rodzinny wypoczynek . Bardzo Wam dziękuję!!!

Doris

Pracuję w dużo większej korporacji niż Ice Full...Ale współpracuję z przedstawicielami z tej firmy i mogę powiedzieć z całą pewnością że są to ludzie na wysokim poziomie którzy znają się na swojej robocie i współpracować z nimi to sama przyjemność ????

Żarówa

Co do sugestji Pana "Piko "-cytat( ludzie naiwni pracują tam bo niemu sobie dać rady gdzies indziej ) Wnioskuję .że też tam pracował ,bo nigdzie indziej nie dawał rady. Z pisowni i treści opini wnioskuję ,że osoba ta jest niedojrzała i pewnie w wieku przedszkolnym. Pracowałem tam kilka lat i praca jak praca -a dla upośledzonych są zakłady pracy chronionej. Więc panie "Piko "proszę nie wrzucać hejtu w sieci. Myślę,że za jakiś czas takie oskarżenia będą karalne-a jeżeli są niejasności w pracy jest kierownictwo i tam się załatwia takie sprawy a nie płakać przed komputerem. Moje sugestie dla Ice-Full Sp. z o.o.: Myślę, że zatrudnienie w firmie powinni znaleść ludzie odpowiedzialni i jednak troszeczkę z pokorą.

@Żarówa

Źarówa jak jesteś naiwny i chcesz robić za 2300 to sobie rób niech cię te parowy wykorzystują wachaj kurz

Zadowolony

Polecam super zarobki jak na rynek tomaszowski super auta prawie nowe , Traktują człowieka z szacunkiem kazdy ma zagwarantowany posiłek nawet kierowcy. Zawsze rano mam ciepły posiłek odniesiony przez przemile Panie z biura do auta. Po powrocie syta i pyszna kolacja . Zarobki bardzo zadawalające . Nie pozwalają sie pracownikowi przemęcza sami raz w miesiącu fundują wypoczynek w spa ja już byłem 6 razy w Irenie Eris z cała rodzina i dano mi na podróż auto służbowe zatankowane do pełna . Wakacje zawsze ufundowane za granica przez 3 tygodnie Polecam

Hkskkkk
@Zadowolony

Tys chyba (usunięte przez administratora)na głowę upadl

Waldus

Oszusty. robi się od rana do wieczora , czy deszcz, czy śnieg a nawet i 30 stopni to (usunięte przez administratora) się za jałmużnę . brak odzieży roboczej, brak szacunku do pracodawcy. a to wszystko w oddziale w Bełku. Magazynier to piwo nawet pije i pusta butelkę do skrzynki wsadzi a kierowca płacić musi. Jeden wielki (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Ice-Full Sp. z o.o. - Tomaszów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Ice-Full Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ice-Full Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ice-Full Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ice-Full Sp. z o.o.