Ice-Full Sp. z o.o.

Opinie o Ice-Full Sp. z o.o.

market

stary byłem tam na rozmowie, prowadzi ją 2 panów jeden taki chudy i drugi siwy w okularkach. Rozmowa nawet jest przyjemna w miarę, ten pierwszy mówi konkretnie o co chodzi, czego poszukują pyta szczegółowo o doświadczenie i czym się zajmowałeś. Później głos zabrał ten siwy w okularkach i okazuje się, że ten dział marketingu ma pole działania tak szerokie, że właściwie nie wiesz o cho chodzi, ponieważ musisz zajmować się wszystkim... Co wynagrodzenia ja podałem, że chcę zarabiać 2800 zł ale od razu usłyszałem, ze może w przyszłości, a póki co musiałbym się wiele nauczyć bo moje doświadczenie jest niewielkie. Tak na serio to oni według mnie potrzebują kogoś do biura ale też do rynku, masz robić badania rynku, tworzyć programy lojalnościowe dla klientów, promować marki różne, odpowiadać za gazetki promocyjne (przeglądam ich stronę to to co mają jako gazetki zrobić to żaden problem bo delikatnie mówiąc nie są zbyt profesjonalne i widać, że chyba ostatnio nie mają czasu na nie za bardzo bo są coraz słabsze). Generalnie, zadania mało konkretne,o pieniądzach wymijająco opisane przez rekrutującego. Podsumowując - rozmowa kulturalna i nawet ten chudy tak jak powiedział oddzwnił w podanym terminie by mi podziękować za rozmowę i powiedział, że nie skorzystają z mojej oferty.

netman

Ice full hurtownia wina piwa i wódki. Pracowałem tam i mogę powiedzieć tylko tyle, wszystko co dostaniesz to to co masz na kwicie albo też nie. Wszyscy tylko patrzą jak zaoszczędzić na pracowniku kasę. Nie ma szans na jakikolwiek szacunek, bo firma nie zarabia jak twierdzą. KIerownik oddziału nawet ok facet, ma na serio przewaloną robotę. Co chwila zebrania w Tomaszowie, non stop coś nie tak, a zmiany decyzji to ich podstawowa działalność. Co do wynagrodzenia - nigdy nie wiesz ile zarobisz, ale zawsze mniej się spodziewałeś.

w kozienicach to samo co w kazdym oddziale lepiej sobie znajdz na budowie bo sie narobisz ale i zarobisz a tu nie wiadomo o ktorej wyjdziesz itd jak chcesz to idz ale to praca dla tych co nie maja do niczego pojecia

cichy

co sądzicie o ice fullu w kozienicach i jego kierowniku??

Benias
@cichy

Nie da się z nim pracować

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko QA Automation Engineer w firmie Ice-Full Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Waldek

A co sądzicie o oddziale Opoczno i kierowniku tam panującym ???

hiob27

firme ice full,oceniam w miare dobre,waronki pracy dosc stresojace,ciezkafizyczna praca wspolpracownicy byli calkiem wpozadku,ale mozliwosci dalszych szkolen bylo malo,a minimalna oczekiwana stawka wynagrodzenia (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Ice-Full Sp. z o.o. - Tomaszów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Ice-Full Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ice-Full Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ice-Full Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ice-Full Sp. z o.o.