Opinie o Ball Packaging Europe

krysia

Ja słyszałam od kolezenki ,ze firma ok i zarobki tez ok .

Praca

Witam. Czy mógłby ktoś napisac jak wygląda sytuacja w fimie na dzień dzisiejszy? Czy coś się zmieniło od poprzednich komentarzy? Jak wygląda praca zwykłego pracownika? Czy jest bardzo ciężko? Jak z atmosferą etc? Pytam bo od poprzednich komentarzy trochę minęło czasu. Z góry dziękuję jeśli w ogóle ktoś odpisze, pozdrawiam.

ruffi

Nie ma już Ball Radomsko , została sprzedana ale to była ta sama korporacja. A co do zarobków to pytanie jest mało precyzyjne więc odpowiedź też taka będzie : najniżej ok 2500 netto a najwyżej ma pewnie dyrektor (usunięte przez administratora)

Kitelnik

Mam pytanie czy ktoś może napisać ilu pracowników zatrudnia Ball Packaging Europe w Lublinie? Czy to ta sama firma co ma fabrykę w Radomsku?

job24

Podbijam temat jakie tam są zarobki?

igor

ja zapytam krotko . Jaka stawka brutto na poczatek i jak z premiami ?

Alicja

@June - czy dowiedziałeś/dowiedziałaś się potrzebnych Ci informacji? Może aplikowałeś na to stanowisko? Aktualnie pojawiła się oferta pracy na stanowisku mechanika produkcyjnego. Czy ktoś z was ma doświadczenie z pracą w Ball Packaging Europe? Jaki system pracy obowiązuje w firmie - stałe godziny czy może system zmianowy?

June

Ponownie pojawiło sie ogloszenie na specjaliste ds. jakosci. Czy ktos moze cos napisac o tym stanowisku? jak zarobki? Jakis czas temu juz bylo to ogloszenie... taka rotacja?

Alicja

@Grucha według Ciebie pracownicy firmy Ball Packaging Europe nie są doceniani. Co masz konkretnie na myśli? Dlaczego tak uważasz? Uargumentuj swoją wypowiedź.

uwielbieniec

Lublin zamykają podobno praca tam to robota dla czarnych polaczkow nastawionych na wyzysk swojego brata polaczka

ado

Zamykaja Ball w Recklinghausen, wczesniej zamkneli REXAM w Berlinie.

ado

Zamykaja Ball w Recklinghausen.

ado

Zamykaja Ball w Recklinghausen.

ado

Zamykaja fabryke Ball w Recklinghausen.

Grucha

Firma nie dająca sie rozwijać. Pracownicy sa niedoceniani.

Alicja

@Ja, czy w takim razie możesz polecić Ball Packaging Europe?

Ja

To nie pierwsza moja firma ale pierwsza o tak wysokich standardach realnie funkcjonujących i rzetelnie budowanych. Pamiętajmy, że to dopiero początki organizacji i wszystko jest nowe łącznie z całym zespołem dlatego niektórym jest ciężko zrozumieć, że na wszystko trzeba czasu tym bardziej, że cześć kadry to młodzi i nie cierpliwi oraz bardzo wymagajacy marzyciele.. szkoda, że nie wymagają od siebie tyle co od innych.

Alicja

@hutwaaa jesteś pracownikiem Ball Packaging Europe?

hutwaaa

z tego co mi wiadomo jakieś 2800brutto bez rewelacji.

zxc

Kompetentnych wózkowych ? co myślicie o pracy wózkowych w tej firmie ile zarabia?

Przerzucany...

No i teraz ta sytuacja z (nieoficjalną jeszcze) redukcją załogi. Daruję sobie głębsze rozkminy, ale ojj... może jeszcze zabraknąć (kompetentnych) wózkowych jak w końcu ruszy 9 pras.

nb

Zwykłe WŚIOKI. mają ze 2800 na rękę i myślał ze są zajebiści. brygadziści spaleni zostali na starcie. NIE wszyscy.

nick

ile teraz mają brutto 2900?????

Noname

Cała prawda o Ball Lublin. Firmę Ball ogólnie jako korporację można spokojnie ocenić na 4 z mocnym +. Jednak nie dotyczy to lokalizacji w Lublinie bo niestety została ona mocno "spolszczona" przez pracujących tam ludzi. Chyba największą bolączką jest tu zatrudnienie niekompetentnej kadry średniego szczebla bez doświadczenia i obycia w kierowaniu zespołem ludzi. Chłopi "oderwani od pługa" (dosłownie ) nagle poczuli władzę a co to znaczy każdy chyba się domyśla. W firmie panuje gęsta atmosfera i ta "siekiera" ciągle wisi w powietrzu. To nie jest problem tylko tej fabryki , zupełnie inaczej jest w zachodnich korporacjach i fabrykach a zupełnie inaczej w tych samych polskich oddziałach.

haha

ogłoszenie to jest od ponad roku bo nie mogli znaleźć jelenia żeby zastąpił jednego z awansowanych. Dopiero niedawno przyszedł gość, a poza tym fakt-uzupełniają o 5

mlodszy

czy macie jakiegos maila do Ball Packaging Europe Lublin.... nigdzie nie ma tel ani @

xYz
@mlodszy 06.01.2017 13:05

Numer telefonu w sprawie rekrutacji: +48 814660573.

xD

Jakie Zmiany od 2017 roku coś wiadomo?.

niewiem

Dziwnie się to czyta i nie zachęca do udania się na rozmowę kwalifikacyjną. Pracują same nieroby ale jest garstka stachanowców co trzyma zakład przy życiu:) firma jak każda inna pewnie że ideały amerykańskiego kapitału pogrzebała mentalność Polaka i kadry zarządzającej ogarniętej wizją systemu korpo bez umiejętności odsiania rzeczy sensownych od tych pozbawionych sensu

Sonic
@Sebo 11.01.2017 22:04
To ogłoszenie jest już od co najmniej 6 miesięcy. W międzyczasie odeszło kilku automatyków i pewnie jeszcze kilku zrezygnuje....

Ogłoszenie jest od kilku miesięcy ponieważ było po 1 automatyku na zmianę. W tej chwili zatrudnianych jest kolejnych 5. Poza tym 2 zmianowych przeszło wyżej - na zmianę dzienną. Zostało już ostatnie miejsce i rekrutacja dobiega końca.

poinformowany
@Sebo 11.01.2017 22:04

kilku automatyków? skąd masz te dane z google? proszę cię....nie pisz skoro nie wiesz...

byly pracownik

praca 2/5 ludzie byli fajni ale szkoda mi tego jak sie stresują i przejmują. o zarobkach nie bede wspominal.

Rumcajs

Mark czy Ty jesteś osoba nie pełnosprytną?? Lojalkę dostaleś tylko dlatego że firma wysłała Ciebie na szkolenie do USA, każda inna firma zrobiła by tak samo a po za tym u nas w zakładzie jest kilka osób które nie były na szkoleniu i jakoś Dyrektor nie dał im lojalki do podpisania!! Zastanów się najpierw co piszesz bo robisz siebie idiotę. A co do atmosfery zgadzam sie z Tobą mogła by być lepsza.

mark

skoro to taka wspaniala firma to po co dyrektor wreczal lojalki? jak jest super atmosfera w pracy i konkretna kasa to nikt by mu nie uciekl. Ball zaklad w lublinie to z prawdziwym Ballem to nie ma nic wspolnego. a bardziej chorej atmosfery jaka jest w tym zakladzie to u prywaciaza nawet ciezko znalesc. jedyna zaleta tego zakładu jest to ze jest robota bo praca to jest w zakładach Ball ale za granica

Goryl gor
@SUMIENNY 25.12.2016 16:24
po co te spekulacje i plotki.czy ktoś podpisał umowę pod przymusem, czy ktoś nie rozumie dlaczego jets to zobowiązanie, czy fir...

I ty i ten rumcajs to dwa przyglupy z jednej dupy Rafu uspokoj sie i siedz cicho bo kto.jak.kto ale ty to.musisz siedzic cicho zeby cie nie zauwazyli Pierwszy krzyczales ze bedziesz sie zwalnial i cioles w.ciula a teraz masz blisko 4na lape i nagle jak.to jest zajwbiscie... Zgadza sie ze jest ok ale jak.na chlopa zara b iac 2500to wstyd I sam wyp.z.kad przylazles jden z.drugim Wiekszosc z nas nie jest spod zabki czy z posredniaka tylko pozucilismy poprzednsie miejsce.pracy bo tu obiecali lepsze.zarobki Jesli o.mnie chodzi to moge i szambo pompowac zadnej pracy sie nie boje I odiota jestes jak myslisz ze to dobra kasa Za.prace w takich warunkach Halas (mimo stoperow ciagle uciazliwy) Drgania Noce Weekendy zamiast z rodzina to w.robocie I to 3/4w.mcu Albo to twoja 1praca i.nie masz pojecia albo mama cie utrzymuje i rachunki placi i tylko swoja dupe.masz utrzymac Albo tak nisko sie cenisz i wiesz ze jestes glupi i nigdzie indziej roboty nie znajdziesz... Tu tylko chodzi o.kase by zyc.jakos godnie i zeby zrekompensowac to ze.jebiemy swiatek piatek Na to sie kazdy zlapal i w sumie czeka co bedzie dalej Mam nadz ze w koncu dadza ludziom wiecej Wtedy zniknelyby wszystkie problemy:)i.kazdy by dop sumiennie wykonywal swoje i nawet by gdal jak.wy brygadzisty z 4 albo 3800 ze jest cudownie :)) Tez bym tak gadal Pozdro nieroby Tyle mam do.pow

SUMIENNY

Każdy miał przedstawione warunki umowy przed zatrudnieniem-nikt nie kazał Tobie tutaj przychodzić, nikt nie zmuszał Cię do porzucenia wspaniałej poprzedniej pracy(a jeśli nawet przyszedłeś tutaj to takiego fachowca to pewnie z pocałowaniem w rączkę przyjmą w poprzedniej firmie-wystarczy chcieć pracować). Teraz Twoje cytaty i moje zdanie.... cytuję"I odiota jestes jak myslisz ze to dobra kasa"......-więc oceniasz kim jesteś skoro tu pracujesz, śmiało wracaj skąd przyszedłeś, jest zapotrzebowanie na pracowników ogarniętych, cytuję"Albo to twoja 1praca i.nie masz pojecia albo mama cie utrzymuje i rachunki placi i tylko swoja [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] masz utrzymac. Albo tak nisko sie cenisz i wiesz ze jestes glupi i nigdzie indziej roboty nie znajdziesz... "............-widać że Ty masz pojęcie jak się pracuje, skoro do tej pory takie wspaniałe prace wykonywałeś to co Ty tu robisz????!!!! cytuję "Noce Weekendy zamiast z rodzina to w.robocie I to 3/4w.mcu"-......... ktoś przed Tobą ukrywał jaki jest system pracy??? cytuję "Mam nadz ze w koncu dadza ludziom wiecej Wtedy zniknelyby wszystkie problemy:)i.kazdy by dop sumiennie wykonywal swoje"-... więc z Twoich słów wynika że narazie walisz w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] I nie rozumiesz że przez takie podejście firma ma problemy z klientami-tzn walisz w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] masz wyje.... na produkt który jedzie do klienta.... cytuję "Pozdro nieroby Tyle mam do.pow"-.... dobrze że Ty jesteś taki pracuś jak to sam przedstawiłeś, poza tym ja mogę jakieś literówki kliknąć ale Ty to co słowo to bubel, oby więcej takich fachowców, przecież się NALEŻY!!!!!!!!! Dopóki nie wrócisz do wspaniałej pracy najlepiej niczego się nie dotykaj, taniej i bezpieczniej będzie żebyś siedział całą zmianę na kantynie niż dziadostwo robił na produkcji.....

Rumcajs

Ja Robot Po pierwsze koluniu nie jestem BRYGADZISTĄ i trochę do ich zarobków mi brakuje jestem po prostu zwykłym mechanikiem. Po drugie jak byłeś na rozmowie to było mówione że u nas pracuje się w każde Święto i jakoś wtedy Ci to nie przeszkadzało skoro podpisałeś umowę, ale wtedy pewnie nie myślałeś o robocie tylko o wyjeździe do USA!!! Po trzecie zgadzam się z Tobą że nie wszystkie obietnice spełnili ale zarobki jak na Lubelski rynek pracy są dobre np AB musisz chodzić na nadgodziny żeby mieć taką wypłatę jak tutaj (a co za tym idzie nie masz prawie nic wolnego) Po czwarte na nie których zmianach są brygadziści którzy pomagają nam zwykłym Mechanikom, nie boją się pobrudzić sobie łap, I po piąte Koluniu chyba najważniejsze Ty nie wiesz jeszcze co to jest zapierdol bo narazie pracuje tylko jeden moduł i jest dużo nas przy maszynach ale to się kiedyś skończy i będziemy pracować 3-ma modułami i wtedy będzie jedna osoba przy maszynie wtedy zobaczysz co to jest prawdziwy zapierdol. Tak jak pisałem już wcześniej jeżeli możesz zarabiać więcej pracując tylko od poniedziałku do piątku to droga wolna możesz się zwolnić nikt Ciebie tutaj nie trzyma na siłę, a jak nie to przestań narzekać tylko weź się do roboty bo w końcu Ci za to płacą.

kapłan

Jeśli ktoś chciałby zmienić swoją religię na pogański kult uwielbienia i czczenia wieczka od puszki jako przedmiotu cudu działa boskiego to zapraszamy do pracy w Ball Lublin

Coś napisać na temat pracy w tej firmie bym chciał ale przypomniałem sobie że jestem zobligowany do zachowania poufności na temat wewnętrznej sytuacji w firmie

Rumcajs

Jak wam tak nie pasuje praca w Ballu to zwolnijcie sie i wracajcie do Stocka, Herbapolu, ABM czy tez Perly przeciez tam sie wiecej zarabia, a nie wylewacie swoje zale na forum nikt was na sile tutaj nie trzyma!!!

Ja robot
@Rumcajs 08.12.2016 10:28

Tylko koluniu tam.sie nie.robi w sylwka swieta wszystkie A.poza tym co.innego bylo obiecane a co.innego.jest:)a.ty.brygadzisto jak.masz 4500 plus.dodatek to.wiadomo ze.ci sie podoba i za co.?siedziec przy kapie ? Zmieniac zasady gry w trakcie gry? Nikt kokosow nie oczekuje tylko tego.co bylo obiecane A robota jest ciezka nie zawsze ale czesciej jest a brygadzista to powinien pomagac i.robic.razem.z chlopakami Szkoda gadac.pozyjemy zobaczymy co.bedzie potem! A ty sie zastanow co piszesz! Zapomnial wół :))2500 a 3500to.chyba roznica nie? I sam.wiesz kto naprawde pracuje a kto sciemnia:)jak nie wiesz to do lustra zajrzyj

mark

Jaka dodatkowa kasa kierownik zmianowy Ci powie ciesz sie ze masz robote.

Michal

Witam! Ok, zalozmy ze mamy stala stawke + dodatek zmianowy. A jak jest za prace na 3 zmianie i prace w weekendy czy swieta? Czy jest za to jakas dodatkowa kasa? Wiem, pytanie moze dla niektorych glupie ale nigdy nie pracowalem na 3 zmiany i sie zastanawiam. Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam

TenTyp

Co do warunków i atmosfery w pracy... Warunki do których idzie sie przyzwyczaić tak samo jak i pracując w Bogdance lub innej ciezkiej pracy... system 5 grygadowy. Praca 3 zmiany w każde swieta od poniedzialku do niedzieli jest przewalona. Nie zapominajmy ze cykl pracy trwa 7 dni a nie 5 po czym konczac ostatnia w cyklu zmiana nocna jest od 2 do 5 (rzadko) dni wolnych jesli wezmiesz sobie dzien niebieski jako urlop. Jest głośno wiec trzeba chodzic caly czas w stoperach. "Podobno" zapylenia aluminium nie ma tak samo jak i bardzo duże drgania od maszyn też są w normie "podobno". Jest jeszcze kilka innych spraw mniej waznych ktore tez "podobno" sa w normie i nie wplywaja na organizm. Socjal bardzo dobry pomijajac ze za wszystko placimy i tak podatek. Pieniadze sa rozne tzn. Starsi pracownicy maja wiecej a mlodsi mniej mimo ze kazdy robi to samo a norma bardzo dobra. Zgodze sie z opiniami wyzej. Kazdy chce godnie zyc.. niestety wszystko idzie do góry oprocz zarobkow ktora porownujac do pozostalych firm w strefie jest "prawie" taka sama. Firma "podobno" rozwojowa ale to sie okaze w przyszlosci jak rusza wszystkie maszyny. Puki co kazdy kto tam pracuje wie dobrze ze na ten moment nie jest tragicznie poniewaz nie pracuja wszystkie maszyny... sajgon zacznie sie dopiero wtedy gdy wszystkie rusza a umowa nie ktorym sie powoli konczyc. Dodam na koniec o atmosferze. Atmosfera byla bardzo dobra... do czasu gdy komus nie odwalilo. Na ten moment kazda brygada na kazda sie krzywo patrzy.. dodatkowo pewne glupoty ktore sie wydarzyly w odwecie... nie ktorzy sie zachowuja jak dzieciaczki ale nie zapominajmy ze to nie przedszkole... przychodzimy do pracy by zrobic swoje przez 8h zarabiajac pieniadze i do domu a pewne sprawy mozna zalatwic sobie poza terenem pracy. Tyle w temacie.. mam nadzieje ze wszystko bedzie szlo w dobra strone.. ze firma sie na tyle rozwinie ze i atmosfera jak i zarobki beda na godnym poziomie i zachecam do skladania CV osobom kumatym.

TenTyp

Plan pracy dostajesz z góry na rok z wyznaczonym już przez pracodawce 2 tygodniowym urlopem na który idzie cała brygada. Ma to swoje wady i zalety ponieważ wiesz wcześniej kiedy możesz sobie cos zaplanowac. Natomiast jesli chodzi o urlop pracodawca daje na start kazdemu 26 dni i teorytycznie mozesz ten urlop wybrac tylko w niebieskie dni jesli nie ma potrzeba przychodzic do pracy. Jesli chcesz w inne dni niz niebieskie to moze byc problem ale wszystko jest do zalatwienia z kierownikiem jesli tylko ktos bedzie chcial sie zamienic z toba na zmiany lub przyjsc za ciebie do pracy oczywiscie musi byc to osoba z tego samego dzialu.

al

Witam Zastanawiam się nad złożeniem papierów do warsztatu w ballu i mam pytanie jak jest z urlopami? Słyszałem że podobno praca okrągły rok i urlopy rozpisane odgórnie i jak się chce w innym terminie to duży problem. Nie chcę sobie niepotrzebnie palić mostów a póki co nie mam też ochoty iść do firmy która podporządkuje mi życie pod pracę

Ja
@al 27.11.2016 14:33

Grafik dla warsztatu jest taki sam jak na produkcji. Urlop 2 tygodniowy jest ustalany wcześniej i dla całej brygady ale to przecież na plus bo można wcześniej być pewnym daty i coś zaplanować. Pozostałe dni urlopu możesz brać jak Ci pasuje ale jeżeli praca koliduje z twoimi planami na przyszłość to rzeczywiście odpuść sobie

głosiciel

A co jest złego w tym że człowiek chciałby godnie zarobić? Jak się ma na utrzymaniu dom i dzieci to za te 2500 się wegetuje także jak wielebny zebrał juz na tacę to niech otwiera butelkę Ballantinesa i siedzi cicho na plebanii

JaRnosik

Bo jesteś brygadzistą i się sprzedałes każdy zna prawdę. Chłopaki dostali z jednej brygady nagany tylko po to by wywołać strach w śród reszty 170 osób. Hahaha i co potem się stało każdym nich dostał premie i podwyżki........ Taki jest klimat że ohoho mów co chcesz Wielebny......

Wielebny

Drodzy parafianie przecież nikt na siłę w Bolu was nie trzyma . Pieniążki to każdy chciałby brać a robić to nie ma komu . Jeśli jesteście tacy mądrzy zakładajcie własne biznesy itp . Pracuję w Bolu i wcale tak makabrycznie nie jest ale przecież Polakowi nie dogodzi .

zatroskany

Bez komentarza

lajner

Atmosfera jest bardzo zła ponieważ kierownicy i różni inni po 30roku zycia dzieci na utrzymaniu dom kredyty muszą sie wykazywać i chodzą obsrani bo wiedza ze jak im sie noga podtknie to do zwolnienia, i tak jeden na drugiego aby dalej od siebie. Mlodzi normalni sie śmieją z pający

x

niech szukają dalej, z atmosferą jaka panuje w tej firmie nikt normalny miejsca długo nie zagrzeje

Jan

Witam. Powiem tak to jest corporacja. I wszystko jasne w ogłoszeniach piszą że jest miła atmosfera? Jasne tu jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nie ma fajnej atmosfery. Kamery z dźwiękiem.itp itd .... Tu przychodzą ludzie i zaraz odchodzą....... Dziękuję za uwagę

zosia

Ni wiadomo jednak ze znajomość języka angielskiego to nie jest nic nadzwyczajnego w dzisiejszych czasach każdy tak na prawdę po studiach ma dyplom i posiada umiejętnośc posługiwania się językiem obcym na poziomie min B2 prawda? Tak i tutaj tez jest..

znudzony głupotą
@zosia 01.10.2016 12:54

ahahhahah kamery z dzwiękiem... kto wam wciska takie bzdury? żeby to jeszcze powtarzać... myśleć trzeba... jest grafik, pracy dużo, ale reszta jest ok, socjal, obiady, prezenty... szukają 5 automatyków

Prod

Praca na warsztacie jest ok. Maszyny są nowe, narzędzia do pracy z wyższej polki. Są szkolenia ze sterowników. W tym momencie podobno ktoś chce odejść bo nie pasuje mu praca na zmiany i pewnie dlatego szukają.

el

Jak wygląda praca na warsztacie? Jest ogłoszenie że szukają automatyka

Zostaw opinię o Ball Packaging Europe - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ball Packaging Europe