Ball Packaging Europe Lublin

Opinie o Ball Packaging Europe Lublin

Pracownik produkcji

To dowodzi ,że może jest za mało operatorów wózków? A co jak któryś pójdzie na zwolnienie też będziesz miał pretensje ,że się nie wyrabia jeden operator wózka (to jest żałosne żeby takie pierdy poruszać na forum jest sporo operatorów którzy mają uprawnienia UDT a nie jeżdżą brygadziści też je posiadają ?)

Jprd

Witam chodzi informacja że ktoś tam x rodziny na jednej Brygadzie będzie badany pod kątem wirusa. Czy ta zmiana nie powinna zostać odizolowana? Dlaczego tak nie jest do czasu pełnej informacji, też mamy rodziny i boimy się o nie. Wątpię aby płyny i maseczki pomogły, moim zdaniem jedno przeczy drugiemu bo mamy nosić maski wypełniać plik z kim widzieliśmy się w pracy ptoste z całą zmianą a tutaj taka akcja.

@Jprd

Poczytaj sobie historię zarażonych dwóch pracowników z zakładu fryzjerskiego. Przestrzegali w pracy reżimu sanitarnego. Nie zarazili żadnego klienta.

Kingdzongun
@As

Jasne jeśli myślisz, że maseczka Cię ochroni to jesteś w błędzie. Szybciej pracownicy złapią grzybicę płuc. Wyobraź sobie pracę w temperaturze ok 40 stopni z maseczką na twarzy, jeśli dasz radę szacun. Chodząc tylko po produkcji raz na jakiś czas nie jesteś w stanie tego odczuć. Więc swoje reżimy stosuj sobię w domu....

@Kingdzongun

Zalecenia międzynarodowe są jasne: higiena, dezynfekcja, dystans społeczny 2m, a jak nie jest możliwe utrzymanie dystansu to mieć założoną maseczkę, by ograniczyć rozprzestrzenianie się tzw. chmury wirusowej. Przebywanie z osobą zarażoną powyżej 15min w odległości mniejszej niż 2m zwiększa ryzyko zachorowania. W pracy na produkcji przez większą część czasu ten dystans możemy utrzymać. Zwłaszcza, jak ktoś wykazuje tak wielką troskę o rodzinę. Teraz spójrz na plik covid, który wypełniasz. Jeśli nie wpisałeś danej osoby w formularzu to nie miej pretensji do pracodawcy i świata, że nie wysłał Ciebie, czy też całej brygady na izolację. Wytyczne są jasne, nikt Ci nie gwarantuje, że na 100% nie zachorujesz. Ale postępowanie tutaj jest takie samo jak w innych korporacjach, gdy nie ma możliwości pracy zdalnej.

Abdul
@As

Maseczki a raczej (usunięte przez administratora) kagance są dla chorych i zmuszanie do ich noszenia ludzi zdrowych jest nie legalne wszędzie Poza tym 3szt na 6 7 dni pracy? W tej pracy w takim zapyleniu to co zmiana blachy to i zmiana kaganca ???? Osobiście uważam że trzeba być (usunięte przez administratora) zeby wierzyć w to że maseczka przed czym kolwiek chroni DEBILEM NAWET

@Abdul

Były robione badania: w zakładzie stosującym zalecane środki ostrożności chorych było 5% załogi, a w zakładzie nie stosujacym tych środków 20%. Więc sorry, obserwacje i badania naukowe bardziej przemawiają do mnie niż wierzenia Abdula, czy innego Ahmeda. Był już korzyszkarz Utah Jazz, Rudy Gobert co nie wierzył w koronawirusa... Każdy swój rozum ma (...)

Ni k
@As

Kolego kierowniku czy tam inny zniewolony w kagancu w Mikołaja też wierzysz? Bo w TV mówią że istnieje?! Korona Kest od lat 40 albo 60 i będzie z nami Ale nie ma takiej potrzeby zeby mordę szmatami zakrywac i nosić to cały dzien i wdychać swoje spaliny (tzw) wirus może i jest ale nie pandemia śmierć itp itd a testy są do wiadomo czego Maski mają nosić chorzy poza tym a nie zdrowi Poza tym nikt cię Jeszce nie uświadomił ani sam się nie domyśliłeś że telewizja kłamie??? I to nie od dziś???ogarnij się i wylacz TVPIS

@Ni k

Sedno tego koronawirusa (Covid-19) polega na tym, że możesz nie mieć objawów, a być zakażonym i tym samym zakażać innych. Dlatego to jest największy problem. Zmieniono zatem światową strategię uznając, że w obecnej sytuacji mniejszym złem będzie, jak wszyscy będą zasłaniali usta i nos, gdy dystans mniejszy niż 2 m. Ja już się wypisuję z tego intrygującego wątku. Początkowo ktoś chciał, by całą brygadę wysyłać na kwarantannę. Potem drugi wątpił w zasadność noszenia maseczek, ale miał przy okazji pretensje, że 3 maseczki na cykl to mało (pytanie się nasuwa, kto tyle dostaje?). A gdy powołuję się na wyniki badań naukowych to kolejny coś o TVPIS, Mikołaju i kierowniku zapominając przy okazji kompletnie o interpunkcji. Zdrowia i rozsądku. Oby nikt nie miał chorób współistniejących.

Violka

Ja mam pytanie czy kobiety tez pracuja?

@Violka

Kilkanaście dni temu na produkcji pojawiły się pierwsze 3 kobiety. Pozazdrościć im można podejścia, zaangażowania i entuzjazmu.

Liner
@As

Tak zdecydowanie aż serce rośnie jak widać, że tym paniom zależy i wręcz chłoną wiedzę z entuzjazmem. Pełen szacunek:)

Singiel
@Liner

Pewnie jesteś singlem zależy jeszcze, którym paniom? Oczywisty jest fakt, że wszystkich rzeczy Panie nie wykonają i będą potrzebować pomocy innego operatora. Wybaczcie nic nie mam do Kobiet, ale siła wyższa pozdrawiam.

Kaśka

Czy planowane są jakieś przyjęcia na produkcję????

@Kaśka

Tak, jest rekrutacja.

Majlo
@Kaśka

Z tego co kojarzę to tam cały czas są przyjęcia. Duża firma i bardzo duża rotacja ze względu na warunki tam panujące

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ball Packaging Europe Lublin kandydat na stanowisko Operator/ka Maszyn Produkcyjnych ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Jakość z krwi i kości

A jak wygląda praca jako audytor zmianowy? Mniemam że to taki kontroler jakości. Jak wygląda ta praca? Ciężko tak jak na produkcji?

Pan końcówa

Moje osobiste odczucia w tej firmie wyglądają tak, po pierwsze jest monitoring na kantynie . Wiąże się to z tym, że zmianowi patrzą w kamery i się czasami nabijają z pracowników, co jedzą, jakie mają miny, czy jak jedzą . Przypadkiem przechodząc usłyszałem rozmowę brygadzistów. Brawo niezłą macie zabawkę ... Osobiście mnie to irytuję jak tak można? Czy kamery miały służyć właśnie temu? Powinni wam w mistrzówce założyć kamery. Praca na produkcji jak już pisali inni wygląda tak, że jest hałas . Maszyny co prawda mają osłonny wyciszające, ale podczas prac przy nich jest bardzo duszno i gorąco . Ogólnie na hali jest bardzo gorąco a przecież niema jeszcze lata. Zapylenie jak i również wibracje takie oto atrakcje na plancie produkcyjnym .Praca na 3 zmiany dwa dni pierwszej zmiany, dwa dni drugiej, dwa dni trzeciej i trzy czasem cztery dni wolnego pod warunkiem że niema tak zwanych dni niebieskich . Wtedy czasem wypisujesz urlop na niebieski dzień . Niebieskich dni jest bardzo dużo, więc urlop na pewno nie pokryje ich wszystkich .Wakacje przewalone pracujesz sześć dni w ok 40 stopniach i masz dwa dni wolnego z czego po nocnej zmianie pierwszy dzień odsypiasz. Święta jak wypadnie Ci,że pracujesz to przychodzisz i tyrasz.Plusem jest grafik na cały rok a minusem,że z góry masz zaplanowany urlop przez firmę . Jeżeli planujesz urlop bo trzeba Ci jakiś dzień wesele lekarz musisz sobie załatwić zastępstwo .Dodatkowo do pensji otrzymujesz dodatek zmianowy ale jeśli złapie Cię choroba i nie będzie Cię np trzy dni i masz L4 dodatek przepada.Ciekawe jest to,że jeżeli choroba dopadnie Cię na końcu miesiąca a Twoje zwolnienie zahaczy także nowy miesiąc przepadają Ci dwa dodatki zmianowe czyli kilka setek.Mimo,ze jestem jedną nogą byłym pracownikiem dostrzegłem plusy w tym zakładzie np prezenty na święta , premia roczna , integracje , jakieś tam karty sportowe , różne imprezy dla pracowników także i dzieci. Parę złoty na święta Bożego narodzenia . Praca jak praca jednemu podpasuje drugiemu nie . Zaznaczę, że jest to moje zdanie i na siłę nikogo nie chcę przekonywać,że firma jest b lub cacy . Pozdrowienia dla tych, którzy uważają się za najmądrzejszych oczywiście tych z niższego szczebla rządzących .

Zielony
@Pan końcówa

Dodatek się zmienił teraz zależny jest od ilości dni nie obecnych i zalażnie od tego jest pomniejszany

barthez669@gmail.com

Czy ktoś się orientuje jak wygląda praca kierownika/specjalisty ds. BHP? Warunki pracy, zarobki, ale i zadania do wykonania? Będę niezmiernie wdzięczny za każdą konstruktywną opinię.

Pracownik ze stażem

Co do Pana (usunięte przez administratora)., managera ur, elektryków, automatyków, narzędziowców itd..., to jedna wielka pomyłka, za kilka miesięcy wszystkie obowiązki zepchnie na innych a sam dalej nie będzie wstanie ogarnąć własnego biurka

xxx

Hej Zaczyna się sezon wakacyjny dlatego warto pomyśleć jak chcecie wykorzystać urlop. Ryzyko związane z koronawirusem jest nadal duże, dlatego chcemy abyście zawsze w pierwszej kolejności przestrzegali przepisów oraz wytycznych Sanepidu. Oto kilka prostych zasad przy planowaniu urlopu: Przestrzegamy przepisów krajowych, ograniczeń w podróży oraz przepisów o kwarantannie. Unikajmy krajów uznawanych jako kraje wysokiego ryzyka oraz takich po powrocie z których obowiązuje 14 dniowa kwarantanna. Pracownik jest odpowiedzialny za to, by po urlopie być w stanie wrócić do pracy, jeśli wyjazd spowoduje konieczność udania się na kwarantannę po powrocie należy to uwzględnić w planach urlopowych i uzgodnić z przełożonym. Po powrocie z urlopu należy przestrzegać przepisów I wytycznych obowiązujących w zakładzie pracy. Pracownicy (oraz członkowie ich rodzin), którzy mają objawy zakażenia koronawirusem po powrocie z wakacji powinni powiadomić swojego przełożonego o tym fakcie i nie stawiać się do pracy, tylko zastosować do wytycznych przełożonego. Przełożony będzie reagował zgodnie z wytycznymi na taką sytuację. Pracownicy, którzy w sposób świadomy nie będą stosowali się do tych zasad, mogą spodziewać się działań dyscyplinarnych ze strony pracodawcy. taki tekst z haerków a szef działu technicznego w szczycie epidemi pojechał sobie na narty w alpy i miał potem 14 dni wolnego a my na swoim zasłuzonym wolnym mamy sie pytać o zgode czy możemy pojechac zagranice i zastanówcie sie zanim złozycie cv czy chcelibyśle w takiej atmosferze pracować

Procentowy

Brawa jeszcze tylko testy na inne używki i powoli oczyścić się zakład...

zuzi

Pracujecie podobno na trzy zmiany tzn.tydzień 1 zmiana,tydzień 2 zmiana i tydzień 3 zmiana? Tak od poniedziałku do piątku???

CP
@zuzi

Trochę inaczej, 2 dni na pierwszą zmianę, 2 dni na drugą, 2 dni na trzecią i 3/4 dni wolnego. W okresie urlopowym 6/2 bo jest jedna brygada mniej. To czy 3 albo 4 dni wolnego między cyklami zależy czy masz tzw. niebieskie dni, są to dni wstawione żeby liczba godzin się zgadzała, możesz brać wtedy urlop bądź przyjść do pracy na wsparcie do innej brygady bądź jakieś prace inne, regeneracje części czy prace porządkowe.

@CP

Dzięki! To chyba dobre rozwiązanie,2 dni na nockach chyba nie jest tak bardzo meczace.

No
@zuzi

No jeszcze czego ????i tak ciężko 2dni 1zmiana 2dni 2zm 3d i 3zm potem 3 4 dni wolnego czesciej 3 i od nowa bo ten jeden to tzw niebieski dzień(kiedyś musiałeś być i było ich 14na cały rok, ale się urwało przez jednych D jak (usunięte przez administratora) e i teraz to normalny dzień pracy i jest ich 27 na rok Czyli tyrasz 6na 4 albo 7/3 wolnego w tej saunie 6-14 14-22 22-6 I do jakiego piątku? ???? Jak wypadnie, dodatkowo w najlepszy okres w roku i najcieplejszy czyli wakacje gdzie biały człowiek odpoczywa baluje wakacjuje Poprostu żyje ????to tu tyrasz w buciorach bez wentylacji plastikowej czapce a raczej nocnik to jest długie spodnie (z zakazem podwijania nogawki) także torby zalane Ogólnie trzeba mieć nas... e żeby chcieć tak pracować... Nie za takie PLN za to samo tylko w $, to jeszcze jeszcze warto poświęcać czas bo zdrowie to za żaden hajs..

Tak Ci się wydaje...
@zuzi

Tak Ci się tylko wydaje że to nie jest męczące. Co drugie dzień na inną zmiane w tym 2 nocki. Potem chwila.wolnego, zależy jak się ułoży niebieski dzień. I od nowa, i nie ważne czy wypadnie majówka czy Boże ciało. Jeśli wychodzi Ci na przykład 1-2 maja I zmiana to trzeci maja masz II zmiane itd. i to samo z innymi dniami w roku. O warunkach pracy już wspomnieli wcześniej...

Dusiciel

Mimo, że długo nie pracuję w Ball packaging to przeraża mnie temperatura na hali. Jeszcze tak naprawdę upałów nie było, więc co się będzie działo jak nadejdą? Czy jest możliwość jakoś zmniejszyć temperaturę na produkcji? Dodatkowo dochodzi noszenie maseczek, które duszą przy takiej pogodzie i to nie są żarty. Odnośnie noszenia meseczek jest to tylko iluzia, że to nas ochroni a raczej może bardziej zaskoczy. Miałoby to sens gdyby przykładowy Kowalski po nałożeniu maski nie ściągał jej co chwile a gdy już ją ściągnie po umyciu rąk nałozył drugą a tak niejest więc noszenie tego jest po to ,że gdyby doszło do zarażenia w papierach będzie się wszystko zgadzać. Każdy z każdym się widzi rozmawia więc wpisując covid trzeba pisać całą zmianę a nie jedną lub dwie osoby . Papiery muszą się zgadzać wiem. Możecie karać pracowników za nie noszenie masek, ale spróbujcie sami popracować w takich maskach. Nie stać a pracowoć podczas pracy potrzebne jest więcej tlenu.

Odduszny
@Dusiciel

Kolego z tego co piszesz to widać że jeszczę nie pracowałeś w seri w dni kiedy temperatura przy maszynach przekroczy 40 stopni i dopiero odczujesz urok tej pracy. Dostaniesz napój izotoniczny i ognia do pracy . Niestety zarząd od samego początku nie jest sobię w stanie poradzić z temperaturą. Coś tam robią, ale mało skutecznie ja osobiście zmiany temperatury nie odczuwam no chyba że na dworze zimno to i chłodem wieje.

Wiki

Czy firma planuje jakieś przyjęcia na produkcję?

Zigływidły
@Wiki

Pewnie tak, bo w ostatnim czasie rozpoczeła się selekcja i szukanie dziury w całym, żeby kogoś ukarać. Czepianie się czasami tak banalnych rzeczy. Pamiętajcie, że tyle waszego bo w realnym świecie połowa osób nie pozwoliłaby sobie na pewne rzeczy . Zderzylibyście się z rzeczywistością i prawdziwym życiem.W trudnym czasie jak pracownicy odchodzili, aż przyjemnie się pracowało, ponieważ nikt nie szukał afery z byle czego. Pandemia też dała spokój ludziom bo baliście się, że masowo posypią się L4. Obecnie sytuacja się ustabilizowała to trzeba dokręcić nam śrubę i dalej szukać afer . Uświadomcie sobie to, że bez nas pracowników nie byłoby was . Większość z was pracuję na fikcyjnych stanowiskach i szuka na siłe afer aby błysnąć. Robi. Się jak w przedszkolu. Były dobrze a z roku na rok przestaje być dobrze Amerykański sen prysnął.

@Zigływidły

Obecna aktywność jest raczej spowodowana dbałością o zdrowie i bezpieczeństwo. Nikt nie chce mieć do czynienia w pracy z wypadkiem, w wyniku którego doszło do lekkiego urazu, a tym bardziej ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, czy też śmierci.

RP
@Zigływidły

Czy to prawda że warunki pracy są bardzo szkodliwe dla zdrowia?

Zigływidły
@RP

Lekarzem to nie jestem, ale hałas, wibracje, czy pył aluminiowy mogą dać o sobię znać w przyszłości. Czynników szkodliwych jest wiele. Dochodzi do tego temperatura, która w okresie wakacji jest wysoka. Niby czynniki szkodliwe nie przekraczają dopuszczalnej normy. Świadomość to coś więcej niż tylko dokument. Pozdraeism

Zagubiony

Proszę się określić odnośnie telefonów! Jeśli mam go nie używać na produkcji,to proszę nie wysyłać mi wiadomości co mam zrobić i na jakiej maszynie stać!!! Wiadomosci od kierowników są długie i trochę czasu trzeba, aby je przeczytać. Więc jedno przeczy drugiemu, ale winny jest jak zawsze pracownik. W sytuacji obecnej nawet lepiej było kontaktować się wiadomościami, niż co chwilę zbliżać się do kolegi, czy kierownika. Otrzymaliśmy bonus soczek i baton to można po nas jechać.Mimo że poświęcamy zdrowie dla firmy.......

CP
@Zagubiony

Jak Ci soczek nie smakuje to nie bierz, ale pewnie jesteś tym co od 8 rano chodzą i sępią czy już soczek i baton jest wyłożony bo za darmo to huuura.

mechanior CP22
@CP

to się nazywa skorzystanie z sytuacji (COVID-19), Lubię darmowe

zuzi

Czy są przyjecia na produkcję????

Czy Ball Packaging Europe Lublin ma ściśle ustalone godziny pracy?

Menager

Tak, 6-14, 14-22, 22-6. Tryb Ciągły, jak Ci wypadnie 3 zmiana (22-6) w sylwestra to musisz przyjść :) nie wazne jakie święto, jak w grafiku Ci wypada że masz przyjąć to przychodzisz :) Nie jest to płatne dodatkowo. Tak wynika z systemu pracy 5 brygadowego.

@Menager

Od przeszło dwóch lat nie ma nocnej zmiany w Sylwestra i pierwszej w Nowy Rok... Mam wrażenie, że ostatnio piszą osoby, które już tutaj od dawna nie pracują i tylko sieją zamęt.

Mechanik
@Menager

(usunięte przez administratora)! Napisz kiedy ostatnio pracowałeś w Sylwestra na 3 zmianie?? Mi się wydaje że od trzech lat 31 grudnia jest tylko pierwsza zmiana. Jedyne Święta które są wolne to Boże Narodzenie pozostałe są pracujące tzn jak Ci z grafika wypadnie. Menager wszyscy prawnicy którzy pracują w systemie 5 zmianowym mają dodatek zmianowy w wysokości 20% od kwoty na umowie (pod warunkiem że nie chodzi się na zwolnienia lekarskie).

mechanior

mam nadzieję, że oprócz badania na bramie temperatury w końcu firma wprowadzi narkotesty..............połowa składu wyleci

Zuza

Czy ogłoszenia do pracy na produkcje jest aktualne w obecnej sytuacji? Praca do ogarnięcia ? Jak czytałam poniżej ,kobiety dają radę.

Jakub

Witam jaka jest atmosfera w pracy?? Ile można zarobić i czy są podwyżki?? Warto się pchać do tej firmy??

Obiektywny
@Jakub

Jeżeli masz chęci do pracy i nauki to warto :)

Jakub
@Obiektywny

A możesz mi powiedzieć ile się zarabia na początku a na ile można liczyć po jakimś czasie?? Przyjmijmy ze pracownik jest kumaty.

Dyrektor finansowy
@Jakub

Podwyżki są co jakiś obraz czasu. Najczęściej co rok. Wysokość twojej podwyżki zależy nie od tego jaki lukru jesteś i co robisz, tylko od twojego kierownika zmiany. Co dalej oznacza w praktyce że im bardziej "zaprzyjaźnisz sie" z kierownikiem, tym większa podwyżka roczna Cię czeka. Jednak już teraz kierownik ma już tyłu "przyjaciół", którzy po prostu Cię zagryzą jak zobaczą, że chcesz się "zaprzyjaźnić" i wyrwać kawałek ich tortu, że nie masz nawet co próbować. Reasumując, na podwyżkę roczna większa niż 50-100zl nie masz co liczyć. Tak więc 3000. Na rękę, dopiero za jakiś czas zobaczysz. I to pracując w najgorszych miejscach, bo te lepsze są już pozajmowane przez w/w

Dogodziciel

Wszystkim Chłopy nie dogodzi zawsze można zmienić pracę na kopanie dołów i nasze smutki się rozwiążą.Taki przykład jest worek konarów a w tym worku jedne jajka. Wiecie kiedy będzie ład i porządek ? Jak te wszystkie konary wypadną i zostanie jeden konar któremu spasują jajka.

elo
@Dogodziciel

dogodziciel-typowe wiejska metafora...proponuje przejść do sernika na zmiane i robic dla niego za kelnera z jurkiem na imprezach firmowych...

Zostaw merytoryczną opinię o Ball Packaging Europe Lublin - Lublin

• Jak się pracuje w Ball Packaging Europe Lublin?

Zobacz opinie na temat firmy Ball Packaging Europe Lublin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ball Packaging Europe Lublin?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 12 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ball Packaging Europe Lublin