DENCKERMANN Sp. z o. o.

Opinie o DENCKERMANN Sp. z o. o.

Dariusz

Firma z opinia dobrego pracodawcy i ciszą na forum to najlepszy dowód, że jest dobrze!!!

Jan Waluś

Witam Na szczęście nigdy nie byłem pracownikiem ale z racji dystrybucji części znam kilku byłych i obecnych współpracowników firmy Denckermann . Staram się nie uczestniczyć w tego typu dyskusjach ale ton wypowiedzi "kadry zarządzającej" jest żenujący i coś trzeba o tym napisać. Jeżeli największą ambicją w tej firmie jest wchodzenie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obecnemu Panu dyrektorowi a o odpowiedzialności świadczy donoszenie na swoich kolegów to gratuluję . Co do wypowiedzi użytkownika RoDe- to proponowałbym uważać na słowa -w końcu już parę spraw sądowych było przeciwko firmie (na razie jak się dowiedziałem głównie w Sądzie Pracy) a co do cebulactwa i nieróbstwa to szanowny pan powinien spojrzeć na siebie -zdobywanie klienta na targach który sam przychodzi i chce kupować nie jest żadnym sukcesem. Jest w tej firmie kilka osób które są warte uwagi . Złego słowa nie powiem na właściciela gdyż i tak jest to człowiek który nie uczestniczy w zarządzaniu firmą. Na koniec dodam że ton w jakim wypowiada się pan dyrektor Wasilewski raczej nie zachęca do współpracy z tą firmą - wszak tak oceniany może być każdy kto będzie lub był pracownikiem tej firmy . Ale cóż , pewne nawyki pozostają i nawet najlepsze wykształcenie nie jest w stanie tego wyplenić. Mimo wszystko życzę firmie Dencermann sukcesów na wyboistej drodze handlowej .

Michał Wasilewski
@Jan Waluś 06.08.2017 22:00

Witam. Ja z kolei nie mam w zwyczaju polemizować z internetowymi anonimami, ale zrobię wyjątek, bo czuje się wywołany do tablicy. Niedawno firma obchodziła 10-lecie istnienia - jest 5 osób, które są w firmie od samego początku. Staż pozostałej części zespołu to najczęściej między 4 a 7 lat. Skoro jest tak źle, to dlaczego jest tak dobrze? To pytanie retoryczne, proszę się nie trudzić odpowiedzią. Osoby (konkretnie 3 osoby), które już tu nie pracują, nie zostały zwolnione bez powodu, a i tak stało się to zdecydowanie zbyt późno (dobre serce właściciela, który pracowników traktuje bardziej jak przyjaciół i przymykał oczy na to że ktoś to wykorzystuje). Od czasu kiedy doszło do tych zmian (czyli jakieś 3-4 lata) różnica jest taka że zamiast corocznych spadków, firma urosła ponad dwukrotnie. Przyszli odpowiedni ludzie, którym się po prostu chce. To tyle odnośnie faktycznej sytuacji w firmie Denckermann. Chętnie jednak posłucham jak prawidłowo zarządzać ludźmi i jak powinno się prowadzić firmę. Niech Pan się pochwali jaką firmę prowadzi, z wielką chęcią nauczę się czegoś co sprawi że nasza firma będzie się rozwijać jeszcze szybciej. Pozdrawiam

sąsiadka

Jawna dyskryminacja w biały dzień! Nie wierzę, że ta Pani jeszcze podpisala sie pod tym imieniem i nazwiskiem, brawo!!!

RoDe

Komentarze zamieszczone przez byłych pracowników są żałosne. Dobrze że już nie pracujecie tu, cebulaki jedne, nieroby. Szef naprawdę miał za duże serce dla was tak długo trzymając w firmie. Jesteście jak walizka bez rączki - nieść niewygodnie, a wywalić na śmietnik szkoda. Zbulwersowanym paniom - z tego co wiem szukaliśmy pracownika, który ma odpowiednie kompetencje i będzie sumienne wykonywał swoje obowiązki, jeżeli nie zostałaś zatrudniona to oznacza że nie pasowałaś do profilu kandydata. W firmie zarabia się naprawdę dobre pieniądze jeżeli jesteś dobry w tym co robisz. Najważniejsze, że nikt tobie w tym nie przeszkadza, a jak masz problem to zawsze możesz liczyć na pomoc kolegów i koleżanek z pracy - klimat w pracy jest naprawdę OK.

lenny

Oj nieprawda.. Ja byłam w tej firmie na rozmowie latem 2015 na rozmowie na typowo żeńskie stanowisko- w biurze i tez słyszałam takie pytania. Prosze nie oszukiwać!!

Aleksandra Wolszczak
@lenny 08.01.2017 16:33

I dlatego wolę prowadzić rekrutację wśród Panów. Około 100 rozmów rekrutacyjnych przez 10 lat a z Paniami ok. 25 i jakoś nie widać sfrustrowanych komentarzy od Panów. Najwyraźniej prowadzenie rozmowy kwalifikacyjnej w luźniejszej formie odbija się czkawką. Niemniej miło że wspominają Państwo rekrutację u nas co pozytywnie świadczy o dużym zainteresowaniu pracą w naszej firmie. :)

byłamwyszłam

Byłam tam jakis czas temu na rozmowie kwalifikacyjnej. Pani z HRu była ubrana w szary dres(!) i dawno nie myła włosów. Rozmowa wydawała się całkiem konkretna i na poziomie do momentu az Pani zapytała czy mam męża i czy w najbliższym czasie zamierzam założyc rodzinę! Dodała, że szef (chińczyk) chce mieć jasnośc w tej kwesti....

Aleksandra Wolszczak
@byłamwyszłam 28.10.2016 16:01

Witam, Z całym szacunkiem dla komentującej, ale nigdy nie przyszłam do pracy w szarych dresach....nawet dodam takowych nie posiadam w szafie :) Rekrutację na stanowiska żeńskie ostatnio prowadziłam w 2014 roku wiec gratuluję pamięci na temat kondycji moich włosów . A powyższych pytań nie zadaję Szanowna Pani. Pozdrawiam. (usunięte przez administratora)

Gość

Jak długo jeszcze chińskie badziewie pod nazwą Denckermann będzie sprzedawane w Polsce pod metką niemieckiej jakości? Mam nadzieje, że PIH wreszcie się weźmie za tego nieuczciwego i kłamliwego sprzedawce. Denckermann powinien nazywać sie Den-Ksiu-Man. Najzabawniejsze jest że pozytywna opinia o firmie jest napisana tylko przez dyrektora tej firmy niejakiego pana Wasilewskiego :-) Hihi Pinokio chyba urósł ci nos :-)

Michal Wasilewski
@Gość 01.06.2016 19:30

Opinii jeszcze nie pisalem, ale z chęcia to zrobie. Firma od kilku lat prężnie sie rozwija, kazdego roku zdobywa coraz większy udział w rynku część motoryzacyjnych w Polsce i w Europie. Efektem jest wzrost zatrudnienia i liczne wyróżnienia (w tym roku min trzecia z rzędu Gazela Biznesu - nagroda przyznawana dla najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce). Nie byłoby to mozliwe bez dobrego zarządzania i dobrze się rozumiejącego zespołu (uwaga wązne słowo) ODPOWIEDZIALNYCH ludzi. W historii firmy było kilku obiboków, bez ambicji i wiekszych umiejetnosci, podejrzewam ze te same osoby wylewaja teraz anonimowo jad na takich portalach jak ten. Podpiszcie się imieniem i nazwiskiem, opiszcie ucziciwie dlaczego sie z wami pozegnalismy (jak sie okazuje - nie my pierwsi i nie ostatni:) Mimo wszystko zycze wam powodzenia panowie, sądzac po tym jak toczy sie wasza dalsza "kariera" bedzie wam bardzo potrzebne. Nie tesknimy ale pozdrawiamy:)

gosc

Podaj maila a wysle ci opinie mechanikow z autoryzowanego warsztatu. Jedyna pozytywna opinie o firmie Denckermann napisal jej dyrektor M.Wasilewski. Jesli ty tez jestes pracownikiem tej chinskiej firmy to ciebie tez nie przekonam. Czy uczciwe jest nazwanie firmy Denckermann i powoływanie sie na niemiecka jakosc, jesli to z Niemcai nic nie ma wspolnego? To chinska tandeta i tyle w tym temacie

falcon

Szef [usunięte przez moderatora] , jak już wspominał kolega zero komunikacji z pracownikami. I na dodatek to chińczyk. Nie ma pojęcia o zarządzaniu firmą, nikt nie wie co ma robić. Dziś mówi jedno, jutro co innego. Firma sprzedaje chińskie barachło i ma tylko "wirtualny" wzrost, a tak naprawdę cały czas brakuje pieniędzy. Płace na czas, ale niedługo pójdą z torbami z takim zarządzaniem.

gosc
@falcon 08.07.2013 17:47

Witaj, kupilem z Denckermanna amortyzatory ktore do niczego sie nie nadawaly. Firma reklamacje odrzucila podajac ze bledny montaz. Amortyzatory wymienilem w Warsztacie autoryzowanym. Czy mozesz podac mi szczegoly jak sie do nich dobrac? Trzeba walczyc z takimi oszustami

Hit92
@falcon 08.07.2013 17:47

Kłamiecie aż się za wami kurzy. Nie mogę czytać tych propagandowych bzdur.

waylander

Bardzo dobra atmosfera, płace zawsze na czas, nadgodziny (jak juz sie trafią) zawsze płatne. Firma stabilna finansowo, z roku na rok notująca spore wzrosty. Nie bez powodu wielu pracowników (zarówno biurowych jak i magazynierów) jest w firmie od kilku lat.

ogor

Nie polecam tego pracodawcy. Mierny poziom zarządzania i beznadziejne szefostwo (nie są to informacje wyssane z palca)-zerowa komunikacja z szefem i brak profesjonalizmu. Pieniądze może i niezłe, ale przestrzegam przed konkretnym stanowiskiem.

Zostaw opinię o DENCKERMANN Sp. z o. o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DENCKERMANN Sp. z o. o.