Opinie o Ciao A Tutti Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ciao A Tutti Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ciao A Tutti Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ciao A Tutti Sp. z o.o. w Warszawa

@rowniezbylypracownik Nowy wpis

Szczerze mówiąc, pozostałe opinie są zgodne z prawdą. Właściciele z początku wydają się normalni i mili, ale szybko się to kończy. Przedłużający się wieczność okres próbny? to normalka. Obiecana umowa o prace? Nie macie na co liczyć. Podwyżka? Tu niestety również nie ma na co liczyć. Jedno z bardziej patologicznych i wyzyskujących miejsc w jakich można się znaleźć. Spóźnienia w wypłatach? - to było zawsze i nie sądzę żeby się zmieniło, bo działo się to mimo tego, ze listy plac wysyłane były zawsze na czas. Na wszystkim chcą zaoszczędzić, a co najgorsze, ze to właśnie na pracownikach, którzy ciężko pracują w tym miejscu. Jedyne co mogę powiedzieć to to, ze nigdy jeszcze nie spotkałam się z taką hipokryzją. Później tylko na mediach społecznościowych „dziękują wszystkim za ciężką pracę” przyjmując te swoje nagrody. Tylko przypominam, ze nagrody dostajecie za ciężką prace tych ludzi, którym nie płacicie tyle ile należy. Bo tym się docenia pracownika, a nie słowem dziękujemy na instagramie. Może sami sprawdźcie słownik, bo mądrze próbujecie odpisywać na te opinie, ale sami nie znacie znaczenia tych słów. I tak, osoby które z współpracują z tą firmą można policzyć na palcach jednej ręki, i to chyba jest za dużo.

Ktoś

Uciekajcie!!!! Jeden wielki wyzysk. Pensje bardzo słabe w porównaniu do konkurencji. Wypłaty praktycznie nigdy nie są na czas. Bardzo dużo zakazów. Największe cięcia kosztów są na pracownikach. Każdego miesiąca coraz więcej wymagają ale żeby dostać podwyżkę… można jedynie śnić. Szefowie na pierwszy rzut oka wydają się hyc bardzo mili i normalni ale po czasie wychodzi jacy naprawdę są. Szkoda czasu i nerwów, nic dziwnego, że co chwile ktoś się zwalnia. Jedyny plus pracy w tym miejscu to atmosfera między pracownikami ale to tylko dlatego ze samo sobie ją wypracowali.

Właściciel Nowy wpis
@Ktoś

Prowadzimy firmę która stawia na lojalność, szczerość i dojrzałość ludzi którzy ją tworzą. To by wyjaśniało dlaczego już nie współpracujemy ???? Przy okazji wyjaśniamy słowo podwyżka, proszę przeczytać uważnie ( może przyda się w kolejnej pracy) - podywżka - wzrost pensji ; przyznawana zazwyczaj w wyniku oceny pracowniczej, podczas której oceniony zostaje poziom kompetencji pracownika, luki kompetencyjne, wzrost wiedzy i umiejętności, postawa do pracy itp. Pensje zawsze wypłacamy na czas.

Ja Nowy wpis

Właściciele są okropnymi osobami. Współpraca z nimi to istna męczarnia. W przeciągu roku z 3 lokali zwolniło się około 8/10 menago. Na rozmowie o prace obiecują wiele (podwyżki, umowy o prace itp). Gdy po 3 miesiącach wraca się do tej rozmowy za każdym razem mówią jedno - „nic takiego nie obiecywaliśmy”. Szkoda nerwów i waszego czasu na ten lokal.

Właściciel Nowy wpis

Szanowny Panie, Pana wpis jest zaskakujący. Pożegnał się Pan z nami dziękując za wspaniałą współpracę. Czy naprawdę szczerość w gastronomii sięgnęła dna ? My ze szczerością nie mamy żadnego problemu. Dlatego chętnie odniesiemy się do poruszonych przez Pana kwestii. Nie dajemy umów o prace Managerom których praca budzi nasze duże zastrzeżenia w czasie okresu próbnego. Ci którzy rzetelnie wywiązują się ze swoich obowiązków, są z nami od dłuższego czasu i pracują w oparciu o umowę o prace (skąd te dane o zwolnieniu 8 Managerów w ciągu roku? Biorąc pod uwagę że pracował Pan z nami bardzo krótko polecamy zweryfikować źródło z którego czerpie Pan informacje) Na rozmowie rekrutacyjnej zawsze podkreślamy że umowa o prace jest w naszej firmie możliwa po spełnieniu określonych warunków. Po 3 miesiącach próbnych i bliższym poznaniu Pana nie mogliśmy niestety związać się z kimś kto jest przemocowy wobec innych pracowników i zwraca się do nich egzekwując posłuszeństwo wulgaryzmami. Nie ma u nas miejsca na brak szacunku. Nikt nie jest anonimowy a my o naszych restauracjach wiemy bardzo dużo bo żywo uczestniczymy w ich życiu. Liczne skargi pracowników na sposób zarządzania restauracją połączone z naszą prywatną obserwacją powstrzymały nas przed decyzją by kontynuować współpracę na zasadach które proponowaliśmy na początku. Rozumiemy Pana frustracje związaną z utratą pracy jednak zachęcamy do tego aby przyjrzeć się uważnie swojemu podejściu do piastowanego stanowiska oraz innych ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Ciao A Tutti Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ciao A Tutti Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ciao A Tutti Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ciao A Tutti Sp. z o.o.?

Ciao A Tutti Sp. z o.o.
  • Aleja Niepodległości 217