Xin Xin Sp. z o.o.

Poznań

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 7 ocen.

Opinie o Xin Xin Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Xin Xin Sp. z o.o.

grzegorz

Czy ktoś może coś powiedzieć na temat rekrutacji ?Na co zwrócić uwagę ?. Ponoć fajna i miła atmosfera i stabilne warunki xxx

Jason

Jaki jest telefon lub emajl do firmy Xin Xin ? Szukam kontaktu.

Lidia

@Janusz - nie zawsze jest to powód, dla którego na wątku brak nowych wpisów. W niektórych firmach forum nie jest znane. Ale masz rację, że częściej można poznać opinie negatywne, niż te pozytywne. Ważne, aby każdy wpis był zgodny z regulaminem forum.

Janusz

Jaka jest przyczyna takiej ciszy na forum? Ostatnio trochę się skarżyliście na bałagan organizacyjny. Czy coś się zmieniło w tym temacie? Generalnie jak jest cisza na forum to można przypuszczać, że w firmie jest aktualnie dobrze i nikomu nie chce sie pisać

Lidia

@Luis co masz na myśli? Mało opinii na temat Xin Xin Sp. z o.o., a te które znajdują się na forum są mało pomocne... Ktoś pracował i mógłby wypowiedzieć się na ten temat w merytoryczny sposób? Informacje będą bardzo przydatne dla potencjalnych zainteresowanych.

ex
@Lidia 20.07.2017 13:21
@Luis co masz na myśli? Mało opinii na temat Xin Xin Sp. z o.o., a te które znajdują się na forum są mało pomocne... Ktoś pra...

Pieniądze słabe - obietnice wielkich pieniędzy nie znajdujące odzwierciedlenia w rzeczywistości. Duża rotacja pracowników biurowych - ludzie po prostu odchodzą z powodu bałaganu organizacyjnego, wcześniej wspomnianych obietnic bez pokrycia, i niezrównoważonego psychicznie prezesa. Czas prywatny pracownika w oczach zarządu nie jest istotny. Generalnie nie polecam.

Luis

czesci jeszcze nie ostygly...w dodatku trefne z italia...gdzie sa paly????

m

Ludzie stanowczo nie polecam

mhjgbn

@ Paoloni a to nie można na forum napisać tego? :)

anonim

(usunięte przez administratora)

Paoloni

@albert proszę o kontakt na maciej.wieczorek@xinxin.com.pl

Zostaw opinię o Xin Xin Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Xin Xin Sp. z o.o.