Opinie o Nissin Logistics Poland Sp. z o.o. w Ostaszewo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Nissin Logistics Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nissin Logistics Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nissin Logistics Poland Sp. z o.o. w Ostaszewo

Czy urlop w Nissin Logistics Poland Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Tuk Tuk
@Bulba

Chyba z obowiązujących przepisów wynia że I grupa zabrudzenia 19 zł. II grupa zabrudzenia 28,50 zł.ale to state wytyczne jeszcze przed inflscja.i chyba nas (usunięte przez administratora) To 10zl to kpina i zakład powinien wypłacić wyrównanie ekwiwalentu . Ja piorę ciuchy robocze raz w tygodniu I chyba jestem jako pracownik magazynu w 2 grupie zabrudzenia , a pracodawca chce byśmy mieli brudne u śmierdzące te ciuch co nam dał.

Czy w Nissin Logistics Poland Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Operator Wózka Widłowego?

@kasia

Ciekawe czy by je wprowadzili. Mam przed sobą ofertę z ubiegłego roku bodajże i jakoś o posiłkach nie było w niej mowy. Niby są integracje i paczki świąteczne, ale na ile teraz zawiązane są z jedzeniem? Swoją drogą za na te święta tak właściwie wpada?

Mam doświadczenie z pracy jako Operator Wózka Widłowego a wiem, że na Dachtery kiedyś szukaliście do siebie. czy do dziś tak jest, że praca byłaby na 2 zmiany ciągiem ósemek od 6:00? I czy w soboty nie robicie?

Cześć, zastanawiałem się nad tymi nadgodzinami wśród wózkowych. Wychodzi na to, że z tego co pilaście mogą się przy tych ósemkach trafić ale 50%. Czemu nie 100%? Zastanawiam się czy było to jakkolwiek konsultowane? W ofercie nie piszą nawet o nadgodzinach, raczej chcą ich unikać?

GRUBAS UJ Nowy wpis

Cześć. Nie wiem jak jest teraz bo od grudnia tam już nie pracuje.ale nadgodziny były norma jakieś dyżury na nadgodziny i płatne 50%. I chyba zapomnieli że Zgodnie z polskim Kodeksem pracy, pracodawca ma obowiązek organizować pracę w taki sposób, aby zapewnić pracownikowi pracę w wymiarze godzin, na jakie pracownik został zatrudniony. Dodatkowo, pracodawca jest zobowiązany do informowania pracownika o warunkach zatrudnienia oraz do zapewnienia bezpiecznych i higienicznych warunków pracy.. zostajesz na te nadgodziny a kierownik czepia si ciebie o jakieś bzdury do wszystkiego ma jakieś uwagi i pretensje nie ważne że praca wykonana .

Czy urlop w Nissin Logistics Poland Sp. z o.o. jest płatny 100%?

PRACOWNIK

A JAKI MA BYĆ, WSZYSTKO JEST ZGODNE Z PRZEPISAMI PRAWA PRACY

Ruda

tak płatny 100%

Wanda
@Ruda

A nadgodziny też płatne są u was? Czy się odbiera? :)

@PRACOWNIK

Nie wszystko... odpowiedz jak od kierownika taka zeby doac odpowied na wszystkie nastepne pytanaia. nadgodziny w rygondniu jak robisz po 12h to nadgodziny masz zapłacone 50% a powinno być 100% . Praca w niedzielę jakaś inwentaryzacja godziny w kartach pracy rozpisane w tygodniu i nieotrzymujesz dnia wolnego w tygodniu który jest zatwierdzony KP.. bywają dzikie zmiany i niema przerwy 11 godzin od końca jednej do rozpoczęcia drugiego dnia. Ale.w kartach pracy będzie zgadzać jakaś pani z biura lub kierownik korektorem popraw by było dobrze.

R.
@Bulba

Nadgodziny od poniedziałku do piątku powyżej 8 h płatne powinny byc 50 % i tak są płatne.

@R.

Wewnętrzne ustalenia z tymi 50tkami? Kiedyś jak inne forum czytałem to setki mieli akurat. widać rożnie bywa. A co z ich ilością? Do teraz tak jest, że dość często się zdarzają? i co z tymi niedzielami? Nie można z nich zrezygnować?

@R.

A tak zmiany covidowe pogorszyły sytuację pracowników. Ale dodatek za pranie powinien być wyszy a nie 10 zł winnych zakładach jak się pytam Ti mają od 50 do 100zl miesięcznie mój partner ma 63 zł. Koszty jak Proszek , woda, płyń zmiękczający prąd, amortyzacja pralki. Pranie Raz na pół roku.

Tuk Tuk Nowy wpis

Mila

Do tego Lisiego Ogona gdzie są jakieś oferty? po przyjrzeniu się tej ostatniej opinii zastanawiam się czy faktycznie jakieś rotacje tam występują. tak jak ktoś kiedyś już wskazał na stronie są tylko Łysomice i Gdańsk. Mnie te Łysomice interesują, partner chciał tam do pracy iść. Magazyny są ze sobą jakoś szczególnie powiązane pod względem warunków pracy?

@Mila

Lisi Ogon to Bydgoszcz a oferty pracy przez pośredników jak aaa euro. Ramstad. adeco. A bezpośrednio to przez kogoś kto tam pracuję

@Bulba

Więc co mam zrobić jeśli chce wysłać CV by się dostać ale nie przez agencję? bezpośrednio to oznacza, że chyba mam znać kogoś z firmy, tak? ciekawie czy maja tu jakiś program poleceń lub coś podobnego

Bulba

Kiedyś był jakiś program poleceń pracowniczych ale czy jest teraz i czy działa to niemam pojęcia. A co zrobić rozwiązania są banalnie proste można przetelefonowac CV.wysłać email . Wysłać pocztą. Odwiedzić osobiście siedzibę firmy, Lub magazyn w którym chciało by się pracować i zostawić CV. Trochę inwencji a dane są w informacji o firmie.

Aplikowałeś na stanowisko Operator Wózka Widłowego oferowane przez firmę Nissin Logistics Poland Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Cześć, nie wiem czy mi to nie umknęło, ale dasz znać o którym magazynie teraz piszesz, bo nie wiem? Na stronie macie ofertę na dwa do Łysomic i do Gdańska. Wolę mieć pewność. Na tym drugim nie wiesz jakie są warunki mimo wszystko? Bo jak kasa ok to bym może przyszedł

Bogusia

A co się kolo Bydgoszczy dzieje, bo tym razem to ja nie mogę się tego dowiedzieć? chyba informacja zniknęła, było to istotne? Te warunki nie przekładają się już na inne regiony? Z czego wynikają różnice w takim razie?

GRUBAS UJ

Był tam mój wpis ale pewnie kierownictwo firmy Nissin ,najprawdopodobniej kazało go usunąć wpis opisywał postawę kierownika wobec pracowników na magazynie w Lisim Ogonie . A kierownik to nerwus frustrat i despota ,ma bardzo duży problem z kontrolowaniem agresji i raczej to wymaga leczenia . Nieudolnie zarządza. tylko się wczuł tylko i chluszcze swoim batem (usunięte przez administratora) Po 12 godzin ``zarobicie sobie``. no Nie szanuje podwładnych i traktuje jak przedmioty z którymi czasem musi się liczyć , za L4 wylatują z pracy, lub lądują na dywaniku i grozi zwolnieniem . a na magazynie zimno nie ogrzewają i większość po przeziębieni kichają ciągną nosem . przerwa na ugrzanie się , zrobieni herbaty `` CO TO TERAZ PRZERWA?!! AUTA CZEKAJA`` Korownikowi wszystko przeszkadza tylko nie on sobie , papieros , rozmowy na stołówce i magazynie najlepiej to jakbyśmy siebie nie zaważali nie znali, nie zawiązywali stosunków koleżeńskich. .nie polecam tam pracy, jak jest tam ten człowiek kierownikiem M.T. Kasa taka sobie choć teraz to trochę więcej jakieś 250 zl niż najniższa krajowa jak nieb będzie podwyżki z 1000 zl to ludzie pouciekają są tacy co dojeżdżają po 60 km w jedna stronę . Może i dobrze znajda sobie coś lepszego gdzie człowiek jest szanowany a firma jest przedmiotem. Ogólny brak ludzi brak porządnego sprzętu wózków widłowych . Wszystko najtańsze wadliwe psujące się magazyn niedostosowany do wykonywania szybko pracy rozmieszczenie ramp parking dla ``TIR`` wszystko takie złotówy . Tandeta goni Tandetę .

MIŁY

JAKO PIERWSZĄ UMOWĘ - NIE DOSTANIESZ UMOWY NA CZAS NIEOKREŚLONY

Marcela
@MIŁY

No dobrze a po jakim czasie można już na spokojnie się takiej spodziewać? I już nawiązując do tego czasu nieokreślonego to jaki jest teraz średni staż wózkowych? W miarę dobrze się jeździ pod spółką? Jakie zarobki?

@Marcela

Może wcale takiej nie dostaniesz . Pierwsza najczęściej na 3 mies potem na rok następna tak na 1.5 roku by się zmieścić w 36 mies. Głupie to i nie przemyślane bo czy masz na okreslony czy nie to do 36 mies. I tak masz takie same warunki wypowiedzeia.

@Bulba

No dziwna taktyka:) a zarobki jak wyglądają? kiedy ostatnio były jakieś podwyżki? firma dba o to? Coś jeszcze warto wiedzieć o firmie czy pracownikach przed wysłaniem cv?

Bulba

Zarobki to różnie od najniszej krajowej coś do 800zl w górę. Zależy gdzie co jakie stanowisko. Podwyżki są raz do roku w kwietniu po zamknięciu roku budżetowego. Ale wypłata na czas. Prezes ma manię cułania na wszystkim oświetleniu ogrzewaniu spięcie (najtańszy) ubrania robocze wszystko minimum i długo czekasz a nowe dostaniesz jak ci się popsują te które masz . Niema ze jest przydział na jakiś okres i dostajesz nowe musisz zdać stare. I atmosfera jest średnia bo kierownicy i prezes że marnujesz czas zamieniając z kim słowo. Chorobowe L4 nie jest mile widziane .jest piętnowany człowiek taki (usunięte przez administratora)

kasia
@Bulba

Jak to bez ogrzewania, przecież to magazyn? Czy są zatem inne dodatki, więcej przerw, kasa, ciepłe posiłki ?

@kasia

Jaki jest styl zarządzania w Nissin Logistics Poland Sp. z o.o.?

Może coś konkretniej? Jest tu mocno hierarchicznie w strukturze firmy? Relacje między pracownikami a przełożonymi jest mocno formalnie i tak sztywno? Wszyscy trzymają się mocno tych pionowych posad, nie ma dowolności szczególnie w tych mniejszych zespołach, aby było płasko i partnersko?

Bulba

Jest pół na pół zależy od człowieka. Ale prezes Sebastian sztywno. Dretwo bez szacunku pełną inwigilaxja kierownictwo ma się z nim zgadać przytakiwać i niemieć własnego zdania. Część kierowników ma swoje uszy w zespolach. Ale czsro w zespklach operatorów,wózków, magazynierów jest luźno płasko normalnie a 8nn8 każą sobie mówić na pan.

Pytajnik

Witam, czy firma zapewnia dojazd do pracy np. z Torunia do Ostaszewa ?

Miły
@Pytajnik

Firma nie gwarantuje dojazdu do pracy

Dostałem telefoniczne zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną na operatora wózka widłowego. Na miejscu okazało się, że to nie rozmowa kwalifikacyjna tylko krótki test jazdy wózkiem. Sama jazda trwała ok 3 minuty na wózku z innym rozstawem drążków niż poprzednio miałem doczynienia i nie dostałem nawet czasu by się z tym zapoznać. Od razu miałem podjechać pod paletę i nic dziwnego, że nie wyglądało to płynnie. Najbardziej się rzucało w oczy podejście do kandydata. Pan przyszedł 15 minut spóźniony, nie przedstawił się ani nie przywitał o spóźnieniu też ani słowa. Żadnej informacji o stawce i jakieś dwa zdania na temat samej pracy. Jeżeli już na wstępie takie mają podejście do potencjalnego pracownika to szkoda czasu na taką firmę. Oddział w Bydgoszczy poszukiwania na magazyn w Lisim Ogonie.

Helena
@Paweł

Nie uprzedzali wcześniej, że sprawdza umiejętnosci? Ostatecznie chcieli Cię zatrudnić czy nie?

@Helena

Nie uprzedzali, ale to żadne zaskoczenie, że mogą weryfikować umiejętności. Jednak będąc zaproszonym na rozmowę chciałbym też się o pracodawcy czegoś dowiedzieć, a nie tylko zostać sprawdzanym przez magazyniera czy potrafię jeździć czy nie. Wychodząc oznajmiłem, że nie interesuje mnie praca w takiej firmie, gdyż byłem rozczarowany podejściem do mnie, że poświęciłem pół godziny na czekanie ostatecznie niczego się nie dowiadując.

Aleksandra

No i co, że na zdalnej, praca to praca. Czemu głos im odbierasz? :( Z drugiej strony czemu miałyby mieć jakiś problem tak w sumie, że kazałyby uciekać?

Baba26

Firma tragedia brakuje ludzi nikt nie chcę tam pracować.Jezeli chcesz być traktowany jak pachołek od wszystkiego to firma Nissin odpowiednie miejsce dla ciebie.

@Baba26

Tutaj mowa o dosłownie każdym stanowisku czy jakimś konkretnym?

Kierowiec082

Tragedia. Nikt tu nie pracuje. Kierowcy czekaja po kilka godzin, pomimo ze wszystkie rampy sa wolne. Rozmowy tez nie ma z kim podjac bo panstwo nie maja ochoty na dyskusje. Moze faktycznie podniescie place i zatrudnijcie kompetentnych ludzi

Operator
@Kierowiec082

Nissin Logistics jest firmą logistyczną obsługującą kilku klientów, nie mam wpływu na to , że awizacja jaką od nich otrzymuje jest niekompletna lub też towar . Więc czas oczekiwania kierowców nie jest zależny od firmy.

Jaka jest umowa w firmie Nissin Logistics Poland Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Operator zatrudniają na umowę zlecenie?

Ruda

na stanowisko operator wózka widłwoego zatrudniają na umowę o pracę.

@Ruda

Dzień dobry, można tutaj odbyć kurs na wózek? Chodzi mi oczywiście o osoby z innych stanowisk czy mają taką możliwość?

Pracy dużo, zarobki marne, wymagania oraz presja ogromna, pracownicy traktowani jak parobki, kierownictwo tylko wymaga nie oferując nic w zamian, odradzam, ciągłe rekrutacje tylko to potwierdzają.

Sąsiad
@Michał

Ile dają na start osobom z doświadczeniem?

Beata

@paweł jesteś byłym pracownikiem, że masz taka opinie ?

Firma krzak kupa nierobów!!!!!

Łodzianin

Firma zwalnia pracowników tydzień przed świętami bez żadnego uprzedzenia. Super firma po prostu 1/5

Jasiek

@me Czyżby konkurencja inspirowała do tego wpisu , tak bardzo martwiąc się o pracowników?

me

Praca na magazynie jest bardzo ciężka, ale gorsza jest presja nałożona przez "menadżerów". Nie wiem co robią tam niektóre naprawdę ciężko pracujące osoby, które mogłyby być traktowane 2x lepiej w innej firmie. W skrócie: totalny brak profesjonalizmu, praca męczy fizycznie i psychicznie

Gen

Jaka to firma świadczą ciągłe rekrutacje, gdyby bylo tak pięknie pracownicy by nie uciekali, niestety w strefie oferują najniższe wynagrodzenie za obsługę magazynu???? kierownictwo nie Ma pomysłu na to jak zatrzymać dobrych ludzi a to przykre

Zostaw merytoryczną opinię o Nissin Logistics Poland Sp. z o.o. - Ostaszewo

• Jak się pracuje w Nissin Logistics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nissin Logistics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nissin Logistics Poland Sp. z o.o.?

Nissin Logistics Poland Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 9 ocen.
  • 57K
    87-148 Ostaszewo

Nissin Logistics Poland Sp. z o.o.