Nissin Logistics Poland Sp. z o.o.

Ostaszewo

Opinie o Nissin Logistics Poland Sp. z o.o.

Gen

Jaka to firma świadczą ciągłe rekrutacje, gdyby bylo tak pięknie pracownicy by nie uciekali, niestety w strefie oferują najniższe wynagrodzenie za obsługę magazynu???? kierownictwo nie Ma pomysłu na to jak zatrzymać dobrych ludzi a to przykre

ola

Firma nic nie warta ... a najgorszy jest taki mały łysy kierowniczek ktory ma problemy z samym sobą. Osoba ta wogole nie ma kompetencji do tej roboty ... Pan Dariusz powinien poszukac sobie innej roboty bo jedynie co portafi to drzec morde na inne osoby ... NIEPOLECAM !

rakui

Z finansami w firmie jest różnie, aczkolwiek w porównaniu do konkurencji i tak nie jest źle pod tym względem. Także, jeśli nie ma się niczego lepszego to dobra i ta firma.

Ja

Dalej grają w kulki albo pasjansa. Możliwe, że gonią miedzy regałami za ... (szczęsciem?)

Piotr

Praca Sap operatora w głównej mierze zależy od magazynu (oddziału) na który się trafi, miałem styczność z prawie wszystkimi SEEG, FG, OG i mogę stwierdzić że najgorzej jest na OG, również dla operatorów wózków. Ludzie są całkiem wporządku, jednakże trzeba uważać na żółtych którzy potrafią zwolnić za żucie gumy, czy picie wody na magazynie, oraz na jednego menegiera z przypadku, który zbytnio się nie zna na swojej pracy a wydaję sie mu że jest alfą i omegą. Ogółem moge polecić pracę tam i jako biurowy i jako wózkowy.

Zostaw opinię o Nissin Logistics Poland Sp. z o.o. - Ostaszewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nissin Logistics Poland Sp. z o.o.