Opinie o Brilla Linda Antolak w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Brilla Linda Antolak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Brilla Linda Antolak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brilla Linda Antolak w Bielsko-Biała

Natalia Nowy wpis

Witam. widziałam zeszłoroczne ogłoszenie dla sprzedawcy w sklepie odzieżowym z mojej okolicy. Pojawiła się wtedy w treści wzmianka o opcji na zatrudnienie na część etatu. Czy to wciąż możliwe? Rozważam 1 / 2. W tym roku jakie wyjdą stawki godzinowe?

OlaD

Pracowałam w okresie świątecznym w tej firmie i byłam zadowolona. Fajne współpracowniczki,wyluzowana i miła szefowa a premie i wypłata zadowalające. Moim zdaniem dobra praca dla studenki. Polecam

Boguśka
@OlaD

Napiszesz widełki? Ciężko było wyrobić target, aby dostać premię? Czy to uznaniowa była? To była twoja decyzja, że pracowałaś tu jedynie w tym okresie, czy wtedy jest największe zapotrzebowanie, i zatrudniają tak dorywczo ludzi? ;)

OlaD
@Boguśka

Jak ja pracowałam była premia od sprzedanych sztuk i target,który się udało zrobić ale z tego co wiem to target jest tylko na święta a w pozostałe miesiące premia od każdej sztuki. Ja szukałam tylko na święta pracy wiec nie mogłabym dłużej zostać:)

@OlaD

I jaki wtedy był target? To nie było ciężko skoro akurat wtedy to były Twoje początki? Ciekawią mnie przy tym prognozy na te, które się zbliżają, wtedy będzie można się przyjąć? czy ktoś kto pracuje dalby znać?

OlaD Nowy wpis

Dokładnymi kwotami nie będę operować ale nie było trudno zrobić,ludzie kupowali chetnie a my się starałyśmy i się udało. Nie wiem czy będą szukac pewnie zależy od personelu jaki teraz jest. Pozdrawiam

Sylwia Nowy wpis

Ja bardzo polecam prace u Lindy, jest mila i kontaktowa a w pracy fajna atmosfera. Osoby piszące te komentarze chyba nie maja porównania jak się pracuje w innych firmach :-) wszystko ok

Gabriela

Widziałam, że w grudniu szukali sprzedawcy do sklepu w Katowicach. To firma ma sklepy stacjonarne? Ja chciałam akurat zapytać o pracę, ale w Galanti, w sensie - w sklepie internetowym. Czy specjalista ds. e-commerce ma szansę tutaj się zaczepić i czy na umowę o pracę, nie jak tutaj pisaliście, zlecenie?

Kinia
@Gabriela

Oni nie mają własnej strony internetowej, jak chcesz prowadzić e-commerce?! Stacjonarnie ma takie lady (jak na targu) na środku galerii przy np Auchan, cięzko to nazwać sklepem. Jest to co najwyżej stoisko z brudzącą "biżuterią". (usunięte przez administratora)Klientów również traktują średnio, brak wymian a o zwrocie możesz pomarzyć. Szukają osób ze statusem studenta/ucznia, (usunięte przez administratora) Nie jest to praca na dłużej, to firma szukająca (usunięte przez administratora) do stania całe dnie jak kołek (usunięte przez administratora) Uciekaj jak najdalej.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Brilla Linda Antolak? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
kasiab

Praca w porządku dla osób uczących się bo zatrudnienie jest na umowę zlecenie. Szefowa miła,kontaktowa i fajni współpracownicy. Jest system premiowy a wypłaty na czas. Ogólnie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Brilla Linda Antolak - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Brilla Linda Antolak?

Zobacz opinie na temat firmy Brilla Linda Antolak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brilla Linda Antolak?

Brilla Linda Antolak
  • Zwierzyniecka 44 lok. 5