NEXUS-GROUP Sp. z o.o.

Opinie o NEXUS-GROUP Sp. z o.o.

Wojtek

Chciałbym podzielić się moim doświadczeniem z firmą Nexus. Zostałem (usunięte przez administratora) przez sklep internetowy, który nie dostarczył zamówionego towaru, mimo że zapłaciłem. Dzięki pomocy Nexus udało mi się odzyskać pieniądze. Bardzo im za to dziękuję.

Chciałbym podzielić się moim doświadczeniem z firmą Nexus, która udzieliła mi wsparcia w sytuacji, gdy zakupiony przeze mnie bilet na koncert został odwołany. Po początkowym rozczarowaniu i frustracji, skontaktowałem się z Nexus w nadziei na odzyskanie wydanych pieniędzy. Muszę przyznać, że byłem mile zaskoczony profesjonalizmem i zaangażowaniem, z jakim firma podjęła się rozwiązania mojego problemu.Dzięki ich szybkiej reakcji i skutecznemu działaniu udało mi się odzyskać pieniądze za bilet, co bardzo mnie uspokoiło i ucieszyło. Ich profesjonalizm i dbałość o klienta są godne uznania. Dziękuję Nexus za pomoc w tej trudnej sytuacji. Polecam ich usługi każdemu, kto potrzebuje wsparcia w podobnych kwestii

Eliza

Kiedy zdecydowałam się zainwestować w program partnerski, wydawało się, że to świetna okazja na dodatkowy dochód. Niestety, po jakimś czasie okazało się, że firma, z którą współpracowałam, była nieuczciwa i program nie był zgodny z obietnicami. Straciłam całą inwestycję i czułam się bezradna. Na szczęście, natknęłam się na Nexus, które nie tylko udzieliło mi wsparcia emocjonalnego, ale także pomogło mi w odzyskaniu całej kwoty inwestycji. Ich profesjonalizm i skuteczność są niewątpliwie godne uznania. Dziękuję im za pomoc w tej trudnej sytuacji. Dodatkowo, w trakcie procesu okazało się, że firma, w którą inwestowałam, miała historię oszustw i złego zarządzania, co utwierdziło mnie w przekonaniu, że korzystanie z usług profesjonalistów, takich jak Nexus, jest niezwykle ważne dla ochrony moich interesów finansowych.

Marian

Kiedy postanowiłem odnowić swoje mieszkanie, zdecydowałem się skorzystać z usług firmy remontowej, która obiecała szybką i profesjonalną pracę. Niestety, po podpisaniu umowy okazało się, że była to nieuczciwa firma, która nie tylko wykonała prace poniżej standardów, ale także zażądała dodatkowych opłat bez uzasadnienia. Zrozpaczony i zdezorientowany, szukałem pomocy i znalazłem Nexus. Dzięki ich zaangażowaniu i ekspertyzie udało mi się odzyskać część pieniędzy, które straciłem na tę niegodziwą firmę remontową. Jestem im niezmiernie wdzięczny za wsparcie i profesjonalizm w tej trudnej sytuacji.

Handlowiec

Rozmowa o niczym, główne pytania dotyczące tego ile chce zarabiać. Klientów trzeba poszukiwać we własnym zakresie, nie jest istotne czy dłużnik zapłaci, chodzi o sam fakt, aby podpisać umowę. Nie mam doświadczenia w sprzedaży, wolałbym obsługę klienta, (usunięte przez administratora)

Rozmowa o niczym, główne pytania dotyczące tego ile chce zarabiać. Klientów trzeba poszukiwać we własnym zakresie, nie jest istotne czy dłużnik zapłaci, chodzi o sam fakt, aby podpisać umowę. Nie mam doświadczenia w sprzedaży, wolałbym obsługę klienta, niż wciskanie ludziom kitu.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Na giełdzie samochodowej zakupiłem swój pierwszy samochód sprzedawca wszystko mi pokazał dał mi paragony z zakupu nowych części do auta oględziny zrobiłem wszystko ok się wydawało po paru tygodniach samochód miał sporo awarii amortyzatory rozrusznik wyciek oleju i inne drobiazgi kiedy zadzwoniłem do sprzedawcy on mi stwierdził że samochód dał mi w bardzo dobrym stanie i wszystko było nowe bo mam jego paragony z zakupu części wymiennych Ale nie dawało mi to spokoju zadzwoniłem do warsztatu z kas miał te nabyte paragonu podałem im markę i się okazało że to było do innego samochodu Postanowiłem walczyć o zwrot kosztów naprawy tego samochodu zgłosiłem się do Nexus przedstawiłem całą sytuację Po dwóch miesiącach udało im się dla mnie wywalczyć od sprzedawcy zwrot wszystkich kosztów napraw Dziękuję Wam bardzo za tak zaangażowanie w tą sprawę macie bardzo dobrych fachowców Będę was polecał każdemu kto będzie pociebowal pomocy

Klaudia

Ja chciałam się podzielić moją sytuacją. Skorzystałam z usługi taxi bagażowe kurs miał 17 km według cennika koszt 1 km wynosił 2.50 czyli powinno być do zapłaty 42.50 ale ostatecznie kierowca mi podał kwotę do zapłaty 242.50 gdyż stwierdził że moje bagaże były takie ciężkie że samochód więcej spalił mu paliwa Zabrałam paragon i robiłam odwołanie do Firmy Taxi ale nie pomogło nic nie stwierdzili nieprawidłowości Postanowił się nie poddawać i szukałam pomocy znalazłam Firmę Nexus przedstawiłam Im moją sytuację pozbierałam wszystkie dowody i się zajęli moją sprawą Po jakimś czasie udało im się udowodnić że przejazd był celowo podwyższony o koszta kierowca został zwolniony a ja odzyskałam swoje 200 złotych Dziękuję Firmie Nexus za pozytywne załatwienie mojej sprawy Pozdrawiam wszystkich i polecam gorąca każdemu Raz jeszcze dziękuję

Andzielika

Dzień dobry, chciałabym podzielić się moim doświadczeniem z Nexus. Kiedyś wpadłam w pułapkę na Facebooku, gdzie obiecywali nagrodę w postaci 1 BTC. Zgłosiłam się, żeby wygrać, ale okazało się, że muszę kupić bilety za moje oszczędności. Pomyślałam, że to fajny pomysł, więc kupiłam. Ale gdy miałam odebrać nagrodę, poprosili mnie o potwierdzenie rachunku bankowego i zapłacenie 390 złotych. Zapłaciłam, ale potem strona zniknęła, a ja straciłam wszystkie pieniądze. Na szczęście mój kolega polecił mi Nexus, bo kiedyś pomogli mu w podobnej sytuacji. Skontaktowałam się z nimi, opowiedziałam o wszystkim, co się stało, i pomogli mi odzyskać moje pieniądze po 3 miesiącach. Teraz jestem zadowolona, że mam z powrotem moje pieniądze i nigdy więcej nie będę wpadać w takie pułapki. Polecam Nexus wszystkim, którzy mają podobne problemy.

Ewelina

Wow muszę się z wami podzielić moim doświadczeniem z Nexus Group Kupiłam na targu zegarek za całkiem sporą sumkę, a potem okazało się, że to podróbka. Gdy próbowałam reklamować ten bubel, sprzedawca oskarżył mnie o podmianę i nie chciał zwrócić mi pieniędzy. To były naprawdę ciężkie miesiące, pełne stresu i nerwów, ale dzięki Nexus Group walczyliśmy o moje prawa. W końcu udowodnili, że to ja zostałam (usunięte przez administratora) i udało się odzyskać moje pieniądze od nieuczciwego sprzedawcy! Jestem im ogromnie wdzięczna za ich zaangażowanie i walkę o moje sprawiedliwe traktowanie. Polecam każdemu, kto znalazł się w podobnej sytuacji .Nexus Group to prawdziwi bohaterowie w walce z oszustami

Lucjan

Ja chciałem opisać mój problem na platformie ogłoszeniowej znalazłem fajny telefon komórkowy nie będę podawać marki ani platformy bo nie będę robił reklamy no i sprzedawca kazał mi zapłacić za sprzęt od razu blik następne podał mi zdjęcia ze kasę otrzymał i też dał mi zdjęcia paczki numeru nadania paczki i formy kurierskiej Niestety towaru nie otrzymałem i się zorientowałem że zostałem oszukamy na 3590 złotych Nie miałem pojęcia co zrobić jak to odzyskać chodziłem po policji ale nic nie dało rady zrobić wszystkie możliwości próbowałem byłem wszędzie i nic . Potem gdzuesz na internie trafiłem na opinie firm i na Nexus Group mówię zaryzykuję i tu może mi pomogą podałem wszystkie ważne informacje dane sprzedawcy całą dokumentację. Po 3 trudnych miesiącach trudniej pracy pracowników Nexus sprzedawca został wykryty dostał wyrok za swoje wybryki a ja odzyskałem z odszkodowaniem ponad to co wpłaciłem za telefon Polecam ta Firmę naprawdę bardzo dobrzy specjaliści do odzyskiwania straconych środków Dziękuję raz jeszcze będę korzystał z waszych usług i polecał Was Mam nadzieję że już takie sytuacje mi się nie zrobią będę według waszych porad teraz bardziej bezpiecznie kupował w internecie

Sebastian

Gdy podjąłem ryzyko i zainwestowałem sporo w podejrzany schemat piramidowy, nie miałem pojęcia, że stracę znaczną część swoich oszczędności. Byłem kompletnie zdezorientowany i zrozpaczony. Wtedy odkryłem Nexus, eksperta od finansów osobistych, który okazał się moim wybawieniem. Pomógł mi opracować plan działania i zbudować od nowa mój stracony budżet, po ciężkiej pracy Firmy Ich wsparcie i profesjonalizm były niesamowite, a dzięki temu czuję się znacznie pewniej w podejmowaniu decyzji finansowych. A co ważne odzyskałem wszystkie środki.Gorąco polecam Nexus każdemu, kto znalazł się w podobnej sytuacji jak ja.

Maciek

Kiedy odkryłem, że zostałem (usunięte przez administratora) przez agenta nieruchomości, który zataił istotne informacje o stanie domu, poczułem się kompletnie bezradny. Szukałem pomocy i natrafiłem na Nexus Group. Mogę szczerze powiedzieć, że ich pomoc przekroczyła moje oczekiwania. Dzięki nim udało mi się unieważnić umowę i odzyskać pieniądze, które straciłem w wyniku tego (usunięte przez administratora) Są profesjonalistami w swoim fachu i zdecydowanie polecam każdemu, kto potrzebuje wsparcia w podobnych sytuacjach. Dzięki Nexus Group poczułem się znacznie pewniej i miałem nadzieję, że sytuacje takie nie zdarzą się już więcej.

Magdalena

Padłam ofiarą (usunięte przez administratora) telefonicznego, gdzie (usunięte przez administratora) podszywał się pod pracownika banku nie wiedziałam o tym i podałam wszystkie dane do konta potem po fakcie dotarło do mnie że straciłam wszystkie moje oszczędności. Jednak, dzięki pomocy Nexus Grupy, szczególnie ich wsparciu i profesjonalizmowi, udało mi się odzyskać wszystkie moje środki. To nie tylko ich specjaliści pomogli mi zrozumieć, co się stało, ale także udzielili mi wsparcia emocjonalnego w trudnym dla mnie czasie. Dodatkowo, niezwykle wdzięczna jestem mojemu synowi, który był obecny w pobliżu i szybko zorientował się w podejrzanym charakterze rozmowy, co pozwoliło nam szybko się zorientować że podałam dostęp oszustom Szybko szukałam pomocy znalazłam Firmę Nexus Dzięki Nexus Grupie i wsparciu mojej rodziny, czuję się teraz bezpieczna i pewna, że w razie potrzeby mogę liczyć na ich pomoc. Gorąco polecam Nexus Grupę każdemu, kto potrzebuje wsparcia w sytuacjach związanych z oszustwami finansowymi. Do jednego miesiąca wszystko odzyskałam

Straciłem spore pieniądze inwestując w przedsiębiorstwo, które okazało się oszustwem, (usunięte przez administratora)pomocy w internecie znalazłem Nexus Group postanowiłem skorzystać z ich usług i pomimo mojego załamania że już jestem przegramy i nie da rady nic zrobić z tym wszystkim okazało się że po trudniej pracy i wysiłku Nexus w końcu odzyskałem całe stracone finance Teraz mogę dzięki tej Firmie od nowa ruszyć A czego się od nich nauczyłem to już teraz nikt nie zrobi mnie tak na szaro Polecam z całego serca

Włodek

Prowadzę Rolne gospodarstwo sprzedałem kontrahentowi 100 ton zboża a on mi nie opłacił faktury czekałem dość długo 2 miesiące ciągle mnie zbywał już nie wytrzymałem zgłosiłem się do Nexus Group po 3 miesiącach trudnych sytuacjach z kontrahentem w końcu dzięki tej Firmie odzyskałem środki za zaległa fakturę Nie wierzyłem że się uda Polecam każdemu kto ma podobne problemy

Jacek

Nigdy nie spodziewałem się, że uda mi się odzyskać 4000 zł po tym, jak padłem ofiarą fałszywej inwestycji. Dzięki Nexus Group moje pieniądze wróciły do mnie w ciągu jednego miesiąca. Ich profesjonalizm i skuteczność są imponujące!

Weronika

Jestem niewiarygodnie wdzięczna Nexus Group za pomoc w odzyskaniu 1800 zł, które straciłam na oszustwie finansowym . W ciągu trzech tygodni udało im się zwrócić mi wszystkie pieniądze. To naprawdę godna polecenia firma

Maciek

Nie sądziłem, że uda mi się odzyskać 3500 zł po tym, jak zostałem (usunięte przez administratora) w inwestycji. Ale Nexus Group udowodniło, że to możliwe! W ciągu dwóch miesięcy odzyskali dla mnie pełną kwotę. Polecam ich każdemu

Przemyslaw

Po utracie 2500 zł na (usunięte przez administratora) internetowe poczułem się bezradny, ale Nexus Group dało mi nadzieję. W ciągu miesiąca odzyskali dla mnie całą kwotę! Ich profesjonalizm i szybkość działania są niezwykłe!"

Marek i Weronika

Jesteśmy głęboko wdzięczni Kancelarii Nexus za pomoc w rozwiązaniu tego problemu i z pewnością będziemy Was polecać każdemu, kto znajdzie się w podobnej sytuacji. Dzięki Wam odzyskaliśmy wiarę w sprawiedliwość i skuteczność prawniczą. Dziękujemy jeszcze raz za wszystko!

Wasza efektywność w działaniu przekładała się na szybkie postępy w naszej sprawie. Dzięki starannemu zbieraniu materiałów i pozyskiwaniu danych o dłużniku, organy ścigania mogły działać szybciej i skuteczniej.

Zostaw merytoryczną opinię o NEXUS-GROUP Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w NEXUS-GROUP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NEXUS-GROUP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEXUS-GROUP Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 9 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NEXUS-GROUP Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NEXUS-GROUP Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NEXUS-GROUP Sp. z o.o.