NEXUS-GROUP Sp. z o.o.

Opinie o NEXUS-GROUP Sp. z o.o.

Bronisław

Powierzyłem swoją sprawę Nexus Group dotyczącą wypadku w pracy w wyniku którego będę już do końca życia niepełnosprawny. Zależało mi jedynie na uzyskaniu odszkodowania, które pokryłoby koszty leczenia, natomiast Kancelaria wywalczyła w moim imieniu nie tylko odszkodowanie, ale i rentę!!! Choć to nie przywróci mi zdrowia…znacząco poprawi jakość życia. Dziękuję Wam z całego serca Polecam każdemu

Sandra

Profesjonalne podejście do klienta, pełen profesjonalizm w uzyskaniu pomocy prawnej dla całej rodziny w kwestii zaniżonych świadczeń odszkodowawczych przez TU po wypadku śmiertelnym naszego taty. Od początku do końca stały kontakt z osobą prowadząca sprawę, rzetelne informacje na każdym etapie sprawy. Zachęcam do skorzystania z ich profesjonalnej pomocy! Pozdrawiam serdecznie.

Madzia i Wojtek

Konkretni i rzeczowi prawnicy. Skuteczne i rzetelne przeprowadzono sprawę, poza tym kancelaria oferuje przyzwoite ceny. Nie ma problemów z kontaktem, Zawsze oddzwaniają Świetnie radzą sobie ze sprawami z prawa rodzinnego, spadkowego, sprawami rozwodowymi i odzyskiwaniem długów.

Elwira

Dziękuję za bardzo dobrą obsługę naszej sprawy dotyczącego kredytu frankowego w mBanku przez Nexus która zakończyła się wygraną. Polecam ❤️ Jedna z lepszych kancelarii która mi pomogła i była bardzo zaangażowana bardzo dobry kontakt

Handlowiec

Rozmowa o niczym, główne pytania dotyczące tego ile chce zarabiać. Klientów trzeba poszukiwać we własnym zakresie, nie jest istotne czy dłużnik zapłaci, chodzi o sam fakt, aby podpisać umowę. Nie mam doświadczenia w sprzedaży, wolałbym obsługę klienta, (usunięte przez administratora)

Rozmowa o niczym, główne pytania dotyczące tego ile chce zarabiać. Klientów trzeba poszukiwać we własnym zakresie, nie jest istotne czy dłużnik zapłaci, chodzi o sam fakt, aby podpisać umowę. Nie mam doświadczenia w sprzedaży, wolałbym obsługę klienta, niż wciskanie ludziom kitu.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Bardzo duży profesjonalizm Firmy Dziękuję za pomoc w mojej sprawie sądowej.Bardzo polecam .Super ludzkie podejście i zrozumienie tematu. Najlepsza Firma Polecam raz jeszcze dziękuję za pomoc

Toni

Wydaje się że głównymi punktami które chciałbym podkreślić są wielkie zaangażowanie biura oraz jego skuteczność pomimo że sprawę zlecałem zza granicy byłem cały czas informowany na bieżąco widoczne są lata doświadczeń w pracy oraz kreatywność w dochodzeniu prawdy

Magdalena

Jestem bardzo wdzięczna Firmie Nexus za szybkie i pozytywne załatwienie mojej sprawy. Pomogli mi uzyskać informacje na temat nielegalnego zatrudnienia byłego męża, który uporczywie unika płacenia alimentów na córkę. Zdobyte dowody (informacje, raporty, zdjęcia) są nie do podważenia. Dowody w sprawie otrzymałam wcześniej niż to było zakładane. Po zakończeniu dochodzenia otrzymałam również porady jak wykorzystać zdobyte dowody. Jeszcze raz bardzo dziękuję i szczerze polecam

Max

Zgrany zespół ekspertów w Nexus Group wykazuje się nie tylko doskonałym profesjonalizmem ale także niezwykłą cierpliwością przed podpisaniem umowy poświęcili mi wiele czasu starając się wyjaśnić różnorodne kwestie i rozwiać moje wątpliwości ich takt i subtelnosc pozwoliła mi poczuć się pewnie i zaufać oddając moją sprawę w ich ręce

Jolanta

Kiedy firma próbowała nałożyć na mnie wysokie opłaty za spóźnienia w płatnościach, poczułam się zagubiona. Wtedy odkryłam Nexus Group. Ich zespół nie tylko pomógł mi zrozumieć moje prawa, ale także skutecznie negocjował korzystne warunki dla mnie. Dzięki nim udało mi się uniknąć finansowych tarapatów i teraz mogę spokojnie zarządzać moimi finansami. Polecam każdemu, kto potrzebuje wsparcia w trudnych sytuacjach finansowych

Po długim i stresującym procesie rozwodowym zdecydowałem się skorzystać z usług Nexus Group, aby pomóc mi w uregulowaniu kwestii alimentacyjnych i podziału majątku. Ich profesjonalizm, empatia i skuteczność sprawiły, że cały proces był znacznie łatwiejszy i mniej bolesny niż się spodziewałem. Dzięki nim udało się osiągnąć korzystne dla mnie porozumienie co pozwoliło mi zacząć nowy rozdział życia z większym spokojem i pewnością. Polecam Nexus Group każdemu, kto szuka wsparcia w trudnych sprawach prawnych.

Gosia

Jako właścicielka małego sklepu spożywczego zdecydowałam się na zakup hurtowy towaru mlecznego od pewnej firmy. Niestety po otrzymaniu paczek okazało się że część produktów była uszkodzona lub przeterminowana co przyniosło mi stratę finansową przekraczającą 3 tysiące złotych. Pomimo wielokrotnych próśb i prób reklamacji firma nie chciała przyjąć odpowiedzialności za błędy w dostawie.Zdezorientowana i zniechęcona zwróciłam się o pomoc do Nexus Group licząc na wsparcie w odzyskaniu poniesionych strat. Ich zespół nie tylko skutecznie zajął się sprawą ale także zapewnił mi wsparcie emocjonalne i fachową radę na każdym etapie procesu. Dzięki ich zaangażowaniu i determinacji udało się odzyskać część poniesionych kosztów co znacznie ulżyło mojej sytuacji finansowej.Jestem głęboko wdzięczna Nexus Group za ich profesjonalizm i zaangażowanie w rozwiązanie tego trudnego problemu który mógłby znacznie zaszkodzić mojej działalności. Ich pomoc okazała się nieoceniona a doświadczenie w obszarze prawa handlowego było kluczowe w osiągnięciu pozytywnego rezultatu. Gorąco polecam ich usługi każdemu kto znajduje się w podobnej sytuacji i potrzebuje wsparcia prawno-finansowego.

Weronika

To był trafiony wybór Moja przyjaciółka poleciła mi tę kancelarię gdy stanęłam w obliczu niezwykle trudnej sytuacji prawnej. Miałam poważne obawy czy w ogóle jest szansa na pomoc. Ale mogę powiedzieć tylko jedno pełen profesjonalizm, lojalność i empatia, czego dzisiaj trudno znaleźć. Moja sprawa rodzinna i karna zostały rozwiązane najlepiej, jak to było możliwe. Polecam tę kancelarię każdemu potrzebującemu wsparcia prawnej

Michalczyk

Chciałbym gorąco polecić Nexus Group! Pomogli nam w ważnej dla mnie sprawie rodzinnej związanej z testamentem. Mają szeroką wiedzę, są bardzo reaktywni i zawsze dostępni dla klienta. Bardzo się cieszę, że skorzystałem z ich usług

Inwesor

Dziękuję bardzo za pomoc w odzyskaniu moich pieniędzy od brokera giełdowego z Rosji. Zespół był bardzo skuteczny i zaangażowany. Polecam ich każdemu, polecam

Jerymy

Chciałbym podziękować firmie prawniczej za profesjonalną obsługę mojej sprawy, dotyczącej konfliktu z włoską firmą meblarską. Dzięki ich zaangażowaniu i doświadczeniu, udało się skutecznie rozwiązać spór dotyczący wadliwych produktów. Pomimo początkowych trudności, firma prawnicza zdołała osiągnąć korzystną ugodę, umożliwiając mi odzyskanie strat i uniknięcie dalszych komplikacji prawnych. Gorąco polecam ich usługi każdemu, kto potrzebuje profesjonalnej pomocy w rozwiązaniu podobnych problemów.

Benek

Bardzo sprawne prowadzili dochodznie w sprawie nie legalne zaciągniętych pożyczek na moje dane osobowe i mój dowód pewnego razu byłem w pociebie finansowej mam komornika KRD BIG ERIF postanowiłem skorzystać z pośrednika finansowego Dostałem pożyczkę na dowód i oświadczenie jak się później okazało pośrednik finansowy na moje dane osobowe podpisał bez mojej Zgody kolejne pożyczki gdyż dostawałem poczta jakieś pisma z informacją że mam zapłacić raty pożyczek Skorzystałem z Firmy Nexus udało się sprawę przez nich tak poprowadzić że wszystko się wyjaśniło a ja zostałem zwolniony z opłat nie zaciągniętych przezemnie pożyczek Dziękuję za pomoc i polecam

olaf

Bardzo lubię inwestować w nowe projekty giełdowe nowe alcoiny i krypotowaluty była fajna okazja do zakupu Schibu inu po okazjonalnej cenie u internetowego brokera zakupiłem około 2600 złotych tej krytowaluty zapłaciłem przez system płatności ale czekałem z 6 godzin aż będzie zaksięgowania na moim koncie zaniepokojony po fakcie sprawdziłem stronę na internetowej platformie gdzie się sprawdza strony pod względem wiarygodności i się okazało że jednak strona była fejk Poprosiłem o pomoc Firmę Nexus i dzięki nim udało mi się po jakimś czasie odzyskać środki Dziękuję i polecam Firmę każdemu

Sascha

Nexus group pomógł mi odzyskać moje zaległe wynagrodzenie Sytuacja była u mnie taka podpisałem z agencją pracy umowę na czas nieokreślony na cały etat miałem zarabiać 4125 złotych brutto jednak się okazało że firma agencja pracy tymczasowej była trefna nie wypłacili mi tego wynagrodzenia tylko 10 złotych za godzinę 1600 złotych dodatkowo nie opłacało ZUS ani składek postanowił ich zgłosić do PIPU i także skorzystać z pomocy Nexus Dzięki im udało mi się wywalczyć swoje a firma dodatkowo została ukarana grzywną i straciła licencję agencji pracy tymczasowej Dziękuję za pomoc i polecam Nexus najlepsza firma na rynku

Włodek

Zainwestowałem w nierówności po okazjonalnej cenie po podpisaniu umowy i opłacenie kosztów pośrednikowi okazało się że te wszystkie nieruchomości które zakupiłem po okazjonalnej cenie były wszystkie zadłużone miałem bardzo spore problemy prawne wysokie opłaty kosztów sądowych nie umiałem sam się z tym poradzić i udowodnić że to ja zostałem (usunięte przez administratora) i to nie ja zrobiłem te zaległości Postanowiłem szukać pomocy natrafiłem na Nexus Wszystko się udało załatwić po paru miesiącach trudnego okresu dzięki firmie Nexus zostałem zwolniony z zaległości a pośrednik i jego firma wszystko spłacili dodatkowo zostało ukarani kara finansowa i stracili licencję Dziękuję Firmie Nexus za pomoc

Wypożyczyłam sprzęt na miesiąc była to elektryczna hulajnoga doba kosztowała mnie 50 złotych 1650 złotych zapłaciłam za całość plus zapłaciłam kaucję 500 złotych po oddaniu sprzętu Firma stwierdziła że zepsułam sprzęt nie oddali mi 500 złotych kaucji i jeszcze wystawili mi fakturę za naprawę 1 tysiąc złotych takie informacje dostałam na piśmie po 1 miesiącu od oddania sprzętu wiem że był sprzęt ok zawsze robię zdjęcia żebym miała wszystko jak by co udokumentowane ale nie dało się z nimi dogadać dali mnie do firmy widikacyjme . Skorzystałam z pomocy Nexus Group po kilku miesiącach sprawy wygrałam wszystko oddali mi kaucję również zostałam zwolniona z opłat administracyjnych Dziękuję Firmie Nexus za tak dobre prowadzenie sprawy i za to że udało im się dla mnie wywalczyć moje rację Polecam każdemu

Zostaw merytoryczną opinię o NEXUS-GROUP Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w NEXUS-GROUP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NEXUS-GROUP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEXUS-GROUP Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 9 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NEXUS-GROUP Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NEXUS-GROUP Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NEXUS-GROUP Sp. z o.o.