NEXUS-GROUP Sp. z o.o.

Opinie o NEXUS-GROUP Sp. z o.o.

Kamil

Działanie waszej Kancelarii prawnej było niezwykle skuteczne. Dzięki przypisaniu jednego pracownika do naszej sprawy, który wykazał się maksymalnym zaangażowaniem i kompetencjami, praca przebiegała sprawnie i efektywnie.

Jacek

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem pełnego zaangażowania oraz profesjonalizmu, z jakim nasza sprawa została traktowana. Wierzymy, że to właśnie wasze starania i dbałość o każdy detal pozwoliły nam osiągnąć sukces w naszej sprawie.

Jadwiga

W poprzednim miesiącu skorzystałam z ich usług konsultacyjnych w związku z nałożoną blokadą na koncie na giełdzie kryptowalutowej. Na szczęście, w ostatniej chwili zdałam sobie sprawę, że mogłabym zostać (usunięte przez administratora) przez brokera, zanim wysłałabym pieniądze na jego konto. Dzięki Nexusowi udało się odblokować moje zamrożone środki i zwrócić je na moje konto. Jestem wdzięczna za ich szybką i skuteczną pomoc.

Polecam serdecznie dobrze zrobili robotę

Handlowiec

Rozmowa o niczym, główne pytania dotyczące tego ile chce zarabiać. Klientów trzeba poszukiwać we własnym zakresie, nie jest istotne czy dłużnik zapłaci, chodzi o sam fakt, aby podpisać umowę. Nie mam doświadczenia w sprzedaży, wolałbym obsługę klienta, (usunięte przez administratora)

Rozmowa o niczym, główne pytania dotyczące tego ile chce zarabiać. Klientów trzeba poszukiwać we własnym zakresie, nie jest istotne czy dłużnik zapłaci, chodzi o sam fakt, aby podpisać umowę. Nie mam doświadczenia w sprzedaży, wolałbym obsługę klienta, niż wciskanie ludziom kitu.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Biznes

Wykonany audyt bezpieczeństwa plus udzieloną kilkuletnia gwarancja. Polecam dobra firma do zabezpieczeń firm.

Yoga

Czy ktoś prowadził sprawę przeciw brokerowi VANGUARD? jakieś doświadczenia?

W początkach 2022 pisano, że praca dla firmy odbywa się jedynie zdalnie, ponieważ spółka jest zarejestrowana wyłącznie w biurze wirtualnym do odbioru korespondencji. Firma na tamten czas miała nie posiadać fizycznego biura. No ale, czy obecnie jest już i biuro, które osobiście można odwiedzić? Wciąż praca odbywa się w 100% zdalnie, czy wytyczne się zmieniły?

ktoszpl

drugi raz już bez żadnych wątpliwości powierzył bym im sprawę. Szczególnie z uwagi na fakt po prostu szybkiego działania bo sprawa została złożona faktycznie po tygodniu od momentu podpisania umowy.

Bardzo dobra firma i godna polecenia każdemu kto ma kłopoty z brokerem.

Misiek

Zachęcam do współpracy ja dostałem kolejny przelew od brokera! Świetnie działają.

Producent

Mialem styczność współpracować w zakresie ustalenia informacji internetowych w sprawie ochrony praw autorskich i marki. Bardzo dobrze sprawdzili się i w bardzo szybkim tempie ustaliliśmy wszystkie naruszenia włącznie z osobą odpowiedzialną za zdarzenie.

Bożena Mostowska

Bardzo szanuje za podejście do mojej sprawy, mimo że została umorzona to walczyli dalej i udało im się wywalczyć dla mnie dodatkowe pieniądze od firmy, która mnie (usunięte przez administratora) Dzięki dobremu pismu prokurator pozytywnie rozpatrzył jednak moją sprawę. Bardzo Państwu dziękuje

Elwis
@Bożena Mostowska

Zobaczymy ja mam na razie złożone zawiadomienie ciekawe czy odzyskają. Zapowiada się dobrze bo policja z ich udziałem zabezpieczyła pieniądze.

Mirek
@Elwis

Ja zlecałem w tym tygodniu

Radek dziękuje

Dziękuje za odzyskanie pieniędzy z capital group. udało się uzyskać wyrok i dzisiaj dostałem pieniądze. jestem ogromnie wdzięczny wszystkim pracownikom którzy się mną zajmowali w koncu moge zapomniec dziekuje

Witold Lutosławski

Czy ktoś prowadził sprawę o (usunięte przez administratora) przez Capital Group? Jaki był czas rozwiązania sprawy ? Czy udało się odzyskać pieniądze?

Jestem klientem od roku czasu i czekam dalej na efekty. Sprawa w toku jeszcze wyrok nie zapadł, ale podobno to już ostatnia prosta. Bardzo dobra robota bo założyć sprawę za same nieopłacone faktury to sobie sam mogłem, a oni przeprowadzili wywiad i udowodnili, że niewypłacalny dłużnik dalej funkcjonuje w biznesie.

Sam

Nie zmarnowali moich pieniędzy odzyskałem kase od brokera

Louis
@Sam

Zobaczymy jak będzie u mnie na razie nie ma efektów, ale przynajmniej powiedzieli, że w mojej sprawie nie ma czego się spodziewać po 3 miesiącach. Pociesza mnie to, że rozmawiałem z prokuratorem i przynajmniej nikt mnie nie (usunięte przez administratora) Generalnie dobrze o nich mówią Ja jestem dobrej myśli.

Anita

Witam ja nie narzekam sprawę zleciłam mojej mamy w ubieglym roku. Jest teraz na etapie dochodzenia, nexus jest w kontakcie z Policją

Irek p

Sprawy finansowe tylko w Nexus byłem w innej kancelarii i poziom nie jest w ogóle porównywalny.

Adam Z

Korzystałem z usług Kancelarii Nexus w celu przeprowadzenia działań detektywistycznych i byłem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i skuteczności, jaką wykazali w trakcie całego procesu. Współpraca z ich zespołem detektywów była bardzo satysfakcjonująca. Szybko zrozumieli moje potrzeby i zadbali o to, aby cała operacja była prowadzona z zachowaniem najwyższych standardów etyki i legalności. Byłem pod wrażeniem ich zaangażowania w proces oraz umiejętności analitycznych, które pomogły w rozwiązaniu trudnych zagadnień. Najważniejsze jest to, że Kancelaria Nexus osiągnęła pozytywne rezultaty w mojej sprawie. Dzięki ich starannym badaniom i działań detektywistycznym, udało się rozwiązać pewne kwestie, które były dla mnie istotne. Ich raporty były rzetelne i przejrzyste, co bardzo mi pomogło w podejmowaniu dalszych decyzji. Chciałbym serdecznie podziękować Kancelarii Nexus za ich profesjonalizm, skuteczność i rzetelność. Jeśli kiedykolwiek będę potrzebował usług detektywistycznych, na pewno będę wracać do nich z ufnością. Polecam Kancelarię Nexus wszystkim, którzy poszukują profesjonalnych usług detektywistycznych wykonywanych przez zespół specjalistów.

Zamyśl
@Adam Z

Mi podpowiedział kolega żeby im zlecić sprawę bo mu odzyskali kasę, ale zobaczymy trzeba być dobrej myśli

Mirek

W ciągu tego roku, nieuczciwy doradca z firmy brokerskiej Pixpal zdołał przekonać mnie do inwestycji w wysokości 100 tysięcy złotych oraz do zaciągnięcia długów. Niestety, okazało się to błędną decyzją, a moje środki zostały utracone. Mimo że w końcu udało mi się skorzystać z pomocy Kancelarii Nexus w odzyskaniu tych pieniędzy, to trudno jest opisać, jak bardzo stresujący i frustrujący był ten rok. Proces ten trwał zdecydowanie dłużej niż się spodziewałem.

Aneta
@Mirek

To prawie taka sama historia jak u mnie nexus sobie radzi z tą sprawą na razie jest w toku ale wiem na czym stoję i mam z nimi dobry kontakt.

Zostaw merytoryczną opinię o NEXUS-GROUP Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w NEXUS-GROUP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NEXUS-GROUP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEXUS-GROUP Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 9 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NEXUS-GROUP Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NEXUS-GROUP Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NEXUS-GROUP Sp. z o.o.