opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

DAFA Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.4/5

Na podstawie 381 ocen
Opinie(531)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(531)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • About DAFA
  • .
  • Career Solution
  • .
  • Contact

About DAFA

Career Solution

Contact

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Łódź
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Grodzisk Mazowiecki
  • Odrano-Wola
  • Kady
  • Wólka Grodziska
  • Szczęsne
  • Chrzanów Duży
  • Milanówek
  • Kozery
  • Chrzanów Mały
  • Kozerki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Grodzisk Mazowiecki
  4. /
  5. Opinie o DAFA Polska sp. z o.o.

Opinie

Opinie o DAFA Polska Grodzisk Mazowiecki

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7
    • 8

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o DAFA Polska sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    na

    20.04.2013 21:31

    Inne

    Na forum mnustwo glosow tylko na zebraniach z dyrem cisza. Jedyna osoba ktora sie odzywala i mowila co mysli byl nasz nowy technolog i takich ludzi brakuje bo widocznie tylko majac [usunięte przez moderatora]od ucha do ucha mozna w tej firmie do czegos dojsc badz tez cos dostac
    ReviewUserIcon
    nik

    16.04.2013 22:34

    Inne

    Tak normy w górę plus 4 gatunek surowca i jeszcze obcięta premia a dodatkowo żadnych podwyżek. I mydlenie oczu że produkcja jest winna wszystkich reklamacji.
    ReviewUserIcon
    ROBOL!

    25.03.2013 09:50

    Inne

    Zgadzam sie z Tobą że są u nas osoby które tyle zarabiają ale jest ich mało chodzi o to by WSZYSCY tyle dostawali!!!!!!!!!! KIEROWNICY?????- szkoda gadać!
    ReviewUserIcon
    Colu

    25.03.2013 09:31

    Inne

    Zgadza się, ale są tacy co tyle zarabiają u nas :) i o co Ci chodzi :) Zobacz że cały odpaad starych niechcianych pracowników znowu sciągają do nas... ostatni powroty do firmy. A gdzie nowi nasi kierownicy zmian? Co oni robia dla nas?
    ReviewUserIcon
    MMMM

    12.03.2013 19:20

    Inne

    GDZIE TE WYNALAZKI Z DZIAŁU ROZWOJU CO MIAŁY PODNIEŚĆ FIRMĘ ?
    ReviewUserIcon
    .

    31.01.2013 11:52

    Inne

    Sa urlopy bezplatne ale i przyjechala nowa maszyna do szpul srutownik z gospodarstwa wyglada reprezentacyjnie wsrod tych ,mercedesow' Brawo zakup z oszczednosci na ludzkiej[usunięte przez admina] udamy
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.01.2013 21:59

    Inne

    Gdzie ci mężczyźni, gdzie te podwyżki... W zamian mamy urlopy bezpłatne...
    ReviewUserIcon
    ty

    13.11.2012 16:01

    Inne

    chodzą słuchy że zwiększamy normy na stanowiskach przyszłych technologów. Na pewno nas nie zawiodą, ciekawe czym się popiszą. W końcu od tego zależy ich być albo nie być. Hm..., oj będzie się działo !!!
    ReviewUserIcon
    :)

    30.09.2012 11:39

    Inne

    I to o dużm braku szcunku,ale zamknijmy ten temat nie ma co bo naprawde moze byc gożej np. jak za Mateja tam żadko była premia 90%. Niedługo szykuje się impreza w Skułach znowu będzie wesoło.....
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.03.2012 00:44

    Inne

    Co się tak uczepiliście konturówki, jeden dostal podwyżke i to jeszcze ze wzgledu na to że koleś ma wójka dyrektora i mówicie że wzgledy (kryteria) to konturówka.
    ReviewUserIcon
    nikt ważny

    01.03.2012 21:41

    Inne

    mało tego małolaty ze zmiany od Jaska pracyjace w firmie po nicałe 2 lata maja stawkę 14 zł jak operatorzy z 5- cio letnim starzem.... może to też jakas rodzina jak na konturówce no brawo
    ReviewUserIcon
    robol

    29.02.2012 02:18

    Inne

    \"Chybione inwestycje\" mało powiedziane, zaraz obok aluprofach maszyna stoi i nie wiadomo czy kiedykolwiek ruszy... Chybiona inwestycja to może być zakup aukcji firmy co została zbudowana na terenach wylewowych (powodziowych). Powodzenia p. dyr.
    ReviewUserIcon
    z fabryki kredek

    28.02.2012 21:37

    Inne

    A może gdyby nie chybione inwestycje w park maszynowy pieniędzy na podwyżki starczyło by dla wszystkich???
    ReviewUserIcon
    pracownik

    28.02.2012 02:10

    Inne

    niestety cała prawda na dodatek mozna przypomnieć jak nas potraktowano w tzw sezonie jak było dużo roboty i pracowaliśmy po 16 godz dziennie nie mówiąc już o nocach a i tak płacono nam tylko 50-tki bo podobno nie było kasy na 100-tki. szkoda gadać
    ReviewUserIcon
    JA

    01.02.2012 20:51

    Inne

    NO TO MAMY WOLNY PIĄTEK!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.01.2012 23:16

    Inne

    Bo na razie nic się nie dzieje, ciekawe kiedy przymusowy piątek wolny?
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.11.2011 23:14

    Inne

    Jak fajnie, nie ma [usunięte przez admina] i jest spokój a robota wykonana.
    ReviewUserIcon
    robol

    10.11.2011 12:08

    Inne

    Cała prawda!!! lepiej nie mozna tego napisać szkoda tylko że nikt nic sobie z tego nie robi!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    pracowniik

    08.10.2011 16:18

    Inne

    To wszystko to PARODIA jest to wszy-stko
    ReviewUserIcon
    ja

    28.09.2011 09:55

    Inne

    bo taka jest prawda NIKT NA SIŁĘ NIKOGO TU NIE TRZYMA !
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w DAFA Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - DAFA Polska sp. z o.o.

    Chemiczna 18 05-825 Grodzisk Mazowiecki

    NIP:5222746837

    KRS:0000221995

    https://dafa-polska.pl
    Branża główna: Wyroby z tworzyw i gumy
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.06.2011 18:15

    Inne

    dajcie spokój to są spekulacje ! nie macie nic innego do roboty ? pożyjemy i zobaczymy
    ReviewUserIcon
    Anonim

    01.06.2011 00:00

    Inne

    Zgadzam się. Jeśli pracujesz na produkcji - ZERO perspektyw, szczególnie jeśli chodzi o facetów (w biurze 80% to kobiety).
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.05.2011 15:37

    Inne

    mówimy to o osobie która niedawno pojawiła się z powrotem w Interchemallu ;-) .Może została zwolniona bo nie wiedziała o bożym świecie tylko siedziała w necie - sprawy produkcji był dal tej osoby nie do ogarnięcia - ale wiecie najlepiej pod skrzydłami dobrego brata . Współczuje ludziom , którzy ponowie będa skazani na współprace z tym " wybitnym pracownikiem " Pozdrawiam .
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.03.2011 14:35

    Inne

    Nie wiem czemu tak narzekacie, firma jak każda, młoda kadra, kontakty utrzymuję się także poza pracą, nie każdy przychodzi do pracy, bo musi, przychodzi się dla atmosfery i ludzi z którymi lubi się przebywać. Dzięki temu można zdobywać nowych znajomych i realizować się.
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.02.2011 19:57

    Inne

    Ja TAM nie pracuje chwała panu , a ci co zostali i pracują to tylko dlatego ,że potrzebują kasy i jak to mówili siłą rzeczy i z przyzwyczajenia i strachu ,że nie znajdą innej roboty :] .Znam bardzo wielu ,którzy zwiewali po kilku dniach ,chociaż mieli umowy na 3 miesiące :) a przyczyną była zła atmosfera i [usunięte przez moderatora]!
    ReviewUserIcon
    xxxxxx

    20.01.2011 21:40

    Inne

    bbb - 2010-12-15 21:02:51 Własnie co taka cisza ,co tam słychać w karnej jednostce za wielką bramą ? przecież nikt nikogo na siłę tu nie trzyma. narzekacie ? zawsze możecie iść do 3M skoro tam jest tak rewelacyjnie tylko zadajcie sobie pytanie dlaczego niektóre osoby już tam nie pracują i dlaczego niektórym jest lepiej właśnie tutaj !!!
    ReviewUserIcon
    bbb

    15.12.2010 21:02

    Inne

    Własnie co taka cisza ,co tam słychać w karnej jednostce za wielką bramą ?
    ReviewUserIcon
    ja

    29.09.2010 18:57

    Inne

    Ludzie dajcie sobie spokój. Sami sobie wystawiacie opinię tymi wypowiedziami a nie firmie. To już żałosne. Nikt nikogo na siłę nie trzyma.
    ReviewUserIcon
    xxx

    29.09.2010 09:47

    Inne

    zgadza się "były" na niektórych zapewne trzeba i krzyknąć skoro powtarza się po 100 razy a taki nie rozumie i robi po swojemu.......osobiście byłam światkiem nie jednego takiego zdarzenia.........a to by chyba i robota wyprowadziłoby z równowagi a najciekawsze jest to że przyjdzie taki na 2 czy 5 dni robić mu się nie chce bo najlepiej by postał i pogadał a później wypowiada się na forach..........dziwne że jakoś inni wytrzymują po tyle lat?????może czas zastanowić się nad sobą???????
    ReviewUserIcon
    jestem tu

    27.09.2010 15:38

    Inne

    na szcęście z tymi papierkami jest ok , firma dba o pracowników , a do tego po roku firma dała mi pakiet zdrowotny , darmo, więc nie narzekam, oczywiście czasmi zwalniają ludzi , ale gdzie tego nie robią i pewnie ci najwięcej narzekają - wiadomo - wszystkim nie dogodzisz chocbys pekł nie dasz rady. Jedno wiem napewno tu ludzie pracuja dobrowolnie nikt nikogo nie zmusza a z tym krzykiem to tez "były" zdrowo przesadza. Pewnie miał problemy z dostosowaniem i teraz się mści , bo tak fajniej
    ReviewUserIcon
    były..

    27.09.2010 13:02

    Inne

    Zus i wypłata ok, a po za tym masakra wyzwiska , wrzaski jakby mieli niektórzy bat to pewnie by z niego strzelali .Wiele osób uciekało po jednym albo góra 2 dniach , niektórzy brali od lekarza prochy na uspokojenie ale i tak wytrzymywali góra 3 miechy na skraju załamania nerwowego.NIE POLECAM!!!!!! nawet najgorszemu wrogowi
    ReviewUserIcon
    ktos

    24.09.2010 21:43

    Inne

    pracownik - 2010-09-23 20:23:20 ale tu kogoś zazdrość zżera , aż boli , słuchaj , szukam roboty i interesuje mnie czy płacą zus , i czy robią to co mówią , czy nie ma kantu , zakład prezentuje się nieźle , a ja wiem że bywa różnie, i jescze jedno , jak tak źle to co tam jeszcze robisz? zus placa i pensje na czas tez placa i to wszystko na legalu nic lewizny !
    ReviewUserIcon
    xxxxx

    24.09.2010 13:50

    Inne

    no właśnie................też się nad tym zastanawiam, skoro jest dookoła takie podłe towarzystwo, paskudna atmosfera i firma nie godna polecenia, wręcz wstyd w niej pracować jak to wynika z twojego opisu, to czemu wytrzymujesz to wszystko ponad 10 lat????? bo tyle musisz pracować skoro pamiętasz czasy Pani m...... na produkcji????? czegoś w związku z tym nie rozumiem??????
    ReviewUserIcon
    pracownik

    23.09.2010 20:23

    Inne

    ale tu kogoś zazdrość zżera , aż boli , słuchaj , szukam roboty i interesuje mnie czy płacą zus , i czy robią to co mówią , czy nie ma kantu , zakład prezentuje się nieźle , a ja wiem że bywa różnie, i jescze jedno , jak tak źle to co tam jeszcze robisz?
    ReviewUserIcon
    tylko bez nazwisk, proszę

    23.09.2010 17:45

    Inne

    Trzeba poczekać na otwarcie zakładu, który powstanie obok Interchemallu. Ludzie, może i matoły ale swój rozum mają. Jak znam życie to uciekną wszyscy do nowego pracodawcy. I po problemie. Gryzipiórki staną w zespół z Dyrektorami przy maszynach. Och, chviałabym to zobaczyć.
    ReviewUserIcon
    tylko bez nazwisk, proszę

    23.09.2010 17:36

    Inne

    Tak, i jeszcze mając do pracy 10 km kupił mu Prezes furę jak co najmniej jakiemuś dygnitarzowi. To dla tej fury kazał sobie zrobić więcej miejsca na parkingu. Co mu plebs będzie przez szyby zaglądał do środka : )
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.09.2010 19:01

    Inne

    Bardzo nie miła atmosfera pracy. Pseudo kierownicy zmiany szczuja ludzi miedzy zmianami na siebie, przez co jest niezdrowa i chora atmosfera. Bardzo niesympatyczne kierownictwo,które pokazuje swoja wyzszosc nsd pracownikami. Jest to dalekie od profezjonalizmu jakim sie szczyca. Prace w tej fabryce mozna pominac w swoim zyciorysie , gdyz to tylko zenada. NIE ZYCZE NIKOMU PRACY W PODOBNYCH WARUNKACH PSYCHICZNYCH
    ReviewUserIcon
    PRACOWNIK

    02.09.2010 21:22

    Inne

    I jeszcze dla dobra pracowników wmawia się im, że nadal trwa kryzys i należy zaciskać pasa. Szkoda, że pasa zaciskają tylko pracownicy szeregowi. Często pracują na trzy zmiany bo tak dużo mamy pracy , a kryzys nadal trwa? Wszystko dla dobra pracownika. Firma bardzo dba o zdrowie pracowników szczególnie w okresie świątecznym. To forma ochrony przed przejedzeniem. Bony świąteczne to nie jest zapomoga dla najuboższych . Święta są takie same dla każdego . Wszyscy mamy takie same żołądki. Dla niektórych wybrańców po cichutku przyznaje się dodatkowe premie, nagrody, podwyżki. Wymienia się sprawne samochody służbowe na bardziej bajeranckie. Coraz to większa grupa ma samochody służbowe i dojeżdża do pracy na koszt Interchemalu, a pozostali muszą zapłacić z własnej kieszeni. Szara masa od 4 lat nie widziała podwyżki. Kryzys to niezła wymówka. Wszędzie się skończy, a u nas nadal będą mówić o kryzysie i o oszczędzaniu. Zobaczcie jaka jest proporcja miedzy pracownikami produkcji i biura. Ciekawe w ilu firmach na 1 pracownika produkcji przypada 1 pracownik biurowy. W Interchemall pracownicy są poniżani , zastraszani . Dla przełożonego podwładny to żadna wartość. Nowo przyjęty pracownik na starcie otrzymuje więcej niż ten który pracuje od 5 -10 lat. Piszesz o standardach na parkingach. To kolejna ściema. A co by się stało gdyby ktoś z biura zaparkował pod płotem, a pracownik produkcji przy budynku ? To kolejna dyskryminacja są lepsi i gorsi. Pracownicy produkcyjni mają parkować pod płotem bo tam jest ich miejsce.- to ostatni pomysł. Jeżeli ktoś tego nie przetnie ,nie zmieni myślenia i kilku kluczowych osób nie zwolni, to nie będzie lepiej. Niektórzy czują się bezkarni i pozwalają sobie na wszystko, brak podstawowego wychowania jest tu szczególny. Krzyk to podstawa działania. Słusznie , niesłusznie ale najważniejszy jest krzyk a to tylko oznaka słabości . Interchemall to chory organizm i w kilku miejscach wymaga amputacji dotyczy to produkcji i biura. Ryba psuje się od łba! Ale cóż osoby najbardziej wredne i podłe mają wielkie poparcie szefa, który udaje, że nic nie widzi . Już niewiele brakowało aby wywalili jedną wredotę ale nic z tego bo nadeszło wsparcie z góry. Dlaczego? Czy szef nie chce uzdrowić umierającej produkcji? Zgniła atmosfera i nie udawajcie, że możecie liczyć na pomocną dłoń współpracowników. Ciekawe czy Prezes wie co tu się dzieje?
    ReviewUserIcon
    gall

    31.08.2010 22:38

    Inne

    pracowałam w tej firmie w ubiegłym roku i myślałam że tego nie powiem ale wolę już na kasie siedzieć w biedronce przynajmniej milsza atmosfera , bo zarobki porównywalne
    ReviewUserIcon
    an

    30.08.2010 21:45

    Inne

    i premie roczna tez zlikwidowali dla dobra pracownikow ! coraz lepiej!

    Zostaw merytoryczną opinię o DAFA Polska sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.