opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

DAFA Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.4/5

Na podstawie 381 ocen
Opinie(531)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(531)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • About DAFA
  • .
  • Career Solution
  • .
  • Contact

About DAFA

Career Solution

Contact

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Łódź
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Grodzisk Mazowiecki
  • Odrano-Wola
  • Kady
  • Wólka Grodziska
  • Szczęsne
  • Chrzanów Duży
  • Milanówek
  • Kozery
  • Chrzanów Mały
  • Kozerki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Grodzisk Mazowiecki
  4. /
  5. Opinie o DAFA Polska sp. z o.o.

Opinie

Opinie o DAFA Polska Grodzisk Mazowiecki

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 8

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o DAFA Polska sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    XcX

    02.08.2017 00:58

    Inne

    XcX Roman P z nocy 01.08.2017 na 02.08.2017 pomimo ze pracuje po dwanaście godzin od 14 do 2 opuszcza stanowisko pracy zaraz po północy a dokładnie to 00:35 wydaje mi się że powinien ponieść tego konsekwencje
    ReviewUserIcon
    asdfghjkl

    02.08.2017 15:24

    Inne

    Chyba czas najwyzszy stąd uciekac, skoro juz tacy kapo tu pracują.
    ReviewUserIcon
    Uboże

    25.07.2017 14:28

    Inne

    "Polskie warunki pracy" że tak sobie pozwolę to określić już tak Wam weszły w krew że traktujecie to za normę. Nie bronię "miękkiej fai" jeśli takowa się znalazła :) ,ale elementarna kultura w miejscu pracy to nie żadna fanaberia. Zmiana podejścia może przynieść zaskakujące efekty. Warto rozważyć mały zwrot kulturze pracy. Natomiast droga/-i xcx oprowadzenie nowego pracownika i zapoznanie go z strukturami panującymi w firmie to podstawa którą winno się przeprowadzić już pierwszego dnia. PS. Przykre jest to że swoimi zachowaniami sami wprowadzamy pewne standardy, oczekując zupełnie innego traktowania gdy sprawy dotykają nas osobiście. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    xcv0

    13.07.2017 19:09

    Inne

    Panie prezesie jest jeszcze jeden problem w tej firmie od lat, a mianowicie mobbing i chamstwo jednej z brygadzisrek p.B.l proszę przyjrzeć sie temu lub zebrać opinie ludzi. Nowi uciekają gdzie pieprz rośnie przez nią, a ci słabsi poprostu sie poddali i tkwią . Krzyki, wyzwiska i wulgarność na porządku dziennym i nikt nie robi z tym nic . Szkoda ludzi a pan traci na wyzerunku tej firmy . Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    tam taram taram

    14.07.2017 18:51

    Inne

    Miękka faja jesteś i tyle w temacie. Jak ktos chce pracowac to będzie pracował. A moze jeszcze cie poglaskac trzeba? Idz pracowac gdzie indziej jak tu podniesiony glos ci przeszkadza.
    ReviewUserIcon
    xcx

    16.07.2017 23:11

    Inne

    Prawda jest taka że w tej firmie jest chaos organizacyjny i produkcja się jakoś odbywa dzięki takim osobom jak BL i część innych brygadzistów(przynajmniej wiedzą co gdzie i do czego jest). Wymaga, bo jest ciągłą presja "bo jedzie" ," bo musi być zrobione" . Kierownicy w większości przypadków są jak dzieci we mgle. To jest produkcja, nie wszyscy się nadają!!! Część osób ma problemy z liczeniem do 10, jedni obsługują po jednej maszynie (przez kilkanaście lat) i nic więcej, a jak mają zrobić coś więcej to jęczą i płaczą ( no bo przecież są "starzy"). Mobbing? Nie pamiętam żeby ktoś parę lat temu robił wycieczkę nowemu pracownikowi, prosił go o posprzątanie czy żeby łaskawie przyszedł do pracy. No ale może niektórzy sądzą że brygadzista powinien pracownika prosić , całować po rękach itp, a nie wydawać polecenia... to życzę powodzenia
    ReviewUserIcon
    Manpower

    05.04.2017 21:57

    Inne

    Chciałbyś pracować w Firmie Interchemall - zapraszamy do biura Manpower w Grodzisku Maz. przy ul. Żwirki i Wigury 1a lub przesłanie CV na adres [email protected] z dopiskiem Interchemall. Serdecznie pozdrawiamy, Manpower
    ReviewUserIcon
    Animus

    07.03.2017 15:16

    Inne

    Wielki chaos .. bałagan .. wrazenie jest takie jakby się pracowalo akord bo wymaga się od nas nie wiadomo czego nawet jak pracy jest za mało a kierownicy tylko narzekają niech staną za nas i wyrobia wydajności 130 % ! . Nigdzie nie ma tak jak tu okropnosc. Nie wróżę tej firmie długiego istnienia...
    ReviewUserIcon
    jalapeno

    10.02.2017 02:22

    Inne

    smialiscie sie kiedys z ludzi z agencji ze sa tak slabo oplacani. w tym momencie to ludzie z agencji ktorzy juz dawno w interchemall nie pracuja smieja sie z was.i ja tez z was sie smieje jako byly agencyjny. zal mi was ale jak ktos nic nie umie to w interchemallu musi sie meczyc za grosze. zalosna firma , zalosni zawistni ludzie z zalosnie niskimi placami.
    ReviewUserIcon
    alf

    29.01.2017 20:25

    Inne

    Jubileusz też zabrali, teraz będzie PRACOWNIK ROKU. Dalszy komentarz raczej zbędny.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    28.01.2017 22:50

    Inne

    Szanowny Panie Jacku większość pracowników liczyła,że z Nowym Rokiem nastąpi poprawa warunków w naszej firmie. Kiedy Pan ukróci to dno? Pracuję w tej firmie 9 lat i szlak mnie trafia jak widzę oferty pracy gdzie ludzie dostają większe stawki w innych firmach na start. Czy mam szukać innej pracy?
    ReviewUserIcon
    Strefa Job

    10.01.2017 12:09

    Inne

    Wszystkich zainteresowanych pracą w firmie Interchemall zapraszamy na rekrutację do Job Impulse Polska, cv można wysyłać na mail : [email protected]
    ReviewUserIcon
    Daniel Magazyn

    22.12.2016 22:26

    Inne

    Jak co roku Boże Narodzenie jest okazją do złożenia świątecznych życzeń: niech to będą święta niezapomniane, spędzone wśród bliskich, z kolędą na ustach i miłością w sercu. Niech nie zabraknie pysznych potraw na świątecznym stole i wymarzonych prezentów pod choinką. Niech zabawa w Sylwestra będzie niezapomniana, a Nowy Rok okaże się jeszcze lepszy od poprzedniego! Pozdrawiam :)
    ReviewUserIcon
    K.t

    21.12.2016 21:16

    Inne

    Brawo.Dostalismy zapomogi.Tylko pytanie co za 100 zł. jestesmy w stanie kupic na Święta i jak je zorganizowac.Powinni wszyscy oddac tą kasę niech sobie weźmie Zarząd w buty wsadzi.Wstyd i obciach straszny.Na firm (usunięte przez administratora) produkcja a standardowo nieroby z biura czerpią zyski.Może po Nowym Roku Duńczycy zrobią w biurze porządek i niepotrzebne 50% wyrzucą.Ale cóż cieszmy się kasą i kierujmy hasłem zmodyfikowanym.Jaka płaca taka praca
    ReviewUserIcon
    Inrzynier :-)

    22.12.2016 09:06

    Inne

    Na początku to moze zarząd niech sobie zada pytanie w jakiej firmie jest tyle samochodów służbowych ? Dla inżynierów pseudo inżynierów itp niedługo mechanicy beda miec służbowe bo po śrubkę trzeba bedzie jechac do Mrówki Hahaha
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.12.2016 03:12

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Dorota (Obsługa Klienta)

    19.12.2016 15:37

    Inne

    saw...wszystko mi opadło! Serio? przychodzisz dobrowolnie na imprezę integracyjną po to, aby potem ANONIMOWO obrabiać innym tyłki??? To właśnie takie "osobliwości" niszczą atmosferę tej firmy. Moim zdaniem to był fajny wieczór, dobrze się bawiłam ale kolejnym razem zastanowię się czy mam chęć ruszać się z domu. Do dziś myślałam, że spotkaliśmy się w gronie ludzi, którym można ufać, z którymi można pogadać i pobawić się, trafiła się jednak taka "wsza" i nagle po całej firmie słychać ploty o wpisie na goworku. Generalnie twój wpis spokojnie można olać, bo jest anonimowy, co świadczy o mega tchórzostwie i potwornej zazdrości i wcale nie chcę wiedzieć kim jesteś, bo nie chcę myśleć, że pracuję wśród takich robali, nie chcę nawet myśleć o tym, że mijamy się na korytarzu i uśmiechamy do siebie tak jak zapewne robisz to w stosunku do Oli i Grześka. Pozdrawiam serdecznie i polecam kozetkę...to na pewno da się leczyć :)
    ReviewUserIcon
    Alvaro

    22.12.2016 21:45

    Inne

    Pewnie poszłaś na imprezę po to, żeby się pobawić, ale widać, że niektórzy mieli też inne zajęcia. Można uznać, że impreza była stosunkowo udana, ale słynna już para - Ola i Grzesiek, gdyby tylko integracyjną zabawę mieli na myśli, to nie było by komentarzy o ich wspólnej zabawie. A już na pewno nie został by wcześniejszy wpis usunięty, bo i po co? Spotkanie było udane i atrakcji nie brakowało. Hihihi...
    ReviewUserIcon
    Do Pana Jacka Falkowskiego

    08.12.2016 19:24

    Inne

    Panie dyrektorze... Proszę Pana. Piszę w imieniu większości pracowników. Proszę aby Pan jeśli to czyta wysłuchał małej prośby. Proszę aby Pan przyszedł do nas na produkcję i z nami porozmawiał. Sam na sam, w cztery oczy zamienić z każdym pracownikiem kilka zdań. Bez żadnej obstawy. Bez nikogo, tylko Pan i pracownik. To co się tu dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie.
    ReviewUserIcon
    jazda z...

    11.12.2016 21:38

    Inne

    Tak, tylko najpierw ludzie muszą nie bać się mówić, a z tym może być problem...
    ReviewUserIcon
    XXX

    25.11.2016 19:54

    Inne

    Ta firma to jakaś pomyłka... przynajmniej narazie. Nowy kiero A.J. jak był technologiem to zawyżał normy a tera zad mu się pali i na siłę chce udowodnić że te jego normy są bardzo dobre i gania ludzi. Dobrze że Duńczycy przejęli te firemkę i może coś z tego wyjdzie. Jak się dowiedzą jakie wałki tam na górze odwalają to mam nadzieję że spadną ze stołków większość wysysaczy... o podwyżce zapomnijcie. Cieszcie się, że wogóle "Łaskawcy" dają wam pracować. Są równi i równiejsi. Jeden operator ma pot na tyłku od roboty... a drugi przyjeżdża do pracy cadillac'iem kiedy chce i robi co chce... czyli nic nie robi. No ale jak się ma mamusię na górze to cóż więcej potrzeba :)
    ReviewUserIcon
    fa

    17.10.2016 19:53

    Inne

    @ osx - może podaj bardziej konkretnie jakie masz zarzuty wobec tej osoby? bo na razie konkretów brak
    ReviewUserIcon
    osx

    14.10.2016 03:32

    Inne

    To fakt kierownictwo mamy nieciekawe . Na największy jednak podziw zasłużył nowy kierownik A.J . Jeszcze 16 lat temu miał odciski na rekach od noszenia cegieł, dzis te odciski nabrały nowego znaczenia tzw odciski od szczebli kariery. Kto wie moze uda mu sie wylizać nawet do sucha tyłek dyrektora ( jak "chcem to zrobiem ") Korepetycji jednak w tym zakresie powinna udzielić mu specjalistka w tej dziedzinie pani I.S. p.s Chodź przemowy nie sa jego mocną stroną, trzymamy jednak kciuki i liczymy na poprawę jakości w kolejnych 16 latach. Powodzenia
    ReviewUserIcon
    wait a second

    22.11.2016 00:01

    Inne

    "Chodź" język polski nie jest twoją mocną stroną....
    ReviewUserIcon
    byly pracownik dzieki bogu

    28.06.2016 20:28

    Inne

    Pracowalem w te firmie w zeszlym roku i musze przyznac ze nie mam milych wspmnien.Nie dosyc ze ludzie malo uczynni,ogolnie panuje chaos.Kobiety jak z horroru i co najlepsze pierwszy raz spotkalem sie z tym ze przerwa ktora nalezy sie wg kodeksu nie jest odliczana od normy,wiec trzeba zasuwac na to zeby miec przerwe .Firma widac ma wewnetrzne przepisy,krotko mowiac ludzi traktuje sie jak bydlo.
    ReviewUserIcon
    zxy

    22.03.2016 12:47

    Inne

    Kto jak kto ale najlepiej podobno zarabia nasz As wywiadu technolog "Bolek". Człowiek, który cierpi na brak zajęć, ale jest tak elokwentny, że potrafi znaleźć sobie inne zajęcie, a jest nim zbieranie informacji, które w czarnej godzinie jego kariery, będą asem spod fartucha :D
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.02.2016 19:56

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Igor

    19.03.2016 16:53

    Inne

    może to i prowokacja, ale z twojej wypowiedzi jasno wynika, że to prawda
    ReviewUserIcon
    !QAZ

    13.02.2016 16:28

    Inne

    Ja tam zarabiam na kierowniczym stanowisku 13000 zł i wcale się nie pocę.Jednak szukam innej roboty bo to dla mnie za mało.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w DAFA Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - DAFA Polska sp. z o.o.

    Chemiczna 18 05-825 Grodzisk Mazowiecki

    NIP:5222746837

    KRS:0000221995

    https://dafa-polska.pl
    Branża główna: Wyroby z tworzyw i gumy
    ReviewUserIcon
    ROBOL

    25.10.2015 13:49

    Inne

    Dla produkcji nie ma pieniędzy na podwyżki bo trzeba zatrudnić jeszcze parę osób do biura!!!!!!!!!!!Powiedzcie mi w którym zakładzie pracuje prawie tyle samo BIUROKRATÓW co zwykłych pracowników?Cały miesiąc nic nie robią a na koniec miesiąca CISNĄ produkcję bo brakuje do PLANU!
    ReviewUserIcon
    były

    25.10.2015 00:49

    Inne

    witam. Jedyny plus tej firmy to niska pensja na czas.
    ReviewUserIcon
    robo

    23.10.2015 23:39

    Inne

    Nie aplikuj supax szkoda czasu ludzie zaczynają się zwalniać z tej firmy.Stawki jakie proponują były atrakcyjne lata temu. Przeglądając oferty pracy innych firm dostaniesz stawkę wieloletniego pracownika Interchemallu, a może nawet więcej.
    ReviewUserIcon
    ja

    23.10.2015 20:47

    Inne

    przyjdź, zalejesz się potem za marne grosze to na pewno będziesz pachniał !
    ReviewUserIcon
    xyz

    06.10.2015 17:57

    Inne

    Jest tak ciezko ze niektorzy z zapracowania zapominaja co to woda i mydlo, jeden wielki smrod (i nie mam na mysli wylacznie produkcji ). Proponuje zamiast marnowac czas na pisanie glupot na forum znalezc bardziej pozyteczne zajecie chociazby wyczyscic brud spod paznokci, zmienic odziez,umyc zeby itp itd ,bedzie nam sie wszystkim milej pracowalo :-) Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Ja

    06.10.2015 11:24

    Inne

    Choć jestem Twoim zwolennikiem ZGADZAM się z "ROBOLEM",bycie kierownikiem to nie tylko LANS,to ciężka PRACA!!!!
    ReviewUserIcon
    ROBOL

    06.10.2015 09:01

    Inne

    M.M.ogarnij się,bo na razie dajesz ciała na całej linii!!!
    ReviewUserIcon
    zenada

    22.09.2015 22:46

    Inne

    hehe interchemall to taka zalosna firma skladajaca sie z pracownikow okolicznych wsi podgrodziskich. zawisc glupota i zenada- tak mozna podsumowac wiekszosc osob z produkcji.
    ReviewUserIcon
    xyxy

    02.04.2015 18:05

    Inne

    Jak wygląda praca w księgowości?
    ReviewUserIcon
    malgorzata

    08.03.2015 12:08

    Inne

    I bardzo jej dziekuje za to co zrobila bo teras wiem ze zyje i wszyskim szczerym ludziom w tym zakladzie polecam uciekajcie z tamtad bo warto zycie jest piekniejsze gdy nas tam niema
    ReviewUserIcon
    m

    24.02.2015 18:31

    Inne

    Nic dodac nic ujac. A ludzi ma za nic. Dobrze maja ci co uprzejmie donosza do MJ ale do czasu. Na nich tez przyjdzie czas.
    ReviewUserIcon
    xx

    25.02.2015 15:24

    Inne

    "Przyjdzie czas"?Miejmy nadzieję, że jak najszybciej,bo takich mamy rządzących którzy martwią się tylko o swoje potrzeby.A o sprawiedliwości ktoś kiedyś wspomniał...To nie było i niema,widać to po kopercie z pieniędzmi,jedna za to traci pracę a drugą pochwalić i nagrodę jeszcze dać.Takie jest myślenie rządzących.(Podobnych przykładów trochę się nazbierało)
    ReviewUserIcon
    oox

    02.03.2015 18:02

    Inne

    Zgadzam się ! Koleżanka powinna dawno pożegnac się z praca, po tym co zrobila z premedytacją.Pocieszajace jest tylko to, ze w tej firmie lub innej jej awans ogranicza się tylko do pani od zmywania podłogi w Inretchemall. Z takim charakterem to tylko te podłogi skrobac zębami z korozją.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    24.02.2015 12:31

    Inne

    najlepsze rządy to zaczynają być widoczne u MJ jak to ludzie mu uciekają jedna na zwolnieniu druga rzuciła wypowiedzenie a dział pusty nic załatwić nie idzie i nic zresztą dziwnego jak się rządzi tak się ma a tak się naśmiewał z pani prezes że na niczym się nie zna i jak to on porządek wprowadzi. No to wprowadził że jeszcze troche i nie będzie miał z kim pracować ale grunt to zaufanie tu akurat zaufaniem jak widać darzy się najbardziej odpowiednie osoby
    ReviewUserIcon
    xyz

    19.02.2015 20:14

    Inne

    Nasza fałszywa ruda koleżanka ta co lubi wręczyć koperte okazalo się ze ostrzyla swoje czarne , zepsute ząbki na wymarzone stanowisko na szczęście nie udało się jej kolejny razi bardzo dobrze bo żal było by podwładnych gdyby musieli przyjąć od tej pani nawet pasek ufffff
    ReviewUserIcon
    xx

    16.12.2014 20:17

    Inne

    .... czego żal,co tu zazdroscic?
    ReviewUserIcon
    robol

    08.01.2015 14:32

    Inne

    Ten mały czarny to mami synek pani technolog.Bo pani żyrafa nie mogła znaleźć męza wiec znalazła synka...
    ReviewUserIcon
    《Berbeć》

    08.01.2015 20:56

    Inne

    A to jest argument(dla tych co lubią mieć poczucie humoru).
    ReviewUserIcon
    pracownik

    21.11.2014 11:23

    Inne

    No i znowu błysnął jakiś inteligent co ledwo klej umie dolać. Po co pisać takie głupoty jak się nie ma pojęcia za co odpowiedzialni są ludzie na innych stanowiskach. Jak masz ochotę kogoś oczerniać to podejdź i powiedz prosto w twarz a nie anonimowo wypisujesz takie brednie bohaterze.
    ReviewUserIcon
    odpowiadający

    20.11.2014 07:16

    Inne

    nie warto.
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.11.2014 20:23

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    paweł

    20.11.2014 12:38

    Inne

    Nawet ogłoszenia nie potrafią napisać jasno i czytelnie;-) odpowiedz sobie sam. Jak lubisz się podlizywać , wkoorwiać ludzi, nie aspirujesz do awansu, siedzisz cicho i działasz na zasadzie pieska to śmiało aplikuj!! No i nie musisz się znać na technologii i produkcji czegokolwiek tylko liczysz w miarę sprawnie , najlepiej po 100 razy to samo to ok.Ale wynik musi być zgodny z założonym wcześniej( bez względu na dane na których operujesz). No bo wiesz ,tabelki do prezesa MUSZĄ trafić odpowiednie
    ReviewUserIcon
    ja

    07.11.2014 23:03

    Inne

    z nadgodzinami mizernie, ale kaśiorka ok,więc polecam prace zerwm jesteś skoro tak piszesz, mydlenie oka i tyle
    ReviewUserIcon
    xx

    06.11.2014 20:04

    Inne

    z nadgodzinami mizernie, ale kaśiorka ok,więc polecam prace
    ReviewUserIcon
    blądi

    02.11.2014 18:46

    Inne

    teraz to się wykazuje Dynarowska,wszędzie normy podnosi,tylko tam gdzie mąż pracuje to zapomina jak to jest z maksymalnymi normami.Bo jak to można mężowi podnieść normy.Czyli mało pracy na laminarce i hotmelcie( była maszyna Sandomierskiego) Tam odziwo jakoś norm się nie podnosi, a nawet niektóre obniża.I gdzie tu drodzy koledzy i koleżanki mamy mieć sprawiedliwość???
    ReviewUserIcon
    abcd

    30.11.2014 17:18

    Inne

    Mówicie o tej pani od norm, o wyglądzie klaczy i prowincjonalnym stylu ? Która psim swędem awansowala na technologa :D A ten malutki czarny przemadrzaly to jej mąż ??? O kurde a ja zawsze myślałem ze to syn :)
    ReviewUserIcon
    aaa

    30.11.2014 20:14

    Inne

    Kogos tu zazdrość zżera... Żal

    Zostaw merytoryczną opinię o DAFA Polska sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.