DAFA Polska sp. z o.o.

Opinie o DAFA Polska sp. z o.o.

Właśnie zaastanawiam się...

Jak tam zaplanowane urlopy? ;]

cygan (Jaś na Tak)

Cześć moi kochani koledzy z pracy.Co dostaliście od Sw.Mikołaja ? Ja nowy mózg,właśnie go zamontowałem i wraz z Nowym Rokiem odpalam nowy program intelektualny :-) Teraz będe mądrzejszy od technologów i szybszy od maszyny.Pozdrawiam cała Dafe i Nowego Prezesa bo to wspaniały człowiek jest,oł yes !

Cyganka
@cygan (Jaś na Tak)

Żal mi ciebie typie,że nie potrafisz powiedzieć prosto w oczy co o kimś myślisz tylko piszesz na forum,czytająć twój wpis mam wrażenie ,iż pisząc to patrzyłeś w lustro:)

jh

A jak jest w dziale księgowości?

@jh

Tak jak i w całej firmie.Lobbing stosowany przez dyrektora i bardzo dużo ludzi nie wytrzymuje i się zwalnia z produkcji i z biura.Jakikolwiek brak osoby kompetentnej do zarządzania w biurze jak i produkcji.Niestety klienci uciekają i firma powoli tonie.Niestety takie są fakty.

@Jb007

Przepraszam nie Lobbing tylko (usunięte przez administratora)

@Jb007

Mobing

mcfly

haha jako byly pracownik z ciekawosci zajrzalem zeby zobaczyc czy cos sie w tej firmie zmienilo. nic sie nie zmienilo. po odejsciu z interchemall czy jak tam to sie teraz nazywa pracowalem w innych firmach wiec mam porownanie. w innych firmach ludzie sie szanuja. a interchemall to jedno wielkie donosicielstwo, (usunięte przez administratora) i nic wiecej. a wszystko przy uciesze, wiedzy i przyzwoleniu kierownictwa.mlodzi uciekajcie stamtad, starzy gotujcie sie w swoim piekielku ktore sami sobie zgotowaliscie.

głos rozsądku
@mcfly

Pewnie, fakt jest taki, że to co się teraz wyrabia w tej firmie przechodzi już ludzkie pojęcie. Wyścig szczurów nakręcany przez NIEPRACUJĄCYCH FIZYCZNIE, głównie przez tego wszechwiedzącego chłopka zza Buga, jest naprawdę trudny do zniesienia. Śmieszne i jednocześnie straszne jest to, że nawet niektórzy starzy pracownicy dali się nabrać na nowy system premiowania. Frajerzy, pomyślcie logicznie...

@głos rozsądku

Kto jest za buga?

Bók
@,,

Wszyscy Hahaha imigranci zza Buga :-)

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DAFA Polska sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy?
MO

Taaaaa żeby coś zgłosić to trzeba mieć jeszcze odwagę nie wystarczy ja mieć na palarni ,tu i za plecami.Na milicje z tym albo do uwagi:-)

Aa

Jak macie problem z mobbingiem I zastraszaniem przez kierowników zgłoście problem do Państwowej Inspekcji Pracy !!!

????

Czy warto pracowac w waszej firmie ,jaka stawka godzinowa, jaki socjal?

JA
@????

Poczytaj opinie to będziesz wiedział/ła że nie warto z tą firmą się zadawać!

Silv
@????

Tak.. narobisz sie jak osioł za marne pieniądze. A w piątek doataniesz kanapkę za Twoją pracę. No chyba że akurat nocka ci wypadnie to na kanapke nie licz. Nie zaslugujesz na nią, bo w nocy ludzie ponoć śpią, a nie pracują. Nie pakuj się w to (usunięte przez administratora) szkoda czasu. Stawka 23 zł a musisz biegać tak jakbyś tam mial minimum 35zł... zatrudnili pajaca co z zegarkiem czas liczy, a nie ma zupełnie pojęcia o procesie produkcji. I to jest wlasnie inwestycja w firme. Kanapki i ktos zielony z batem.

23pln
@Silv

23 :-) ? Kto ma to ma Haha kanapka i zapomoga na święta zapomniałeś dodać :-) plus chaos organizacyjny !

130%
@23pln

I zastaszanie że masz zrobic 130% normy

@????

A najlepsze z tego wszystkiego jest to że Prezes dale przyzwolenie na łamanie rodo wywieszając wyniki z informacją o wynikach pracowników .Już nie wspomnę o mobbingu na który daje przyzwolenie mimo iż jest dobrze poinformowany o tym

????

Dzięki za info w takim razie nie ma co zawracać sobie głowy

Anita

Firmy nie polecam dla osob ktore wiążą dluzsza wspolprace,ewentualnie mlodym na wakacje lub chwilowe zaczepienie sie puki nie trafi sie cos ciekawszego.Pracownicy glownie ci z duzym stazem sa okropni.Kapuja na kazdego nawet na siebie samych.Zarobki w stosunku do norm mizerne.Myslalam ze to firma z normalnymi ludzmi,pomylilam sie.

Honorata
@Anita

Pamiętaj, że atmosfera w firmie jest tworzona głównie przez pracowników. Jeśli rzeczywiście dochodzi do takich sytuacji, może warto zgłosić to kierownictwu? Rozumiem, że zachowanie innych osób jest dla Ciebie największym problemem, a co sądzisz o oferowanym wynagrodzeniu i pozostałych warunkach? Czy pracodawca zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia pracy?

Ip
@Anita

Dla cwaniaka co sie podszywa pod moja zone pamietaj mozna cie znalesc po nr IP inteligencie...

Pracownicy
@Honorata

Co się dzieje z pozyczkami?!! Prosimy o klarowna odpowiedz kiedy i na jakich zasadach bedzie przyznawana . Odpowiedź na forum lub na tablicy . Dziękuję

bocian

Obłuda to choroba wirusowa w firmie Dafa! Liżą sobie tyłki a póżniej donoszą na siebie jeszcze są zdziwiei jak tak można ?! Najsmieszniej będzie po nowym roku jak przyjdzie nowy prezes(usunięte przez administratora)jak w lidlu za karpiem hehe... A pierwszy będzie łysy G.S a tuż za nim jego paziowie trzej królowie i..... oj będzie sie działo a póżniej będzie zmiana i szpak(usunięte przez administratora)

Q

Porażka zwalniają ludzi tylko dlatego że źle się do kogoś odezwą , kapują do kierownika a kierownik prawda czy nie i tak słucha swoich przydupasów :( . Rada dla chcących pracować : siedźcie cicho i z nikim nie gadajcie a już na pewno nic złego na temat firmy i pracowników bo to zostanie użyte przeciwko Wam . Pozdrawiam pracownik ;)

IQ
@Q

Przyjdź na rekrutacje w styczniu, biorąc pod uwage IQ rekrutujących nawet nie zorientują sie ze cie zwolnili w grudniu :-)

@Q

Masz całkowita racje wogole do wiekrzosci osob nie warto sie odzywac bo wymyslaja banaluki aby sie posmiac a niestety wiekrzosc z nich to dno i kilo mułu,a ze kapuja i donosza to w tej firmie od las tosuje sie taie praktyki :) Olac ich i ta firme

On

Moja kariera trwala 2 miechy (usunięte przez administratora) z dnia na dzien co do pracy wrecz przeciwnie nic nie mieli redukcja etatow niby (usunięte przez administratora) prawda na moje msce wisialo juz 2 dni wczesniej ogloszenie poszedl prawdopodobnie jeden z panow niby brygadzistow nagadal glupot i dziekuje dowidzenia przez takich firma traci czasem wartosciowych ludzi ale walic to chcecie byc ponizani idzcie (usunięte przez administratora) prawda co wam na rozmowie mowia nie sluchajcie....

@On

Najwyrazniej nie przypadłeś do gustu kapusiom :) Nie przejmuj sie bo nie ma czym,znajdziesz inna prace a o tej zapomnisz predzej niz ci sie wydaje :) Powodzenia i pozdrawiam :)

duduś

Ta firma pełna jest kapusiów i donosicieli własnie powinno mówić sie otwarcie o tym co sie tam dzieje jaki jest bałagan i kolesiostwo a jak zwolnia to co nie ma innych firm ? Otoczenie ani wynagrodzenie nie jest imponujace takich firm jak ta jest wiele wiec czym sie tu przejmowac ? Firma sama sie pogrąza a ludzie ktorzy mieli z nia stycznosc nie mowia pozytywnie o DAFA Polska.Starsi pracownicy strzelaja z ucha kolesiom kierownikom a sami baki zbijaja ciekaw jestem co to bedzie jak nowy Dyrektor wezmie sie po nowym roku za tyłki kierownisiom i najwiekrzym obibokom. Moze ukróci wkoncu to co sie tam wyprawia mam na mysli tez pracownice z bylej brygady Beaty bo zachowuja sie skandalicznie w stosunku do nowych pracownikow.

Ludzie umyjcie się... Zarówno ci z produkcji jak i z biura

Peter Pan

organizacji pracy brak,plany ? A po co plany ta firma woli spontany :) wysylka to slowo ulubione a wrecz kultowe.Te magiczne slowo -wyslyka powoduje konsternacje,strach i chaos w jednym strus pędziwiatr lata po hali jak oparzony a Freja juz jedzie juz gna :)

Duduś
@Peter Pan

A kto to struś i ta Freja? Ja to widze dwuch strusi płaczących godzinami w kadrach jeden po drugim :-) a co do planowania to jest spoko pod wybrane osoby/osobę :-)

stary

Eh, żadnych rzeczowych opinii... A może by tak coś o organizacji pracy, o planowaniu, o wysyłkach ? :-)

Ona25

Jestem nową pracownicą i z przykrościa musze zgodzić się ze te panie z tej zmiany są niestety takie jak jest opisane.

@Ona25

Współczuję Ci albo uzbroj się w cierpliwość albo zacznij szukać nowej pracy nie ma co sobie nerw i życia marnować na takich ograniczonych ludzi.

Rock

SPENS to prawda ale nie tylko na tej zmianie tak jest na obu nikt na dłużej się tam nie utrzyma bo nie da rady przebić się przez ten obłudny kącik wzajemnej adoracji. One wszystkie nie tylko nowych ale i siebie na wzajem obgadują nikt i nic im nie pasuje i każdy jest głupszy niż one same. Kierownictwo nic z tym nie robi zresztą co mają robić jak są tacy sami ????

MayheM
@Rock

Wszyscy macie racje ale niestety nikt z nas tego nie zmieni.Jedyne wyjscie olewac krzywe akcje tych pań,robić swoje i miec poprostu (usunięte przez administratora) na takie sytuacje.Kazdy z nas przychodzi zrobic swoja prace jak najlepiej potrafi i adios do domu a jesli ludzie wkolo sa tacy jak jest tu opisane a wszyscy doskonale wiemy jak jest trzeba miec dystans do tego wszystkiego.Kazdy z nas ma rodziny,przyjaciół czy znajomych i chyba to sie liczy a nie jakies pierdoly , obgadywanki czy inne fantazje ktore ktos sobie tam wymysli zeby zablysnac . Mi osobiscie nie zalezy na jakichkoliwek sympatiach itp przychodze robie swoje i czesc.Nie zyje firma Dafa anikto z kim po co i dalczego,guzik mnie to obchodzi mam tylko nadzieje ze z czasem sam Prezes przekona sie co te panie wyprawiaja w ogole mam taka cicha nadzieje że atmosfera panujaca w firmie polepszy sie i bedzie ludziom pracowala sie milej. Ale niestety musze przyznac ze przez takie niefajne sprawy ludziom naprawde odechciewa sie pracy w takim miejscu.Pozdrawiam Rock i Spens :)

@MayheM

MayheM masz rację my nie żyjemy ta firmą ale chodzić do pracy w takiej atmosferze się nie chce a fajnie by było chodzić do pracy nie jak na skazanie tylko bo się ją lubi chociaż trochę. No ale tu się nie da. Również pozdrawiam.

Rock

W tej firmie nic nie wolno mówić bo wszystko co powiesz zostanie użyte przeciwko tobie. Doniosą na wszystkich i o wszystkim tam nie ma tajemnic, wiedzą wszystko lepiej niż Wy sami.

Rozczarowana

Praca nie jest ciężka ale atmosfera masakra ganiają nowe osoby szybko szyboko a same chodzą co pół godziny na fajeczke a ty za nich zap..... Poza tym odrazu traktują z taką wyzszascia że ktoś to śmieć one super no po prostu szok atmosfera w pracy jest bardzo ważna a tu jest po prostu dno nie polecam pracy w tej firmie o nie!!!!!!

Właśnie zastanawiam się.
@Rozczarowana

Powiedz nam jeszcze, u kogo na zmianie byłaś?

Nie zastanawiam się
@Rozczarowana

A wiesz dlaczego tak traktują nowe ? Bo to fałszywe, ograniczone , zakompleksione niedowartościowane małe osobki najczęściej na lekach uspokajających , musza gdzieś swoje frustracje wyładować jeśli nie mogą w życiu prywatnym to ganiają w pracy nowe osoby proste to je czyni „ lepszym „ Ta praca to ich całe smutne życie ! Żyją plotkami i tym kto ile mial nadgodzin , jaka ma wydajność i jakie ciastka przyniósł :-) Nie zmienisz atmosfery w tej firmie bo trzeba by zmienić 90% ludzi ! Pozdrawiam i życzę twardej psychiki,większego dystansu i poczucia humoru , bądź lepszej pracy :-)

Xxx
@Nie zastanawiam się

Brawo sama prawda

@Nie zastanawiam się

Oj tak to sama prawda troszkę dosadniej napisane niż ja ale zgadzam się w ???? %

@Rozczarowana

100%miało być a nie jakieś?

@Właśnie zastanawiam się.

Nie powiem ale obie w akcji widziałam i powiem tak jedni lepsi od drugich smutne to wszystko

Zostaw merytoryczną opinię o DAFA Polska sp. z o.o. - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w DAFA Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DAFA Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DAFA Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DAFA Polska sp. z o.o.