DAFA Polska sp. z o.o.

Opinie o DAFA Polska sp. z o.o.

Honorata

Drodzy użytkownicy, przypominam, że forum to obszar w którym powinny znajdować się opinie o pracodawcy. Potencjalni kandydaci poszukują tu merytorycznych informacji na temat warunków pracy i zatrudnienia w firmie. Możecie powiedzieć jak przedstawiają się obecnie zarobki, czy od ostatniej opinii ich poziom uległ zmianie? Czy można liczyć na jakieś benefity pozapłacowe?

Honorata

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat atmosfery w Interchemall? @S.Szamboraj, czy mógłbyś doprecyzować swoją opinię? Jesteś pracownikiem firmy i chciałbyś podzielić się z nami informacjami na temat warunków pracy w tym miejscu?

@Honorata

wypytujesz o warunki panujace w firmie itp a gdy ktos zaczyny sie wypowiadac odrazu zucasz regulaminami itd. Jezeli brakuje tam rak do pracy i ludzie spier.. po jednym dniu to jak tam moze byc ? Z wypowiedzi innych jasno wynika ze jest tam zle niemal pod kazdym wzgledem.

ta firma to nie interchemall juz tylko DAFA Polska

@Sylvester Stallone

I nawet po odejściu Beaty nie będzie lepiej ponieważ praktycznie wszyscy to zakłamane twarze które za złotówkę utopia druga osobę w przysłowiowej łyżce wody!!!

@No no

ja obserwuje kazdego i widze kto co robi

@No no

A w szczególności "KOBIETY"z byłej brygady Beaty!!!!!!!!!

Johny Bravo
@cygan

Ty lepiej uważaj żeby Ciebie nie zaczeli obserwować i patrzec czy robisz to co do Ciebie nalezy czy latasz po hali jak oparzony i (usunięte przez administratora) sie

@No no

Zgadzam się z Tobą myślę że usuniecie Beaty nie rozwiąże problemu może i nie była z niej święta krowa ale wydaje mi się że zgnilizna siedzi głebiej a czas pokaże czy nowo przyjete panie zaklimatyzuja sie czy dadza noge z powodu presji otoczenia.

@Honorata

Atmosferę to masz dookoła ziemi tzw gazowa powłoka otaczajaca ciało niebieskie a interchemall juz nie istnieje dunska firma DAFA przejeła ex interchemall i firma zmienila nazwe na DAFA Polska. Nierozumiem po co wkoło pytasz o to samo na forum temat zostal tak wyeksplatowany ze szkoda walkowac ciagle to samo.

@ja

No no ciężko jakiej łódzkiej nowej osobie będzie wbić w tą klitkę pan dążących się wzajemnym szacunkiem???? ciekawe Kiedy na nową brygadzistkę będą chodzić z listą skarg i zażaleń!!! Bo przecież pani A.R też będzie musiała się rozliczać z wyniku pracy swojej brygady. Lecz czy koleżanki jej nie zawiodą ... to się okaże! Miło jest gonić kogoś gorzej jest jak się samemu jest gnojonym czas pokaże. Życzę tej grupie więcej pokory i empati. Oraz żeby może wreszcie każda zajmowała się sobą a nie innymi. A co do Beaty to na pewno dobrze się stało wreszcie może kobieta odożyje!!!

@No no

przestan sie madrzyc i wez sie za robote bo wysylki niedlugo.

@cygan

Cygan znasz chyba dobrze to przysłowie Uderz w stół a nożyce się odezwa.... :-D

Cygan

Nie srajta we własne gniazdo robicie zla opinie DAFA Polska

Honorata

@Sylvester Stallone, dziękuję bardzo za Twoją odpowiedź. Z Twojej wypowiedzi można wnioskować, że problem jest w zarządzaniu? Może pracownicy powinni porozmawiać z przełożonymi na tematy, o których wspomniałeś. Czy przełożeni są otwarci na zgłaszanie uwag? Zachęcam również innych użytkowników forum do podzielenia się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na temat warunków pracy w firmie Interchemall.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DAFA Polska sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy?

Sylvester Stallone

Cóż ja mogę Ci napisać chyba nic nowego lub co wsześniej nie było opisywane :-) w firmie panuje ogólny bałagan,dominuje kolesiostwo i donosicielstwo,zawiść niesprawiedliwe traktowanie pracowników to samo tyczy sie wynagradzania (stawek) pracownicy z więkrzym starzem moga pozwolic sobie na o wiele wiecej niz osoba która pracuje krócej i chyba to nie sa wyssane z palca rewelacje jeżeli ludzie odchodza z tej firmy bądz też nie chca podejmowac tam pracy. Ja pracowałem tam kilka lat więc znam od podszewki ta firmę nie zamierzam się mścić i żucac personalnie co kto kiedy i dlaczego ogólnie powinien się ktoś temu przyjrzeć uważnie co sie tam dzieje, ktoś z zewnątrz.

Anabelle

Dobry wieczór.Kim jest ta ogolona @ w zielonym ze stylowymi oprawkami ? świergoli trzy po trzy jak smurf ważniak a metryka niska jak runo leśne.Nie znam Towarzystwa wzajemnej adoracji ale jak słyszę jak ta czita zapodaje to niewyróbka.

paweł b(ó)bel

Beata już o was dawno zapomniała ma was w d...e a wy jeszcze nawijacie jej temat doslownie zaal.pl za małe normy chyba są bo macie czas na takie głupoty

Honorata

@ja, co dokładnie masz na myśli? @cygan, jak rozumiem, jesteś pracownikiem firmy? Możesz wypowiedzieć się na temat atmosfery w tym miejscu? @No no, co chciałeś nam przekazać za pośrednictwem swojego komentarza?

@Honorata

Pytasz co konkretnie mam na myśli?To Ci odpowiem że ŻAŁUJE,ŻE TAK PÓŹNO PRZEKONAŁEM SIĘ O FAŁSZYWOŚCI NIEKTÓRYCH LUDZI!W szczególności "kobiety"są zawistne i zakłamane,tu słodko w oczy a poza nimi to taka i owaka itd...!

S.Szamboraj

Ale w koło jest wesoło oooo !

Honorata

@cygan, dziękuje za merytoryczną odpowiedź. Czy możesz powiedzieć nam coś na temat atmosfery w firmie? Twoja opinia z perspektywy pracownika jest bardzo cenna dla użytkowników forum a w szczególności dla osób, które aktualnie poszukują zatrudnienia i opinii o danym pracodawcy.

Honorata

Czy któryś z użytkowników aplikował w ostatnim czasie @123, tak jak mówi regulamin, na forum unikamy pisania inicjałów osób pracujących/byłych pracowników i osób związanych z firmą. Czy jesteś obecnie pracownikiem Interchemall? @cygan, czy mógłbyś wypowiedzieć się na temat aktualnej pracy w firmie Interchemall? Wnioskuję, że jesteś jej pracownikiem.

@Honorata

Tak,owszem pracuje w DAFA i nie narzekam staram się jak moge sprostać wymaganiom i zazwyczaj mi się to udaje a co do tematu ex kierownika produkcji Arkadiusza J. to była słuszna decyzja o jego zwolnieniu ponieważ wprowadzał zamęt na produkcji bez niego pracuję się zdecydowanie efektywniej i spokojniej.Szkoda mi jednak Beaty bo ona umiała dobrze organizować prace podwładnym.Pozdrawiam zarząd oraz kadre kierowniczą.

@123

Jakim jest kierownikiem arkadjusz.j? SZCZERZE

@@123

On juz nie pracuje od kilku miesiecy,został zwolniony

Honorata

@Harry Potter, czy uważasz, że firma powinna umożliwić pracownikom dodatkowe szkolenia dla kierowców? Czy jesteś pracownikiem firmy? Mógłbyś wypowiedzieć się na temat aktualnej sytuacji w firmie Interchemall Janinow-Natoli? @Pracus, jesteśmy na forum publicznym i wszelkie opinie, które zamieszczamy mają służyć użytkownikom poszukującym rzetelnych opinii na temat pracy lub/i zatrudnienia w danej firmie. Nie jest to na pewno miejsce, które ma służyć plotkom i proszę mieć to na uwadze.

Harry Potter

Mam nadzieje,że osoba która zdewastowała firmowe auto zostanie namierzona i wywalona bo raczej wątpliwe jest to zeby sama sie przyznała.

Honorata

Upominam osoby wypowiadające się poniżej, że nie jest to miejsce do plotek na temat kolegów i koleżanek z pracy. Forum GoWork.pl służy wymianie opinii na temat pracodawców, prosiłabym więc o zaprzestanie zbędnych komentarzy nie na temat. Jeśli macie do powiedzenia coś konkretnego na temat pracy oraz warunków, jakie oferuje Interchemall Janinow-Natoli - zachęcam. @Brunet wieczorową porą, jakie możesz wymienić plusy i minusy pracy w tym miejscu?

Pracus
@Honorata

Wiecie. Po pierwsze to luterowa to jeden wielki leser który żeruje na innych pupilach i z tymi co ma na pienku to daje im najgorsza pracę. W końcu zarząd może otworzy oczy i doceni ja za to (usunięte przez administratora) i obłuda do ludzi, bo jako lider to nigdy nie była inteligentna. Myśli sobie że jest weteranem i jest nie do ruszenia. Uważam że Gajewski może otworzy klapki i przestanie ja chronić. A jeszcze może. Wróbel -Shrek za nią stanie. Będzie Shrek bronił filmy. Mogło by się skończyć (usunięte przez administratora) i obłuda.

No no no...
@Honorata

Jak wy wszyscy plujecie jadem!!!! To jest chore co wy wypisujecie!!! Psujecie swoimi wpisami opinie firmie w której pracujecie ktoś jak sie oczyta tego wszystkiego to od razu wie z kim i z czym bedzie mial do czynienia wchodzac do tej firmy. Sama obłuda i zakłamanie!!! W oczy przyjaciel a za plecami wróg. A pani Luter i tak nic nie zniszczy bo to twarda kobieta tylko jak tu jej mogą patrzeć w oczy koleżanki,które przez tyle lat trzymały z nią sztamę wspólnne wyjścia,wyjazdy itd a nagle odwróciły sie i biegaja z skargami!! Świadczy to o tych paniach fatalnie!!!

kapuś z żabiej woli

Odczepcie się od Beaty Luter ona naprawde ciężko pracuje żeby w DAFA wszystko było dopięte na ostatni guzik. Powierzone jej zadania zawsze sa realizowane podobnie plany na wysyłke a to że jej podwładne pracownice sie jej stawiaja to czasem musi je skarcic by znały swoje miejsce gdyby nie Beata to wiekrzość zmiany obiadały by się łakociami zamiast zakasac rękawy i brac sie do roboty.Umiecie tylko pisac skargi i szykanowac Beate a ona wiecej zrobila dla firmy niz wy razem wzieci.

Henio
@kapuś z żabiej woli

No pewnie.Po pierwsze zaś USA strasznie ale dziewczyn rękoma a po drugie nikt tyłu osób nie upodlił i zmieszał z błotem co ona

Wrozka
@kapuś z żabiej woli

Dtogi kapusiu. Zapewne nalezysz do grona osob dla ktorych takie podle zachowanie beaty bylo wygodne. Ale poprzedni ustroj zakonczyl sie. Pracujesz w Dafa. A ta Firma nie bedzie tolerowala upadlania podwladnych. Radze zmienic swoje poglady i skale ocen.

pracuś
@kapuś z żabiej woli

Witam,wreszcie sie wzięto za starą rządzicielkę i leserkę ale mimo wszystko jeszcze Gajewki i Makowski jest do zwolnienia,gdyż oni jeszcze trzymają wszystko w garści.i kryja tych co im dziobią.W zeszłym roku kierownicy kryli osoby które robiły nadgodziny po 12 a były 8 lub ich wcale nie było.Miedzy innymi Luterowa.Może prezes zrobi czystki i skasuje lizusów...

Uziel
@pracuś

Ja widzę że ty masz dobra pamięć co działo sie w zeszlym roku ha ha już taki jeden co kombinował z nadgodzinami poleciał spokojnie wszystko w swoim czasie :-) Makowski od dawna trzesie portkami ale co zrobi zarząd to okaże się wkrótce.

sgery

Panie prezesie co ze sprawą B.L? CZY TO PRAWDA, ŻE TA OSOBA WRÓCI pomimo takich skarg całej zmiany? Jesli tak się stanie, to będzie to oznaczać, że jako firma dajecie przyzwolenie na poniżanie ludzi i mobbing! Skoro skargi imienne są małym dowodem i boicie się zrobić porządek z jedną osobą, która przez lata wykończyła psychicznie już tylu pracowników, to zapomnijcie o byciu w czołówcę pracodawców powiatu. Jeśli ta kobieta wróci jako zwykły pracownik to bedzie mścić się jeszcze bardziej i obrażać ludzi. O nowych pracownikach możecie zapomnieć z takim podejsciem. Żenada

Wróbel pawel
@sgery

Kurwo/pedale (usunięte przez administratora) . Jak masz problem to zapraszam do pokoju 30. Nie będę się podpisywał jak żadna ciota jakimis super nickami. Wróbel Paweł .Na mnie możecie pisać co Ci się podoba,sram na to.

gołąb
@Wróbel pawel

serio podpisales sie nazwiskiem pod takim postem no to gratuluje poziomu a firmie takiego technologa! a czemu mozna pisac o tobie a o twojej narzeczonej juz nie ? :-) nie (usunięte przez administratora) na to jak gołąb? aleeeee milosc...........

mały człowiek
@Wróbel pawel

Paweł nie ma sensu sie denerwować a każdy wie że najwięcej skarg Rogowiecka na Beate wysmażyła.Chyba chce ją wygrysc.Cały czas pluje na nią jadem poza pracą także.

Brudny Harry
@mały człowiek

I miała rację A Ty jesteś ślepy jak nie widzisz jaki stosunek ma Beata do pracowników wyzwanie i poniżanie.Ciekawe jak Ty byś się zachował jak by do Ciebie powiedziała np. Ty Ch.....

reksio
@gołąb

Przecież ten trol/ogr nie reprezentuje żadnego poziomu podobnie jak jego narzeczona B.L chamskie teksty tak jak i ona pasuja do siebie szkoda słow na tego człowieka a jak DAFA nie zrobi z nimi porzadku to straci na tym

donosiciel-rozwoziciel

dejno spokój Beatce to je dobra kobiecina haruje za dwóch bo na hali jest ruch a wam sie robić nie chce...a ja wszystko zapisuje w mym maleńkim notesiku czasami cos doniose ale to taki żarcik chue chue chuee :-) alleluja i do przodu !

Olek

Może czas zacząć doceniać pracę w dobrej firmie? Zawsze możecie szukać pracy w innym miejscu ale czy traficie dobrze?

Brunet wieczorową porą
@Olek

Aż tak duże doświadczenie posiadasz że uważasz że to dobra firma ? w ilu pracowałeś i masz jakieś porównanie w ogóle a może to Twoja pierwsza praca ? Ludzie doceniaja jak sami sa doceniani a w tej firmie chyba nie jest tak do końca jezeli jest tu tyle negatywnych wpisow. Jest to firma przecietna moze nie najgorsza ale nic poza przecietnoscia a finansowo tez bez ekscytacji.

Tyfus,Romek i walidacja

czepcie sie tramwaja a nie wzorowych pracownikow !!!

Zostaw merytoryczną opinię o DAFA Polska sp. z o.o. - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w DAFA Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DAFA Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DAFA Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DAFA Polska sp. z o.o.