DAFA Polska sp. z o.o.

Opinie o DAFA Polska sp. z o.o.

tak,jaś ?

nie mozna oszukiwać pracodawcy ja pracuję uczciwie.

Zdzichu

Powiem jedno wyrzuciliscie nie ta osobę co trzeba trzabylo się pozbyć Pana. R !!!!!! Ale widocznie Pan R za bardzo wlazi wam w (usunięte przez administratora) dlatego został !

Zdzichu
@Zdzichu

Ps. Już dawno nie jestem pracownikiem tej firmy cale szczęście ;)

filutek kogutek ;>
@Zdzichu

no jeżeli pan D robił przekręty na godzinach to za co wywalić mieli pana R ? Pan D doskonale wiedział czym ryzykuje osobiście nic nie mam ani do jednego ani do drugiego ale jak ktoś dopisuje sobie godziny za ktore bierze pieniadze a fizycznie ich nie przepracowywuje to co mieli by go pogłaskać po głowce ?

No odezwał się najciężej pracujący na hali.Jakby podsumować twoje podlizywanie się i gadanie wyssanych z palca terści, to faktycznie ciężko pracujesz.

Honorata

@Pracownik, @Cygan, na forum nie używamy danych osób trzecich - stosujcie się proszę do regulaminu (https://www.gowork.pl/regulamin). @Pankracy, czy możesz powiedzieć coś więcej? Czy próbowałeś podejmować jakieś negocjacje z Interchemall Sp. z.o.o. - Janinow-Natoli.?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DAFA Polska sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy?
Pankracy

wyrzuca sie jak psa człowieka po 20 latach pracy, tak się robi w tej firmie za zaangażowanie i wyniki... ale dyrektor z "dużym" doświadczeniem wie co robi...powodzenia!

Piesek
@Pankracy

Dajcie już spokój z tymi wpisami żałosnymi , każdy pracodawca ma prawo wybierać sobie pracowników i niema tu miejsca na sentymenty takie życie. Ta firma czy inna wszędzie odbywa się to tak samo. To nie schronisko dla zwierząt czy mniej zaradnych życiowo ludzi tylko biznes!

You win or you die
@Piesek

Brawo Panie prezesie, czas podjąć kolejne decyzje. Wystarczająco już się pisało i mówiło o problemach, więc każdy wie kogo powinny dotyczyć. B.L i klimat się polepszy. Są tacy co w piórka obrośli, wszystko zamiatane pod dywan, rozumy pozjadali to tak mają i niech się nie dziwią. Dla mnie - ok.

@Piesek

To co tu robisz skoro to nie schronisko ....????????

Piesek
@Maleńka

W przeciwieństwie do ciebie pracuje i nie nazywam firmy na forum „dno” :-) co cię tu trzyma maleńka w takim razie ?Szukaj firmy na powierzchni a nie pracujesz na dnie za miskę chapi :-) Powodzenia

ambasador Arbuzowej Krainy
@Maleńka

Maleńka, jak tam twoja dupeńka?? Nie boli od podlizywania sie?

@Piesek

A kto Ci powiedzial kundelku ze ja tam pracuje ????????????musialabym bym sie z toba na mozg zamienic chociaz zastanawiam sie czy go masz ????wiec zawin ogonek i sie goń ????

@ambasador Arbuzowej Krainy

Nie musze i nie mam komu sie podlizywac ....w przeciwieństwie do ciebie arbuzie

Bysior
@ambasador Arbuzowej Krainy

Arbuzie "miekka fajo" umiesz tylko aninimowo się wypowiadać bo w realu strach ci nie pozwala!

Daro
@Pankracy

I porzadki w biurze na produkcjo Czarna która nie ma pojecia o niczym oraz biuro Jagoda ,Sebastian Marta którzy nic wspólnego nie mają z produkcją i zero pojecia

dobra rada
@Daro

Mam nadzieje ze zdajecie sobie sprawe z tego, ze w internecie nikt nie jest anonimowy i łatwo dostać dane osob ktore wypisuja posty. Wkrótce się o tym przekonacie.

Helmut
@dobra rada

Lecz się .Wszyscy już się mają bać?

Parobek

Piszcie coś bo nie ma z czego beki cisnąć

dziadek

No i Arkadiusz Jasieńków został zredukowany...Jeszcze pora na Luter Beate i Makosia...

@dziadek

To jest podziekowanie za lata pracy i za zaangażowanie...brawo .....dno nie firma

@Maleńka

A Ty myślisz, że jak innych zwalniali to im czerwony dywan rozkładali?

Cygan

Co wy od tej Luter chcecie kobieta uczciwie pracuje czasami pocisnie komus w nerwach ale zasowa rowno z innymi.

klk
@Cygan

Uczciwie pracuje i zasówa równo z innymi??? Lepiej obserwuj to co dzieje się na hali. Całą czarną robotę robią inne dziewczyny. Koleżanka nie tyka się zleceń, gdzie jest 5 minut, tylko tych gdzie jest 550 minut. To jest cały sekret jej pracowitości.

Obecny pracownik

Ludzie zajmijcie się pracą a i wam będzie w firmie dobrze!!!

Helmut
@Obecny pracownik

Uahhhhhaaaa dobre

Xxx

Ciekawe ile pieniążków dostali na święta największe 'biedaki' chemallu? Co to niby taką trudną sytuacje mają... :D A może by tak rzucić palenie najpierw i coś dzieciom kupić , bo tylko wymagać potrafią a pół pensji na papierochy idzie i inne używki!!! Jak się nie ma za co to się nie pali i nie naciąga się firmy!!! Że też chemall daje się na to nabierać :(

palacz
@Xxx

Ciekawe ile kasy dostales ty najwieksza łajzo pod słońcem. Co to nic nie robi tylko na goworku siedzi. A pierwszy poleciałes złożyć wniosek i nie raz pewnie z nami na palarni siedzisz. ŻE też firma musiała się na ciebie nabrać

JA

Praca dobra jako dorywcza, na miesiąc, góra dwa.. Stawki są śmieszne. Dlatego nie polecam. Nie nauczysz się niczego tam, a wymagają cudów na kiju. Nie polecam na stałe, tylko dorywczo.

akademia pana kleksa

Mam nadzieje ze nastaną złe czasy dla trzech panów bo i pan P.G zasługuje na kopa chociażby za ukrywanie mobbingu B.L bo przecież bez niej kupa by mu wypłynęła z majtek a tak chodzi tylko z wiecznym kleksem na tle nerwowym , tak tez można pracować jak widać :)

Pracus
@akademia pana kleksa

Pisz dokładnie bo p.g to Paweł Gajewski to ma więcej w portalach niż Beata Luter on tylko ma swoich ulubieńców a reszta się nie liczy a on sam boi się bardziej niż Luter Beata. Paweł to takie ciepłe kluchy. Zero odnośnie do obrony pracowników a nawet jeszcze ich pogrzebie

znajomy
@Pracus

Gdybyś był pracusiem to uszanowałbyś, gdy Twój przełozony ma dla Ciebie szacunek i traktuje Ciebie jak człowieka. Ale To dla Ciebie nie ma żadnej wartości. Życzę Ci serdecznie aby wkrótce twoim przełożonym był tyran i mam nadzieję, że w naszej firmie nie popracujesz długo. Tu nie ma miejsca dla takich niewdziecznych osób. Ciekawe co ci zrobił... pewnie kazał pracować , a to za wiele prawda?

Godzilla
@akademia pana kleksa

ja mam nadzieje,ze Paweł G. przyniesie Ci wypowiedzenie i przestaniesz wymyslac brednie Ty bajkopisarzu...Paweł jest świetnym kierownikiem i dobrym kolegą a Ty zmień prace jak Ci nie pasuje tyle w temacie.

Pracus
@Godzilla

Jesteś tel i nie wiesz kim jestem ale to powinien tobie wręczyć wypowiedzenie za mobing i chamstwo jakim darzysz wszystkich beato luter

Średni człowiek

Ludzie czy wy nie potraficie takich żali zgłaszac na żywo ? Jak wam tak zle to idźcie wyżej płakać o szacunek czy nagrodę a nie na forum anonimowo albo za plecami , a na żywo wlazicie w tyłki i panu J i panu M. Jest tyle firm w okolicy czemu siedzicie w tej „ katastrofie „ idźcie tam gdzie lepiej nikt nikogo tu nie trzyma ani nikogo nie krzywdzi . Dla przypomnienia : to forum to nie telefon zaufania :-)

Mały człowiek
@Średni człowiek

Eh szkoda słów :) Już tam nie pracuje całe szczęście ale niektórzy ludzie którzy robią robotę za dwoje powinni być szanowani :)

duzy czlowiek

pracownikom z niska samoocena ,brakiem poczucia wartosci i ogolnym zakompleksieniem ...bo jest takich sporo ,szczegolnie 'kobiet' w naszej firmie, polecam wizyte u psychologa /psychiatry :) takie zale to na kozetce :D pozdrawiam

maly czlowiek
@duzy czlowiek

Polecam Ci maść na ból (usunięte przez administratora) bo widzę że takowy masz :)

maly czlowiek
@maly czlowiek

Ps. Ja tam nie lubię się podlizywac ale widać że na tym chyba polega twoja praca pracownik który dobrze wykonuje swoją pracę powinien być szanowany po drugie zdania nie zmienię że ta firma to jedna wielka katastrofa :)

Manpower

CHCIAŁABYŚ/ CHCIAŁBYŚ PRACOWAĆ W FIRMIE INTERCHEMALL? Jeśli odpowiedź brzmi 'TAK' serdecznie zapraszam do kontaktu z biurem Manpower w Grodzisku Mazowieckim (ul. Żwirki i Wigury 1 A, Grodzisk Maz. I piętro) lub wysłanie CV na adres: grodzisk@manpower.pl z dopiskiem 'Natolin'. Pozdrawiamy. Manpower

Jakis nikt

Jak wam źle to czemu nie zmienicie pracodawcy nikt was nie trzyma na siłę smarujecie głupoty i na firmę i na ludzi sraće we własne gniazdo ludzie obudźcie sie

Gąsienica
@Jakis nikt

Jeżeli chodzi o pracodawcę, to wydawać się może być całkiem ok.

qazxsdc

Panie dyrektorze jakie postanowienia w zwiazku z pania BL? Czy sprawa jak zawsze zostanie zakopana gleboko? Nikt nie reaguje a ta pani chodzi i szczerzy zeby sadzac ze jest nie do ruszenia.Ktos tu wspomnial o PIP? jest to rozwiazanie w sumie,ta pani ma w teczce kilka nagan a i ludzie chetnie by uchylili rabka tajemnicy :-) Liczymy na pozytywne rozpatrzenie tej przykrej sprawy. ktos tu wspomnial o PIP?

mnbqa

Dobre Hahah czyli potwierdzamy ze BL wyzywa ludzi ale nie jest to problem bo taka jest Hahah naprawdę jest to argument żeby ta pani pełniła swoją funkcje i dalej poniewierala ludźmi bo taka jest !!! A ludzie się zwalniali , brali leki albo zmieniali zmianę jak w przypadku p R. To ze tobie nie przeszkadza jej zachowanie znaczy ze masz bardzo niska samoocenę i lubisz być poniżana czy tez słuchać jak poniża innych i mieć kupę w majtkach bo widocznie nie wiesz co to jest szacunek i kultura w pracy Hahah pozdrawiam obsranych

A&G

Pracuję tu już jakiś czas, wiec się wypowiem. Myslę,że p. BL nie jest waszym ( napeno nie moim) problemem. Ja osobiscie do niej nic nie mam. To, że krzyknie czasem albo wyzwie to mi koło czterech liter lata. Ja robiłam, robię i będę robić co do mnie należy. I jeszcze nikt się do mnie nie przyczepił... A BL to poprostu taki typ człowieka jest. I ja sie do tego przyzwyczaiłam i mam gdzies jej fochy ;) Wydaje mi sie, że problem firmy leży gdzie indziej. Trzeba spojrzeć troszkę wyżej. Kierownictwo poprostu ma niskie pojęcie o produkcji. Ciągłe zamieszania, brak organizacji, brak przekazywania informacji. Przychodzimy do pracy i czasami nie wiemy za co się zabrać, bo albo nie ma pracy, albo jest już tyle zlecen otwartych, ze nie wiadomo od ktorego zacząć, bo wszystko jest pilne na wczoraj... Chłopaki tez sie skarzą znowu na normy. Są podnoszone z dnia na dzien bez żadnej kontroli i powiadomienia. Pracujemy w stresie nie przez BL tylko przez tych tam wyzej, ktorzy wywierają na BL (bo wiedzą że jest pracowwita i ona to ogarnie) presje a potem ona na nas. Zastanowcie sie troszke. Trzeba zacząc od góry. Ja też potrafie pol dnia postac sobie w oknie i patrzec jak inni pracują i wymagac potem cudów na kiju. A z tym kablowaniem to juz lekka przesada... Jak dzieci w przedszkolu. Pozdrawiam

?
@A&G

Jak cię mąż w domu " wyzywa " to tez ci to lata i robisz w garach swoje ?? Hahah. Bozeeee co za stylistyka , żenada !!!

Z biura
@A&G

Ludzie, co ma piernik do wiatraka? Co ma patrzenie przez okno do wykonywanej pracy na produkcji? Po to jest dyrektor, żeby to robił i patrzył nie pół dnia, ale nawet cały dzień. Produkcja ma tak działać, żeby przynosiła zyski i działała na pełnych obrotach. Za bałagan w zleceniach czy na produkcji odpowiedają kierownicy, planistki i brygadziści, do nich proszę zgłaszać swoje uwagi. Z resztą chyba nic się nie zmieni w tym temacie, bo klient nasz pan. Co i na kiedy, klient zamówi to wykonuję się to, stąd taki bałagan i nic w tym dziwnego, bo takie uroki produkcji. Za to zachowanie BL to już historia. Jest pracowita, bo co ma więcej robić, jak brak jej pomysłów na życie. Wśród Was jest wielu pracowitych, ale słownictwo jakie posiada BL jest żałosne i przykre. Przejść obojętnie obok tego albo jak czytam, że komuś to nie przeszkadza to współczuję postawy.

z produkcji
@Z biura

Święta racja !!! Chociaż z biura nie jestem, mam to samo zdanie :) większość ludzi z produkcji, szczególnie naszej ...jest tak zastraszonych , zacofanych i obludnych ze nie rozumieja wielu prostych rzeczy...chociazby ctania w oknie :) moze wiecej wymagac od brygadzistow albo zmniejszyc ich ilosc. bo tak naprawde po co oni sa ??? a to ze pracujemy w stresie to zawdzieczamy tylko sobie i swoim spaczonym glowom...juz od tego nakrecania sie zeby wyrobic 105 % bo bede lepsza/lepszy od kogos...zenada po prostu!!! pozniej placz, jak nas traktuja... a jakie maja podstawy zeby traktowac glupich ludzi inaczej??? ;) obluda,zazdrosc, zawisc...to glowne cechy ludzi z naszej produkcji( szczegolnie kobiet ) ktore za minute by udusily, jedna drugą... PRZYKRE... Pozdrawiam tych inteligentniejszych inaczej :)

Była
@z produkcji

Chcieliście to macie , podpie-laliście i podpir-dalacie i jak znam życie podpie-dalać będziecie byli tacy co panowali nad panią B.L ale było wam źle bo myśleliście że przyjdą inni i nagle będzie lepiej , a tu niestety przyszło nowe i niestety gorsze . Mogę powiedzieć tylko tyle Powodzenia !!!

nick

Poczekajcie... Ide po popcorn :)

Zostaw merytoryczną opinię o DAFA Polska sp. z o.o. - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w DAFA Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DAFA Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DAFA Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DAFA Polska sp. z o.o.