DAFA Polska sp. z o.o.

Opinie o DAFA Polska sp. z o.o.

KrólewnaZdrewna

Czytam te opinie i oczom uwierzyć nie mogę. Najgorsze jest to, że wszyscy pracujecie razem a jakbym wam światło na hali zgasił to byście się powyrzynali jak świnie, aby tylko ktoś lepiej nie miał. Duńczycy jak na to patrzą to się z was śmieją jak z czarnuchów.

@KrólewnaZdrewna

Jak masz w domu koło te weź.Walnij się w czolo

Królewicz z pianki
@KrólewnaZdrewna

Dokładnie, bo to dzikie świnie :) zgasić światło, wylać (usunięte przez administratora) na hale i będą się tarzać w kupie i szukać kartek z czasem :)

Aleksander
@Królewicz z pianki

Cześć! Proszę o informację, jakie wymagania należy spełniać, aby móc stać się pracownikiem firmy Interchemall? Wyższe wykształcenie? Doświadczenie zawodowe? Chciałbym wiedzieć, co w pierwszej kolejności ceni ten pracodawca.

@Aleksander

Firmy Interchemal już nie ma od czasu odejścia dziadka zainteresowani wiedzą o kim pisze więc zadaj pytanie czy jest możliwość pracy w zespole Dafa

zniesmaczony

Właśnie. Może wreszcie nadszedł czas, żeby Interchemall oficjalnie przemianować na DAFA AS Polska. Obecna firma właściwie już nic nie ma wspólnego z dawnym zakładem.

Nick1

fajna firma. ze wszystkimi mozna sie dogadac nie ma wiekszych problemow

koollo
@Nick1

czytając wypowiedzi dziwie się ludziom moje widzą daleko pod lasem swojego niemogą zobaczyć pod nosem wszystko co widzom i piszom to wielka bzdura,,,,,,,,,,,,,,

@Nick1

Widzę, że nie masz z kim rozmawiać w tej pracy. Nawet tutaj nikt z tobą nie rozmawia, więc sam sobie piszesz i odpisujesz... Ech zmień nick na Forever Alone.. a nie jakieś podszywki robisz.

Była pracownica
@Nick1

Chyba jesteś z polecenia jakiegoś lizusa lub kobiety z pod biurka. Skoro tak piszesz. Jak jest żenada. Nikt z kierowników i niedorozwoju nie ma pojęcia o produkcji. To dupki które po znajomości wlazly na stolki. Ta firma i kadra kierownicza to byla z jajami w Kaleczynie a tu w Natolinie to same buraki i niemoty powchodzily na stanowiska.

Kazio
@koollo

Jaka bzdura!! Wdzystko co tu jrst napisane to jest praeda.Pracowałem w tej firmie trochę czasu i wystarczający okres by to potwierdzic .Bałagan z dnia na dzien coraz więksxy Kierownicy już dawno się pogubili.Planowania zero.Technologa który chociaż trochę znałby sie na produkcji tez brak .Więc nie kłam i nie bron

Co wchodzi w socjal Interchemall Sp. z.o.o. - Janinow-Natoli.?

Ambroży

Kanapka w piątek.

!
@Ambroży

To gdzie są pieniądze z socjalu ? Na co są wydawane ?

@!

Na remont kuchni i nowe meble do biura

zniesmaczony

Taa...A miało być tak pięknie...Skandynawia, socjal , dobrobyt i w ogóle...

@zniesmaczony

Na co liczyłes.Na poprawę? Nie ma planowania i zarządzania wcale.Dziwię się Prezesowi że nie zauważył tego albo nie chce widziec że kadra zarządzająca i planująca na produkcji nie ma o tym zielonego pojęcia A Titanic Tonie coraz bardziej

xyz
@Henio

Nie będzie lepiej dopóki ludzie ci sami.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DAFA Polska sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy?
Fabio

Dyrektorze ogarnij swoją kadrę Zarządzającą.Pseudo kierownicy każą czyścić pulpity od maszyn .Ja wiem że inteligencją nie grzeszy żaden A wręcz odwrotnie.Ludzie chodzą do łazienki, na korytarz , łapią za klamki a dodatkowo siedzą wszyscy razem na stołówce no i jeszcze pycha kanapki nie wiadomo kto w nie kichał, A wy dezynfekujecie między zmianami pomieszczenia .Jakie te zabiegi mają sens jak i tak w przerwie spotyka się całą zmiana w jednym pomieszczeniu Trochę trzeba pomyśleć.Tylko prośba żeby już żaden z kierowników nie myślał bo po pierwsze sprawia im to ból A po drugie ich pomysły są beznadziejne

Pan kanapka
@Fabio

Jakie kanapki ? Chyba pare szt które zostaja dla męskiej załogi ! przecież większość ląduje w damskiej szatni te lepsze z pasztetem np są przebierane przez panią D a z serem trafiają na stołówkę.Później panie te pulchniejsze mogą wyjść na przerwę i dopchnąć się na sedesie :)albo wyrzuci co nie wejdzie .Kichanie w kanapki to najmniejszy problem uwierz :)

@Fabio

Najważniejsza jest wysyłka. Chorować możesz sobie na weekendzie. Tylko bądź w poniedziałek bo pilne wszystko jest.

Pracuj zdalnie !

Pracus

Powiem szczerze jak patrzę na was to podziwiam młoda kadrę. Bo te staruchy to wam prawdy nie powiedzą,a pani z kadr to jest płockich pierwszego stopnia ale nie dla wszystkich. Uważajcie co i do kogo mówicie,nikt że starej ekipy wam nie pomoże,ale za to zaszkodzi bardzo chętnie. Uwaga na Gajosa,Sandomierza i resztę tego bydła z produkcji i biurokracji przy produkcyjnej.

Jajakobyły

Słyszałem o "czystkach" personalnych w Dafie. To prawda, czy plotki?

XXX
@Jajakobyły

Tak teraz podobno maja czyścić w administracji na pierwszy ogień ma iść pani z tzw kadr podobno za długi jęzor ma i za dużo chlapie nim w około roznosząc plotki które nie powinny nigdy wyjść z jej pokoju. A Duńczycy dbają o Rodo ????

Dagmara

Niepokojące są te komentarze o atmosferze w firmie, dajcie znać gdy coś się zmieni na lepsze!

Czy mały, czarny, skrzeczący karzełek może zabrać się wkońcu do pracy?? Na osiem godzin to sześć przełazi, jedną przesiedzi i jedną donosi na górę na wszystkich. Przestań kraść godziny i wykorzystywać ludzi do własnych celów

Mikołaj

Może myśli ze od latania w/na „ górę” urośnie :) daj mu się wyskrzeczec co mu zostało, święta idą bądźmy wyrozumiali ;)

Ewelina :)

Witam.Z uwagi na to, że jestem byłym pracownikiem tej firmy nie zostanę bezpośrednio zlinczowana za ten wpis.Firmy zdecydowanie nie polecam nie z uwagi na samą pracę ale za to co się tam dzieje,jacy są ludzie i atmosfera.Czysty mobbing.Może zacznę od kobiet z którymi pracowałam przez niezbyt długi czas bo 9 miesięcy ale wszystko negatywne z ich strony to już chyba widziałam."Stare" pracownice mają zdecydowanie jakieś problemy emocjonalne, wahania nastroju a najprędzej to chorobę dwubiegunową.I jeszcze te ich zdrabnianie imion,że niby takie miłe...na sama myśl mnie mdli.Gdybym chciała opisać każdą z osobna długo by się zeszło więc sobie daruję tylko podsumuje...zawistne,zazdrosne,fałszywe,mściwe babska. Ps."Drogie Panie",przypominam tylko,że do emerytury jeszcze sporo lat zostało i życzę Wam aby coś nie pykło Wam w tej firmie i żebyście w innej pracy trafiły na takie same wydry jakie same jesteście. Zapisał mi się również w pamięci jeden z panów mianowicie Adrian,którego mama pracuje w pokoju z kierownikiem zmiany.Jak to się mowi:"na układy nie ma rady" Wiem,że męską część zmiany ma problem co do Jego osoby ale jak wiadomo nie ma sensu o tym mówić bo jest w "systemie pracy chronionej"????gdyby nie mama to lebiega by się tam pogubił a jak wiadomo z uwagi na swój "status" ma ulgi i patrzy się na Niego z przymrużeniem oka.Wchodzi po palcu w d**e tam gdzie Mu się to opłaca.Miałam z Nim pewna historię,która do mnie dotarła i Wiem,że wszystko wyolbrzymił i dodał jeszcze od siebie. Na koniec zostawię kierownika Pawła G...Na tyle informacji,które dostawał od dziewczyn co krótko tam pracowały jak i ode mnie,że te stare k***y żyć nie dają i niszczą psychicznie nie zareagował na żadną.Może gdyby o każdej informacji wiedziała "góra" to ten problem został by w jakiś sposób rozwiązany. Jeśli chodzi o moją opinię to tak to właśnie wygląda z mojego punktu widzenia. Pozdrawiam i nie polecam.

Wwooo
@Ewelina :)

Brawo Ewelina! Gdyby każda z odchodzących dziewczyn miała odwagę to dziś być może te Panie były by po terapii przymusowej i coś poprawiły w swoim zachowaniu ! Ale niestety tam się nic nie zmieni ! Nie pomogło zwolnienie brygadzistki B.poniewaz te Panie nie są świadome ze to one same tworzą (usunięte przez administratora) nie koniecznie używając brzydkich słów! I czy to ta czy druga zmiana jest to samo! Nie daj Boże zatrudni się ktoś atrakcyjniejszy , mądrzejszy , młodszy nie ma szans na przetrwanie bo z tej zawiści będą biegać do kierowników i donosić niestworzone historie a kierownik z obawy o negatywną opinie wystawioną przez te Panie oczywiscie poleci po wypowiedzenie :-) Szkoda tych 9 mies twojego życia ale przynajmniej masz teraz porównanie jak może być w innych firmach. Niech teraz te Panie biją się w swych odchodach i pieką w tych 38 st na hali! A Pan prezes zamiast imprez z socjalu powinien zorganizować terapie psychologiczną grupową razem z facetami w pakiecie z czekoladą i ćwiartką na pewno się ucieszą bardziej niż z teatru a i efekty mogą być !

Wings of the nighstorm
@Ewelina :)

Hej Ewelinka ;) oj jestem i tak pełen podziwu że tam tyle wytrzymałas :D ja wymiksowalem sie juz dawno (przed Świetami Bożego narodzenia ) Pamietam doskonale co te ``Damy``odpier... ;) ciagłe podpier...i wymyslanie bajek do kierownika a nawet dyrektora ;) Masz całkowita racje praca nie jest zła,do każdej da sie przyzwyczaic ale atmosfera panujaca w tym miejscu daje wiele do myslenia ;) Mozna by wiele pisac o tym miejscu i ludziach ale po co,sa ciekawsze rzeczy od DAFA ;) Jestes młoda fajna dziewczyna dasz sobie świetnie rade a rozpamietywać tego nie ma co ja juz nawet zapomnialem że tam pracowalem :D Pozdrowienia i nie daj sie sqrwysynom :D

Była pracownica
@Ewelina :)

Powiem tak.czarna czyli Iwona to już dawno po nocach odleciała i zrobiła sobie schody, po coś synka skręcił w. A że Gajewski taka lipa i się Beaty trzyma ,bo nikt go nie chce i się od nikogo się nie dowie plotek. Więc jest jaki jest. On ma swoich lizaków i o swoją kasę się martwi . A reszta to dla niego szeroki. Jeśli pamiętam to nawet się boi odezwać do dwóch łysych z niedorozwój. To taka (usunięte przez administratora) jest. A nie kierownik . Wszyztko ma dzieki Beacie z kontroli... bawcie sie dalej w tym oswiecimiu. Pozdro dla wytrwałych. Nie dajcie się debilom ...

Irek

Dziwne są te opinie bo słyszałem sporo dobrego i nawet przymierzam się aplikować.

Hanna

Unikajmy obraźliwych komentarzy na temat innych osób,nie jest to fajne. Co do mobbingu, to polega on przede wszystkim na długotrwałym zastraszaniu, upokarzaniu, izolacji i utrudnianiu pracy pracowników. Czy to tego typu sytuacje mają miejsce w Interchemall ?

@Hanna

Oczywiscie ze miały i mają

John

Żegnaj Żegnaj oo bye bye .Po co było wojować z pracownikami łamać ich prawa.Masz co chciałeś i nikt Cię Witusiu żałował nie bedzie oprócz czterech osób .Ale i na nich juz czas przyszedł .Łącznie z kierownikiem produkcji który dalej prawa pracownicze łamie .Już nie mówiąc o łamaniu Rodo ,mobbingu i nękaniu.Ale to tutaj to już nie inspekcja pracy tylko prokurator

Witek
@John

Ciekawe o które cztery osoby chodzi bo nie mam pojęcia o które ??

John
@Witek

Nadal nie wiesz czy jak zwykle glupka udajesz????Poszukaj a znajdziesz.w dziale rozwoju a raczej nie rozwoju..Znajdziesz osoby które nią mają pojęcia o produkcji a udają fachowców.Jednemu już nawet wszystkie włosy wyszły

Q
@John

Nie zapominaj o tym drugim łysym co tylko potrafi obrabiać tyłki innym i wyzywając ich od najrgorszych , ale miejmy nadzieje ze wkrótce się to zmieni , niebujcie sie mówic prawdy bo tylko w niej jest siła!

XXX
@Q

widać że najwięcej szczekają pieski którym zabrano zabawki, pieniążki, samochody przywileje... masz rację poczekamy zobaczymy. Co do mówienia prawdy to miejmy nadzieję że wreszcie wypłynie a nie tylko głupie komentarze tych najbardziej "pokrzywdzonych" i rozgoryczonych.

Henry
@XXX

Tylko kadra managerska w tym zakładzie nie ma pojęcia o produkcji.Zero kompetencji.Kierownik produkcji bezprawnie zakłada monitoring o którym nikogo nie poinformował a powinien to zrobić na piśmie 2 tym przed uruchomieniem.Kto z zarządzających ma jakieś pojęcie o produkcjiiii??Nie znam takiej osoby.Więc o czym mówimy

...

Fajnie się dowiedzieć kim jesteśmy dla kierowników!!!

Abc
@...

A na co liczyłeś/las przecież to prostaki tez z tej produkcji przyszli tylko dobrze (usunięte przez administratora) lizali odpowiednim ludziom w przeszłości.....

@Abc

O co ci chodzi bo nie rozumiem?

Wings Of the Nigstorm

Ja widze z tych wpisów że coraz to gorszy (usunięte przez administratora) jest :D myslałem że nowy Dyrektor po nowym roku może jakos ogarnie temat ale czytam i nadal to samo ha ha ha ja tam personalnych wycieczek nie robie ale naprawde szkoda ze kierownicy produkcji nic nie robia z tym.W ich interesie także jest aby miec zgrana,pewna ekipe ktora z usmiechem wykona swoja prace ;) śmieszne jest to że przez kilka czarnych owiec ktore powinny byc wywalone na zbity pysk firma ma taka opinie gdzie polowa kandydatow ucieka po wyczytaniu co sie tam dzieje ha ha ha :D a z drugiej polowy zostaje moze 1 osoba ktora rezygnuje po 1 wyplacie lub wczesniej :D nie no zarty na bok ;) naprawde szkoda ze tak jest ja sam odszedlem z powodu tego co sie tam dzieje ;) nie zamierzam personalnie z nikim wojowac,wszedlem z czystej ciekawosci i widze ze wesolo macie ;)

cała prawda

To może ja z innej beczki... Maniek, weź ty się chłopaku wreszcie ogarnij... Pracujesz z ludźmi, a ludzi trzeba traktować jak ludzi, a nie jak bydło. No chyba, że tak bardzo słoma ci z butów wystaje, że przeszkadza ci w logicznym myśleniu i wysławianiu się.

My Wy Oni
@cała prawda

I to samo tyczy się was z "biura". Tam na dole też pracują ludzie a nie bydło. Traktujcie nas z szacunkiem, a będzie nam sie wszystkim lepiej pracowało. Bo wam w wiekszości też ta słoma rozum przyćmiła.

JA

Brawo Wy, widzę że ktoś z was się odważył i powiadomił PIP!;)Ciekaw jestem co z tego wyniknie?

Ewelina :)

Akurat ja przez te kobiety przychodziłam do pracy "odbębnić" 8h i planów, żeby spędzać tam lata mojego życia nie miałam bo szkoda czasu i nerwów na rzeczy, które nic nie wniosą do mojego życia a jako były pracownik tym bardziej nie mam zamiaru zawracać sobie głowy tymi *******. Jeśli ktoś chce się w to bawić to powodzenia. Jest strona, gdzie daje się opinie i swoją zamieściłam a jeśli ktoś powinien się za to wziąć to na pewno nie obecny czy były pracownik ale osoby, które zarządzają tym całym cyrkiem. Poczytać opinie, zorientować się jak długo nowi pracownicy tam pozostają czy zwyczajnie nie ignorować informacji od pracowników, tylko to w jakiś sposób skonfrontować. Moje zdanie nie było tajemnicą a temat był również poruszony przy obu zmianach kobiet z wtedy obecnym dyrektorem produkcji p. Marcinem na zebraniu. Co miałam mówić to powiedziałam ale po co strzępić język skoro nie widzi się ani chęci do konfrontacji ani zmian tylko efekty są jeszcze gorsze bo za bezpośrednie zdanie jeszcze bardziej się mszczą.

JA

To dlaczego tego nie zgłaszacie?Jak zwykle dużo mówicie po kątach lub między sobą,najwyższa pora zebrać się w sobie!ODWAGI!

@JA

Każdy się boi .Gdy zgłosi sprawę do Pip To przy kontroli może się wydac

@Henio

To niech zgłosi to były pracownik .

Lauda
@Henio

Podczas kontroli pracownikowi Pip nie wolno podać danych osoby zgłaszającej , chyba ze wyrazi ona na to zgodę .

PiP

Jedyne co należy zrobić to zgłosić do Państwowej Inspekcji Pracy .

Zostaw merytoryczną opinię o DAFA Polska sp. z o.o. - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w DAFA Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DAFA Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DAFA Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DAFA Polska sp. z o.o.