opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

DAFA Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.4/5

Na podstawie 381 ocen
Opinie(531)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(531)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • About DAFA
  • .
  • Career Solution
  • .
  • Contact

About DAFA

Career Solution

Contact

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Łódź
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Grodzisk Mazowiecki
  • Odrano-Wola
  • Kady
  • Wólka Grodziska
  • Szczęsne
  • Chrzanów Duży
  • Milanówek
  • Kozery
  • Chrzanów Mały
  • Kozerki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Grodzisk Mazowiecki
  4. /
  5. Opinie o DAFA Polska sp. z o.o.

Opinie

Opinie o DAFA Polska Grodzisk Mazowiecki

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 8

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o DAFA Polska sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    ...

    01.11.2020 12:39

    Pracownik

    Tyle wyników covid pozytywnych a nasz mądry dyrektor miesza dwie zmiany razem, ciekawe ile osób sie jeszcze przez ro zarazi , brawo rąsia super decyzje .
    ReviewUserIcon
    Robol

    14.11.2020 08:24

    Pracownik

    Jakbyś przez 20 lat widział tylko jedną robotę to tez byś się trząsł o stołek a i szkoły brak ale takie cuda to tylko w Dafa wiec zostaje tyłki lizać
    ReviewUserIcon
    Ja

    17.11.2020 12:18

    Były pracownik

    A zauważył ktoś, że jak ich nie ma to jakoś, ledwo bo ledwo, ale lepiej i tak robota idzie? Jakby ten trzeci nie mącił na górze to by był luksus. ale firma widać woli w nierobów inwestować zamiast w pracownika i w maszyny.
    ReviewUserIcon
    Chińczyk

    05.10.2020 12:41

    Pracownik

    Korona w firmie i wszyscy pracują! Skandal!
    ReviewUserIcon
    John

    06.10.2020 11:15

    Pracownik

    Przestań pisać głupoty.Kontakt miał również z brygadzistami.Do momentu do kiedy nie będzie wyników testy pracowników produkcji firma powinna być zamknięta.Co w przypadku gdy przebadani pracownicy będą mieli wynik pozytywny ?Kto za to odpowie?Wiesz że to jest narażenie życia.Dlaczego pieniądze ponad zdrowie pracowników.Z tą dezynfekcją też nie rób sobie jaj.Czasami uda się posprzątać stołówkę Ale i tak obie zmiany spotykają się na jednej.Więc nie pisz głupot bo nie masz zielonego pojęcia
    ReviewUserIcon
    Ja

    08.10.2020 08:51

    Były pracownik

    Bo w tej firmie trzeba zarabiac na utrzymanie stołka kierownika i dyrektorka
    ReviewUserIcon
    KONTROLA COVID

    06.10.2020 14:27

    Pracownik

    Jak miło że po wejściu na tą stronę widzę takie wpisy , już się tym zajmuję , sprawę zgłaszam wyżej bo dobro pracowników jest na pierwszym miejscu .Osoby podejrzane o zarażenie powinny być izolowane i czekać na wyniki , w takim razie jest to narażenie zdrowia ludzi zatrudnionych i już się tym zajmuję .Mam nadzieję żę polecą głowy odpowiedzialne za ten bałagan .
    ReviewUserIcon
    Robotnik

    07.10.2020 21:33

    Pracownik

    Żart? Jeśli tak to słaby. W całym Kraju takie są przypadki. My nie jesteśmy wyjątkiem. Mi też to nie podoba się, ale my małe rzuczki nie mamy nic do gadania byle tylko dumczykom hajs sie zgadzał (usunięte przez administratora) ze zdrpwiem
    ReviewUserIcon
    KrólewnaZdrewna

    02.03.2020 22:08

    Inne

    Czytam te opinie i oczom uwierzyć nie mogę. Najgorsze jest to, że wszyscy pracujecie razem a jakbym wam światło na hali zgasił to byście się powyrzynali jak świnie, aby tylko ktoś lepiej nie miał. Duńczycy jak na to patrzą to się z was śmieją jak z czarnuchów.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    14.03.2020 00:20

    Inne

    Firmy Interchemal już nie ma od czasu odejścia dziadka zainteresowani wiedzą o kim pisze więc zadaj pytanie czy jest możliwość pracy w zespole Dafa
    ReviewUserIcon
    zniesmaczony

    01.10.2020 22:57

    Pracownik

    Właśnie. Może wreszcie nadszedł czas, żeby Interchemall oficjalnie przemianować na DAFA AS Polska. Obecna firma właściwie już nic nie ma wspólnego z dawnym zakładem.
    ReviewUserIcon
    Nick1

    22.10.2019 14:09

    Inne

    fajna firma. ze wszystkimi mozna sie dogadac nie ma wiekszych problemow
    ReviewUserIcon
    Była pracownica

    23.10.2019 20:03

    Inne

    Chyba jesteś z polecenia jakiegoś lizusa lub kobiety z pod biurka. Skoro tak piszesz. Jak jest żenada. Nikt z kierowników i niedorozwoju nie ma pojęcia o produkcji. To dupki które po znajomości wlazly na stolki. Ta firma i kadra kierownicza to byla z jajami w Kaleczynie a tu w Natolinie to same buraki i niemoty powchodzily na stanowiska.
    ReviewUserIcon
    Kazio

    16.09.2020 21:19

    Były pracownik

    Jaka bzdura!! Wdzystko co tu jrst napisane to jest praeda.Pracowałem w tej firmie trochę czasu i wystarczający okres by to potwierdzic .Bałagan z dnia na dzien coraz więksxy Kierownicy już dawno się pogubili.Planowania zero.Technologa który chociaż trochę znałby sie na produkcji tez brak .Więc nie kłam i nie bron
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    27.04.2020 14:50

    Inne

    Co wchodzi w socjal Interchemall Sp. z.o.o. - Janinow-Natoli.?
    ReviewUserIcon
    !

    21.06.2020 11:10

    Inne

    To gdzie są pieniądze z socjalu ? Na co są wydawane ?
    ReviewUserIcon
    Henio

    01.09.2020 22:22

    Były pracownik

    Na remont kuchni i nowe meble do biura
    ReviewUserIcon
    zniesmaczony

    03.07.2020 23:52

    Inne

    Taa...A miało być tak pięknie...Skandynawia, socjal , dobrobyt i w ogóle...
    ReviewUserIcon
    Henio

    16.07.2020 13:02

    Inne

    Na co liczyłes.Na poprawę? Nie ma planowania i zarządzania wcale.Dziwię się Prezesowi że nie zauważył tego albo nie chce widziec że kadra zarządzająca i planująca na produkcji nie ma o tym zielonego pojęcia A Titanic Tonie coraz bardziej
    ReviewUserIcon
    xyz

    16.07.2020 22:31

    Pracownik

    Nie będzie lepiej dopóki ludzie ci sami.
    ReviewUserIcon
    Fabio

    13.03.2020 10:07

    Inne

    Dyrektorze ogarnij swoją kadrę Zarządzającą.Pseudo kierownicy każą czyścić pulpity od maszyn .Ja wiem że inteligencją nie grzeszy żaden A wręcz odwrotnie.Ludzie chodzą do łazienki, na korytarz , łapią za klamki a dodatkowo siedzą wszyscy razem na stołówce no i jeszcze pycha kanapki nie wiadomo kto w nie kichał, A wy dezynfekujecie między zmianami pomieszczenia .Jakie te zabiegi mają sens jak i tak w przerwie spotyka się całą zmiana w jednym pomieszczeniu Trochę trzeba pomyśleć.Tylko prośba żeby już żaden z kierowników nie myślał bo po pierwsze sprawia im to ból A po drugie ich pomysły są beznadziejne
    ReviewUserIcon
    Ja

    15.03.2020 11:58

    Inne

    Najważniejsza jest wysyłka. Chorować możesz sobie na weekendzie. Tylko bądź w poniedziałek bo pilne wszystko jest.
    ReviewUserIcon
    .

    15.03.2020 16:23

    Inne

    Pracuj zdalnie !
    ReviewUserIcon
    Pracus

    03.03.2020 16:23

    Inne

    Powiem szczerze jak patrzę na was to podziwiam młoda kadrę. Bo te staruchy to wam prawdy nie powiedzą,a pani z kadr to jest płockich pierwszego stopnia ale nie dla wszystkich. Uważajcie co i do kogo mówicie,nikt że starej ekipy wam nie pomoże,ale za to zaszkodzi bardzo chętnie. Uwaga na Gajosa,Sandomierza i resztę tego bydła z produkcji i biurokracji przy produkcyjnej.
    ReviewUserIcon
    Jajakobyły

    17.02.2020 22:15

    Inne

    Słyszałem o "czystkach" personalnych w Dafie. To prawda, czy plotki?
    ReviewUserIcon
    XXX

    20.02.2020 19:05

    Inne

    Tak teraz podobno maja czyścić w administracji na pierwszy ogień ma iść pani z tzw kadr podobno za długi jęzor ma i za dużo chlapie nim w około roznosząc plotki które nie powinny nigdy wyjść z jej pokoju. A Duńczycy dbają o Rodo ????
    ReviewUserIcon
    Ja

    12.12.2019 20:03

    Inne

    Czy mały, czarny, skrzeczący karzełek może zabrać się wkońcu do pracy?? Na osiem godzin to sześć przełazi, jedną przesiedzi i jedną donosi na górę na wszystkich. Przestań kraść godziny i wykorzystywać ludzi do własnych celów
    ReviewUserIcon
    Mikołaj

    13.12.2019 20:33

    Inne

    Może myśli ze od latania w/na „ górę” urośnie :) daj mu się wyskrzeczec co mu zostało, święta idą bądźmy wyrozumiali ;)
    ReviewUserIcon
    Ewelina :)

    29.06.2019 01:46

    Inne

    Witam.Z uwagi na to, że jestem byłym pracownikiem tej firmy nie zostanę bezpośrednio zlinczowana za ten wpis.Firmy zdecydowanie nie polecam nie z uwagi na samą pracę ale za to co się tam dzieje,jacy są ludzie i atmosfera.Czysty mobbing.Może zacznę od kobiet z którymi pracowałam przez niezbyt długi czas bo 9 miesięcy ale wszystko negatywne z ich strony to już chyba widziałam."Stare" pracownice mają zdecydowanie jakieś problemy emocjonalne, wahania nastroju a najprędzej to chorobę dwubiegunową.I jeszcze te ich zdrabnianie imion,że niby takie miłe...na sama myśl mnie mdli.Gdybym chciała opisać każdą z osobna długo by się zeszło więc sobie daruję tylko podsumuje...zawistne,zazdrosne,fałszywe,mściwe babska. Ps."Drogie Panie",przypominam tylko,że do emerytury jeszcze sporo lat zostało i życzę Wam aby coś nie pykło Wam w tej firmie i żebyście w innej pracy trafiły na takie same wydry jakie same jesteście. Zapisał mi się również w pamięci jeden z panów mianowicie Adrian,którego mama pracuje w pokoju z kierownikiem zmiany.Jak to się mowi:"na układy nie ma rady" Wiem,że męską część zmiany ma problem co do Jego osoby ale jak wiadomo nie ma sensu o tym mówić bo jest w "systemie pracy chronionej"????gdyby nie mama to lebiega by się tam pogubił a jak wiadomo z uwagi na swój "status" ma ulgi i patrzy się na Niego z przymrużeniem oka.Wchodzi po palcu w d**e tam gdzie Mu się to opłaca.Miałam z Nim pewna historię,która do mnie dotarła i Wiem,że wszystko wyolbrzymił i dodał jeszcze od siebie. Na koniec zostawię kierownika Pawła G...Na tyle informacji,które dostawał od dziewczyn co krótko tam pracowały jak i ode mnie,że te stare k***y żyć nie dają i niszczą psychicznie nie zareagował na żadną.Może gdyby o każdej informacji wiedziała "góra" to ten problem został by w jakiś sposób rozwiązany. Jeśli chodzi o moją opinię to tak to właśnie wygląda z mojego punktu widzenia. Pozdrawiam i nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Wings of the nighstorm

    02.07.2019 13:02

    Inne

    Hej Ewelinka ;) oj jestem i tak pełen podziwu że tam tyle wytrzymałas :D ja wymiksowalem sie juz dawno (przed Świetami Bożego narodzenia ) Pamietam doskonale co te ``Damy``odpier... ;) ciagłe podpier...i wymyslanie bajek do kierownika a nawet dyrektora ;) Masz całkowita racje praca nie jest zła,do każdej da sie przyzwyczaic ale atmosfera panujaca w tym miejscu daje wiele do myslenia ;) Mozna by wiele pisac o tym miejscu i ludziach ale po co,sa ciekawsze rzeczy od DAFA ;) Jestes młoda fajna dziewczyna dasz sobie świetnie rade a rozpamietywać tego nie ma co ja juz nawet zapomnialem że tam pracowalem :D Pozdrowienia i nie daj sie sqrwysynom :D
    ReviewUserIcon
    Była pracownica

    23.10.2019 19:54

    Inne

    Powiem tak.czarna czyli Iwona to już dawno po nocach odleciała i zrobiła sobie schody, po coś synka skręcił w. A że Gajewski taka lipa i się Beaty trzyma ,bo nikt go nie chce i się od nikogo się nie dowie plotek. Więc jest jaki jest. On ma swoich lizaków i o swoją kasę się martwi . A reszta to dla niego szeroki. Jeśli pamiętam to nawet się boi odezwać do dwóch łysych z niedorozwój. To taka (usunięte przez administratora) jest. A nie kierownik . Wszyztko ma dzieki Beacie z kontroli... bawcie sie dalej w tym oswiecimiu. Pozdro dla wytrwałych. Nie dajcie się debilom ...
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.09.2019 13:52

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Henio

    28.09.2019 23:12

    Inne

    Oczywiscie ze miały i mają
    ReviewUserIcon
    John

    03.09.2019 17:31

    Inne

    Żegnaj Żegnaj oo bye bye .Po co było wojować z pracownikami łamać ich prawa.Masz co chciałeś i nikt Cię Witusiu żałował nie bedzie oprócz czterech osób .Ale i na nich juz czas przyszedł .Łącznie z kierownikiem produkcji który dalej prawa pracownicze łamie .Już nie mówiąc o łamaniu Rodo ,mobbingu i nękaniu.Ale to tutaj to już nie inspekcja pracy tylko prokurator
    ReviewUserIcon
    XXX

    09.09.2019 11:55

    Inne

    widać że najwięcej szczekają pieski którym zabrano zabawki, pieniążki, samochody przywileje... masz rację poczekamy zobaczymy. Co do mówienia prawdy to miejmy nadzieję że wreszcie wypłynie a nie tylko głupie komentarze tych najbardziej "pokrzywdzonych" i rozgoryczonych.
    ReviewUserIcon
    Henry

    11.09.2019 06:46

    Inne

    Tylko kadra managerska w tym zakładzie nie ma pojęcia o produkcji.Zero kompetencji.Kierownik produkcji bezprawnie zakłada monitoring o którym nikogo nie poinformował a powinien to zrobić na piśmie 2 tym przed uruchomieniem.Kto z zarządzających ma jakieś pojęcie o produkcjiiii??Nie znam takiej osoby.Więc o czym mówimy
    ReviewUserIcon
    ...

    02.09.2019 18:09

    Inne

    Fajnie się dowiedzieć kim jesteśmy dla kierowników!!!
    ReviewUserIcon
    Abc

    03.09.2019 15:21

    Inne

    A na co liczyłeś/las przecież to prostaki tez z tej produkcji przyszli tylko dobrze (usunięte przez administratora) lizali odpowiednim ludziom w przeszłości.....
    ReviewUserIcon
    Ja

    03.09.2019 20:16

    Inne

    O co ci chodzi bo nie rozumiem?
    ReviewUserIcon
    Wings Of the Nigstorm

    18.07.2019 21:34

    Inne

    Ja widze z tych wpisów że coraz to gorszy (usunięte przez administratora) jest :D myslałem że nowy Dyrektor po nowym roku może jakos ogarnie temat ale czytam i nadal to samo ha ha ha ja tam personalnych wycieczek nie robie ale naprawde szkoda ze kierownicy produkcji nic nie robia z tym.W ich interesie także jest aby miec zgrana,pewna ekipe ktora z usmiechem wykona swoja prace ;) śmieszne jest to że przez kilka czarnych owiec ktore powinny byc wywalone na zbity pysk firma ma taka opinie gdzie polowa kandydatow ucieka po wyczytaniu co sie tam dzieje ha ha ha :D a z drugiej polowy zostaje moze 1 osoba ktora rezygnuje po 1 wyplacie lub wczesniej :D nie no zarty na bok ;) naprawde szkoda ze tak jest ja sam odszedlem z powodu tego co sie tam dzieje ;) nie zamierzam personalnie z nikim wojowac,wszedlem z czystej ciekawosci i widze ze wesolo macie ;)
    ReviewUserIcon
    cała prawda

    14.07.2019 21:25

    Inne

    To może ja z innej beczki... Maniek, weź ty się chłopaku wreszcie ogarnij... Pracujesz z ludźmi, a ludzi trzeba traktować jak ludzi, a nie jak bydło. No chyba, że tak bardzo słoma ci z butów wystaje, że przeszkadza ci w logicznym myśleniu i wysławianiu się.
    ReviewUserIcon
    My Wy Oni

    18.07.2019 08:29

    Inne

    I to samo tyczy się was z "biura". Tam na dole też pracują ludzie a nie bydło. Traktujcie nas z szacunkiem, a będzie nam sie wszystkim lepiej pracowało. Bo wam w wiekszości też ta słoma rozum przyćmiła.
    ReviewUserIcon
    JA

    16.07.2019 21:12

    Inne

    Brawo Wy, widzę że ktoś z was się odważył i powiadomił PIP!;)Ciekaw jestem co z tego wyniknie?
    ReviewUserIcon
    Ewelina :)

    14.07.2019 00:55

    Inne

    Akurat ja przez te kobiety przychodziłam do pracy "odbębnić" 8h i planów, żeby spędzać tam lata mojego życia nie miałam bo szkoda czasu i nerwów na rzeczy, które nic nie wniosą do mojego życia a jako były pracownik tym bardziej nie mam zamiaru zawracać sobie głowy tymi *******. Jeśli ktoś chce się w to bawić to powodzenia. Jest strona, gdzie daje się opinie i swoją zamieściłam a jeśli ktoś powinien się za to wziąć to na pewno nie obecny czy były pracownik ale osoby, które zarządzają tym całym cyrkiem. Poczytać opinie, zorientować się jak długo nowi pracownicy tam pozostają czy zwyczajnie nie ignorować informacji od pracowników, tylko to w jakiś sposób skonfrontować. Moje zdanie nie było tajemnicą a temat był również poruszony przy obu zmianach kobiet z wtedy obecnym dyrektorem produkcji p. Marcinem na zebraniu. Co miałam mówić to powiedziałam ale po co strzępić język skoro nie widzi się ani chęci do konfrontacji ani zmian tylko efekty są jeszcze gorsze bo za bezpośrednie zdanie jeszcze bardziej się mszczą.
    ReviewUserIcon
    JA

    13.07.2019 12:17

    Inne

    To dlaczego tego nie zgłaszacie?Jak zwykle dużo mówicie po kątach lub między sobą,najwyższa pora zebrać się w sobie!ODWAGI!
    ReviewUserIcon
    .

    13.07.2019 22:07

    Inne

    To niech zgłosi to były pracownik .
    ReviewUserIcon
    Lauda

    13.07.2019 22:49

    Inne

    Podczas kontroli pracownikowi Pip nie wolno podać danych osoby zgłaszającej , chyba ze wyrazi ona na to zgodę .
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w DAFA Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - DAFA Polska sp. z o.o.

    Chemiczna 18 05-825 Grodzisk Mazowiecki

    NIP:5222746837

    KRS:0000221995

    https://dafa-polska.pl
    Branża główna: Wyroby z tworzyw i gumy
    ReviewUserIcon
    PiP

    13.07.2019 07:38

    Inne

    Jedyne co należy zrobić to zgłosić do Państwowej Inspekcji Pracy .
    ReviewUserIcon
    Właśnie zaastanawiam się...

    12.07.2019 08:33

    Inne

    Jak tam zaplanowane urlopy? ;]
    ReviewUserIcon
    cygan (Jaś na Tak)

    27.12.2018 15:43

    Inne

    Cześć moi kochani koledzy z pracy.Co dostaliście od Sw.Mikołaja ? Ja nowy mózg,właśnie go zamontowałem i wraz z Nowym Rokiem odpalam nowy program intelektualny :-) Teraz będe mądrzejszy od technologów i szybszy od maszyny.Pozdrawiam cała Dafe i Nowego Prezesa bo to wspaniały człowiek jest,oł yes !
    ReviewUserIcon
    Cyganka

    01.07.2019 17:56

    Inne

    Żal mi ciebie typie,że nie potrafisz powiedzieć prosto w oczy co o kimś myślisz tylko piszesz na forum,czytająć twój wpis mam wrażenie ,iż pisząc to patrzyłeś w lustro:)
    ReviewUserIcon
    jh

    28.06.2019 12:06

    Inne

    A jak jest w dziale księgowości?
    ReviewUserIcon
    Jb007

    28.06.2019 16:57

    Inne

    Przepraszam nie Lobbing tylko (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jb007

    28.06.2019 18:18

    Inne

    Mobing
    ReviewUserIcon
    mcfly

    12.06.2019 19:41

    Inne

    haha jako byly pracownik z ciekawosci zajrzalem zeby zobaczyc czy cos sie w tej firmie zmienilo. nic sie nie zmienilo. po odejsciu z interchemall czy jak tam to sie teraz nazywa pracowalem w innych firmach wiec mam porownanie. w innych firmach ludzie sie szanuja. a interchemall to jedno wielkie donosicielstwo, (usunięte przez administratora) i nic wiecej. a wszystko przy uciesze, wiedzy i przyzwoleniu kierownictwa.mlodzi uciekajcie stamtad, starzy gotujcie sie w swoim piekielku ktore sami sobie zgotowaliscie.
    ReviewUserIcon
    ,,

    20.06.2019 21:27

    Inne

    Kto jest za buga?
    ReviewUserIcon
    Bók

    22.06.2019 10:47

    Inne

    Wszyscy Hahaha imigranci zza Buga :-)
    ReviewUserIcon
    MO

    07.06.2019 08:25

    Inne

    Taaaaa żeby coś zgłosić to trzeba mieć jeszcze odwagę nie wystarczy ja mieć na palarni ,tu i za plecami.Na milicje z tym albo do uwagi:-)
    ReviewUserIcon
    Aa

    06.06.2019 11:37

    Inne

    Jak macie problem z mobbingiem I zastraszaniem przez kierowników zgłoście problem do Państwowej Inspekcji Pracy !!!
    ReviewUserIcon
    ????

    23.05.2019 06:40

    Inne

    Czy warto pracowac w waszej firmie ,jaka stawka godzinowa, jaki socjal?
    ReviewUserIcon
    130%

    26.05.2019 08:03

    Inne

    I zastaszanie że masz zrobic 130% normy
    ReviewUserIcon
    Jb007

    02.06.2019 16:02

    Inne

    A najlepsze z tego wszystkiego jest to że Prezes dale przyzwolenie na łamanie rodo wywieszając wyniki z informacją o wynikach pracowników .Już nie wspomnę o mobbingu na który daje przyzwolenie mimo iż jest dobrze poinformowany o tym
    ReviewUserIcon
    ????

    24.05.2019 23:19

    Inne

    Dzięki za info w takim razie nie ma co zawracać sobie głowy
    ReviewUserIcon
    Anita

    15.12.2018 04:54

    Inne

    Firmy nie polecam dla osob ktore wiążą dluzsza wspolprace,ewentualnie mlodym na wakacje lub chwilowe zaczepienie sie puki nie trafi sie cos ciekawszego.Pracownicy glownie ci z duzym stazem sa okropni.Kapuja na kazdego nawet na siebie samych.Zarobki w stosunku do norm mizerne.Myslalam ze to firma z normalnymi ludzmi,pomylilam sie.
    ReviewUserIcon
    Ip

    02.01.2019 10:07

    Inne

    Dla cwaniaka co sie podszywa pod moja zone pamietaj mozna cie znalesc po nr IP inteligencie...
    ReviewUserIcon
    Pracownicy

    04.02.2019 09:31

    Inne

    Co się dzieje z pozyczkami?!! Prosimy o klarowna odpowiedz kiedy i na jakich zasadach bedzie przyznawana . Odpowiedź na forum lub na tablicy . Dziękuję
    ReviewUserIcon
    bocian

    15.12.2018 10:42

    Inne

    Obłuda to choroba wirusowa w firmie Dafa! Liżą sobie tyłki a póżniej donoszą na siebie jeszcze są zdziwiei jak tak można ?! Najsmieszniej będzie po nowym roku jak przyjdzie nowy prezes(usunięte przez administratora)jak w lidlu za karpiem hehe... A pierwszy będzie łysy G.S a tuż za nim jego paziowie trzej królowie i..... oj będzie sie działo a póżniej będzie zmiana i szpak(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Q

    03.12.2018 12:14

    Inne

    Porażka zwalniają ludzi tylko dlatego że źle się do kogoś odezwą , kapują do kierownika a kierownik prawda czy nie i tak słucha swoich przydupasów :( . Rada dla chcących pracować : siedźcie cicho i z nikim nie gadajcie a już na pewno nic złego na temat firmy i pracowników bo to zostanie użyte przeciwko Wam . Pozdrawiam pracownik ;)
    ReviewUserIcon
    IQ

    05.12.2018 12:55

    Inne

    Przyjdź na rekrutacje w styczniu, biorąc pod uwage IQ rekrutujących nawet nie zorientują sie ze cie zwolnili w grudniu :-)
    ReviewUserIcon
    duduś

    07.12.2018 18:28

    Inne

    Masz całkowita racje wogole do wiekrzosci osob nie warto sie odzywac bo wymyslaja banaluki aby sie posmiac a niestety wiekrzosc z nich to dno i kilo mułu,a ze kapuja i donosza to w tej firmie od las tosuje sie taie praktyki :) Olac ich i ta firme
    ReviewUserIcon
    On

    06.12.2018 08:59

    Inne

    Moja kariera trwala 2 miechy (usunięte przez administratora) z dnia na dzien co do pracy wrecz przeciwnie nic nie mieli redukcja etatow niby (usunięte przez administratora) prawda na moje msce wisialo juz 2 dni wczesniej ogloszenie poszedl prawdopodobnie jeden z panow niby brygadzistow nagadal glupot i dziekuje dowidzenia przez takich firma traci czasem wartosciowych ludzi ale walic to chcecie byc ponizani idzcie (usunięte przez administratora) prawda co wam na rozmowie mowia nie sluchajcie....
    ReviewUserIcon
    duduś

    07.12.2018 18:26

    Inne

    Najwyrazniej nie przypadłeś do gustu kapusiom :) Nie przejmuj sie bo nie ma czym,znajdziesz inna prace a o tej zapomnisz predzej niz ci sie wydaje :) Powodzenia i pozdrawiam :)
    ReviewUserIcon
    duduś

    07.12.2018 18:24

    Inne

    Ta firma pełna jest kapusiów i donosicieli własnie powinno mówić sie otwarcie o tym co sie tam dzieje jaki jest bałagan i kolesiostwo a jak zwolnia to co nie ma innych firm ? Otoczenie ani wynagrodzenie nie jest imponujace takich firm jak ta jest wiele wiec czym sie tu przejmowac ? Firma sama sie pogrąza a ludzie ktorzy mieli z nia stycznosc nie mowia pozytywnie o DAFA Polska.Starsi pracownicy strzelaja z ucha kolesiom kierownikom a sami baki zbijaja ciekaw jestem co to bedzie jak nowy Dyrektor wezmie sie po nowym roku za tyłki kierownisiom i najwiekrzym obibokom. Moze ukróci wkoncu to co sie tam wyprawia mam na mysli tez pracownice z bylej brygady Beaty bo zachowuja sie skandalicznie w stosunku do nowych pracownikow.
    ReviewUserIcon
    Ja

    05.12.2018 07:50

    Inne

    Ludzie umyjcie się... Zarówno ci z produkcji jak i z biura
    ReviewUserIcon
    Peter Pan

    24.11.2018 12:30

    Inne

    organizacji pracy brak,plany ? A po co plany ta firma woli spontany :) wysylka to slowo ulubione a wrecz kultowe.Te magiczne slowo -wyslyka powoduje konsternacje,strach i chaos w jednym strus pędziwiatr lata po hali jak oparzony a Freja juz jedzie juz gna :)
    ReviewUserIcon
    Duduś

    24.11.2018 21:48

    Inne

    A kto to struś i ta Freja? Ja to widze dwuch strusi płaczących godzinami w kadrach jeden po drugim :-) a co do planowania to jest spoko pod wybrane osoby/osobę :-)
    ReviewUserIcon
    stary

    13.11.2018 23:25

    Inne

    Eh, żadnych rzeczowych opinii... A może by tak coś o organizacji pracy, o planowaniu, o wysyłkach ? :-)
    ReviewUserIcon
    Ona25

    23.10.2018 22:46

    Inne

    Jestem nową pracownicą i z przykrościa musze zgodzić się ze te panie z tej zmiany są niestety takie jak jest opisane.
    ReviewUserIcon
    Rozczarowana

    24.10.2018 09:28

    Inne

    Współczuję Ci albo uzbroj się w cierpliwość albo zacznij szukać nowej pracy nie ma co sobie nerw i życia marnować na takich ograniczonych ludzi.
    ReviewUserIcon
    Rock

    17.10.2018 10:00

    Inne

    SPENS to prawda ale nie tylko na tej zmianie tak jest na obu nikt na dłużej się tam nie utrzyma bo nie da rady przebić się przez ten obłudny kącik wzajemnej adoracji. One wszystkie nie tylko nowych ale i siebie na wzajem obgadują nikt i nic im nie pasuje i każdy jest głupszy niż one same. Kierownictwo nic z tym nie robi zresztą co mają robić jak są tacy sami ????
    ReviewUserIcon
    MayheM

    18.10.2018 00:14

    Inne

    Wszyscy macie racje ale niestety nikt z nas tego nie zmieni.Jedyne wyjscie olewac krzywe akcje tych pań,robić swoje i miec poprostu (usunięte przez administratora) na takie sytuacje.Kazdy z nas przychodzi zrobic swoja prace jak najlepiej potrafi i adios do domu a jesli ludzie wkolo sa tacy jak jest tu opisane a wszyscy doskonale wiemy jak jest trzeba miec dystans do tego wszystkiego.Kazdy z nas ma rodziny,przyjaciół czy znajomych i chyba to sie liczy a nie jakies pierdoly , obgadywanki czy inne fantazje ktore ktos sobie tam wymysli zeby zablysnac . Mi osobiscie nie zalezy na jakichkoliwek sympatiach itp przychodze robie swoje i czesc.Nie zyje firma Dafa anikto z kim po co i dalczego,guzik mnie to obchodzi mam tylko nadzieje ze z czasem sam Prezes przekona sie co te panie wyprawiaja w ogole mam taka cicha nadzieje że atmosfera panujaca w firmie polepszy sie i bedzie ludziom pracowala sie milej. Ale niestety musze przyznac ze przez takie niefajne sprawy ludziom naprawde odechciewa sie pracy w takim miejscu.Pozdrawiam Rock i Spens :)
    ReviewUserIcon
    Rock

    19.10.2018 09:47

    Inne

    MayheM masz rację my nie żyjemy ta firmą ale chodzić do pracy w takiej atmosferze się nie chce a fajnie by było chodzić do pracy nie jak na skazanie tylko bo się ją lubi chociaż trochę. No ale tu się nie da. Również pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Rock

    09.10.2018 02:15

    Inne

    W tej firmie nic nie wolno mówić bo wszystko co powiesz zostanie użyte przeciwko tobie. Doniosą na wszystkich i o wszystkim tam nie ma tajemnic, wiedzą wszystko lepiej niż Wy sami.

    Zostaw merytoryczną opinię o DAFA Polska sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.