DAFA Polska sp. z o.o.

Opinie o DAFA Polska sp. z o.o.

interpretacja

tak....bo co by nie robił,i ile nie robił,co by nie powiedział to i tak będzie nie tak.....każdy z nas ma coś do powiedzenia,ale z kim rozmawiać jeśli z większością prowadzi sie tylko monolog!

Pamiętajmy jednak niektórym żebyśmy po palcu do (usunięte przez administratora) wchodzili to i tak się nie dogodzi!!!

Mrówka Z

Ale nostalgia:)

gość

W zakładzie pracy często działamy na zasadzie reakcji automatycznych. Uważasz, że skoro zadano ci pytanie, musisz na nie odpowiedzieć, jeżeli ktoś do do ciebie mówi, musisz go słuchać, gdy ktoś prosi cię o zrobienie czegoś, co leży w granicach twoich możliwości, to mimo, że nie masz na to ochoty, powinieneś to zrobić; jeśli ktoś cię krytykuje, słusznie lub niesłusznie, powinieneś traktować to poważnie i odpowiedzieć na zarzuty. Tego rodzaju spełnianie oczekiwań w pracy jak i w społeczeństwie jest najczęstszą przyczyną konfliktów między współpracownikami czy przyjaciółmi Reagując w ten sposób starasz się przede wszystkim sprawić przyjemność, aby nie siać fermentu. Na krótką metę czujesz ulgę, ale zazwyczaj tracisz szacunek dla siebie, inni zaczynają uważać ciebie za osobę o słabym charakterze. Często zapominamy, że mamy prawo do swojego zdania, do łamania zasad i reguł, jeżeli uważamy, że inni za pomocą owych reguł nas wykorzystują. Warto także pamiętać, że zazwyczaj gdy w pracy coś zazgrzyta, największe koszty płaci zazwyczaj osoba, która starała się łagodzić konflikty i spełniać oczekiwania

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DAFA Polska sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy?

robolek, coś ty taki zmienny?....Z tej dobroci ci się juz tak pomieszało?Że takie bzdury wypisujesz,no cóż-jesli Ci to przynosi satysfakcje,to pisz- a ja jak to czytam to mam więcej uśmiechu:)))

robolek

komentując swoje poprzednie wypowiedzi muszę stwierdzić , że są zbyt pochopne i zupełnie nieprzemyślane - niestety forum internetowe wszystko przyjmuje. Nie można przecież posądzać firmy o złą wolę. przyznać trzeba, że sama boryka się z trudnościami i robi wszystko aby w miarę dobrze funkcjonować. Znajdujemy się w wolnorynkowych zasadach i czasami może często ktoś traci. Chciałby mieć lepiej - ale życie to nie bajka i na pewno nie jest temu winna firma. Przez niekoniecznie adekwatne komentarze sami sobie swiadectwo wystawiamy. Nie chcąc wypisywać kolejnych nieprzemyślanych opinii konczę z tymi komentarzami, a firmie zyczę sukcesów, bo tak naprawdę jest dobra. Pozdrawiam wszystkich pracowników

@robolek

moim zdaniem to my dajemy chleb pracodawcy i za to powinien być nam wdzięczny

robolek

Przepraszam za wczorajszą wypowiedź . Była przesadzona i nie do końca przemyślana. Mimo wszystko pracodawca daje chleb i za to jesteśmy Mu wdzięczni

robolek

Robi się jedno wielkie (usunięte przez administratora) w tej firmie jak i w całym kraju. Glosujcie dalej na PO partię którą proponuje wam właściciel firmy, to napewno będzie lepiej się Wam żyło. Ośmiogodzinny dzień pracy zastąpiony zostanie kilkunastogodzinnym dla dobra narodu oczywiście. Nie będziecie mieć czasu na zakupy to nie będziecie wydawać. Według konstytucji tej po pierestrojce miała być społeczna gospodarka rynkowa a jest kolonialny liberalizm (tylko silni mają prawo do życia). Jeśli jesteście słabi to do Ideco za [usniete przez moderatora] z poprzednich epok . Jak się trochę zmęczycie pracując po kilkanaście godzin dziennie bez dodatkowych pieniędzy to wymieni się was na nowych. Nie musicie przecież zarabiać tyle co Niemcy – wam się to nie należy. A za zakupy płaćcie więcej niż Niemcy. Wiadomo przecież, że w Niemczech artykuły podstawowego użytku są już tańsze od artykułów w Polsce. W tym samym systemie funkcjonuje Interchemall. Liczą się indywidualne zyski a nie wspólny dochód uczciwie wypracowany i podzielony. W firmie są zatrudnieni ludzie, którzy myślą jak wydoić innych a nie o tym, aby wszyscy mieli razem dobrze. A tą psychologią robioną przez opłacanych psychologów (manipulatorów) to niedługo będą do (usunięte przez administratora) nam zaglądać

do obserwator

Pan [usniete przez moderatora] wcale nie był zły i nie jest-to tak dla wtajemniczonych....jest porządkowy i ma swoje żelazne wizje.kazdy coś tam ma...jest też człowiekiem.Szanować prace?piszesz....no właśnie, ty jak byś szanował to napewno by cie nie zwolnili !!!!!!!!!

nakręcasz to ty się sam...nie ma ciebie już z nami to czego tu szukasz?i zadyme robisz....generalna zachowała się nie wporządku proponując adecco,Ale ty miałeś wybór i wybrałeś być może pochopnie, Nas nie oceniaj teraz i nie pisz głupot na forum bo pomyślimy że jednak ci żal tego co już było....pozdrawiam.

XXX

Tak sobie czytam te wasze wpisy i śmiać mi sie chce.... jedziecie na firmę i na siebie nawzajem.... Cos z wami jest nie tak! Mi nie pasowało - zwolniłem się! Nie wiecie co z tym zrobic? Pismo do Pip i po sprawie... Nie wiecie co to dyskryminacja? Zwolnic pracownika i propozycja pracy przez Agencje [usniete przez moderatora]. Zastanówcie sie co chcecie - działać razem? czy przeciwko sobie? Powodzenia! nakęcajcie sie dalej....

MODERATOR

[usniete przez moderatora] Co prawda specialnych powodów nie ma,...ale nie dajmy się zwariować,zastraszyć,zdominować,ulegać niemądrym stareotypom.Podążajmy za modą,.a mamy nowy model na hali-SZPULARKA:)

za....

tak-to się nadaje do ''ŚMIECHU WARTE'' jeszcze byśmy nagrodę zgarneli za to przedstwienie.... o przepraszam,bo nie wszyscy-jak zwykle by nie starczyło.......

.....

AGENCJI MÓWIMY NIEEEEE !!!!!

.....

wiele nasuwa się ciekawych pytań np:czy nowy dyrektor produkcji też będzie zatrudniony przez tak wspaniale reklamowaną firmę adecco?wypadało by że tak.

PodBiórkowa

Ciekawe ile osób z biura dostało kopa w tyłek i propozycje przejścia do adecco ??

PodBiórkowa

Dobrym posunięciem było zwolnienie przeszkolonych pracowników którzy już przepracowali parę sezonów w firmie i zaproponowanie im powrotu do pracy przez agencje adecco za o wiele niższe stawki. Pani [usniete przez moderatora] potraktowała ludzi jak murzynów . [usniete przez moderatora] . Trzeba by było być bez mózgiem żeby się zgodzić na takie warunki .

;)

....dobrze napisane!dobra współpraca to duży sukces.Pozdrawiam pracowników:)

Lepiej sobie odpuść biuro to w większości głupcy a na produkcji pracuje tylko hołota

xy

Nie za bramą.......lepiej siedzieć sobie spokojnie w Interchemallu i SZANUJMY SIĘ......ale tak bardzo żeby wręczać sobie następne koperty.To takie szlachetne i dobre,ze szczerego serca, nawet przyjacielskie zachowanie przecież.Litości -ale to sie nazywa mieć gest i gust

Zostaw merytoryczną opinię o DAFA Polska sp. z o.o. - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w DAFA Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DAFA Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DAFA Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DAFA Polska sp. z o.o.