Opinie o Fikumiku Kids Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Fikumiku Kids Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Fikumiku Kids Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja, sport i rozrywka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fikumiku Kids Sp. z o.o. w Poznań

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z Fikumiku Kids Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Cała masa opiekunek

Szanowne opiekunki żłobkowe z Poznania, Unikajcie tej pracy jak ognia. Szkoda nerwów i straconego czasu. Pani Dyrektor na pierwszym spotkaniu robi dobre wrażenie. Wydaje się być osobą cieplą i empatyczną. Nic bardziej mylnego. Wystarczy RAZ zrobić coś wbrew jej woli i pokazuje swoje oblicze. W żłobku dzieci bawią się zabawkami z PRLu, wózki dziecięce mają pozszywane siedziska, wózeczki bez atestu - Made in China. Książeczki dla dzieci poniszczone i także z epoki kamienia łupanego. Laleczki w wózeczkach za czasów (usunięte przez administratora) muszą mieć poubierane czapeczki i rękawiczki - na ten temat p Dyrektor ma manie. W kuchni na dole opiekun nie może trzymać swojego posiłku. Może je trzymac jedynie w sekretariacie i to tylko pod przykryciem. Dyrektor ma manie kontroli sanepidu.opiekunki to sprzątaczki, mają obowiązki min mycia fug w łazience. Nie liczy się tematyka zajęć dla dzieci tylko (usunięte przez administratora) czystość. Z podłogi śmiało można jeść. Przy sensoryce opiekunki przerażone niczym wojsko by nad nimi stało, żeby tylko nic nie wypadło poza tacę. Ogód w żlobku to kępy trawy i stare plastikowe bujaki. Piaskownica ma powstać od 2020r i dalej jest tylko dołek pod nią mimo, że było dofinansowanie. To Ty jako opiekunka masz się dwoić i troić by spędzić 30 min na środku trawnika ogrodzonego płotem. Nie ma wózków by iść na spacer np do Parku Sołackiego. Jest jeden wózek parasolka w piwnicy który wygląda jak wzięty ze śmietnika. Jest dużo innych żłobków w Poznaniu, w którym znajdziesz zatrudnienie. Pracujące tam Panie co rano łykają tabletki na nerwy by nie dać się sprowokować Dyrekcji i Synkowi p Dyrektor. Sprawdzanie (usunięte przez administratora) po godzinach jest normalne. Przyjeżdzają do żlobka jak już nikogo nie ma i szperają w śmieciach by moc się tylko czegoś doczepić opiekunki. Moja poprzedniczka wylądowala na leczeniu psychiatrycznym przez tych ludzi. Omijajcie z daleka.

absurdalne sytuacje
@Cała masa opiekunek

dwuznaczne opinie, zachowałam korespondencję żłobkową z aplikacji żłobkowej z właścicielami żłobka, także tą z rodzicami, w której wyrażają zadowolenie z przebywania pociechy w żłobku. Zaczynając pracę w FikuMiku wypowiedź zaprzyjaźnionej Pani ze żłobkiem " przedtem nic nie było zrobione". Przy uczęszczaniu do żłobka nieregularnie 5-8 dzieci. Dzieci leżakowały do późnych godzin, do obiadu. Niestety wysiłek włożony w pracę w Fiku Miku nie został doceniony, wręcz uprzykrzanie życia także papa.

Szkoda życia Nowy wpis
@Cała masa opiekunek

Kolega w "ramach" z kolegami i koleżankami się nudzą. Zaznaczaj sobie nie zgadzam się. Szkoda mojego życia na twoje dwuznaczne niemerytoryczne opinie. Pogłoski z naramowic, niech sobie pani z naramowic logicznie ułoży zatrudnienie. Awantura współwłaściela FikuMiku o kawałek szynki na podłodze, wmawianie wrzuconej chusteczki nawilżającej do toalety. Sprawdzanie na monitoringu żłobkowym o której przychodzę do pracy, przy czym rodzice nie skarżyli się, że żłobek nie był otwarty o czasie. Odgrażanie się współwłaściciela "spotkamy się w sądzie". Zachowałam korespondencję z aplikacji żłobkowej. Także mama przychodząca na wywiadówki wyraziła uznanie dla zajęć z angielskiego.

Szkoda życia Nowy wpis
@Cała masa opiekunek

Opinia usunięta z 10 stycznia 2020r. z google pewnej Pani "żłobek jak dla mnie dramat, miejskie wyglądają lepiej w dodatku dziwna atmosfera i matactwo co innego mówią i co innego piszą...dodatkowo między sobą mają różny obraz tego jak wygląda opieka i poszczególne zajęcia i usuwają negatywne opinie na FB " . Pani pisząca opinię wychodząc ze żłobka powiedziała " dramat będzie". W zasadzie zachowanie współwłaściciela wobec mnie z uprzejmością ma niewiele wspólnego. Jak państwo brzmią ? Któregoś dnia przy odbiorze dziecka ze żłobka zrugał w obecności rodzica mówiąc " ławki dziecięcej przykleić nie mogę". Sytuacji można byłoby mnożyć. Szynka na podłodze, " jak to wygląda". Dziecko ząbkujące którym opiekowała się inna opiekunka ale Pani dyrektor na mnie naskoczyła że dziecko płacze i "tłumaczyć nie będzie". Rodzic odbierając dziecko powiedział, że w domu także dziecko płacze z prostej przyczyny ząbkuje. Zapewne to jest ten Państwa uniwersalny dzień.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Fikumiku Kids Sp. z o.o.?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Fikumiku Kids Sp. z o.o.?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Fikumiku Kids Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Opiekun żłobkowy?
Mama dziecka

Moje dziecko uczęszczało kiedyś do tego żłobka. Panie opiekunki zmieniały się dość często. Daje to do myslenia. Slyszalam rowniez mało pozytywne opinie o właścicielach. Tak więc myślę, że post powyżej jest bardzo wiarygodny.

Dzien dobry. Szukam kogoś kogo można zapytać w odniesieniu do miejsca zatrudnienia. Czy firma szkoli nowo zatrudnionych kandydatów? Dziękuje bardzo za podpowiedź.

JJ

Tak, szkolenie trwa około 2 godzin, pierwszego dnia a nawet tygodnia wszystko jest OK. Po około 2 tygodniach zaczyna się traktowanie jak (usunięte przez administratora) Ton rozkazujący, ciągłe nowe wymagania i zadania min czyszczenie fug w łazienkach oraz szorowanie listew podłogowych. Nigdy nie usłyszysz, ze zrobiłas coś dobrze.

Zostaw merytoryczną opinię o Fikumiku Kids Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Fikumiku Kids Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fikumiku Kids Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fikumiku Kids Sp. z o.o.
  • Wojska Polskiego 43