Opinie o Nasz Prąd Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Nasz Prąd Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Nasz Prąd Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nasz Prąd Sp. z o.o. w Warszawa

Larysa

Interesuje mnie stanowisko biurowe w firmie, na stronie www znalazłam aktualne ogłoszenie. Chciałabym najpierw poznać przynajmniej widełki zarobkowe dla tego stanowiska, ktoś się orientuje? Czytałam również, że są dodatki w postaci benefitów? Co konkretnie wchodzi w ich skład?

x

W końcu znalazłam pracę która mnie satysfakcjonuję. To już miesiąc na dorze - a 20k wyjechało. Dzięki za nieustanną motywacje!

Bożena
@x

Na jakim stanowisku takie zarobki? Możesz się podzielić informacjami? W jakich godzinach pracujecie? Jest to ściśle ustalone czy elastyczne? Będę wdzięczna za informacje

Nieznany

Bardzo dobra decyzja podjęta przeze mnie , system rozliczeń tygodniowych plus bardzo częsty zoom z ekipą która nieustannie się motywuje to mega sprawa , a Panie z biura tylko i wyłącznie na plus.

W pierwszych dniach nie potrafiłem nawet powtórzyć formułki z którą się chodzi door to door. A dziś buduję swój zespół, nie muszę brać kredytu na mieszkanie i czuję się stabilnie. Dzięki Nasz Prąd za możliwość rozwoju!

Firma Nasz Prąd Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Kamil

Pracuję w firmie nasz prąd od dwóch tygodni. Bardzo się bałem systemy prowizyjnego. Przyznam, że jestem zmotywowany jak nigdy. W dwa tygodnie bez większego wysiłku podpisałem 3 umowy na łączną wartość 12 k. A dodam, że jestem świeżakiem. Nigdy nie pożałuję mojej decyzji o odejściu od etatu.

Obecny pracownik

Pracuje w firmie na stanowisku Handlowca. Praca jest w terenie, trzeba się trochę się pomęczyć, jednakże prowizje, za podpisaną umowę rekompensują wszystko. Potrafię wyciągnąć 20k w miesiąc. Wolę potyrac, ale wiem za co.

Obecny pracownik

Pracuje po 7-8 h dziennie. Pracuje na umowie zlecenie

Diana

Cześć, jestem byłym pracownikiem firmy, pracowałam w biurze/ administracji na samym początku rozwijania się firmy. Praca przebiegała w super atmosferze, spotkania integracyjne, chciało się do niej chodzić ;). Niestety firmie zerwała współpracę z bardzo dużym partnerem i wtedy zaczęły się schody. Z dnia na dzień zostało zwolnionych pare osób, bez wcześniejszej informacji. A wynagrodzenie?? Zostało wypłacone po prawie 2 miesiącach, kiedy napisałam skargę do PIPu. Gdyby zakończenie współpracy przebiegło w inny sposób miałabym lepsze wspomnienia, a tak pozostał gorzki niesmak. A nie oszukujmy się, każdy chodzi do pracy po to żeby za wykonana swoją prace dostać wynagrodzenie. Nie wspominając już o X, która chodziła to Prezesa i wymyślała to nowe i lepsze historie o swoim koleżankach, a z Nami tworzyła fałszywe koleżeństwo. ;)))

Czuję się bardzo (usunięte przez administratora) przez tą firmę. Przed podpisaniem umowy Pan Bartosz Nielipiński wielokrotnie mnie zapewniał ze firma zajmie się uzyskaniem dofinansowania. Cztery miesiące czekamy na jakikolwiek sygnał, niestety Pan Dyrektor nie odbiera ode mnie telefonu, nie odpisuje na esemesy, maile. Jest to firma która (usunięte przez administratora) klientów.

Witam, ja z kolei bardzo pozytywnie odbieram pracę w tej firmie. Co prawda nie pracuję już co wynika z moich zmian życiowych ale praca w tej firmie to była dla mnie mega przyjemność. Nie dość, że się nauczyłem wysokiego profesjonalizmu, zarobiłem naprawdę świetne pieniądze to poznałem znakomitych ludzi. Gdyby nie moje zawirowania życiowe z chęcią bym dalej z tą firmą współpracował. Jak dla mnie wszystko tam jest poukładane tak jak być powinno. Do pracowników firmy - świetnie wspominam ten czas z Wami:) Mam nadzieję do zobaczenia Pozdrawiam, Adam

Irena
@Adam

Fajnie, że miło wspominasz. Jest jakaś możliwość, żebyś podał widełki wynagrodzenia? Bo chciałam się zorientować czy warto mi pracę zmieniac. Poza tym czy czasem jakieś szkolenia albo kursy pracodawca oferował?

Teresa
@Adam

Hejka, mam pytanko odnośnie pracy tutaj. Mnie interesuje ta kwestia znakomitych ludzi. A czy firma dba o to? Czy aby zadbać o relacje i zespół, są spotkania i wyjazdy integracyjne dla pracowników? Są takie inicjatywy budowania relacji w zespole w bardziej luźny sposób?

Boguś

Odradzam! Byłem na rozmowie o pracy w Nasz prąd i nigdy nie spotkałem się z tak nietypowym, dziwnym podejściem do pracownika. Wręcz wrogim. Rynek fotowoltaiki jest wymagający i ja to rozumiem, ale Państwa podejście do drugiego człowieka bywa tragiczne.

Łucja
@Boguś

a możesz jakoś rozwinąć proszę to wspomniane podejście? o co tak naprawdę chodzi? co takiego mogło się stać na zwykłej rozmowie... to jaki był ten cały przebieg?

Maja

Pracuję w dziale obsługi. Jestem zadowolona ze współpracy. Wątpię w te nieszczere negatywne opinie. Wszystko przechodzi przez dział obsługi, tu nigdy nie było podwykonawców, a sprzedaż odbywa się w systemie MLM, nie ma rozmów rekrutacyjnych…ludzie budują struktury sprzedażowe wśród znajomych !?

B.
@Maja

A to dobre "Maja", bo ja również tam pracowałem i nie pamiętam nikogo takiego jak Ty. Od kiedy niby pracujesz? Ja mam całkowicie odmienne zdanie o tym miejscu od Ciebie.

@B.

"Maja" obleciała wszystkie fora, jakby była pracowitą pszczółką, a nie trollem zatrudnionym przez Nasz prąd.

Mariano - italiano

Firma ma bardzo duży problem, przeceniła sytuację. Drogie fury, wywiady w mediach, a rynek szybciutko ich zweryfikował.

Niestety nie warto, byłem tutaj zatrudniony przez kilka miesięcy. Potężne problemy z rozliczaniem paliwa, wypłacaniem premii oraz oczekiwaniami, które mają się nijak do sytuacji rynkowej są normą w tej firmie. Dodatkowo ściągnięto jakieś osoby zdaje się z Columbusa, które na siłę starały się wykazać, co przełożyło się na potężne osłabienie atmosfery w zespołach i dało negatywny efekt finalny.

Robert

Czy to była firma Mój prąd S.a z Wrocławia bardzo proszę o informację

Widzę, że wreszcie się ktoś za Was wziął!

Beata

Szanowni Państwo, przestrzegam przed firmą Nasz prąd. Jest niewypłacalna, od miesięcy nie płaci swoim podwykonawcą. Instalatorzy nie mogą się doprosić uregulowania faktur.

Tomasz
@Beata

Pani Beato, czy mógłbym prosić o jakiś namiar do Pani? Jestem w bardzo podobnej sytuacji jako podwykonawca. Firma Nasz prąd od kilku miesięcy uchyla się od zapłacenia faktur, a ponaglenia i straszenie komornikiem nie przynosi efektu. Zastanawiam się wręcz nad wystawieniem zadłużenia na sprzedaż.

Beata
@Tomasz

Dodałam się do Pana grupy i tam Pan znajdzie wszystkie informacje ode mnie.

Łucja

Aktualnie grupa jest publiczna, więc to chyba jednak komplikuje wspomnianą anonimowość?

Karol
@Łucja

Nie, ponieważ możesz tam dodawać posty jako anonim - grupa tak została ustawiona. Jedyna osoba, która zna wtedy autora treści dodawanych postów to administrator. Łucja, zapraszam, nie miej obaw!

Maciek

Byłem tutaj na rozmowie kwalifikacyjnej. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak dziwnymi oczekiwaniami i atmosferą, której znamiona mógłbym określić jako w oszukiwanie w przyszłości potencjalnych klientów. Dlatego zmuszony byłem podziękować.

Zostaw merytoryczną opinię o Nasz Prąd Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nasz Prąd Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nasz Prąd Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nasz Prąd Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 24 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nasz Prąd Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Domaniewska 17/19 lok. 133
    02-672 Warszawa