Opinie o Nasz Prąd Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Nasz Prąd Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Nasz Prąd Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nasz Prąd Sp. z o.o. w Warszawa

Magdalena

Chciałabym podzielić się moim bardzo pozytywnym doświadczeniem z procesu rekrutacyjnego na stanowisko sprzedawcy w firmie Nasz Prąd. Od pierwszego kontaktu z firmą czułam się traktowana indywidualnie. Przedstawione mi zostały jasne informacje dotyczące oferty pracy, wymagań oraz perspektyw rozwoju zawodowego. Było to dla mnie kluczowe, ponieważ wiedziałam, czego mogę się spodziewać. Mam nadzieję, że będę miała okazję przyczynić się do sukcesu zespołu sprzedażowego.

Stanisław

Zachęcam każdego, kto poszukuje zatrudnienia w dziedzinie biurowej. Zdobyłem doświadczenie zarówno w banku, jak i w korporacji, i naprawdę nie spotkałem nigdzie atmosfery tak spokojnej i pozbawionej stresu. Wynagrodzenie zawsze było wypłacane terminowo, nie było wymaganych nadgodzin, organizowano świetne firmowe wydarzenia, a zespół pracowniczy był bardzo zgrany.

Miłosz

Jak dla mnie ostatnie lata pracy w firmie były bardzo dobre, nie tylko pod względem finansowym ale i ze względu na ekipę ludzi.

Kacha
@Miłosz

Zawsze fajnie, jak atmosfera w pracy jest dobra. Ja szukam właśnie pracy z super ekipą. A jakoś ludzie specjalnie się integrują? Są wspólne wyjścia, imprezki? Można na takie spotkania zabrać swoją drugą połówkę, czy tylko pracownicy mogą w tym uczestniczyć?

Wiktor B.

Jako klient korzystający z usług Nasz Prąd, chciałbym wyrazić moje pełne zadowolenie z współpracy z tą firmą. Od momentu podpisania umowy do codziennego korzystania z ich usług, doświadczenia są wyjątkowo pozytywne. Moim zdaniem firma nie tylko dostarcza niezawodne usługi energetyczne, ale także stawia na wysoką jakość obsługi klienta. Jestem pewien, że będę kontynuował współpracę z tą firmą i z czystym sumieniem polecam ją innym kontrahentom.

Firma Nasz Prąd Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Korneliusz

Po przeanalizowaniu różnorodnych opinii pracowników na temat firmy, jako potencjalny kandydat z pewnością zauważam interesujące elementy, które skłoniłyby mnie do bliższego przyjrzenia się tej firmie. Obecnie jestem na etapie oczekiwania i zaproszenia na rozmowę rekrutacyjną. Mam nadzieję, że podczas procesu rekrutacyjnego będę mógł uzyskać pełen obraz, który pozwoli mi podjąć świadomą decyzję dotyczącą mojej przyszłej kariery w tej firmie.

Mateusz

Jako były pracownik działu technicznego, mogę powiedzieć, że firma stawia na rozwój swoich pracowników i dba o bezpieczeństwo w miejscu pracy.Moje codzienne obowiązki obejmowały utrzymanie instalacji oraz reagowanie na ewentualne awarie. Firma oferuje solidne szkolenia, które pozwoliły mi zdobyć nowe umiejętności i rozwijać się zawodowo. Dla osób zainteresowanych pracą w dziedzinie technicznej i poszukujących miejsca, gdzie rozwój zawodowy idzie w parze z solidnym wsparciem zdecydowanie może być atrakcyjną opcją.

Eliza M.

Jako kobieta pracująca w dziale sprzedaży i obsługi klienta w Nasz Prąd, muszę podzielić się moimi bardzo pozytywnymi doświadczeniami. Firma nie tylko stawia na równość, ale także aktywnie promuje różnorodność, co sprawia, że czuję się doceniona. Ogólnie atmosfera w dziale sprzedaży jest dynamiczna, a codzienne wyzwania stawiają mnie przed nowymi możliwościami rozwoju. Jak ktoś szuka pracy, gdzie zdolności komunikatywne są na wysokim poziomie, śmiało mogę polecić pracę tutaj.

Michał C.

Jako kandydat do pracy w firmie, chciałbym podziękować za profesjonalny i przyjazny proces rekrutacyjny. Bardzo doceniam otwartość i zainteresowanie moimi umiejętnościami, które sprawiły, że czuję się ważnym członkiem procesu. Bardzo chętnie dołączę do zespołu, aby przyczynić się do rozwoju firmy :)

@Michał C.

O, jak miło. Ja zatem jestem mega ciekawa, jak ten proces wygląda? Proces rekrutacji czasowo, to ile trwał, do tego ile jest etapów? Kto prowadzi ten proces? I czy jak chodzi o zainteresowanie umiejętnościami, to chodzi o rozmowę o tym, czy też jakieś testowanie ich zadaniami?

Adam P.

Ja wspominam dobrze pracę w firmie. Przez okres, w którym byłem pracownikiem, dostrzegłem wiele elementów, które sprawiły, że moje doświadczenie było satysfakcjonujące. Po pierwsze, firma stawia na rozwój zawodowy swoich pracowników, co widoczne jest poprzez regularnie organizowane szkolenia i warsztaty. To umożliwiło mi poszerzanie swoich umiejętności i zdobywanie nowej wiedzy, co z kolei przekładało się na moje osiągnięcia zawodowe. Atmosfera w firmie zawsze była przyjazna i wspierająca. Spotkania integracyjne oraz możliwość współpracy z zespołem sprawiły, że czułem się częścią spójnej społeczności, co miało pozytywny wpływ na moją motywację i zaangażowanie w wykonywane obowiązki. Dodatkowo, system wynagrodzeń, zwłaszcza w kontekście prowizji, stanowił dla mnie motywację do osiągania lepszych wyników. Zauważyłem, że firma docenia zaangażowanie pracowników poprzez sprawiedliwe wynagradzanie ich wysiłków. Mimo że zdecydowałem się rozstać z firmą z powodów osobistych, patrzę na ten okres z pozytywnym sentymentem.

Na stronie firmy widzę ofertę pracy na stanowisko pracownika biurowego. Proponują 4000 złotych brutto wynagrodzenia. Jest to stała pensja? Czy po jakimś upływie czasu można liczyć na regularne podwyżki? ;) Nie tylko wraz ze zmieniająca się najniższą krajową? I jeśli chodzi o wspomniany w ogłoszeniu system premiowy, to na czym on polega? Będę tu raczej aplikować

Sławomir

Pracuje w firmie już ponad 6 miesięcy jako monter instalacji i mogę podzielić się pozytywnymi wrażeniami związanych z moją pracą w tej firmie. Moje zadania obejmują w większości prace związane z instalację i utrzymanie systemów. Z dodatkowych rzeczy firma nie tylko zapewnia solidne szkolenie, ale także stawia na bezpieczeństwo i zdrowie pracowników, co jest dla mnie priorytetem. Dział techniczny i logistyczny działają sprawnie, co ułatwia moją pracę jako montera. Podsumowując, na ten moment moje doświadczenia jako pracownik w Nasz Prąd S.A jest pozytywne.

Marcelina

Jestem pod wrażeniem tego, jak firma stawia na równość i szanuje wkład każdego pracownika, niezależnie od płci. Moje codzienne obowiązki, takie jak kompletowanie umów dla klientów czy koordynacja działań sprzedażowych, były satysfakcjonujące i przyczyniły się do mojego osobistego rozwoju zawodowego. Atmosfera pracy zawsze była przyjazna i wspierająca. Cenię sobie otwarty dialog oraz współpracę z działem technicznym i logistycznym, co sprawia, że czuję się integralną częścią zespołu. Po kilku miesiącach moje doświadczenie w pracy jest bardzo pozytywne.

Krystyna Kermit

Instalację firma założyła w określonym terminie, panowie z uwagi na paskudny, nadrzeczny grunt z kamieniami pracowali do 23:40, jak dotąd wszystko dobrze, czekam na dwukierunkowy licznik, może wtedy... wyjdą usterki. Klient

Radosław

Po wstępnej analizie strony i firmy jestem bardzo zainteresowany ofertą pracy w firmie Nasz Prąd na stanowisku Pracownika Biurowego. Co mnie przekonuje po wstępnej rozmowie? Możliwość stabilnego zatrudnienia, atrakcyjnego wynagrodzenia i możliwości rozwoju dodają tej ofercie ogromnego potencjału.

Elżbieta

Jako aktualny pracownik chciałabym podzielić się swoimi pozytywnymi doświadczeniami z pracy w firmie. - atmosfera w biurze jest pozytywna, - współpracownicy są życzliwi Firma oferuje fajne benefity, wypłaty zawsze na czas, a możliwości rozwoju zawodowego są obszerne. Moim zdaniem miejsce, w którym warto podjąć pracę i rozwijać swoją karierę.

Jako pracownik działu sprzedaży w Nasz Prąd S w Warszawie, chciałbym podzielić się moimi pozytywnymi wrażeniami z pracy w tej firmie. Przez kilka lat pracy tutaj miałem okazję być częścią zespołu, który nie tylko oferuje wyjątkowe produkty, ale także kładzie nacisk na doskonałe relacje z klientami. Z takich ważnych dodatków to firma bardzo stawia na rozwój zawodowy swoich pracowników, organizując regularne szkolenia i warsztaty. Dzięki temu miałem szansę poszerzać swoją wiedzę i umiejętności, co przyczyniło się do mojego osobistego i zawodowego rozwoju.

@Paweł

A czy dzięki tym szkoleniom można liczyć na jakiś awans w firmie? Czy przyczyniają się one tylko do poszerzenia wiedzy i umiejętności? Szukam pracy, w której jest możliwość progresowania na wyższe stanowiska :)

Magdallena

Pracując jako wsparcie działu sprzedaży oddziale w Warszawie, miałam możliwość uczestnictwa w dynamicznych i wymagających codziennych czynnościach administracyjnych. Moja praca polegała na kompletowaniu umów dla klientów, koordynowaniu działań sprzedażowych oraz bliskiej współpracy z działem technicznym i logistycznym. Doceniam otwartość i wsparcie ze strony moich współpracowników i przełożonych.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Nasz Prąd Sp. z o.o.?

Mateusz Hejkowski

Niestety, firma Nasz Prąd (usunięte przez administratora) mnie oraz osoby z mojej struktury nie wypłacając prowizji za sprzedane instalacje. Chyba nie ma nic gorszego niż brak zapłaty ludziom za ich wykonaną pracę. Sprawy zostały skierowane do windykacji a wszelkie szczegóły publikuje na swoich social mediach. Zdjęcia i screeny przedstawiające kłamstwo i fałsz osób zarządzających, mam nadzieje, nie bankrutująca spółka. Dodam, że jako dyrektor generalny firmy wstydzę się za nieuczciwe działania z gwarancjami 15 lat, tj. zgłaszanie serwisów przez klienta przed upływem 5 roku pod rygorem nieważności gwarancji. Pełniąc funkcje byłem przy rozmowach w zakresie tej gwarancji i nie wnosiłem zastrzeżeń co z dzisiejszej perspektywy było moim dużym błędem. Mimo wszystko liczę. że firma zadba o prawie 2000 klientów których pozyskałem i dotrzyma umów.

Hanna
@Mateusz Hejkowski

A te prowizje są zapisane w umowie? Pracujesz cały czas w firmie? Powiesz jak wyglądają rekrutacje, czy firma mocno skupia się na doświadczeniu czy bez tego też można aplikować? Jakieś prezenty na święta firma daje pracownikom?

Mikołaj

Zastanawia mnie jedna rzecz. Ktoś tych ludzi w szeregi firmy przyjął, ktoś ich wybrał spośród innych kandydatów. Jak tu więc funkcjonuje proces rekrutacji i jakich ludzi firma szuka, że później dochodzi do takich zdarzeń?

smutne
@Mateusz Hejkowski

smutne jest to, że jeśli NP wypłaciłby Tobie prowizje, to nie widziałbyś problemu w oszukiwaniu klienta. Nie wypłacili to bijesz się w pierś i przepraszasz. Tak jak te typy z Pandora Gate. A co lepsze otwierasz nową firmę Nord Energy i kolejnych klientów robisz w #uja. Trzeba mieć charakter, żeby tak działać.

oti spec

Nie polecam, jakieś niepoważne układy w tym miejscu . Słaba kasa. Chwila w tej firmie i nic dobrego do powiedzenia. Wyścig szczurów, beznadziejna atmosfera może z pewnuch względów. Właściciele firmy powinni zrobić porządek z dwoma paniami stojącymi na czele biura i finansów i zatrudnic osoby z kompetencjami- jakieś prywaty, zagrywki manipulacyjne w zespole i nawet względem swoich koleżanek, chyba bez refleksji towarzystwo co?, mobbing na porządku dziennym, a niby nikt z szefostwa nie zwraca na to uwagi? Farsa. Zepsuta atmosfera i chamstwo, tylko tyraj i sie usmiechaj. Ci co bardziej wiedzą co i jak to gadają . Ponoć co chwile wylatuje po kilka osób. No to po co sie w ogole zatrudniac. Wynagrodzenia słabe, niby taki prestiż, taa a i tak zaraz kolejny wylecisz, bez sensu było sie rekrutować, odradzam, szkoda nerwów

Boguśka
@oti spec

O jakich układach mówisz? Możesz napisać coś więcej? Słaba kasa? Możesz określić, jakieś widełki? Bo to określenie zbyt wiele mi nie mówi. Chcę złożyć tutaj CV i potrzebuję informacji...

Zostaw merytoryczną opinię o Nasz Prąd Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nasz Prąd Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nasz Prąd Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nasz Prąd Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 24 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nasz Prąd Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Domaniewska 17/19 lok. 133
    02-672 Warszawa