Opinie o Nasz Prąd Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Nasz Prąd Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Nasz Prąd Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nasz Prąd Sp. z o.o. w Warszawa

Mateusz Hejkowski

Niestety, firma Nasz Prąd (usunięte przez administratora) mnie oraz osoby z mojej struktury nie wypłacając prowizji za sprzedane instalacje. Chyba nie ma nic gorszego niż brak zapłaty ludziom za ich wykonaną pracę. Sprawy zostały skierowane do windykacji a wszelkie szczegóły publikuje na swoich social mediach. Zdjęcia i screeny przedstawiające kłamstwo i fałsz osób zarządzających, mam nadzieje, nie bankrutująca spółka. Dodam, że jako dyrektor generalny firmy wstydzę się za nieuczciwe działania z gwarancjami 15 lat, tj. zgłaszanie serwisów przez klienta przed upływem 5 roku pod rygorem nieważności gwarancji. Pełniąc funkcje byłem przy rozmowach w zakresie tej gwarancji i nie wnosiłem zastrzeżeń co z dzisiejszej perspektywy było moim dużym błędem. Mimo wszystko liczę. że firma zadba o prawie 2000 klientów których pozyskałem i dotrzyma umów.

smutne
@Mateusz Hejkowski

smutne jest to, że jeśli NP wypłaciłby Tobie prowizje, to nie widziałbyś problemu w oszukiwaniu klienta. Nie wypłacili to bijesz się w pierś i przepraszasz. Tak jak te typy z Pandora Gate. A co lepsze otwierasz nową firmę Nord Energy i kolejnych klientów robisz w #uja. Trzeba mieć charakter, żeby tak działać.

Bednarz Nowy wpis

Nie polecam, firma działająca na zamrożonych funduszach, ciągle tylko prefinansowanie produktów, brak wypłat spowodowane brakiem montażu od kilku miesięcy. Firma mydli oczy wspaniałymi wycieczkami i imprezami firmowymi na których na równi alkoholem sypią się mocniejsze środki, jedyne co z tego jest to kredyty do spłacenia.

Mateusz P. Nowy wpis

Po kilku miesiącach pracy mogę stwierdzić że firma oferuje świetne wsparcie techniczne, nowoczesne narzędzia i fajną atmosferę w zespole..

Eugeniusz Nowy wpis

Jako kontrahent, mogę szczerze polecić współpracę z tą firmą. Są niezawodni, terminowi i zawsze gotowi do negocjacji, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla obu stron. Nasza współpraca przebiega płynnie i efektywnie, co w dzisiejszych czasach jest bardzo cenne.

Człowiek

Wiele osób pisze tutaj o miłej atmosferze napędza mnie to do aplikowania na stanowisko pracownika biurowego. Ogłoszenie kusi oferowanymi, mianowicie atrakcyjnym wynagrodzeniem i benefitami. Co to za benefity na tym stanowisku, pakiet medyczny, Multisport? Macie takie rzeczy w ofercie?

Ja też widzę to ogłoszenie i zastanawia mnie czemu cały czas ono wisi... Niby umowę o pracę dają na czas nieokreślony, ale pytanie czy to tak od samego początku? Mam zamiar wysłać cv, ale jeszcze bym chciał doprecyzować ile za taką jedną umowę podpisaną można dostać premii, bo też o tym jest wspomniane.

Firma Nasz Prąd Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Serwisant rowerowy

Miła i przyjemna praca, dobra atmosfera i warunki. Z mojej strony mogę polecić!

Mariusz Osiński

Spotkała mnie bardzo przykra sytuacja ze strony pracownika Macieja Bączka. W odpowiedzi na moją aplikację na stanowisko przedstawiciela handlowego skontaktował się ze mną i umówił na spotkanie w Gdańsku na ul. Jabłoniowej 20 o godz. 9.30 W rozmowie telefonicznej umówiliśmy się, że jeśli coś się zmieni mam się z nim wcześniej skontaktować. Z mojej strony nic się nie zmieniło i pojawiłem się na czas. Gdy zadzwoniłem, żeby poinformować, że jestem na miejscu osoba ta zapytała mnie czy dostałem sms'a, w którym pyta mnie czy spotkanie jest aktualne. Nie otrzymałem żadnej wiadomości ani telefonu w tej sprawie. Przejechałem 70km, żeby pocałować klamkę, bo Pan Maciej oznajmił, że jedzie na podpisanie umowy i nie ma go w biurze. W mojej ocenie jest to niepoważne traktowanie i nie polecam tej firmy w żadnym wypadku.

Krzysztof

Jako firmie współpracująca z Nasz Prąd jestem zadowolony z wcześniejszej współpracy. Komunikacja między nami jest na wysokim poziomie, co ułatwia podejmowanie kluczowych decyzji. Cenię sobie również otwartość na innowacje i elastyczność w działaniu. Jak dla mnie partnerstwo naprawdę przynosi efekty.

Eliza

Pracując w call center doceniam przede wszystkim świetną atmosferę i profesjonalne podejście do pracownika. Firma oferuje szkolenia, które pomagają nie tylko lepiej wykonywać swoją pracę, ale również rozwijać się w kierunku osobistych zainteresowań. Kontakt z klientami bywa wyzwaniem, ale dzięki wsparciu zespołu z każdej sytuacji możemy wyjść suchą nogą.

Aleksander

Praca tutaj daje dużą satysfakcję - świetna atmosfera i wsparcie. Sprzedaż jest dość płynna, dzięki dobrej reputacji firmy. Zespół zawsze gotowy pomóc.

Ryszard

Po kilku miesiącach pracy jako technik mogę stwierdzić że sama praca czysta satysfakcja. Świetne wsparcie techniczne, nowoczesne narzędzia i fajna atmosfera. Polecam!

Ewelina

Moim zdaniem proces rekrutacji w tej firmie to czysta przyjemność. Z tego co odczułam kandydaci są traktowani z wielkim szacunkiem, a cały proces jest transparentny i dobrze zorganizowany. Jako osoba z rekrutacji cenię sobie jasną komunikację i profesjonalizm, który tutaj jest na dobrym poziomie.

Franciszek

Praca w biurze jest bardzo satysfakcjonująca. Zespół jest wspierający, a atmosfera sprzyja produktywności. Zarządzanie jest zrozumiałe i otwarte na feedback. Wcześniej obawiałem się złożyć CV że się nie dostanę ale jednak się myliłem :)

@Franciszek

No to gratulacje. Właśnie widziałem ogłoszenie dla pracownika biurowego ale nie widzę daty dodania. Pisało tam o zarobkach 4 tysiące brutto plus premie. Można wiedzieć ile tobie zaproponowano na tym stanowisku, napewno masz najświeższe informacje :)

Ernest

Świetna komunikacja, wszystko na czas. Zdecydowanie polecam!

Mikołaj

Fajni ludzie dookoła i zawsze coś się dzieje, więc nie ma czasu na nudę. Jako serwisant doceniam pracę w tym miejscu.

Jakie są mocne strony pracodawcy Nasz Prąd Sp. z o.o.?

Jako firma partnerska współpracująca z Nasz Prąd, chcielibyśmy wyrazić nasze duże zadowolenie z tej współpracy. Firma wykazuje się nie tylko profesjonalizmem w każdym aspekcie działalności, ale także doskonałym podejściem do relacji biznesowych. Ich innowacyjne rozwiązania i niezawodność w dostawach znacząco przyczyniają się do sukcesu naszych wspólnych projektów. Z całą pewnością polecamy Nasz Prąd jako solidnego i godnego zaufania partnera biznesowego.

Filip

Jak dla mnie praca była wyjątkowo satysfakcjonująca, ze względu na zespół, który zawsze służył wsparciem. Dodatkowo mieliśmy różne szkolenia, co umożliwiało rozwijanie umiejętności. Odejście było decyzją osobistą, ale wspominam ten w miarę OK.

Mikołaj

Muszę powiedzieć, że jak dla mnie fajnie się pracuje. Ludzie są mili, atmosfera spoko. Szefostwo też ok, zawsze pomogą. Praca tu daje frajdę i szansę na rozwijanie się.

Ktoś
@Mikołaj

Jaki rozwój masz na myśli? Wiele firm używa w ogłoszeniach słów o rozwoju. Pytanie więc, co to tu oznacza?

Magdalena

Chciałabym podzielić się moim bardzo pozytywnym doświadczeniem z procesu rekrutacyjnego na stanowisko sprzedawcy w firmie Nasz Prąd. Od pierwszego kontaktu z firmą czułam się traktowana indywidualnie. Przedstawione mi zostały jasne informacje dotyczące oferty pracy, wymagań oraz perspektyw rozwoju zawodowego. Było to dla mnie kluczowe, ponieważ wiedziałam, czego mogę się spodziewać. Mam nadzieję, że będę miała okazję przyczynić się do sukcesu zespołu sprzedażowego.

Stanisław

Zachęcam każdego, kto poszukuje zatrudnienia w dziedzinie biurowej. Zdobyłem doświadczenie zarówno w banku, jak i w korporacji, i naprawdę nie spotkałem nigdzie atmosfery tak spokojnej i pozbawionej stresu. Wynagrodzenie zawsze było wypłacane terminowo, nie było wymaganych nadgodzin, organizowano świetne firmowe wydarzenia, a zespół pracowniczy był bardzo zgrany.

Zostaw merytoryczną opinię o Nasz Prąd Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nasz Prąd Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nasz Prąd Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nasz Prąd Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 23 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nasz Prąd Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Domaniewska 17/19 lok. 133
    02-672 Warszawa