Opinie o Greenhomes Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Greenhomes Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Greenhomes Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greenhomes Sp. z o.o. w Zabrze

A.

Zapowiadało się super ale współpraca skończyła się zanim się zaczęła. Oto cała historia: Mój pierwszy kontakt z firmą miał miejsce w grudniu ub. roku. Wówczas przez telefon powiedziano mi, że firma jest zainteresowana ale nie wiedzą dokładnie kogo potrzebują, więc nie drążyłam, zostawiłam temat. W maju zadzwoniono do mnie, umówiliśmy się na rozmowę. Rozmowa trwała bardzo długo, firma wyglądała na zaangażowaną i zainteresowaną, mnie również zaciekawiła ta praca. Uzgodniliśmy warunki zatrudnienia, złożyłam wypowiedzenie w mojej firmie (miesięczne). Dodam, że panowie z Greenhomes bardzo nalegali, że byłoby fajnie gdyby udało mi się dogadać z moim obecnym szefem na porozumienie stron, żebym mogła jak najszybciej u nich zacząć pracę - całe szczęście, że jednak tak się nie stało. Dokładnie 10 dni przed moim planowanym rozpoczęciem pracy w Greenhomes zadzwoniono do mnie z informacją, że firmie posypały się projekty, nie zostało im zapłacone, że muszą ciąć etaty, zwolnili dwójkę ludzi i że niestety nie mogą mnie zatrudnić. Oczywiście dzieją się przeróżne rzeczy w firmach, ale ta sprawa jest bardzo dziwna. Skoro zarząd widział, że w firmie dzieje się nie tak to dlaczego robili rekrutację na DWA stanowiska? W mojej opinii zarządzanie i organizacja w tej firmie stoi na bardzo niskim poziomie. Być może trafiłam na gorszy czas w firmie, ale ta sytuacja nie zachęca do współpracy, tym bardziej, że na rozmowie panowie deklarowali, że szukają kogoś na dłużej, min. 2 lata. Nie polecam, na pewno nie wrócę gdyby kiedyś jeszcze prowadzili rekrutację.

Kadry Greenhomes
@A.

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Bardzo nam przykro że spotkało Panią takie rozczarowanie. Niniejszym pragnę zaznaczyć, iż pomiędzy rozmową kwalifikacją a przed planowanym rozpoczęciem pracy była Pani zaproszona na dni próbne gdzie sprawdzaliśmy Pani wiedzę oraz doświadczenie. Prawdopodobnie decyzja dot. odmowy przyjęcia Pani na w.w stanowisko wynikała właśnie z dni próbnych. Niemniej jednak jest nam bardzo przykro z tego powodu. Jeśli w.w decyzja przysporzyła Pani wiele kłopotów oraz nieprzyjemności proszę bezpośrednio o kontakt do nas na adres info@greenhomes.pl, postaramy się zrekompensować Pani rozczarowanie.

Mimi Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie.(usunięte przez administratora) w stosunku do młodych pracowników.Na halach zimno.Wojtek ze ścian nieprzyjemny i(usunięte przez administratora)Zarobki średnie

Ola Nowy wpis

Czy ktoś miał.okazke pracować w biurze. Jaka atmosfera ? Zarobki

Siemanko. Mam kilka pytań tyczących się warunków współpracy. Czy pracodawca oferuje umowe zlecenie? Czy kierownictwo buduje przyjazną atmosferę w firmie? Czy firma oferuje awanse?

Jei chodzi o umowę, to na początku jest Umowa zlecenie tydzień max 2 potem Umowa o pracę, kierownictwa jest ok, tak są awanse

@Pracownik GH Nowy wpis

Pracuje w firmie ponad dwa Miałem to szczęście że odrazu dostałem umowę o pracę .Na początek na trzy miesiące później na rok . Kolejna stała Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i stażu Podwyżki są ( wiadomo jakie by nie były człowiekowi zawsze będzie mało ) Warunki latem ciepło zimą zimno ( da się przeżyć ) Jest odzież robocza premie Dobre godziny pracy weekendy wolne Szefostwo spoko . Kierowniczka ogarnięta kobita .Teraz znowu na dzień dobry są umowy zlecenie bo zdążyły się osoby co po trzech dniach szły na L4 Jednym słowem jak się pracuje to się awansuje dostajesz podwyżki i premie

A.

Kadry Greenhomes Nowy wpis
@A.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Greenhomes Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Proszę o więcej informacji o firmie jak i o rekrutacji na stanowisko Kierownika produkcji Pozdrawiam

Jola

W biurze więcej osób niż pracowników na halach.Na hali zimno.Zarobki średnie i śmieszne premie

Lolus

Warunki dobre ale gdzie

Pracował ktoś z Was jako Pracownik Produkcji w Greenhomes Sp. z o.o.? Powiecie na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?"

nowy

Bardzo fajna praca ,warunki bardzo dobre, firma stale się rozwija. Warunki finansowe bardzo dobre , kierownictwo jest w porządku .

@nowy

A jak długo już pracujesz? Jakie stawki Ci zaproponowali na początku?

daneil

omijać szeroko tragedia a kasa jeszcze bardziej dobija

Halina
@daneil

Nie rozumiem. Jeden pracownik mówi jedno, drugi drugie. To w końcu jest tam spoko czy tragedia? I może byście rozwinęli swoje wypowiedzi?

@daneil

Daneil, dlaczego piszesz nieprawdę, jak zarobki są złe to dlaczego tam pracujesz, znajdź pracę i się zwolnij.

@Halina

Warunki są dobre, firma się rozwija cały czas, zarobki są dobre na dobrym poziomie, jest stała ekipa

Rocky
@daneil

A jak dlugo tam pracowales i na jakim stanowisku?

@Nowy

o dziękuję za odp. :) nowy jesteś? rekrutacja tutaj wygląda jakoś szczególnie? piszesz, że zarobki dobre a kiedy w ostatnim czasie uległy jakiemuś podwyższeniu?

Helena

Skoro faktycznie firma się stale rozwija tak jak ktoś kiedyś wspomniał to jak aktualnie wygląda tutaj sytuacja jeśli o warunki pracy chodzi? w czym ten cały rozwój się przejawia i jak to się odzwierciedla w aktualnych zarobkach?

Julia

Jakie warunki pracy ,czy z kierownictwo jest konkretne?jaka płaca?

Kiedyś odrazu były umowy o pracę z przyzwoitymi stawkami, teraz z tego co wiem to nowi pracownicy na test dostają umowe zlecenie, ale po tygodniu, dwóch jak się sprawdzą to odrazu umowa o prace, stawka na początek normalna, potem wchodzą premie to stawka całkiem ok. Jak ktoś zasuwa to i Kierownictwo finansowo to docenia

Zostaw merytoryczną opinię o Greenhomes Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Greenhomes Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Greenhomes Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greenhomes Sp. z o.o.?

Greenhomes Sp. z o.o.
  • Zamkowa 1