Opinie o Atende Industries Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Atende Industries Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Atende Industries Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atende Industries Sp. z o.o. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

W Atende Industries Sp. z o.o. poszukiwana jest osoba na stanowisko Specjalista. Byłeś jednym z kandydatów zaproszonych na rozmowę? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

Widziałem już to stwierdzenie, że zadanie rekrutacyjne trochę czasu pożera. Jakiego konkretnie mogę się spodziewać podczas aplikowania na specjalistę ds. bezpieczeństwa aplikacji? myślę nad aplikacją na ofertę. chciałbym się jednak dowiedzieć jak dobrze się przygotować

Anonim Nowy wpis

proces rekrutacyjny: Rozmowa telefoniczna -> Rozmowa online z HR i potencjalnym przełożonym (w czasie której jest sprawdzana wiedza techniczna) -> zadanie rekrutacyjne -> rozmowa z dyrektorem obszaru -> decyzja W czasie rozmowy telefoniczej z HR powiedziałam o swoich oczekiwaniach finansowych. Później na rozmowie online znów byłam zapytana - jeszcze raz odpowiedziałam jaka kwota mnie interesuje. Na ostatnim kroku w czasie rozmowy z Dyrektorem działu zostałam poinformowana, że firma chce zaoferować maksymalnie średnią z widełek, które są w ogłoszeniu. Z czego ta „średnia” jest znacznie mniejsza stawki rynkowej, a poza tym poinformowałam ze obecnie zarabiam więcej. Totalnie nie wzięli pod uwagę oczekiwań kandydata. Mówcie następnym razem ludziom wprost ze nie zamierzacie dawać oczekiwanej kwoty, to przynajmniej nie będą tracili czasu na jakieś zadania rekrutacyjne żeby później okazało się ze firma chce zaoferować mniej niż się obecnie zarabia. P.S Zadanie rekrutacyjne zajmuje więcej czasu niż standardowe zadanie na sprawdzenie umiejętności

Atmosfera do dziś jest w porządku? Jak ocenicie przy tym warunki finansowe? są teraz dwie oferty w sieci w jednej dla młodszego analityka systemowo-biznesowego piszą o zarobkach od 7 do 9 tys, przy czym Analityk Algorytmów nie ma podanej żadnej stawki. Czy wiecie dlaczego? i ile można ona średnio wynieść?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Atende Industries Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Specjalista ds. bezpieczeństwa aplikacji wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
apocominick

Z firmą współpracuję już kilka lat. Fajna, luźna atmosfera, bez wyścigu szczurów i korpo podejścia. Ciekawe i ambitne projekty. Firma na dobry start dla młodszych ludzi, którzy chcą postawić swoje pierwsze kroki w IT z prawdziwą możliwością rozwoju i awansu. Zarobków nie oceniam, bo uważam, że każdy zna swoją wartość i wie ile jest warty własny czas, a reszta to kwestia negocjacji.

Gabriela

A coś więcej o tej jakości i kulturze pracy? Takie ogólniki nic mi nie mówią, a nie wiem czy warto byłoby do nich przejść w przyszłości :) A jak finansowo, u konkurencji też lepiej to wypada? Stawki rynkowe oferują w firmie czy raczej poniżej?

Cyberpunk78
@Gabriela

hej, ja mogę się wypowiedzieć tylko o poprzedniczce Industries czyli Atende Software. Jeśli chodzi o zarobki to było trochę poniżej rynku - największą szansa na spora podwyżkę było odejście z firmy. Ja dostałem 30% więcej po zmianie pracy. Oprócz zarobków prawdziwym problemem było, i jak mniemam nadal jest, rozbuchane ego zarządu i przekonanie o swojej nieomylności i wyższości intelektualnej nad wszystkimi, choć zupełnie nie zgodne z realiami. Chyba dość częsty przypadek niestety wśród ludzi, którzy zasiedzieli się w jednym miejscu i nie znają realiów rynkowych. W firmie zostają przede wszystkim klakierzy. Najlepsi odchodzą robić prawdziwie innowacyjne projekty gdzie indziej.

zainteresowany

Widzę na stronie, że firma ma otwarte rekrutacje na stanowiska IT? Czy ktoś może podzielić się opinią i wrażeniami?

Zostaw merytoryczną opinię o Atende Industries Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Atende Industries Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atende Industries Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atende Industries Sp. z o.o.?

Atende Industries Sp. z o.o.
  • Ostrobramska 86
    04-163 Warszawa

Atende Industries Sp. z o.o.