Opinie o Vistula Group Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Vistula Group Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Vistula Group Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vistula Group Poland Sp. z o.o. w Warszawa

U mnie żadnego problemu z kontaktem nie było . Czekałam na paczkę , nie dotarła, zadzwoniłam moją sprawą się zajęto. Okazało się , że firma kurierska nawaliła ale Panie z obsługi klienta Vistula były bardzo pomocne i szybko zajęły się moją sprawą. Paczka dotarła a mnie udało się 5 kg. Stosuje nadal i czekam na dalsze efekty.

Nikodem

Schudłem 15 kg. Dla mnie wszystko ok , paczka tak , jak zamawiałem dotarła.

Natalia

Nie wiem skąd niektóre opinie .. ja nie miałam żadnego problemu z kontaktem, wszystko mi zostało wyjaśnione. Jak miałam jeszcze jedno pytanie to dział obsługi mnie umówił mnie na rozmowę i specjalista od kuracji wszystko mi wytłumaczył. Korzystam z załączonych materiałów, biorę kapsułki i już 9 kg mniej.

Arek

Paczka dotarła, produkt się zgadza. Schudłem 3 kg jak na razie .

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Vistula Group Poland Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Dorota

Straciłam 10 kg , nie było żadnych problemów z kontaktem. Nie liczyłam na wiele po poprzednich doświadczeniach z innymi środkami. Proste zalecenia plus wiedza jaką mi przekazano dała wreszcie efekty.

Irmina

Jestem zadowolona z produktu i obsługi. Fajne porady i przepisy w ebookach. Nie dość , że schudłam to i moja rodzina też korzysta bo gotuje według przepisów z ebooka.

Jaka umowa obowiązuje w Vistula Group Poland Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

marta

ten produkt to jeden wielki zart. nic nie schudniesz, a o zwrocie w przypadku braku rezultatow mozecie tylko zapomniec nie polecam!!!

@marta

Szanowna Pani bardzo nam przykro, że nie jest pani usatysfakcjonowana efektami. Efekty zależą od wielu czynników. Zależy nam na tym , żeby pomagać naszym klientom. Prosimy o kontakt na mail reklamacje.vistula@gmail.com, krótkie opisanie sytuacji , obiecujemy że niezwłocznie zajmiemy się sprawą i znajdziemy rozwiązanie Panią zadowalające. Zwroty są realizowane zgodnie z obowiązującym regulaminem.

zofia

Holisten to jedna ściema. Zużyłam 4 opakowania i zero efektu. Chcę zaznaczyć że w tym czasie ćwiczyłam i nie "obżerałam" się. Na początku wszystko pięknie telefoniki , poradniki a jak nie było efektu to zaproponowano jakieś inne cudo, które miało efekt odchudzania "pobudzić" ale był to ostatni od nich telefon . Cudo nie dotarło ( Dzięki Bogu) . Telefon do mojej "opiekunki " nie odpowiada. nigdy więcej.

@zofia

ania

ten produkt nie działa. tyle pieniędzy za taki kicz. żałuję, że dałam się naciągnać i przestrzegam innych przed zakupem

@ania

Natalia

Tragedia...... zamówiłam holisten plus coś tam w tabletkach na noc a dostałam tylko holisten.... w cenie dwóch. Jednym słowem porażka firma

@Natalia

No i jak to dalej rozwiązałaś? to gdzieś na paragonie podwójna cena nabita czy co? A jeśli chodzi o to coś na noc skoro Ty w sumie nie kojarzysz nazwy to tu komuś też wpadło? :(

@Natalia

Szanowna Pani, Pomyłki się zdarzają za co bardzo przepraszamy. Zapraszamy do kontaktu na reklamacje.vistula@gmail.com w razie potrzeby dalszego wyjaśnienia sytuacji.

olga2704@wp.pl

Wpłaciłam pieniądze na tabletki Holdaflex dnia 30.12.2022 i do tej pory nie otrzymałam tabletek. Proszę przysłać tabletki lub zwrot pieniędzy.

@olga2704@wp.pl

Szanowna Pani, Zapraszamy do kontaktu na reklamacje.vistula@gmail.com celem wyjaśnienia sprawy.

Aneta

po niektórych opiniach idzie przypuszczać, że może coś z procesami w firmie teraz jest nie tak, skoro przesyłki nie docierają do klientów? osoba z którego stanowiska jest za to tak naprawdę odpowiedzialna i jak bieżąca praca na nim wygląda?

@Aneta

Dzień dobry , Z wysyłką naszych przesyłek jest wszystko w porządku. Jeśli są jakieś nieprzewidziane okoliczności to zawsze wyjaśniane są na bieżąco . W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

ZIG

Zamówiłam w tej firmie Holisten , brak jakichkolwiek działań tego preparatu. Opiekun zaproponował i wysłał dodatkowo Biostinex , żeby pomóc. Żadne z suplementów nie działa, mam wrażenie ,że w kapsułkach jest np. zwykła mąka. Vistula Group Poland Sp zo.o. to zwykli (usunięte przez administratora) Trzeba zainteresować odpowiednie organy ścigania, aby zajęły się działalnością tej firmy KRZAK.

@ZIG

Szanowna Panie bardzo nam przykro, że nie jest pani usatysfakcjonowana efektami. Efekty zależą od wielu czynników. Zależy nam na tym , żeby pomagać naszym klientom. Prosimy o kontakt na mail reklamacje.vistula@gmail.com, krótkie opisanie sytuacji , obiecujemy że niezwłocznie zajmiemy się sprawą i znajdziemy rozwiązanie Pana zadowalające. Skład naszych produktów jest zgodny z tym co zostało zawarte na stronie i opakowaniu.

mirosław

5.01.2023 r zapłaciłem za holdaflex i do dzisiaj nie mam przesyłki

aldona
@mirosław

czy dotarła do Pana przesyłka? ja czekam tez od kilku dni i na razie echo.

@mirosław

Dzień dobry, Prosimy o kontakt na reklamacje.vistula@gmail.com w celu wyjaśnienia sytuacji.

Halina

Holisten to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Wyłudzanie pieniędzy.

@Halina

Również biorę Holisten i już dzwonią że wyślą mi następne za 500 zł już kueira umawiają a jednak chce zrezygnować ponieważ doszłam do wniosku że to nic nie daje. Jak można zrezygnować? Czy mają jakąś stronę internetową? Będę wdzięczna za każdą pomoc

Maria
@Halina

HOLISTEN to jedno wielkie (usunięte przez administratora) ani grama mniej, a od wysłania pustego opakowania i reklamacji mija trzeci miesiąc i cisza ,jak można dopuszczać tak nieodpowiedzialne osoby !

@Maria

Witam czy jest gdzieś jakiś regulamin dotyczący tej wspomnianej reklamacji? ciekawa jestem ile czasu max pracownicy mają na ewentualną reakcję. Czy ktoś się orientuje w konsekwencjach za nie dopełnienie zasad? jaka jest odpowiedzialność osób zatrudnionych?

@Halina

Szanowna Pani bardzo nam przykro ze nie jest pani usatysfakcjonowana efektami. Efekty zależą od wielu czynników. Zależy nam na tym , żeby pomagać naszym klientom. Prosimy o kontakt na mail reklamacje.vistula@gmail.com, krótkie opisanie sytuacji , obiecujemy że niezwłocznie zajmiemy się sprawą i znajdziemy rozwiązanie Panią zadowalające.

@Maria

Szanowna Pani bardzo nam przykro w związku z zaistniałą sytuacją. Jeśli nastąpiła pomyłka bardzo przepraszamy. Prosimy o kontakt na mail reklamacje.vistula@gmail.com, krótkie opisanie sytuacji , obiecujemy że niezwłocznie zajmiemy się sprawą i znajdziemy rozwiązanie Panią zadowalające.

@Aneta

Dzień dobry , Regulamin zawsze jest na stronie. Wszelkie wątpliwości można wyjaśnić pisząc na adres reklamacje.vistula@gmail.com. W razie pytań prosimy o kontakt.

Anetta

Pracowałam w tej pseudo firmie miesiąc i po miesiącu pracy dostałam wypłaty 1400zl to jest skandal ! Nie miałam umowy żadnej ani zlecenie ani o pracy i musiałam siąść na słuchawkę i wciskać ludziom kit bo naciskali strasznie . Odcinają godziny rąbią na każdym kroku . Nie polecam ! I nie pozdrawiam Anetta

Onaaa96
@Anetta

Hej, ja mam iść tam rozmowę do tej 'firmy' . Aż tak źle?

Barbara
@Anetta

Naprawdę nie dali Ci umowy? A próbowałaś jakoś od nich ją wyciągnąć chociaż? I na jaką wypłatę się umawiałaś, że to co Ci zapłacili uważasz za "skandal"?

pracownik Vistuli
@Anetta

co ty za bzdury opowiadasz ja pracuje w tej Firmie pracuje od początku i nie zażyło się by ktoś nie dostał umowy , nikt nie ma ucinanych godzin , ile przerobisz za tyle masz zapłacone i + premie i nadgodziny .Więc nie gadaj głupot

@pracownik Vistuli

Od początku czyli od ponad roku dopiero? Ale jakaś podwyżka to już może wleciała?

Onaaa
@pracownik Vistuli

Czy możesz coś więcej powiedzieć o pracy ? Czytając te opinie zastanawiam się czy pójść na rozmowę na którą zostałam zaproszona .

@Onaaa

poszłaś ostatecznie? ciekawa bym była jak rozmowa tutaj obecnie przebiega i czy coś podejrzanego może się działo czy raczej wszystko ok?

Trol09

Dlaczego w danych do kontaktu brak nr. telefonu, adresu e-mail. Szczególnie do tych od Holinexu

Trol09

Holinex.,Biostinex i inne produkty to wciskany kit, wydałem dużo kasy po dwóch miesiącach brania zero efektów. Niema teraz z kim rozmawiać na tamat reklamacji, na przesyłkach żadnego nr. tel. Adres a-meil do reklamacji niedostępny To są dobrzy naciągacze, a my naiwni dajemy się naciągać

Proszę o informację jak można skontaktować się w sprawie przesyłki?

Zostaw merytoryczną opinię o Vistula Group Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Vistula Group Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vistula Group Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vistula Group Poland Sp. z o.o.?

Vistula Group Poland Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Łukasza Górnickiego 3 lok. 7
    02-063 Warszawa
  • NIP: 7011020866 REGON: 388211615 KRS: 0000883636

Vistula Group Poland Sp. z o.o.