Opinie o Vistula Group Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Vistula Group Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Vistula Group Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vistula Group Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Halina

Holisten to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Wyłudzanie pieniędzy.

obsługa klienta
@Aneta

Dzień dobry , Regulamin zawsze jest na stronie. Wszelkie wątpliwości można wyjaśnić pisząc na adres reklamacje.vistula@gmail.com. W razie pytań prosimy o kontakt.

Nie wiecie może czy konsultanci na telefoniczną obsługę klienta nie są zatrudniani? Nie mogę odszukać się takiej oferty a mam doświadczenie w innym e-sklepie, ciekawi mnie jak płacą tu na infolinii i czy mają w ogóle jeszcze jakieś dodatki. wiadomo?

obsługa klienta Nowy wpis

Szanowny Panie, Przesyłka znajduję się urzędzie celnym od 24.11.2023. Wysłaliśmy na podany email numer listu przewozowego. Może Pan na stronie poczty polskiej sprawdzić co się dzieje i skontaktować z urzędem celnym w sprawie paczki. My ze swojej strony również dołożymy wszelkich starań by przyspieszyć proces. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

Przez moment myślałem, że pomyliłem forum skoro tu jakieś wypisy informacji pomiędzy kupującym a sprzedającym ktoś podrzuca. W ogóle piszą tu o paczkach a ze grudzień to myślałem, że o świąteczne chodzi. czy pracownicy z tej okazji cos konkretnego otrzymują?

Ktoś pytał już o te prowizje dla sprzedawców na słuchawce, dalej te średnie mnie także interesują. W ofercie było tez napisane, że praca możliwa jest w soboty. Ale to nie przymus tylko dla chętnych? I jak są płacone? przybliży ktoś zarobki wraz z nimi?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Vistula Group Poland Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Alrksander

Opinię wystawiam po dwóch tygodniach stosowania i powiem szczerze, że czuję się inaczej, znacznie lepiej. Jednak proszę brać pod uwagę, że oprócz kapsułek korzystam z e-booków. Więc wszystko razem połączone działa jak na razie dobrze.

Czym w Vistula Group Poland Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Artek

Ja paczkę otrzymałem bez problemów. Wszystko się zgadzało.

Zaciekawiła mnie ta kategoria o budowie mieszkań oraz domów. :D firma działa w kilku branżach? Mam przed sobą teraz ofertę pracy dla telefonicznego sprzedawcy. Powiecie mi ile tej premii w praktyce przysługuje z opisu? ogólnie to pokazuje, że to zlecenie było kiedyś, czy do dziś na uop da rade przejść?

Jola

Do mnie paczka dotarła bez problemów, schudłam już Korzystam z dołączonych materiałów.

Było zapytanie o elastyczny grafik jakiś czas temu, mnie tez cos w ten deseń interesuje ale konkretnie oferta pracy samego Grafika, która jest teraz wystawiona na pewnym portalu. widnieje przy niej oznaczenie, że to praca „od zaraz”, zastanawia mnie to zapotrzebowanie. to jakiś kolejny projekt czy ktoś odszedł? Zastanawia mnie tez tryb pracy… jest napisane, że to stacjonarka. Co z hybrydą? Będzie na nią perspektywa?

Arek

Przesyłka dotarła planowo, wszystko się zgadza , produkt zgodny z opisem.

W ostatniej opinii widzę, że klient pisał o kontakcie z firma, dobrze się zorientowałam z ofercie dla asystentki fotografa, że raczej do takich kontaktów nie będzie dochodziło? Upewniam się, bo nie jestem w tym najlepsza, a zdjęcia to jednak cos co mnie ciekawi. Nie wiem tylko za jakie pieniądze przyszłoby mi pracować a jak widać oferta będzie ważna jeszcze przez 12 dni. Może tu by ktoś cos więcej wiedział? Opłaca się zaangażować?

Ja nie wiem o co niektórym chodzi.. Zamówienie przyszło bez problemów. Stosuję już jakiś czas, na razie 5 kg mniej. Jak chciałem dopytać to problemu z kontaktem nie było . Jak dla mnie na plus.

Heniek

Wie ktoś, czy istnieje i jak wygląda system zmianowy w salonach Bytom? Na stronie Vistuli jest oferta pracy dla doradcy klienta, podkreślają m.in. elastyczny grafik, ale może ktoś wie coś więcej na ten temat?

Zenon

Ja dostałem zgodny z opisem, bardzo dobrze zapakowany i zabezpieczony na czas transportu produkt.

bazuję na opinii innych, mam nadzieję, że coś da. Na razie po 2 miesiącach stosowania nie widzę jakiejś spektakularnej zmiany, ale jakieś na pewno zauważam. Przy tego typu produktach powinno się dodać opinię po 3-6 miesiącach

Marzena

kolejne opakowanie, super skład i działanie, polecam

Suzie

Miesiąc brania kapsułek i schudłam 5kg z zaburzonym metabolizmem i gromadzoną nadwagą wiele lat. Jestem w połowie drugiego i waga spada teraz znacznie szybciej. Juz 6 kg mniej . Miałam cel 10 -15 kg jeśli się uda. Zapowiada się na więcej. Może dlatego , że do prostych zaleceń i korzystam z załączonych porad.

Żaneta

U mnie paczka dotarła bez problemu, schudłam też problemu. Kontakt znalazłam na stronie w regulaminie jak potrzebowałam. Ludziom to chyba nie chce się czytać po prostu ...

Dorota

Na początku miałam wątpliwości brałam kapsułki , stosowałam się zaleceń i oprócz 2 kg nie schudłam nic więcej. Zadzwoniłam i panie z obsługi umówiły mnie na rozmowę z moją opiekun kuracji. Pani opiekun wyjaśniła mi wszystko, zachęciła do korzystania z jadłospisów i wskazówek jakie dostałam wraz z kapsułkami. Schudłam w końcu 12 kg. Dla mnie ta metoda zadziałała. Doświadczenie na plus.

Zostaw merytoryczną opinię o Vistula Group Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Vistula Group Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vistula Group Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vistula Group Poland Sp. z o.o.?

Vistula Group Poland Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Łukasza Górnickiego 3 lok. 7
    02-063 Warszawa
  • NIP: 7011020866 REGON: 388211615 KRS: 0000883636

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Vistula Group Poland Sp. z o.o.