AM BEST CARE SP. Z O.O.-SP. K.

4.7 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o AM BEST CARE SP. Z O.O.-SP. K.

Mika

Zarobiłam fajne pieniądze na święta , teraz wyjeżdżam znowu . Ja polecam . Kasa się zgadza a to najważniejsze :))))

MF
@Mika

A ile wyszło Ci pieniędzy na miesiąc? Trzeba sobie robić jakieś przerwy między wyjazdami? No i powiedz mi jeszcze ile trwa jeden taki wyjazd.

Teresa

Pracuje z firmą już 3 lata , nie zawsze miałam łatwe zlecenia ale firma zawsze mi pomagała i nigdy nie zostawili mnie samej. Ja jestem zadowolona i polecam. Negatywne opinie są krzywdzące .

Ewelina
@Teresa

A możesz podać jakiś przykład jak firma Cię wspierała? W jaki sposób pomaga pracownikom? Skoro twierdzisz, że negatywne opinie są krzywdzące to podaj jakieś konkretne sytuacje. Jest sporo negatywnych opinii dlatego chciałabym poznać bardziej rozbudowaną opinie osoby zadowolonej ze współpracy.

Dorota Gawryluk

Współpracuje z firma rok i nie zmieniła bym na zadna inna . Pasują mi stawki , zlecenia , kontakt z biurem jest Ok . B. fajni podopieczni , jeżdżę na stała stelle i jestem bardzo z niej zadowolona . Pozdrawiam Dorota.

Halina Wrocław.

Trafiłam na zlecenie, gdzie wcześniej można było porozmawiać z opiekunka która jest na miejscu i polecam wszystkim Paniom, które tutaj komentują. Współpraca przebiega miło, wiem czego się spodziewać na zleceniu. Umowa wysłana do rodziny również do mnie dotarła. Dla mnie jest to dobra firma i polecam.

Mika

Myśląca Nowy wpis
@Mika

A personel i szefowa kultury i ogłady się nauczyła? Bo firma kiepsko się prezentuje i wynagrodzenia zabierają.

MF Nowy wpis

Teresa W. Nowy wpis

Dobry wieczór Pracuje w firmie już od roku i serdecznie mogę polecić. Nigdy nie miałam problemów z wynagrodzeniem czy ze stellą. Z podopiecznymi mi się zawsze dobrze układa. Jak dajemy dobro to dobro do nas wraca. Pozdrawiam serdecznie...

LV Nowy wpis
@Teresa W.

Jak dokładny i na czasie jest opis stanu zdrowia podopiecznych? Nie okazuje się na miejscu, że podopieczny, który miał się sam poruszać ma z tym poważne problemy? Chodzi o to, czy opis czynności do wykonania jest taki sam na miejscu, jak i w ogłoszeniu, czy na rozmowie o pracę?

Ania D.

Dobry wieczór, wyjeżdżam za tydzień na kolejną stellę z tą firmą. U mnie wszystko było w porządku - podopieczni, wypłata, kontakt. Nie miałam nigdy żadnych problemów. Seniorzy grzeczni, bardzo mili, za wszystko dziękowali i doceniali. Przed przyjazdem rozmawiałam z opiekunką która była tam na miejscu. Polecam serdecznie. Pozdrawiam, miłego wieczoru dla wszystkich :-)

RY
@Ania D.

Kiedy miałaś wypłatę na konto? Sama mogłaś sobie wybrać osobę, którą się opiekowałaś czy przydzielali Ci losowo? Można sobie zastrzec, że chce się opiekować tylko kobietami? Ile trwa jeden taki wyjazd?

Teresa

Ewelina
@Teresa

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie AM BEST CARE SP. Z O.O.-SP. K.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Dusia
Inne

Jest teraz tak wiele ogłoszeń do opiekowania się seniorami, a i te pozytywne opinie o firmie sa zachęcające. Sama rekrutacja zgodnie z ogłoszeniem jest zdalna. A jak konkretnie wygląda? Ile jest zdalnych rozmów? I firma napisała, że dają umowę zlecenie. Czy ta umowa jest polska, czy niemiecki odpowiednik? Składki emerytalne są polskie czy niemieckie?

Beata

Witam, wróciłam kilka dni temu ze zlecenia. Przemiła rodzina, wypłata na czas, umowa dosłana pocztą. Polecam współpracę :)

Czy pracodawca AM BEST CARE SP. Z O.O.-SP. K. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

CX
Inne

Witam, chciałam zapytać o szczegóły oferty do pracy dla opiekunki osób starszych. Jest ogłoszenie teraz i tam piszą, że taka opiekunka ma do dyspozycji 2,5 godziny dziennie wolnego, a jak z nocą ogólnie? Czy można się wyspać na takim wyjeździe, po pracy praktycznie przez cały dzień?? Szukam konkretnych doświadczeń innych pań, które wyjeżdżały. Bo nie wspominali o tej sytuacji.

@CX

Witam, ja miałam akurat nocki przespane, to zależy od zlecenia i podopiecznego. Trzeba zadzwonić i zapytać, bo na niektórych zleceniach trzeba wstawać w nocy. Dodatkowo jeszcze miałam jeden cały dzień w tygodniu wolny lub dwa dni po połowie, tak jak się dogadałam z rodziną.

EE
@anonim

Aha, czyli takie wolne do zależy od uzgodnień z rodziną? A w umowach nie ma żadnych zapisów co do wolnego czasu? I wszystko zależy od dobrej woli tej rodziny i nie ma gwarancji, jak się jedzie do pracy, że jakiekolwiek dni wolne będą?

Joanna

Polecam pracę z tą firmą. Jestem bardzo zadowolona z kolejnego zlecenia. Miła rodzina, wszystko zgodne z opisem i dodatkowy bonus od rodziny w ramach podziękowania za pracę! Wszyscy zadowoleni :)

Jadwiga

Drogie panie, wszystkie które piszecie tutaj negatywne opinie to dostałyście zapewne kary pieniężne i nagle zaczęło się narzekanie na firmę ...(usunięte przez administratora)Wstyd ! Uczciwie pracuje - dostaje uczciwą wypłatę i taka jest prawda. Ja nie narzekam, mam umowę, wypłatę na czas i sprawdzoną rodzinę do której wracam co jakiś czas. Polecam tą firmę dla uczciwych osób. Pozdrawiam Jadwiga.

Barbara

Witam, wyjechałam już na 2 Stelle z ta firma i sobie chwale. Wszystko zgodne z oferta ogłoszenia z Facebooka. Wypłata na czas, umowa. Polecam.

Myśląca
Kandydat
@Barbara

O!!!!! Ale łaska.!!!! Gratuluję inteligencji!!!

GV
Inne

Sporo osób jest zadowolonych ze współpracy i piszą, że firma jest wypłacalna. Kontaktowałaś się z firmą w sprawie płatności? Jestem ciekawa co tam się zadziało, tym bardziej że poszukuję pracy w tej branży.

IQ
Inne

Jestem zainteresowana ofertą Praca dla opiekunki do małżeństwa w Niemczech. Widziałam, że umowa to zlecenie na czas 6/8 tyg. Jest możliwość dłuższej współpracy? Do kwoty 1900 euro oprócz premii z okazji świąt dochodzą jeszcze jakieś dodatki?

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie AM BEST CARE SP. Z O.O.-SP. K.? 6 września na portalu GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Opiekunka Osób Starszych. Ktoś z Was aplikował?

Danusia

Witam, pracuje z ta firma już 2 lata, od samego początku współpraca przebiegała w porządku, wyjeżdżam, zarabiam i zjeżdżam do PL. Panie są pomocne, rodziny przyjazne, polecam.

Marlenka
@Danusia

O, no to ciekawe. A jak ktoś pracuje z firmą właśnie dłużej, kilka lat, to ma lepsze warunki niż nowa osoba? Czy za taki staz można dostac lepszą pensję lub lepsze inne warunki?

Barbara

Dobry wieczór. Wróciłam właśnie ze zlecenia z ta firma i jedyne co mogę napisać to polecam. Wcześniej pracowałam w innych firmach, ale kontakt z paniami z biura był zły, a w zasadzie go nie było. tutaj wszystko było ok, jak miałam jakiś problem to dzwoniłam i było załatwione. Polecam i pozdrawiam Barbara.

Marta K.

Jeżdżę z AM BEST CARE od paru lat i jestem zadowolona, firma jest wypłacalna , zlecenia miałam dobre.Pani Arleta zawsze dostępna , polecam

Jagoda
@Marta K.

Co jaki czas zmieniają się zlecenia? Firma oferuje ciągłość takiej pracy poza granicami kraju? Umowy są polskie?

Ala
@Marta K.

Ok, super. A czy właśnie jak pracownik jeździ z firmś do pracy, to dostaje się lepszą pensję? Czy za taką regularność pracy to można liczyć na lepsze warunki jakieś?

Emilka G

Dzień dobry. Współpracuje z firmą 5 lat. I nie zamieniła bym na żadną inną firmę . Ponieważ Dziewczyny są bardzo kompetentne. Zawsze służą pomoc. Dbają o sowich pracowników i o ich komfort.Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność. Dlatego dziękuje za te 5 lat współpracy z wami i za to że zawsze mogę na was liczyć . ????????

Marlenka
Inne

Witam. Praca dla opiekunki do wdzięcznej i miłej seniorki - jak wygląda kwestia wyżywienia dokładnie wspomniana w ogłoszeniu? W ofercie jest mowa, że jest za darmo. Ale to śniadanie, obiad, kolacja?

Irena
Inne

Witam, chciałabym wyjechać w związku z trudną sytuacją po stracie pracy, zainteresowała mnie ta oferta do opieki nad małżeństwem. Boję się tylko, że sobie nie poradzę. Czy na miejscu jest wsparcie kogoś z firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o AM BEST CARE SP. Z O.O.-SP. K. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w AM BEST CARE SP. Z O.O.-SP. K.?

Zobacz opinie na temat firmy AM BEST CARE SP. Z O.O.-SP. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AM BEST CARE SP. Z O.O.-SP. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 56 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AM BEST CARE SP. Z O.O.-SP. K.
Przejdź do nowych opinii