AM BEST CARE SP. Z O.O.-SP. K.

Opinie o AM BEST CARE SP. Z O.O.-SP. K.

Emilka G

Dzień dobry. Współpracuje z firmą 5 lat. I nie zamieniła bym na żadną inną firmę . Ponieważ Dziewczyny są bardzo kompetentne. Zawsze służą pomoc. Dbają o sowich pracowników i o ich komfort.Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność. Dlatego dziękuje za te 5 lat współpracy z wami i za to że zawsze mogę na was liczyć . ????????

Marlenka

Witam. Praca dla opiekunki do wdzięcznej i miłej seniorki - jak wygląda kwestia wyżywienia dokładnie wspomniana w ogłoszeniu? W ofercie jest mowa, że jest za darmo. Ale to śniadanie, obiad, kolacja?

Irena

Witam, chciałabym wyjechać w związku z trudną sytuacją po stracie pracy, zainteresowała mnie ta oferta do opieki nad małżeństwem. Boję się tylko, że sobie nie poradzę. Czy na miejscu jest wsparcie kogoś z firmy?

Czy istnieje możliwość rozwoju w AM BEST CARE SP. Z O.O.-SP. K.?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie AM BEST CARE SP. Z O.O.-SP. K.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Julia

Często wskakuje na jakieś zlecenia w zastępstwie. Dobre zarobki, dobre zlecenia, dobry kontakt. Polecam.

Opiekunka
@Julia

Zarobki przeciętne tak jak zlecenia i rodziny. Firma nic szczególnego tak jak personel. (usunięte przez administratora).

Edyta
@Opiekunka

No to dobre zarobki czy przeciętne? Pogubić się mozna... Może ktoś mógłby podać mi jakieś konkretniejsze kwoty to bym sobie oceniła? Bo szukam pracy, ale jeśli zlecenia są serio przeciętne to chciałabym wiedziec dlaczego?

Kama89

Nigdy nie mam problemów z premiami czy zwrotami za paliwo tzn. Nigdy sie nie upominalam. Zawsze otrzymuje wszystko terminowo. A pracuje Od 3 lat z nimi . Zeby chociaż raz coś nie zapłacili. Aż ciężko mi uwierzyć, ze piszecie takie rzeczy...

Przemysław

A czemu niby uważasz to za głupoty? To jak jest naprawdę Twoim zdaniem? Bo wyśmiewasz wypowiedź, a nawet nie napiszesz co sama sądzisz... Jak jest z tymi premiami?

Aneta

Dzień dobry, pracuje z ta firma już kilka lat, prawie od początku działaności. Polecam, bo nigdy nie miałam przykrej sytuacji. Zarobki jedne z wyższych na rynku i sprawdzone zlecenia. Pozdrawiam serdecznie Aneta.

Ewelina
@Aneta

Nigdy nie było najmniejszych problemów? To fajnie, że u ciebie tak to wygląda na przestrzeni kilku lat. Tylko wytłumaczy mi ktoś co oznacza, że zlecenia są sprawdzone? W innym komentarzu czytałam, że ktoś mógł porozmawiać z opiekunką, która była na miejscu. To o to chodzi? Czy jakoś inaczej też sprawdzają?

Weronika z Kalisza

Bardzo dobra wspolpraca ,pomimo ze nie pracuje dlugo w tej firmie ,ale pracowalam w wielu firmach i mam porownanie, przede wszystkim bardzo pomocni w kazdej sprawie, firma przyjacielsko nastawiona do opiekunki , gdy wystepują jakieś problemy zawsze stara sie o jak najlepsze rozwiązanie dla obu stron ,z czystym sumieniem polecam! zamierzam pracowac w tej firmie jak najdłużej Widzę również komentarze nawołujące do nienawiści i uważasz, ze pisze właśnie te komentarze jedna i ta sama osoba . Zawiść ludzka nie ma granic- ale tak było - jest i pewnie długo będzie .

Edyta

A skąd te zmiany, bo super się czyta że coś zmienia się na dobre? Jak traktują ludzi, podasz jakieś przykłady? Pomagają się wdrożyć na początku? Docenianie też ma odzwierciedlenie w zarobkach?

Jolka
@Edyta

Jestem pracownikiem od 4 miesięcy . Od początku mnie wspierali . Rodzina próbowała mnie wykorzystywać do dodatkowych prac . Od razu zainterweniowali . Stawki tez są zadowalające . Dzwonię o każdej porze , tez w weekendy . Jestem zadowolona . Duży plus dla nich

Terka
@Jolka

Jakaś nieporadna jesteś. Dzwonić z pierdołami w weekend.Potrzbujesz interwencji firmy, bo chcieli Cię wykorzystać do prac które nie należą do Twoich obowiązków. Jolka nie zainterweniowali tyko interweniowali.

Lilka

Firma jak firma W każdej zależy na jaką sztele trafisz.

Barbara

Tak jak ktoś napisał niżej, drogie Panie, wyjeżdżam, pracuje, zarabiam. Czego chcieć więcej? Zawsze dostaje pomoc gdy coś się dzieje z babcią, kontakt 24/7 z biurem. Polecam!!! Pozdrawiam serdecznie.

Anita Kacprzak

Firma jak firma . Problemów nie miałam . Jest pełno firm i pełno opiekunek . Wybór jest ogromny . Nikt nikogo nie werbuje na sile . Ja jeżdżę z nimi i innymi firmami . Nigdzie mostów sobie nie palę . Duży plus , ze maja oferty blisko granicy : Berlin , Drezno itp.

Jaka atmosfera panuje w firmie AM BEST CARE SP. Z O.O.-SP. K.? Są ogłoszenia na GoWork.pl z 15 lutego. Czy jest rotacja?

Wiollka

Atmosfera bardzo przyjemna . Nie jest to duża firma . Wszyscy się znają . Pomagają w każdym problemie .

Witold
@Wiollka

To miłe. Czy dotyczy to zarówno formalności związanych z wyjazdem, ubezpieczeniem w Niemczech, jak i tego, co może wyniknąć na miejscu?

Aneta Zygadlo

Dzień dobry, współpracuje z ta firma już 2 lata. Poleciła mi ja koleżanka i jestem bardzo zadowolona. Czasami zdarzają się jakieś wpadki, ale szybko zostają wyjaśnione. Wynagrodzenia na czas i wysokie stawki. Polecam Aneta

Wiollka

Szukałam zlecenia od kilku tygodni w innych firmach. Tutaj Otrzymałam ofertę tego samego dnia . Jestem na zleceniu od tygodnia . Wszystko super . Seniorka super . Z firma kontakt super. Miałam problem z netem pomogli mi jeszcze tego samego dnia . Dziewczyny nie bójcie się - fajna firma .

Teresa

Pracuje z firmą już 3 lata , nie zawsze miałam łatwe zlecenia ale firma zawsze mi pomagała i nigdy nie zostawili mnie samej. Ja jestem zadowolona i polecam. Negatywne opinie są krzywdzące .

Ewelina
@Teresa

A możesz podać jakiś przykład jak firma Cię wspierała? W jaki sposób pomaga pracownikom? Skoro twierdzisz, że negatywne opinie są krzywdzące to podaj jakieś konkretne sytuacje. Jest sporo negatywnych opinii dlatego chciałabym poznać bardziej rozbudowaną opinie osoby zadowolonej ze współpracy.

Dorota Gawryluk

Współpracuje z firma rok i nie zmieniła bym na zadna inna . Pasują mi stawki , zlecenia , kontakt z biurem jest Ok . B. fajni podopieczni , jeżdżę na stała stelle i jestem bardzo z niej zadowolona . Pozdrawiam Dorota.

Halina Wrocław.

Trafiłam na zlecenie, gdzie wcześniej można było porozmawiać z opiekunka która jest na miejscu i polecam wszystkim Paniom, które tutaj komentują. Współpraca przebiega miło, wiem czego się spodziewać na zleceniu. Umowa wysłana do rodziny również do mnie dotarła. Dla mnie jest to dobra firma i polecam.

Barbara Stasiak

Witam serdecznie, polecam wyjazdy z tą firmą. Pracuje już 2 lata. Zawsze dobre zlecenie, dziadkowie mili, kulturalni. Raczej lekkie zlecenia. Wypłaty na czas, nigdy nie miałam problemu. Kontakt podczas pracy również Ok. Pozdrawiam Barbara

Gemma

Godna polecenia firma. Wyjeżdżam od dwóch i pół roku. Bez uwag , raz tylko miałam incydent z dojazdem, ale sprawa szybko została rozwiązana.

Koliber

Pamiętam, że mieli kiedyś zlecenie do Baden Baden xd ogólnie dobrze wspominam współpracę

Zostaw merytoryczną opinię o AM BEST CARE SP. Z O.O.-SP. K. - Warszawa

• Jak się pracuje w AM BEST CARE SP. Z O.O.-SP. K.?

Zobacz opinie na temat firmy AM BEST CARE SP. Z O.O.-SP. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AM BEST CARE SP. Z O.O.-SP. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 57 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AM BEST CARE SP. Z O.O.-SP. K.