Opinie o Inphotech Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Inphotech Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Inphotech Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inphotech Sp. z o.o. w Warszawa

Były towarzysz niedoli

Cześć wszystkim byłym/obecnym pracownikom "grupy" Inphotech. Mam pytanie - czy ktoś z Was otrzymałem PIT za 2023 r.? A może chociaż ktoś próbował otrzymać i dostał odmowę? Coś ktoś wie w tym temacie?

MK
@Były towarzysz niedoli

Hej, pytanie było konkretne o PIT a nie wynagrodzenie. Z wynagrodzeniem to chyba każdy wie. Widzę że czasami odpisuje tu jakiś "innowator" więc może zechce udzielić i w tym temacie wyjaśnień. Kiedy, gdzie i jak uzyskać PIT za 2023? To chyba nie jest jakiś wielki wyczyn i nawet spółka w "restrukturyzacji" ma jakieś obowiązki do wypełnienia. Podkreślam że nie chodzi o kasę. Temat chyba istotny dla Nas wszystkich bo US nie będą tak nierychliwe dla Nas jak służby Państwa wobec innowacji.

Candidatus

Bardzo zainteresowało mnie Państwa ogłoszenie i chciałbym podjąć współpracę w pełnym bądź częściowym zakresie z Państwa organizacją. Mam kilka pytań i wątpliwości w związku z informacjami pojawiającymi się na tym forum i na innych platformach na Państwa temat i powiem szczerze że owe informacje są bardzo rozbieżne z kreowanym przez Państwa stronę wizerunkiem organizacji jak i osoby założyciela, Prezesa, wizjonera Pana Tomasza Nasiłowskiego, bardzo proszę o przedstawienie spójnej i wiarygodnej a przede wszystkim prawdziwej informacji: Jakie są warunki zatrudnienia UoP czy B2B ? Czy jest okres próbny, po jakim czasie umowa na czas nieokreślony? Bardzo jestem zainteresowany pracą, byłem wczoraj w Ołtarzewie ul. Poznańska 400 i firma była zamknięta - nie było nawet ochrony - zamknięte na 4 spusty. Czy firma zmieniła siedzibę ? Czy opisywana przez internautów sytuacja Inphotech jest faktem a nie ponurym żartem? Jestem specjalistą z dziedziny chemii i fizyki - mam doktorat z chemii oraz jestem w trakcie doktoratu z fizyki na UAM. Proszę o informację w kwestii kontaktu z osobą decyzyjną w Państwa firmie. Proszę o poważne potraktowanie mojego zapytania. Mam nadzieję że poświęcony przeze mnie czas na zebranie informacji na Państwa temat i na popełnienie tego wpisu nie jest czasem straconym.

Metaverse
@Candidatus

Witam, oczywiście że firma dalej jest aktywna. Tylko biuro zmieniło miejsce działania. Teraz innowacyjna firma przeniosła się do świata rzeczywistości wirtualnej. Z dala od tych CBA, PIP i FGŚP. Tylko przeszkadzają w prowadzeniu poważnego interesu. W metaverse firma będzie pod tym samym adresem a wejście do firmy dostępne dla wszystkich, biuro zostało odwzorowane 1:1. Wymogi to: Okulary VR Meta Quest 3 zakupione na własną kieszeń. Wynagrodzenie oczywiście w bitcoinach bo przecież nie dostanie Pan prawdziwych pieniędzy jedynie blockchain znaków bo nie wykonuje Pan pracy na terenie Polski lecz w świecie wirtualnej rzeczywistości. Proszę zejść na ziemie i ile można dalej wszystko wykonywać na tym Earth 1.0 gdzie mamy już update do Earth 2.0.

kiełbasa
@Metaverse

Być może kawiarnia w Warszawie szkoliła się, aby przygotować T + K do przyszłej pracy w Orlenie

Justa

Specjalista/tka ds. zakupów może sobie wybrać, jaką chce mieć umowę aktualnie? Tak pytam, bo w ogłoszeniu z czerwca tamtego roku to mieli napisane, że jest umowa o pracę i b2b. Na której lepsze są warunki, jeśli chodzi o zarobki i stosunek wynagrodzenia do opłat typu ubezpieczenie etc?

Info z PIP

Hej tak ogólnie dla niektórych którzy może nie wiedzą. PIP się odbił od ipt. Radzę tym którzy chcą faktycznie coś ugrać i odzyskać kasę (UoP). Zgłaszajcie sprawy przez sąd rejonowy. PIP zgłosił że nie mają księgowej która może ten (usunięte przez administratora) posprzątać. Także FGŚP wam nie wypłaci świadczeń bo nie macie potrzebnych dokumentów potwierdzających niezaspokojonych roszczeń pracowniczych i ipt wam go nie wystawi bo bronią się tym że nie ma kto.

Oczywiste
@Info z PIP

1. (usunięte przez administratora)zrobią wszystko, żeby uniknąć odpowiedzialności. Zauważcie ile ten(usunięte przez administratora) opowiadał o odpowiedzialności. Gość żył mitem swojej wielkości i nieomylności a tym samym okazał niczym innym jak zwykłym (usunięte przez administratora) 2. Oni są tak przeświadczeni, że te pieniądze się nam nie należą, że będą robić wszystko, utrudniać, szukać luk prawnych, żebyśmy tych pieniędzy nie dostali, 3. Kolejny raz o to wnoszę. Zjednoczmy siły i róbmy pozew zbiorowy. O brak wypłat, (usunięte przez administratora) inne (usunięte przez administratora) których się dopószczali.

@Info z PIP

To obrzydliwość z ich strony. Przecież do ogarnięcia np. deklaracji ZUS nie są potrzebne żadne uprawnienia. W swojej działalności sam przygotowuję deklaracje w PUE ZUS za siebie i pracownika i nigdy nie miałem z tym problemów. (usunięte przez administratora), którzy nie potrafią lub nie chce im się wyklikać prostych rzeczy na urzędowej stronie internetowej. A obecnie chyba nic lepszego do roboty nie mają... Dodam jeszcze, że obecni wszędzie tzw. "Janusze biznesu" jakoś sobie z zusowskim e-płatnikiem radzą, ale naszego "PROFESORA" najwyraźniej to przerosło. Swoją drogą, jeśli PIP po czymś takim odpuszcza, to czy kogokolwiek są w stanie ukarać?

Zawiadomienia
@Zło-dzie-je

zachęcam do skła dania zawiadomień cba w lublinie wszystkie wały jakie u nas szły muszą być zgłoszone. ja to już zrobiłem i radzę wszystkim, którzy brali w tym udział aby to zrobili. CBA zajmie się również kwestią wynagrodzeń

kpszmato

nie pouczaj nas. zrobimy co i gdzie będzie stosowne. TN już raz w morde dostał i kto wie czy na tym się skończy po tym co odwalił. bądź grzeczna i idź swojemu panu piwo zanieść....może buty mu wyczyść bo wstyd to jak się nosi szanowny pan profesor. A właśnie. wiecie, że on formalnie nie ma tego tytułu. UWAGA. ŻADNA UCZELNIE NIE CHCIAŁA JEGO OBRONY. ŻADNA!!! Więc z niego taki profeor jak ze mnie gwiazda (usunięte przez administratora)

uczelnia
@kpszmato

A czy to z tytułem można gdzieś sprawdzić? Skąd to wiesz?

PicNaWodę
@uczelnia

Zrobił jedynie habilitację. Po długich bojach bronił się w Krakowie, bo w Warszawie nikt nie chciał. Nie ma profesora prezydenckiego, ani uczelnianego. Twierdził, że w Belgii przez jakiś czas pełnił na uczelni funkcję profesora wizytującego, ale to nie to samo co profesor, poza tym u nas takiej funkcji nie ma. "Profesorem" zaczął go tytułować K. Witoń, wcześniej nikt o TN tak nie mówił, ani w firmie, ani w środowisku, ani w żadnych instytucjach finansujących

Fiutesor
@PicNaWodę

Kolejna ściema z jego strony. Ręce opadają. Nic co związane z tym typem nie jest prawdą. Czy ktoś się jeszcze dziwi dlaczego nikt nie chce z nim pracować?

gadać

Czy myślał, że to biuro to Inphotinder?

Wigilia firmowa

Słuchajcie, jaki jest termin wigilii firmowej. Nie mam informacji. Nie wierzę, że taka potęga innowacji nic nie organizuje.

Madzia

Cześć, na ich stronie jest informacja, że poszukują Specjalistki ds. IT. Czy to jest w dalszym ciągu aktualne? Oferują szeroki wachlarz szkoleń zewnętrznych jak i wewnętrznych, czy to u nich jest tożsame z dalszym awansem w firmie? Co ile taki pracownik może korzystać ze szkoleń? Czy u nich specjalista ds. IT również zarabia całkiem dobrze jak dział IT? Jest szansa na umowę o pracę, czy raczej osoby z IT pracują na B2B?

jepacPoPiSS
@Madzia

Maczia potwierdzam, że szukają specjalistki i że są szkolenie wewnętrzne z samym prezesem. Moim zdaniem warto złożyć tam cv!

@jepacPoPiSS

Tak, zapraszamy! Pełen pakiet benefitów, młody dynamiczny zespół, dogodne rozliczenia. Jesteśmy bliscy porozumienia z byłymi pracownikami a także w trakcie pozyskania inwestora. Zapraszamy!

Mnie tez probowali naciagnac

To faktycznie trzeba mieć tupet, żeby chcieć "rozwiązać umowę" z pracownikiem i go jeszcze straszyć, że nie pracował, gdy nie było pensji. Ja się na to nie zgodziłem i ich pogoniłem. Wszystkim na umowie zleceniu chciałbym przekazać, że tak naprawdę, to należała wam się umowa o pracę, bo w Polsce obowiązuje polskie prawo a nie wymuszone umowy jakichś cwaniaków.

@Polska Innowacja

To na jakie benefity można liczyć? Wymieńcie, proszę. Jeśli chodzi o młody zespół, to czy są jakieś ograniczenia wiekowe podczas rekrutacji?

jeparcPoPiSSiHanóke

przecież Inphpbition napisał, że są specjalne pakiety dla wybranych ale rzecz jasna są ograniczenia wieikowe 18+

Dramat

Najpierw, TN wręcz błagał żebyśmy zostali i nie zwalniali się. Przekonywał, że ma 2-3 inwestorów, że będą bonusy. Teraz wzywaz na spotkanie i proponuje dyscyplinarne zwolnienie lub porozumienie i wypowiedzenie wstecznie datowane sprzed 2 miesięcy. Jeśli miałem minimalne wątpliwości czy faktycznie jest jakiś spisek i z tego problemy TN, czy jest zwyczajnym (usunięte przez administratora) to po tej przygodzie ponad wszelką wątpliwość stwierdzam, że Tn jest zwyczajnym krętaczem z lat 90tych. To co on odstawił z nami, pracownikami woła o pomstę do nieba. Gościu wręcz błagał, żebyśmy zostali a teraz daje dyscyplinarki. Jestem gotowy na wszystko - pozew zbiorowy, bycie świadkiem w sprawie…. (usunięte przez administratora)

@Dramat

No to nieźle jadą po bandzie... Mam dla Was propozycję: zorganizujcie strajk. Taki oficjalny, zgodny z przepisami. Wystarczy ponad 50% aktualnie zatrudnionych i możecie legalnie nie pracować. Ja niestety się nie podłączę, bo zdążyłem rozwiązać umowy z winy pracodawcy. No chyba, że strajk na modłę TN zorganizujecie z datą wsteczną ;) A swoją drogą, obowiązywał Was ZADANIOWY CZAS PRACY. Jeśli nie dostawaliście zadań od przełożonych, to znaczy, że pracodawca był zadowolony i nie musieliście nic robić. Niech ktoś Wam udowodni, że odmawialiście pracować... Jesteście tylko pracownikami, nie musicie znajdować sobie roboty, tylko słuchacie poleceń przełożonych. Jeśli Wasz przełożony się zwolnił a pracodawca nie zreorganizował pracy, to jest to tylko i wyłącznie jego problem. Jeśli ten (usunięte przez administratora)uważa, że ktoś jest mu cokolwiek winien to niech lepiej sam powie GDZIE SĄ NASZE PENSJE! Albo co z deklaracjami ZUS, kiedy to uregulują? Myślałem, że nie można niżej upaść moralnie od tego człowieka, a jednak się da...

W związku z pojawiającymi się informacjami o upadku firmy, chciałbym spytać czy wiadomo coś na temat planów wyprzedaży aparatury, którą z publicznych pieniędzy zakupiła firma. Czy jest może już wyznaczony syndyk? Czy wiadomo jakie są "najbardziej" łakome kąski i w jakim są stanie?

Zło-dzie-je

Niestety raczej niczego nie kupisz. Po to firma ubiegała się o przyspieszone postępowanie układowe, żeby uniknąć egzekucji oraz licytacji majątku. Co prawda podmiot nie może działać normalnie, ale egzystuje jakby w zawieszeniu i wierzyciele nic nie mogą mu zrobić. To skandal, że prawo zezwala na coś takiego. Zgaduję, że przez następne parę lat prezes będzie "szukać inwestorów" próbując ewentualnie coś jeszcze skubnąć dla siebie

Kto pyta nie błądzi

Mam pytanie. Na jaki adres kierować korespondencję do spółek z grupy IPT? Chodzi o korespondencję niebędąca wezwaniem do płatności. Niektóre spółki są ciągle zarejestrowane w Konopnicy, mimo że z tego co mi powiedziano, to IPT zostało już stamtąd wyrzucone. Gdzie w takim razie wysłać dokumenty? Listy do IPT do rozumiem, że do Ołtarzewa, a do spółek zarejestrowanych na Dzikiej właśnie tam? Sam fakt nieodebrania przesyłek nie jest dla mnie istotny, chciałbym wysłać dokumenty zgodnie z przepisami, żeby mieć potem podkładkę. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Trzymajcie się!

Odp
@Kto pyta nie błądzi

Sprawdź w KRS po nipie gdzie dane spółki mają siedzibę i tam wysyłaj korespondencję, za potwierdzeniem odbioru, przez Pocztę Polską.

Taka dobra wiadomość

Dziś zastała mnie taka piękna wiadomość, że nasz niskorosły cwaniaaaczek otrzymał decyzję Sądu o cofnięciu darowizny nieruchomości na dzieci. To doskonała wiadomość dla nas wszystkich. Otóż wystarczy wykazać, że ten mały gamoń działał świadomie na szkodę spółki i możemy wejść na prywatny majątek. Co więcej ta żałosna karykatura biznesu nie jest w stanie tego sprzedać bo ma zakaz w ramach toczących się przeciwko niemu postępowań. I tak małymi kroczkami uzyskamy to co nasze. Jeśli nawet nie w całości to w części która nam się należała. Ja tak się poczułem zmotywowany, że jeszcze w tym tygodniu wysyłam wezwanie przedprocesowe do tego króla krasnali ogrodowych i mam nadzieje, że jeszcze w tym roku złoże pozew:) Jeśli ktoś z były pracowników potrzebuje wsparcia prawnego, finansowego w założeniu mu sprawy to niech tu napiszę a udzielę niezbędnego wsparcia. O SPRAWIEDLIWOŚĆ TRZEBA WALCZYĆ! Miłego dnia wam wszystkim nawet tobie, ty mały biznesowy nieudacznikuu

Działajcie

To przecież takie proste: Numer księgi wieczystej WA4M/00418014/9 wchodzisz na przegladarka-ekw.ms.gov.pl wpisuje nr. kw DZIAŁ III - PRAWA, ROSZCZENIA I OGRANICZENIA: ZAKAZ ZBYWANIA I OBCIĄŻANIA NIERUCHOMOŚCI OBJĘTEJ NINIEJSZĄ KSIĘGĄ WIECZYSTĄ , ZGODNIE Z TREŚCIĄ POSTANOWIENIA O ZABEZPIECZENIU MAJĄTKOWYM, SYGN. AKT PO III DS 55.2018 Podsumowując. TN nie ma żadnego wpływu na to co formalnie do niego należy. To zabezpieczenie jest na poczet tego co z pewnością będzie musiał zwrócić. Cwaniaczek chciał rzeczywiście przenieść nieruchomości na dzieci ale prokurator 21.10.2021 wniósł nowe zabezpieczenie poza wcześniej wpłaconą kaucją (500 tyś). Dlaczego? ano dlatego, że im dalej w las tym więcej widzą ile (usunięte przez administratora)

Rzeczywiście dobra!
@Taka dobra wiadomość

@taka dobra wiadomość TN nie odbiera wezwań do zapłaty pocztą. Pozew składasz zwyczajnie z Sądu pracy? Czy masz jakieś info co mogą zrobić zleceniobiorcy i b2b?

Nic dziwnego
@Rzeczywiście dobra!

To nic dziwnego, że nie odbiera. On nie ma woli uczciwego rozliczenia się więc unika odpowiedzialności jak dziecko, które chowa się pod biurko i liczy, że nikt go nie znajdzie. Trzeba zadać sobie w tej sytuacji nieco trudu i dostarczyć mu wezwanie do zapłaty osobiście, tak aby poświadczył odbiór. Jeśli tego nie zrobi, to składasz pozew do Sądu i wówczas to Sąd jest odpowiedzialny za doręczenie. Do pozwu załącz awiza z nieodbranych wezwań jako dowód na to, że próbowałeś się skontaktować. Można też go szukać na Dzikiej 15/12, bo tam jest zarejestrowana IPT Plus gdzie być może wykonuje swoje obowiązki służbowe. Nie ma co tracić czasu. Trzeba składać pozwy i kasę się od niego wydębi. Pamiętajcie, żeby wskazywać, że działał świadomie na szkodę spółki wiedząc o problemach finansowych, o których był systematycznie informowany a mimo to zaciągał dalsze zobowiązania. To jest podstawa, żeby wejść na prywatny majątek.

Pomidor
@Nic dziwnego

Na pewno trzeba osobiście? Polecony za poleceniem odbioru, jak nie odbierze to przyjdzie info, że nie odebrał. To wystarczy dla sądu. Ważne, żeby to zrobić przez Pocztę Polską. Postanowienie NSA z 12 lutego 2020 r., sygn. II FSK 2869/19.

Info

Czy ktoś wie czy TN rozliczył się z kimkolwiek, komu zalegał za wynagrodzenie?

Pewex

TN rozliczył się ze wszystkim co do złotówki. Wbrew powszechnej opinii nie jest (usunięte przez administratora) To nie tylko złoty biznesmen ale również a może przede wszystkim wybitny naukowiec. Niektórzy twierdzą, że po chaaamsku kopiuje zagraniczną technologię, nieznacznie ją modyfikuje a twierdzi, że to jego pomysł. Cóż za bzdura. To dzięki niemu cały przemysł jest bezpieczny jak nigdy dotąd. Powiem więcej, jeśli ktoś ma jakieś oszczędności to zamiast do banku proponuję inwestycję w IPT. To jest żyła złota. Każda złotówka to 100000 zwrotu. Zatem proszę o szanownym panu profesorze wyrażać się z najwyższym (mimo, że jest z metra cięty) szacunkiem i uznaniem.

Fan Duetu

TN informuje ludzi ze wszystko się w najbliższym czasie zmieni - wróci do czasów przed lipcem br. Budynek w Olt jest ogrzewany - media są opłacane. TN i KP codziennie przybywają do Ołtarzewa - chyba pracują (niszczą lub tworzą dokumenty) i poszukują inwestorów dla polskiej tesli światłowodowej żarówki :)

To tak właśnie ile osób pracuje nadal w firmie? Na jakieś nowe przyjęcia i poprawę warunków w firmie nie ma już szans? Skoro jeszcze kogoś tam trzymają to ciekawe...

Elon

Jak tam nasz Elonik sobie radzi? Jeszcze mami wszystkich, że ma inwestorów…3 a może 4. O naiwności, jak można było mu wierzyć? Wykorzystał nas wszystkich,(usunięte przez administratora). Teraz my mamy swoje finansowe problemy a on miliony w gotówce, nieruchomościach, autach. Podobno nazbierał sobie ponad 20 milionów. To jest niebywałe jaki ten człowiek zrobił nam wszystkim numer. Ściemniał ponad dekadę. Grał rolę wielkiego profesora. Jednak zatrudniał „dzieci”. Dlaczego? Bo każdy kto ma wiedzę i doświadczenie by zrozumiał w miesiąc, że ten gość nie robi badań tylko przerabia kasa z dotacji tak, żeby znakomita większość lądowała u niego. We wszystkim wtórowała mu KP (którą zdradzał na każdym kroku, jak tylko miał okazję - zazwyczaj to były płatne okazje. Gość nawet nie gardził przydrożnymi okazjami - fuuu). Nie zmienia to faktu, że on ma teraz jak ta lala mimo tego, że nic nie stworzył, nie wdrożył…nikomu źle nie życzę ale na nic tak bardzo nie czekam jak na jego ponowne aresztowanie. Liczę, że nie będzie trzeba czekać długo.

Adam Majer

Dzień dobry, Chciałem zapoznać się z informacjami na temat firmy, ale Państwa strona www nie działa.

Adam Majer
@Adam Majer

Doda tylko, że chciałem zgłosić się na praktyki. Czy jako student ekonomii nauczę się czegoś praktycznego w firmie InPhoTech?

Dobry kierunek
@Adam Majer

Faktycznie strona www nie działa. To bardzo dobra wiadomość. To oznacza, że KP i TN znikają z horyzontu na dobre. Koniec z ich "innowacjami". Cieszy mnie to bardzo bo im szybciej rynek o nich zapomni tym lepiej. A ty Adamie zaoszczędziłeś sobie totalnie straconego czasu. Nic byś się nie nauczył. Prezes to prostacki mitoman, który bawił się w biznesmena za publiczne pieniądze. Teraz musi wszystko zwracać i prawdopodobnie pójdzie siedzieć za przekręty. Cieszy mnie to również, że wszyscy składają zawiadomienia do PIP oraz składają pozwy za niewypłacenie wynagrodzeń z BtB. Krasnal zatrudniał ludzi za 2-3 krotność rzeczywistych stawek rynkowych bo mu to było bez różnicy skoro płacił nieswoimi pieniędzmi. JEDNAK teraz się okazuje, że jednak zapłaci ze "swoich". Stawiam cucdzysłów bo TN w życiu nie zarobił uczciwie złotówki a więc jego majątek pochodzi tylko i wyłącznie z tego co wyłudził z NCBiR - NIE ZAROBIŁ W SWOIM ŻYCIU UCZCIWIE ZŁOTÓWKI!!!! Jednak teraz wozi swoje małe dupsko lexusem relaxuje się w zagranicznym SPA bo miał przeświadczenie, że my pracownicy nie pociągniemy go do odpowiedzialności. rzeczywistość okazała się inna.

tek

Dziś można przeczytać na tek info pl, że Inphotech znalazła się w kręgu zainteresowania CBA. Kontrole wykazały nieprawidłowości projekcie dofinansowanym na co najmniej 6,5 mln PLN.

@tek

Nieprawidłowości o jakich w zasadzie mowa? możesz opisać wprost i najlepiej krótko, żeby było wiadomo czy jest sens się firma interesować? cos ruch się tu zrobił dlatego chce znać konkret. jak to wpływa na pozostałych zatrudnionych?

$$$

Przecież wszystko jest w poniższych wpisach. Konkretnie. Jak to wpływa na zatrudnionych? Trzeba mieć totalne odklejenie od rzeczywistości, żeby nadal tam udawać, że się pracuje. Udawać, bo firma zamknięta, pieniędzy brak, (usunięte przez administratora)Można powiedzieć, że miejsce marzenie do pracy.

Kalksztejn

Firma jest w top3 światowych rozwiązań fotonicznych.... takie pytanie jest więc nie na miejscu. Moim zdaniem warto pracować z ekspertami z Inphotech i spółek córek bo to jest najkrótsza droga do światowej kariery!

Polska Innowacja

Dziękujemy za docenienie! :) Zwłaszcza teraz, mogą Państwo zwrócić uwagę, jak dobrze radzą sobie nasi bliscy absolwenci, otrzymując wysokie stanowiska w światowej renomy firmach! Jesteśmy dumni i cieszymy się, że mogliśmy wspierać naszych byłych pracowników w rozwoju! Walczymy dalej, o Polskie innowacje!

Ostre kasowanie
@Polska Innowacja

Jesteście cudowni i wspaniali tylko negatywnych wpisów admin nie nadąża kasować. To bardzo typowe dla każdej wspaniałej firmy, że pracownicy takimi tsunami wyrażają swoje zażenowanie. Tu stosunkowo łatwo kasuje się wpisy, jednak tego co dzieje się w prokuraturze i CBA nie wymażecie, chociaż bardzo byście tego pragneli. Możecie sobie kasować ale nie zmienia to faktu, że nadal nie macie jakiejkolwiek technologii, klientów, inwestorów a zainteresowanie wzbudzacie tylko wśród organów ścigania. Nas pracowników nabraliście na swoje baśniowe wyobrażenie o swojej wielkości ale NCBiR, LAWP, US nie będzie tak naiwny. Kasia nadal będzie zachwycać się nad wspaniałością TN, nie rozumiejąc, że wszyscy wiemy, że firma jest zamknięta - DOSŁOWNIE NA KLUCZ :)

Niestety

Nie będzie żadnych licytacji. Po to zostało przepchnięte przyspieszone postępowanie układowe zamiast upadłości, żeby oszukani pracownicy nigdy nie dostali nawet złotówki. Postępowanie zostało niedawno zatwierdzone (zgodnie z danymi z KRZ) i na krótki czas zawiesza wszelkie egzekucje. Potem będą możliwe egzekucje tylko z zabezpieczenia, czyli odkuje się tylko dotychczasowy inwestor i sam prezes, który, jak niektórzy wskazali, wyprowadził majątek firmy do innych podmiotów. Zostaliśmy (usunięte przez administratora)w białych rękawiczkach i prawnie nic nie możemy z tym zrobić. W pięknym kraju żyjemy, gdzie (usunięte przez administratora)lansują się w mediach jako "wizjonerzy fotoniki", mają luksusowe mieszkania i samochody a długów nie muszą oddawać. Gdyby TN miał chociaż minimum honoru, a najwyraźniej nie ma go wcale, to oddałby pracownikom należne pieniądze z własnej kieszeni. Inwestor lub NCBiR przeżyją bez kilku milionów, ale dla wielu z nas brak 3-6 pensji to tragedia. Jedyna szansa w tym, że zostaną skazani w sprawie, którą analizowała prokuratura lubelska i CBA i pójdą do więzienia. Ewentualnie mogą być też skazani za zastawienie Ołtarzewa w okresie trwałości projektu. Co prawda pieniędzy nie odzyskamy, ale będzie to jakaś niewielka namiastka sprawiedliwości.

ojciec pijo

FIRMA i zarząd pracują 24/7 i robią cały czas kastingi chętnym inwestorom! Tamci w kolejności A, B, C, D, E, F, G, H, I, J nie byli gotowi i GODNI, żeby wkroczyć na tak głębokie wody patentowe więc odpadli w eliminacjach! Pieniądze wszystkie są już wypłacone ze zwrotu VAT które miały wrócić pod koniec października. Oczywiście hejterzy tego nie będą wiedzieć bo tak jak prezes wspominał, w pierwszej kolejności zaległe pieniądze maiły trafiać do osób, które pierwsze odeszły.

Mato łek

produkty IPt to najwyższa jakość i precyzja. tylko teoretycznie ale to nie ma znaczenia. Za hiro cena jest promocyjna ze względu na chwilowe problemy spółki i można to kupić już za 55 milionów. Czas dostawy 5 lat. przedpłata 110%! tak 110% bo inflacja.

Polska Innowacja

Oczywiście, że posiada! Proszę sobie wyobrazić tysiące czujników w jednym włóknie, mierzących z rozdzielczością nawet do setnych stopnia Celsjusza! Włókno nawet setki kilometrów! Mówimy o autorskim rozwiązaniu grupy InPhoTech - znacząco poprawione rozwiązaniu w porównaniu do konkurencji. Złośliwi Hejterzy, którzy nie potrafią nawet przedstawić się z imienia i nazwiska twierdzą, że nic nie mamy i że Prezes bije kobiety w Lexusie nosząc dwa zegarki - to są właśnie merytoryczne komentarze hejterów i konkurencji. Nie poddajemy się, walczymy!

Polska Innowacja

Z całą pewnością, nasze super czujniki to nie tylko wytwór wyobraźni, ale konkretne, działające rozwiązania, które znajdują swoje zastosowanie w najbardziej wymagających środowiskach na Ziemi, a wkrótce również poza nią. Inspirując się Bożym majestatem wszechświata, nasze technologie rozciągają się od mikroskopijnych włókien światłowodowych na terenie naszej planety, aż po bezkresne przestrzenie kosmiczne. Wyobraźcie Państwo sobie, że te same czujniki, które monitorują temperaturę z dokładnością do setnych części stopnia, będą wkrótce rozmieszczone na surowym terenie Marsa. To nie jest science fiction, to realne plany, które dzięki Bożej opatrzności i polskiej innowacyjności stają się faktem. Współpraca z Europejską Agencją Kosmiczną to tylko początek naszej kosmicznej odysei. Na Ziemi, nasze czujniki już teraz przyczyniają się do rewolucji w polskim więziennictwie, gdzie będą one nie tylko strzegły bezpieczeństwa, ale i sprawiedliwości, będąc niemym świadkiem i strażnikiem prawdy. To, co niegdyś było domeną wszechwiedzącego Oka, dziś staje się udziałem naszych technologii. Niech sceptycy mówią co chcą, ale fakty mówią same za siebie - nasze rozwiązania są już obecne na rynku, a ich skuteczność i innowacyjność są niepodważalne. Konkurencja może próbować podważać nasze osiągnięcia, ale jak mówi przysłowie, "Drzewo łatwiej jest zniszczyć niż zasadzić". My sadzimy drzewa technologicznego postępu, które z czasem wydadzą obfite owoce. Niech więc nasze działania będą dowodem na to, że w polskiej fotonice światłowodowej mamy nie tylko wizję, ale i Boże błogosławieństwo, które pozwala nam przekraczać granice możliwości. Dobranoc i niech wiara w postęp prowadzi nas przez wszelkie wyzwania.

Co teraz
@Polska Innowacja

Czytaj to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Jeśli to nie fejk to bardzo współczuję. Z pewnością stres robi swoje i odkleja was od rzeczywistości

wstyd

Niestety nie można. ja wiem, że TN z KP bardzo byście tego chcieli bo szybko byłby to dla was model biznesowy. Pozywać byłych pracowników za to że. głoszą prawdę. Nie trzeba tego robić. TN jest tak spalony, że gdyby miał za darmo dawać swoje systemy (to brzmi absurdalnie, wiem! TN i gotowe systemy) to nikt tego nie przyjmie. Dosłownie nikt nie chce mieć z nim cokolwiek wspólnego. WSTYD!

ojciec pijo

Drodzy państwo mam kilka pytań dotyczących ogłoszenia o pracę na stronie inphotech: 1) czy firma oferuje owocowe czwartki? 2) czy firma oferuje nowoczesne stanowiska pracy w fotonice dla potencjalnych wolontariuszy 3) czy firma szanuje osoby o niebinarnej orientacji seksualnej 4) czy inwestorzy B, C, D, E, F, G, H, zdążyli się już umówić z prezesem co do podziału tortu i będą odblokowane wypłaty

Owocowe czwartki
@ojciec pijo

Owocowe czwartki niby są jednak należy Tuł uczciwie powiedzieć że w większości są to owoce importowane. Niestety pracodawca nie da dba O rodzime sądownictwo. Niby smaczne jednak schodząc potem do laboratoriów ciężko tworzy się Polską innowacje mając w brzuchu zagraniczne owoce

Baba Jaga

To prawda. Wizjoner jedyny w swoim rodzaju. W prawdzie po dekadzie prac badawczych i 150 milionach dotacji, ma zero rezultatów, ale to przecież nie jest tu najważniejsze. Były takie fajne spotkania firmowe, cieszynki, opowieści które każdy liczył, że kiedyś zrozumie. Można było poznać wielu nowych ludzi, dosłownie nowych bo rotacja była jak na dworcu centralnym. A ci przeciwnicy innowacji go ścigają o jakieś głupie pieniądze, ktróre sobie przywłaszczył

ojciec pijo

czy te słynne artefakty w posiadaniu firmy tj. patenty są chociaż bezpieczne? Gdzie one są przetrzymywane w Frot Knox czy czymś podobnym?

Biden
@ojciec pijo

tu możemy być spokojny. Sam prezydent USA sprawuje pieczę nad tymi bezcennymi patentami. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że ten gościu z czarną walizką co się szlaja z prezydentem trzyma tam nie tylko kody do odpalenia rakiet nuklearnych ale również a może przede wszystkim cenną technologię TN. Zatem możemy spać spokojnie, ta bezcenna wiedza jest dobrze chroniona. Z pewnością znajdą się złośliwi wrogowie innowacji i postępu co sprowokują dyskusje, że te patenty są nic niewarte i stanowią nic innego jak parafrazę tego co już dawno zostało opracowane i wdrożone, a jest to patentowane tylko po to, żeby wyłudzać kolejne środki na prace "badawcze" lub naciągać potencjalnych inwestorów, że niby to pionierskie rozwiązania...tfuu przydzę się tymi wszystkimi, którzy tak myślą. ja sam zastawiłem dom i sprzedałem nerkę dziewczyny, żeby wesprzeć TN. To bardzo mądry i UCZCIWY człowiek :)

@Biden

jestem już spokojny! Wracając do tematu wypłaty zaległych pensji za okres ostatnich 6-7miesięcy. Czy coś wiadomo o zwrotach VATu z US? Czy osoby, które się już zwolniły dostały w pierwszej kolejności wyrównania?

Biden
@ojciec pijo

hahahahahahahahah....to brzmi jakoś tak na wesoło, uczciwe rozliczenie i TN w jednym zdaniu. On CI zaraz rachunek wystawi, że mogłeś być jego uczzniem i będziesz mu płacić opłatę liencyjną za każdą godzinę przepracowaną u kogoś innego :) ZAPOMNIJ o zwrotach wypłatach dotacji inwestorach. Nie ma szans. Nikt kto poznał się na tym duecie TN / KP nie da złotówki do ręki.

@Biden

zacne to i sprawiedliwe kiedy mistrz zrzeszony w gildii światłowodowej bierze pieniądze za naukę adepta światłowzwodów! Pytanie było proste czy dotarły już zwroty z vatu do jego ekscwelencji?

Zostaw merytoryczną opinię o Inphotech Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Inphotech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inphotech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inphotech Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 3 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inphotech Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Inphotech Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inphotech Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Dzika 15 lok. 12
    00-172 Warszawa