Sisbrat Sp. z o.o.

Opinie o Sisbrat Sp. z o.o.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Patryk Klatt

Firma - Prezes Firmy

05.07.2023 09:07

Czym zajmuje się Państwa firma?

Patryk Klattikona wywiad

Zajmujemy się budową maszyn przemysłowych w Przemyśle 4.0. Nasze usługi prowadzimy bezpośrednio u klienta, dążąc tym samym do tego by klient mógł jak najszybciej zbudować swoją maszynę. Dbamy o sprawność i jakość wykonywanych usług. Na początku naszej działalności prowadziliśmy produkcję w Polsce, ale ze względu na specyfikę tej branży i dostępność elementów oraz podzespołów elektrycznych i mechanicznych, postanowiliśmy działać w modelu, który polega na pracy bezpośrednio u klienta, zwykle zagranicznego.

Do kogo skierowane są Państwa usługi?

Patryk Klattikona wywiad

Działamy głównie w branży automotive. Współpracujemy z firmami takimi jak: Tesla, BMW, Audi, Ford.

Skąd pomysł na działalność w tej branży?

Patryk Klattikona wywiad

Firma Sisbrat powstała w 2021 roku. Założyłem ją wraz z siostrą - Nicolą Klatt-Zarzyką. Nazwa naszej firmy jest połączeniem słów ‘siostra’ i ‘brat’. Moja historia, związana z prowadzeniem firmy, zaczęła się w 2016 roku, kiedy założyłem jednoosobową działalność gospodarczą, związaną z budową i serwisem maszyn przemysłowych. W międzyczasie wraz z siostrą, założyliśmy firmę zajmującą się handlem elementami i akcesoriami online. Po pewnym czasie postanowiliśmy zmienić naszą działalność i zacząć działać w branży związanej z budową maszyn przemysłowych.

Czy praca w tej branży zawsze była Pana celem?

Patryk Klattikona wywiad

Rozpocząłem studia związane z przedsiębiorczością i finansami, jednak postanowiłem poszukać pracy za granicą. Wyjechałem do Niemiec w celach zarobkowych i tam spotkałem się po raz pierwszy z budową maszyn. Branża ta od razu mnie zafascynowała. Zacząłem Ausbildung (kształcenie zawodowe) w Berlinie, by zdobyć wiedzę potrzebną do działania w tym sektorze. Po zdobyciu odpowiednich kwalifikacji otworzyłem własną działalność.

Jakich pracowników Państwo poszukujecie?

Patryk Klattikona wywiad

Nieustannie podnosimy jakość naszych usług i w związku z tym cały czas poszukujemy: mechaników, elektryków, mechatroników, automatyków, elektromonterów i programistów PLC. Zależy nam na osobach doświadczonych i wykwalifikowanych. W dużej mierze działamy na kontraktach B2B. Mamy 14 pracowników oddelegowanych za granicę. Bezpośrednio w firmie zatrudnione są 4 osoby. Planujemy jednak zwiększenie liczby osób zatrudnionych na umowę o pracę i umowę zlecenie.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Patryk Klattikona wywiad

Proces rekrutacji w naszej firmie jest dość skomplikowany. Wynika to z tego, że branża, w której działamy wymaga wąskiej specjalizacji oraz dużych nakładów finansowych z naszej strony. Nie chcielibyśmy, by w naszych szeregach znalazła się osoba, która nie ma odpowiedniego doświadczenia i umiejętności. Jest to związane z tym, że taka osoba mogłaby sama sobie zaszkodzić - czy to fizycznie, czy poprzez zniszczenie drogiej maszyny. Stawiamy więc na bardzo skrupulatną selekcję pracowników.

W jaki sposób wybieracie Państwo pracowników?

Patryk Klattikona wywiad

Pierwszym etapem rekrutacji jest oczywiście przesłanie CV, które analizuje nasza rekruterka. Zwraca ona przede wszystkim uwagę na doświadczenie i umiejętności kandydata, oraz to czy są one dopasowane pod kątem konkretnego stanowiska. W dalszej kolejności, przeprowadzana jest rozmowa telefoniczna z kandydatem, podczas której bardziej szczegółowo przedstawiamy naszą firmę i ofertę współpracy. Jeżeli kandydat jest zainteresowany współpracą, zapraszamy go do udziału w naszym wewnętrznym egzaminie - zaliczenie egzaminu na minimum 50%, kwalifikuje kandydata do kolejnego etapu rekrutacji, czyli spotkania ze mną. Moją rolą jest zweryfikowanie kandydata pod względem jego technicznych umiejętności. Dodatkowo omawiam z nim szczegóły umowy i warunki współpracy. Oprócz umiejętności technicznych i doświadczenia w konkretnym zawodzie, od kandydatów oczekujemy dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego.

Czy jest to ostatni etap rekrutacji?

Patryk Klattikona wywiad

Nie, to jeszcze nie koniec. Następnym etapem rekrutacji jest egzamin zewnętrzny u klienta, który odbywa się w laboratorium w Erfurt. Chciałbym zaznaczyć, że nie jest to typowy egzamin, który kojarzy nam się, na przykład, z zaliczeniem na studiach. Owszem, jest część teoretyczna składająca się z 15 pytań, ale w większym stopniu skupiamy się wtedy na rozmowie, która odbywa się w języku niemieckim lub angielskim. Spotkanie to służy wzajemnemu zapoznaniu się pracownika i klienta. Osobą, która egzaminuje najczęściej jest inny pracownik naszej firmy - Team Leader.

W jakich krajach najczęściej realizowane są zlecenia?

Patryk Klattikona wywiad

W dużej mierze nasza praca skupia się na realizacji zleceń w Niemczech, jednak otwieramy się także na inne kraje - nie tylko europejskie, ale także amerykańskie. Pracujemy z firmami, które są związane z branżą automotive, a ona rozwija się bardzo dynamicznie w wielu miejscach na świecie. Jesteśmy więc otwarci na nowe wyzwania.

Ile trwają takie kontrakty?

Patryk Klattikona wywiad

Jeżeli ktoś podejmie z nami współpracę i dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków, to może być pewny, że będzie regularnie dostawał zlecenia. Jeśli chodzi o możliwość powrotów do Polski to jesteśmy w tej kwestii bardzo elastyczni. Niektórzy pracownicy wolą pracować w tygodniu dłużej i zjeżdżać do Polski częściej, a inni wolą wracać rzadziej, ale na dłużej. Uważam, że wszystko jest kwestią dogadania się i wcześniejszego zaplanowania pracy.

Jak wygląda kwestia zakwaterowania pracowników, którzy przyjeżdżają na zagraniczne zlecenia?

Patryk Klattikona wywiad

Po naszej stronie leży znalezienie zakwaterowania dla pracownika. Oczywiście jeżeli ktoś ma konkretne oczekiwania i wyśle nam ofertę zakwaterowania, która spełnia jego preferencje, to zawsze bierzemy to pod uwagę. Pracownik sam opłaca sobie mieszkanie z pensji, która oczywiście jest odpowiednio powiększona o kwotę, która jest potrzebna do wynajęcia lokum. W przyszłości, jeżeli będziemy zatrudniać osoby na umowę o pracę, to my będziemy płacić za zakwaterowanie. Zawsze pomagamy pracownikom w załatwieniu wszystkich spraw związanych z pracą, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zmiana miejsca pracy i wyjazd za granicę mogą być stresujące.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Patryk Klattikona wywiad

Do końca tego roku chcielibyśmy zatrudnić dodatkowo około 50 osób. Jest to związane z tym, że branża automotive dynamicznie rozwija się, a my chcielibyśmy promować i rozwijać swój biznes również w Polsce. Za około 3 lata planujemy otworzyć swoje centrum szkoleniowe w Małopolsce i tam doszkalać ludzi. Zauważyliśmy, że wielu Polaków jest świetnymi fachowcami z zakresu mechaniki czy elektryki, ale brakuje im doświadczenia związanego z budową maszyn. Chcielibyśmy stworzyć więc miejsce, w którym fachowcy będą mogli się szkolić, zdobywać kwalifikacje i doświadczenie. Osobiście interesuję się branżą lotniczą i kosmiczną. Jeśli kiedykolwiek uda się zrealizować misję na Marsa, to chciałbym, żeby jakaś część elementu wysłanego tam statku kosmicznego była wyprodukowana przez nas i będę dążył do realizacji tego marzenia.

Kuba Stujek

Hej, od 3 miesięcy pracuję jako mechanik w fajnej firmie związanej z przemysłem 4.0. Super miejsce, bo zarobki są konkretne, a nauczyć się można naprawdę sporo. Zajmujemy się budową i serwisem maszyn przemysłowych, więc praca jest ciekawa i różnorodna. Zjazdy do pracy dogodne, a firma elastycznie podchodzi do godzin pracy, co jest dużym plusem. Przez ten czas zwiedziłem też kilka ciekawych miejsc, więc to też na plus. Polecam tego pracodawcę, jeśli szukasz fajnej roboty w innowacyjnej branży!

Marek Automatyk

Firma Sisbrat to świetne miejsce dla automatyków. Wypłaty są na czas, a zarząd pomaga ze wszystkim i jest bardzo pomocny. Pracując tam, nigdy nie jest się znudzonym, ponieważ projekty są ciekawe i różnorodne. Jest to idealne miejsce dla osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności i karierę. Atmosfera w firmie jest przyjazna i sprzyja rozwojowi. Pracując tam czułem się doceniony i ważny. Polecam firmę Sisbrat każdemu, kto szuka stabilnego i rozwijającego się miejsca pracy. Pozdrawiam i do zobaczenia na kolejnych projektach!

PanElektromechanik

Dzień dobry, Pracuję w sisbrat od dwóch miesięcy. Miałem problem z decyzją, ponieważ jest to kontrakt B2B, musiałem otworzyć własną działalność gospodarczą (nigdy wcześniej tego nie robiłem i byłem przerażony), ale kierownictwo pomogło mi we wszystkim i dobrze doradziło, jaką działalność otworzyć i w jakiej formie, więc za to duży plus! wyszło ze jest to o wiele lepsze niż tradycyjna forma pracy na etat- po prostu mam więcej pieniędzy do wydania. Fajne jest to, że można wystawiać faktury co dwa tygodnie, ale szkoda, że trzeba czekać 30 dni. Ale ostatnio zostałem mile zaskoczony: po 20 dniach miałam już pieniądze na koncie, a teraz, po miesiącu, co chwilę są wpłaty, bo płatności zaczynają się idealnie łączyć! Firma jest świetna i mimo, że jest młoda to dba o swoich pracowników! Cieszę się ze mogę z wami wspołpracować! Z poważaniem PanElektromechanik

Don't be afraid, let's go...
@PrawieInżynier

(usunięte przez administratora) Nic bardziej mylnego Niemcy nie lubią angielskiego ale są wyrozumiali jeżeli się kontaktujesz w tym języku jeżeli kiedykolwiek szyłeś szafy sterownicze w eplanie PORADZISZ sobie jeżeli masz pojęcie o budowie maszyn i obróbce skrwaniem PORADZISZ sobie jak masz problem z angielskim możesz skorzystać z translatora KEIN PROBLEM Ważniejsze jest Twoje doświadczenie niż język angielski ale to może dlatego że w PL nawet magistrowie konsultowali że mną swoje projekty w Solid Works a na budowie maszyn prawie zjadłem zeby I mogę sobie pozwolic na taki komentarz a atmosfera w firmie powiem krótko to jedyny kontrachent z którym jeżeli się będę musiał pożegnać będzie mi po prostu przykro atmosfera rodzinna i pomoc w każdej sytuacji a na egzaminie i podczas rozmowy bezpośredniej nigdy nie usłyszałem takich słów przez 10 lat budowy maszyn i urządzeń automatyki przemyslowej w PL. Do tego dochodzą jeszcze relacje typu Internacional ludzie są sympatyczni serdeczni z mojej strony Gorąco polecam a współpraca typu B2B nie jest dla mięczaków Twoja sprawa mnie po 8 dniach współpracy stać na wynajęcie Hotelu na miesiac gdzie doba hotelowa kosztuje 86 EUR co weekend jeżdżę na imprezy do Polski bo nie sama praca człowiek żyje ale musisz uważać bo najgorsze vo może spotkac Polaka za granicą to 2 gi Polak zawistny z natury jak ten co próbuje Cie przestraszyć no i jeżeli masz rodzinę to również na pracę że mną bo heh Czekoladki Azjatki Słowianki będą się uśmiechać witać Cie po prostuz miło. Change your life for the better if you want to...

Michał T.

Cześć wszystkim! Postanowiłem że napiszę, bo ostatnio sam szukałem informacji dotyczących firmy Sisbrat a dokładnie egzaminu wstępnego, którym tak straszą i mówią o nim. Przez to na początek sie bałem ze nie zdam i będę musiał pokryć koszty przejazdu. Na szczęście sie udało :D! Egzamin jak wcześniej mnie poinformowano nie był łatwy, dużo było podchwytliwych pytań ale faktycznie jak ktoś pracował w zawodzie to bez trudu go zda :) Myślałem, że to głupie ale widzę że mają rację dzięki temu z łatwością sprawdzić czy ktoś potrafi czy nie. Ja osobiście rekrutowałem na mechanika. Ze mną na egzaminie od nich był jeszcze jeden mechanik i elektryk, nie wiem jakie pytanie dla elektryk były ale u mechanika jest parę pytań dotyczących obróbki metalu, trzeba było wyczytać coś z rysunku technicznego itp. Ważne dla nowych osób aby sobie powtórzyć i sprawdzić nazwy symboli po angielsku. Praktyczny był za to łatwy, z resztą jak ktoś miał z tym do czynienia nie będzie miał żadnego problemu :) Mega się bałem ale jak się okazało niepotrzebnie dlatego też chce to napisać, jak ktoś zna się do spokojnie zda! Ważne jest aby podejść na luzie do tego i z dobrym nastawieniem bo ci egzaminatorzy to też ludzie i zwracają uwagę na to jaką jest się osobą. My mechanicy zdaliśmy i zaczynamy zlecenie od przyszłego poniedziałku ale elektryk nie zdał. Z tego co słyszałem to nie zdał przez praktykę bo nie przyłożył się do tego, źle okablował szafę więc dla przyszłych kandydatów mała podpowiedz :) zwracają uwagę na estetykę ale to chyba jest oczywiste :D Więc patrząc na to faktycznie te egzaminy mają sens. Co do miejsca egzaminu muszę powiedzieć że mega, mają specjalny LAB i tam są maszyny, sale konferencyjne, nawet można sobie spokojnie w kuchni usiąść, kawa, ciasta, woda wszystko jest :) Widać że profesjonalnie Sisbrat wybrało egzaminatorów co bardzo o nich dobrze świadczy że szukają tylko fachowców a później o nich dbają :) zobaczymy jak będzie ta współpracą, bardzo się cieszę i trzymajcie kciuki.

Piotr Elektryk Nowy wpis

Współpracuję z firmą Sisbrat już prawie rok. Nie mam na co narzekać. Przez ten czas zbudowaliśmy wzajemne zaufanie. W razie potrzeby pomogą ze znalezieniem zakwaterowania. Bez problemu da się dogadać w kwestii grafiku. W pracy posługiwanie się angielskim wystarcza żeby się porozumieć, a atmosfera jest w porządku. Na obiektach często można spotkać ludzi, którzy współpracują z Sisbratem i zawsze chętnie pomogą w razie problemów. Jeśli lubisz wyzwania to jesteś w dobrym miejscu. Tutaj nie ma nudy :p

Czy nowo zatrudnione osoby w Sisbrat Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Patryk Klatt Nowy wpis

Dzień dobry, Współpracujemy tylko na warunkach B2B, nie zatrudniamy na etat. (Chyba ze pracownik biurowy ) Tak umowa jest od pierwszego dnia współpracy.

smiroman Nowy wpis

Współpracuję z firmą Sisbrat od prawie roku. Przez ten czas zbudowaliśmy do siebie zaufanie i śmiało mogę polecić współpracę z tą firmą innym. Atmosfera przy pracy podczas przeróżnych zleceń (głównie automotive) jest taka, na jaką się zasługuje, tzn. jesteś dla innych fair, to oni też są tacy dla ciebie. Środowisko pracy zróżnicowane, międzynarodowe towarzystwo, więc nudy nie ma. Można liczyć na wsparcie ze strony firmy Sisbrat, zwłaszcza na początku, ale właściwie to wsparcie jest zawsze, w różnych sprawach związanych z tego typu pracą. Traktują wszystkich uczciwie i z szacunkiem. Generalnie wszyscy ludzie są na poziomie, w pracy pełna kultura. Atmosfera? Fajna ???? Zarobki? Fajne ???? Dalsze perspektywy? Też fajne ???? Polecam!

Kuba Stujek

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Sisbrat Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Mechanik maszyn?
Marek Automatyk

PanElektromechanik

Małgorzata
@PanElektromechanik

Czyli w żaden sposób nie można tutaj dostać umowy o pracę? Albo chociaż zlecenia? Bo na umowie właśnie zależałoby mi najbardziej. Boję się zakładać działalność gospodarczą :-/

PrawieInżynier
@PanElektromechanik

Witam, słyszałem że egzaminy troszkę ciężkie jeżeli chodzi o pytania. Faktycznie angielski trzeba mieć na wysokim poziomie żeby się dogadać na egzaminach z Niemcami ? Czy raczej wyrozumiali i idzie pogadać mniej formalnie?

Don't be afraid, let's go...
@PrawieInżynier

Mateusz

Dzień dobry, Pracuje w firmie od 4 miesięcy. Na chwilę obecną nie mogę narzekać. Wpłaty są w terminie, atmosfera na zleceniach bardzo dobra. Sam kontakt z firmą jest na dobrym poziomie jeśli są jakieś problemy wszystko jest do dogadania.

@Mateusz

Na jakim kontrakcie pracujesz?

Mateusz

B2B

Jak z wypłacalnością?

Teresa
@Nowy

Widziałam info, że podobno będą kogoś od listopada szukać, więc chyba z wypłacalnością raczej jest wszystko ok?

Małgorzata
@Mateusz

To tylko taka jest możliwość? Czy można normalnie dostać umowę o pracę?

Michał T.

Elektryk

Witam. Chciałbym wiedzieć czy pokrywacie koszty dojazdu na projekt np. wynajmujecie auto, zwracacie za bilet na pociąg, autobus, samolot, prom itp., oraz czy płacicie kilometrówkę za podróż własnym autem na projekt w Polsce i Europie. Jeśli tak to proszę o odpowiedź pod pytaniem, żeby wszyscy wiedzieli co chcą przyjść do pracy. Pozdrawiam. M.

@Elektryk

Wszystko zależy od ustaleń przed zleceniem, nie ukrywam iż wiele osób woli sobie samu za wszystko płacić i pod koniec mieć większą wypłatę. Wypłacamy wtedy pełna stawkę godzinową , nie odliczając nic. Są również osoby które proszą abyśmy opłacili mieszkanie, transport, lot, śniadania w hotelu itd twierdzą iż nie mogą odliczyć nic od podatku i poprzez to tracą, wtedy ustalamy warunki i stawkę tak aby dwie strony mogły dojść do porozumienia. Stawka oczywiście jest uzależniona od kraju do jakiego jest się oddelegowanym. Jeżeli osoba prosi o pełna stawkę , ale ma problem z wyszukaniem mieszkania, nie ma problemu chętnie mu w tym pomagamy. Mam nadzieję że firma Sisbrat szybko sie rozwinie i zdobędziemy nowych oraz wykwalifikowanych pracowników , dzięki czemu będziemy mogli więcej wynegocjować z klientem, co wpłynie oczywiście na zwiększenie stawki i dodatkow dla pracowników oraz wspólników. Także zachęcam do współpracy i kontaktu z nami znajdziemy wspólne porozumienie i odniesiemy wspólny sukces!

Podobno pracując jako Elektryk można liczyć na 4300 PLN na rękę. Czy to prawda?

Patryk Klatt

Dzień dobry, jakaś pomyłka, nie wiem skąd takie informacje, ale wszystkie wypłaty są w euro i w zależności od godzin przepracowanych, średnia stawka godzinowa dla elektryka to 20€-21€ godzin w tygodniu przypada od 56-60h Licząc 4 tyg po 56h jest Pan w stanie ok. 4700€ zarobić i Sisbrat opłacamy zakwaterowanie.

Wanda
@Patryk Klatt

a to też są kwoty na rękę czy brutto?

@Wanda

Na ten moment działamy na kontraktach B2B, polecamy osobom mieć działalność na ryczałcie wychodzi ok. 8.5% (usługi) , + ZUS jeżeli ktoś jest na VAT możemy dogadać się o wyższej stawce i część Vatu pokryć. Prawdopodobnie od listopada/grudnia będziemy szukać osoby na etat

Witam Czy ktoś posiada nowe informacje na temat firmy i pracy u nich?

Edyta
@Nowy

A jakie stanowisko cię interesuje? https://www.sisbrat.eu/praca/ Tutaj są aktualne ogłoszenia, wszystko czego potrębujesz wypisane czarno na białym :-)

Patryk Klatt

Dzień dobry, Miło ze zaczyna się rozmowa na gowork dotyczącej zapytań współpracy z nami. Jestem właścicielem i chciałbym rozwiać parę kwestii. Tak zgadza się byliśmy wcześniej firmą wysyłkową, na początku w 2020 spółka została założona w celu sprzedaży online. Jednak po krótkim czasie zrezygnowaliśmy z projektu z braku czasu i spółka została zawieszona. Sam przez długo czas prowadziłem jednoosobową działalność zajmującą się produkcją i usługami związanymi z budową maszyn. Ze względu na zmiany wynikające z nowego ładu, prowadzenie i zatrudnianie osób na działalności jednoosobowej przestało być opłacalne, dlatego postanowiliśmy odwiesić spółkę i zmienić jej PKD. Jeżeli chodzi o rekrutację, przeprowadzamy ją online. Osoby które przejdą pomyślnie rekrutację kierowane są na Egzamin praktyczny i teoretyczny weryfikujący ich wiedzę. Każda osobą zaczynająca z nami współprace, dopasowuje grafik do swoich potrzeb. Na tą chwilę nie zatrudniamy osób na etat tylko kontrakty B2B W razie pytań lub nie jasności zapraszam do kontaktu rekrutacja@sisbrat.eu lub na naszej stronie jest bezpośredni kontakt do nas. Dziękuje i zapraszam do współpracy Patryk Klatt

PanPytalski

Tak się zastanawiam na ile ta firma jest wypłacalna. Oferują prace działalności. Data rejestracji:27 styczeń 2020 Zawieszona: od 28 sierpień 2020 do 3 styczeń 2022 Opis firmy z pracuj. SisBrat sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się polska firma. Specjalizujemy się w budowie maszyn. Współpracujemy z wieloma firma nie tylko na terenie Polski ale także w Niemczech, Austrii oraz Belgii. Swoją działalność zamierzamy poszerzyć poza granicę Europy m. in. Chiny, Stany Zjednoczone. W swojej pracy stawiamy na wysoką jakość oferowanych usług. W swoich szeregach posiadamy osoby z wieloletnim doświadczeniem m.in. w zakresie mechaniki, elektryki, programowania PLC, projektowania maszyn specjalistycznych. Opis z KRS http://krs.infoveriti.pl/Sisbrat,Mszalnica,KRS,0000825653.html Resztę można się samemu domyśleć

OnPan
@PanPytalski

Dobrze myśli. i jeszcze jeden link (usunięte przez administratora) Firma działa w branży Sprzedaż wysyłkowa Daje do myślenia

Teresa
@OnPan

Link akurat ukryło, bo za bardzo nie można ich tu wrzucać, ale w nim to głównie to info o tej sprzedaży wysyłkowej czy jeszcze coś ciekawego na temat firmy jest?

Design Engineer

Czy jest tu ktoś kto mógłby wypowiedzieć się na temat współpracy z firmą Sisbrat? Oferta, którą przedstawiają brzmi ciekawie, aczkolwiek jest to świeża firma i wiadome jest, że doświadczony człowiek ma wątpliwości.

Damian

Widziałem w necie że szukają teraz elektryka i mechanika maszyn. Trzeba mieć duże doświadczenie żeby aplikować? Ktoś wie jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna, bo trochę się stresuje przed rekrutacją.

Zostaw merytoryczną opinię o Sisbrat Sp. z o.o. - Mszalnica

• Jak się pracuje w Sisbrat Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sisbrat Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sisbrat Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sisbrat Sp. z o.o.