Gastro

Nowy sącz

Opinie o Gastro

moklo

Dla studentów i ogólnie młodych ludzi jest bardzo wiele ofert pracy ze względu na to że firma nie musi płacić tyle pieniędzy na nich, bo mają status osób uczących się więc czegoś tam nie muszą odprowadzać, ale prawda, ceni się to jednak bo praca nie jest zła i przynajmniej można się dogadać z szefostwem.

Ca??kowicie zgadzam siÄ? z opiniÄ? poprzedniczki.[usunięte przez moderatorastosujÄ? wobec nas [usunięte przez moderatora, wykorzystujÄ? do granic mo??liwo??ci. Je??eli nie li??esz ich ty????w potrafiÄ? zgnoiÄ? nas psychicznie, karaÄ? za najmniejsze przewinienia a najlepiej osobÄ? kt??ra nie pasuje do ich towarzystwa zmusiÄ? do zwolnienia siÄ? z pracy. Nie tÄ?dy droga moje drogie panie[usunięte przez moderatora?ce. Kto pod kim do??ki kopie sam w nie wpada. I tego Wam ??yczÄ? w??Ä?cznie z paniÄ?[usunięte przez moderatora

Zostaw opinię o Gastro - Nowy sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gastro