Opinie o P.H. Galicja MTM Ścianek Sp.Jawna w Nowy Sącz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy P.H. Galicja MTM Ścianek Sp.Jawna. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w P.H. Galicja MTM Ścianek Sp.Jawna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H. Galicja MTM Ścianek Sp.Jawna w Nowy Sącz

Tymon

Idealnie nie będzie nigdzie. Może przesadzacie z taką ciężką pracą?

@Tymon

Dźwigasz coś w pracy, czy z telefonem biegasz po magazynie, i po brodzie się głaskasz? Bo bzdury wypisujesz, że ciężko nie jest!

Witam!!! Odradzam również zatrudniać się w tej firmie nie długo tam pracowałem ale dużo zauważyłem dwóch kierowników rywalizują między sobą pracowników mają za nic żadnego doceniania długie trasy nawet w sezonie do 21 i na wypłacie nie widać kierowca ma małe zarobki a konwojent pracuje za (usunięte przez administratora) pieniądze większość roboty robi konwojent a nawet nie dostanie 3000 zł między pracownikami jest mobbing widać go jak na placu tak i między kierowcami nie wiem czy pan Ścianek nie widzi tego co dzieje się z jego firmą czy udaje że nie widzi to naj gorsza firma jaka może być a i mechanik to tam na pokaz bo jak gruchot zepsuje się to trzeba samemu naprawiać bo łaskawie mechanik nie przyjedzie żeby szybko naprawić usterkę a potem mają pretensje że towar nie został wywieziony a uta psują się wyłącznie z winy kierowników ładują auta ponad stan

Marcinosss

Polecam firmę Galicja z czystym sumieniem . Tak jak piszesz nie długo pracowałeś to wychodzi na to,że się nie nadawałeś do tej pracy -proste . Jak ma się dwie lewe ręce albo chce się zarabiać odrazu Bóg wie ile to później są takie efekty. Proponuję pierw dobrze nauczyć się zamiatac A później starać się do jakiejkolwiek pracy bo niestety nie je się deseru po obiedzie. Co do firmy Galicja w porównaniu do innych firm w Małopolsce to nr 1 . I nie pisze tego aby się podlizać tylko stwierdzam fakty . Nie każdy się nadaje do pracy z ludźmi i dziwi mnie fakt ,że ktoś kto krótko pracował może się wypowiadać i w dodatku jak tchórz pod nikiem.

Kalina

Warunki pracy jak w średniowieczu? Tak przynajmniej ktoś stwierdził ale bez szerszych wyjaśnień, może wiec tu je ktoś zaprezentuje? O jakie konkretnie chodziło i jak wyglądają one do dzisiaj? Inwestowano w coś?

@Sss

Tak potwierdzam za pana A.. zawsze była woda w upały jak na placu tak my dostaliśmy teraz nie wiem ale z tego co widzę z opin to nie dzieje się dobrze

Dawid

Witajcie, Piszę żeby przełamać chyba troche wg mnie niesprawiedliwe komentarze ponieważ pracuję w Galicji ponad 15 lat i nic złego się mi nie dzieje:). Wielu pracowników pracuje 10 lat i więcej. Przez lata zaobserwowałem, że w firmie dobrze widziany jest każdy kto podchodzi do swoich obowiązków z ZAANGAŻOWANIEM. Może czasami zdarzają się nieporozumienia ale tego nie da się uniknąć w żadnej firmie, gdzie ludzie pracują i się komunikują. Nigdy nie było problemu z wynagrodzeniem - zawsze na czas i tak jak było umówione. Jeżeli poruszalo się ważne sprawy zawsze były one omawiane. Jeżeli sytuacja wymagała w jakimś okresie więcej pracy czy dodatkowych godzin nie było problemu żeby w luźniejszym czasie sobie je odebrać chociaż trzeba przyznać, że pracy jest coraz więcej i trzeba umieć się sfocusować aby pojawiające się na bieżąco sprawy i problemy były na bieżąco rozwiązywane.

@Anonim

Pisał też, że pracy jest coraz więcej - czy w związku z tym zatrudniają nowych? Czy raczej właśnie przez nadgodziny jest ten problem rozwiązywany? Co do tych niezgodności w wypłatach - to właśnie nadgodziny się nie zgadzają?

Słuchajcie jak tu się maja kwestie związane z nadgodzinami? Jestem tu z tej oferty dla kierowcy kat B w której piszą, że pracuje się od 7 do 16 w dni powszednie. Daje to 45 godzin tygodniowo czy po prostu w któryś dzień kończy się jakoś krócej?

MX Nowy wpis

Od 7 do 16 ? Raczej dopoki towar nie bedzie rozwieziony, a czesto poczekasz sobie na zaladowanie palet nawet 2 godz i to nie z winy magazynierow bo robia co moga zeby szybko zlozyc twowar. Tylko kiepska organizacja (usunięte przez administratora) stwarza takie warunki.

@MX

A w ogłoszeniu dla kierowcy z teraz piszą o tym, że możliwa będzie jazda z pomocnikiem lub bez niego. po pierwsze to nie odbija się na zarobkach, jeśli masz kogoś u boku? dodatkowo to ten pomocnik nie usprawni tej pracy?

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w P.H. Galicja MTM Ścianek Sp.Jawna?

Ang

Zdecydowanie biznesowy, światowa firma można rzec, jeden z rekinów biznesu lokalnego rynku. Jaki angielski , tam ? Haha

Stoper Nowy wpis

Zdecydowanie angielski, chociaż hiszpański też preferują ;)

@nigdydo Galicji

Uwaga, ogromne kłamstwa, przekręty i kiepskie warunki pracy. Stanowiska kierownicze po znajomości albo rodzinie

Dr Wit

Firma jest w porządku. Pracowałem wcześniej w innych firmach jako magazynier i tutaj zagrzałem już parę mcy i uważam że ekipa jest spoko. Kto jest płaczliwy będzie płakał w każdej firmie gdzie trzeba kiwnąć palcem.

@Dr Wit

Oczywiście. Na magazynie elegancko, dbają o pracowników w zimie ogrzewanie, a zwłaszcza w pierwszym pomieszczeniu, gorące zupy jak jest niska temp. Rękawiczki ciepłe, co tydzień nowe. Co do odzieży firma ubierze cię od głowy do stóp. Buty jak tylko zniszczysz to po zgłoszeniu, wymieniają na nowe. W lecie klimatyzacja nie ma szans się spocić, do tego woda mineralna do koloru do wyboru, kawa darmowa i to nie byle jaka, darmowa herbata i cukier, no szok niedowierzanie.(usunięte przez administratora) Polecam każdemu, a już nie wspomnę o wynagrodzeniu, ja to nie wiem co z pieniędzmi robić, już połowę pensji oddaję żeby mi się w głowie nie poprzewracało. Super naprawdę perfekcyjna firma!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.H. Galicja MTM Ścianek Sp.Jawna? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Kierowca C

Hej Mialem tu przyjsc tylko na chwile a pracuje tu już parę ładnych lat. Naprawdę firma jest w porządku. Wiadomo że są obowiązki i odpowiedzialność ale takie jak wszędzie i to nie są trudne rzeczy.

@Kierowca C

I jak przez te lata mogła wyglądać praca kierowcy oraz czy warunki zatrudnienia jakkolwiek się zmieniały? Teraz widzę ze są otwarte oferty, również na kat B, ciekawe czy mniej się zarabia niż na C?

Opowiecie o pracy za kółkiem? W listopadzie jakoś ktoś się już pytał o ofertę na C i z tego co widzę jest teraz ponownie otwarta. Mam to odebrać jako rotacje czy po prostu kolejne auto jest w ruchu? Piszą wprost, że oferują bardzo dobre warunki, to znaczy?

Edyta

Polecenie wrogowi…? możecie jakoś rozwinąć te stwierdzenia? Widziałam, że poszukujecie do zakładu od polowy stycznia kierownika zmiany magazynu. mój partner pasuje do profilu kandydata, myślę czy by mu nie podesłać oferty. ale możecie cos więcej o tej pracy najpierw napisać? jakie są zarobki? i podejście ludzi do przełożonych?

Jaka umowa obowiązuje w P.H. Galicja MTM Ścianek Sp.Jawna podczas okresu próbnego?

Malwina

Zauważyłam jakaś wzmiankę o zgłaszaniu czegoś na policje i teraz zastanawiam się czy gdyby mój partner się zatrudnił to mógłby mieć jakieś problemy z tego tytułu? Już jakiś czas temu mignęła mi oferta na kat C niestety była wygasła. Kierowcy maja w ogóle jakieś szkolenia? czy ktoś wie?

Kalina

@Kalina

Tak, jak w sredniowieczu. Praca powinna byc oznaczona jako warunki szkodliwe, poniewaz na upalach po 8 godz i nikogo nie obchodzi czy ktos mdleje, czy ktos wymiotuje ... wazne zeby praca byla wykonana. A wode trzeba samemu sobie kupic, bo przeterminowanej ktora firma proponuje nie da sie pic. Traktuja co niektorych pracownikow gorzej niz zwierzeta.

Klarysa
@Klucz

Jeśli o to przeterminowanie chodzi to ktoś to zgłaszał? Do kogo w razie czego warto pójść w takiej sytuacji? pzt co do tych szkodliwych jakie jest odniesienie samych przełożonych? Teraz to i tak upały się kończą, wiec jak obecnie się pracuje? i czy są planowane zmiany od nowego roku?

@Klarysa

O wodę było zgłaszane, ale nikt się tym nie przejmuje, wiec trzeba samemu kupic chociaz przepisy BHP cos innego mowia. Co do warunków, jak było 20 lat temu tak jest i teraz i w 100% zmian nie bedzie. Nikogo nie interesuje, ze ktos moze sie powaznie rozchorowac.

Sss
@Klucz

W tym roku konwojentom i kierowcom w ogole wody nie dali jak byly upaly. Pan A jak byl to dawal po calej zgrzewce. Ale fakt warunki to wy macie oplakane, wnet zima to znowu marznac bedziecie.

@Sss

Czy temat tego marznięcia ktoś może poruszał ostatnimi czasy? Ta woda także mnie interesuje, bo padło stwierdzenie, że nie było żadnej reakcji na takie zgłoszenie. A do kogo było ono ostatecznie wnoszone? Gdzie najwyżej taki przeciętny pracownik ma dostęp?

@Dawid

czyli dobrze rozumiem, że jedyne co jeśli o nadgodziny chodzi to jest opcja na ich odbiór? Nie są dodatkowo płatne? Zastanawiam się jak ewentualnie zostanie to rozwiązane w momencie gdy faktycznie jest ich tak dużo? wtedy jaki % może obowiązywać? Ile tych nadgodzin w miesiąc średnio się zbierze w takich okresach?

Dawid

@HH, w kazdej firmie najlepszą odpowiedź dostaniesz pytając kierownika bezpośrednio, a nie w internecie ;) Może się mylę, ale odnoszę wrażenie, że dyskusje na GoWork są "podkręcane" przez kogoś pracującego na zlecenie portalu. W każdym razie o wszelkie sprawy lepiej zapytać na rekrutacji a jeżeli jest się pracownikiem to napewno wiesz kogo pytać. Trzeba też być świadomym, że większość firm zatrudniających od kilkudziesięciu pracowników to są organizacje, w których zachodzi tak wiele różnych procesów, że nie każdy problem da się rozwiązać po myśli pracownika, ale do rzeczywiście ważnych spraw napewno podchodzi się indywidualnie.

Stoper

Głupoty Dawid pisze o tych nadgodzinach. Chyba firmy pomylił. Nadgodziny są płatne, lub odrabia się zaległe tzn jak ktoś wcześniej wychodzi z pracy, to w innym dniu odrabia.

@Dawid

Wynagrodzenie zawsze na czas, z tym sie zgodze ale, ze tak jak bylo umowione to nie z kazdym pracownikiem jest tak samo. Rozmawiam z innymi to wiem, jednym wynagrodzenie sie zgada a innym nie, zalezy na jakim stanowisku pracujesz. A z tym odbieraniem nadgodzin to pierwsze slysze :D moze, ze w biurze tak macie.

@Anonim

Tymon

Idealnie nie będzie nigdzie. Może przesadzacie z taką ciężką pracą?

Ebenezer

Ty się lepiej podpisz imieniem i nazwiskiem jak gadasz takie głupoty, potem ludzie przychodza i za 2 godziny sie zwalniaja bo oczytaja sie wlasnie takich opinii jak to nie jest wspaniale w galicji. Co ty tam możesz robić, że sie nie orobisz? Chodzisz z mopem pewnie.. wiec nie opowiadaj jak tam nie jest wspalniale, bo pół dniowki na magazynie nie wytrzymasz Ta firma to tragedia i tyle, i nie chodzi o wynagrodzenia(jeśli chcesz to na prawde dobrze zarobisz) ale o ogolna organizacje pracy.. Przetrwaja w tej firmie tylko Ci co siedzą tam od lat i maja na to jakis sposob.. widać to chociaż by po rotacji pracowników A do pracy ani nie zecham ani nie odradzam, kazdy ma swoj rozum, wystatczy zasięgnąć wiecej opini pozdrawiam :)

Ebenezer

Hahahahaha :D

@Tymon

Magdalena

Deklarujesz, że ktoś zachował sobie Twoją wypłatę? Całą? I dalej się zatrudniasz? To na jakiej zasadzie niby tu jeszcze pracujesz?

Pingpong

W jakim okresie pracowałeś?

Naczelny wodz

Hmm A uj tam wypowiem się :) pracuje tutaj już (nie powiem bo będzie wiadomo) pare lat jako kierowca kat c. Zdecydowana większość kierowców mają dłuższy staz niż ja...(....) w swojej błyskotliwej karierze mialem/niemialem przyjemności pracować z różnymi konwojentami lub nowymi kierowcami...niestety większość z nich okazywala się glabami samymi w sobie których nie raz miałem ochotę wysadzić z auta w połowie trasy..sorry chłopaki....galicja nie jest miejscem idealnym do pracy bo takich nie ma !! Do wielu rzeczy można się przyczepić ale jeśli uważasz że jesteś wartościowym pracownikiem pod wieloma względami I potrafisz to udowodnić to tutaj czy gdziekolwiek indziej znajdziesz nić porozumienia. Każdy ma swoje własne oczekiwania/wymagania i jest w stanie w zamian zaoferowac mniej lub więcej od siebie...wpadasz do pracy robisz robotę pasuje Ci układ z szefostwem - zostajesz, jeśli nie... bram I wejść jest sporo dożywotniego wyroku też nikt z nikim nie podpisuje :) praca jest ciężka nawet bardzo Ale o tym dowiadujesz sie w pierwszej kolejności wiec jako dorosly czlowiek chyba rozumiesz na co sie piszesz. A czy szefostwo to sama rodzina?? Nie moja ani nie Twoja sprawa gość zbudował firmę dla siebie i rodziny?? Hmm też bym tak zrobił ;)

Marcinosss

Mocne słowa lecz fałszywe . Firma na poziomie ale widać,że Ty nie . Pracuje tutaj już 2 lata . Pieniążki od 1 miesiąca się zgadzają i zawsze na czas . Widać,że brakło Ci odwagi aby powiedzieć to Wojtkowi w oczy i jeszcze zakrywasz się za dziwnym Nickiem a na p.Scianka miejscu założył bym Ci sprawę za pomówienia . Wracając do tematu Wojtka to bardzo sympatyczna i pomocna osoba. Zawsze mogę na niego liczyć a jak widać po tobie to tchórz jednym słowem .

@Marcinosss

Domyslam się kto to napisal. Pracuj tam jako konwojent to nie bedziesz tak spiewal. Mi co msc wyplata sie nie zgadza a to znaczy ze (usunięte przez administratora)pracownikow. Nastepnym razem nie patrz tylko na siebie, ale na "kolegow" tez.

Jak przy tych opisywanych warunkach robi się teraz handlowcom? W tym przypadku są jakieś dodatki? W jednym wątku pisali o braku podawania pracownikom wody. Jak przy tym zarabia przedstawiciel od Napojów? Było ogłoszenie na takim portalu parę miesięcy temu. są deputaty?

Baran

ZŁODZIEJE OSZUŚCI

@Baran

Konwojent chociażby 260 godzin zrobil msc to i tak mało zarobi, bo nie może mieć wyzszej wypłaty od kierowcy z małego auta. Paranoja!

Jaka jest kultura pracy w P.H. Galicja MTM Ścianek Sp.Jawna?

xxxxx

To (usunięte przez administratora) a nie firma! Kierowcy pracują dopóki towar nie zostanie rozwieziony, w sezonie do późnych godzin nocnych. Wynagrodzenie absolutnie nie adekwatne do wykonywanej pracy.

Brodacz
@xxxxx

Zgadzam się, wynagrodzenie nie adekwatne do wykonywanej pracy. Im bardziej się starasz tym gorzej. Lepiej mieć olewkę bo i tak nie doceniają jak ktoś się stara i robi ponad normę.

TIR

Nie jestem pracownikiem tej firmy ale dostawcą. Byłem tam wczoraj podczas upału i podziwiam albo współczuję pracownikom którzy pracują na pełnym słońcu. Skoro w cieniu jest ponad 30°C to na tym betonie ile będzie, około 50°C czy to zgodne z przepisami BHP? Ja bym nie dał rady, zwłaszcza jako kobieta.

@TIR

Fajnie, że ktoś to zauważył bo ma pan rację, bo grzeje jak w piekle! A na wieczór ból głowy i wymioty, jeszcze ostatnie i jedyne drzewo wycieli, sam beton i mury w około. Ale jak to ktoś kiedyś powiedział "fajną macie pracę, na świeżym powietrzu, opalicie się i lekka, TYLKO takie pykanie butelkami ..." Ale przyjdzie czas i ... :) :) :)

Czy w P.H. Galicja MTM Ścianek Sp.Jawna zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Klucz

Tak zaszły zmiany, jest coraz gorzej!!!

@Klucz

Myślałam, że ktoś się co do tego odniesie, lub podpyta... Jakie jeszcze teraz miały kolejne zmiany zajść, że taka opinia tu wpadła? Były wzmianki o jakimś zarządzaniu ale bez jasnego konkretu. Obecnie co miałoby się dziać?

15#
@Klucz

Zgadza się, bo nawet wody do picia w tym roku nie dają! Bida!

Ej za swego miałem do 5 i żaden nic z tego nie miał hahhaha ej to już ta faza zarządzania człekopodobnymi z zarządóow. Profesor Ewelina jest to zapewne potwierdzi :*

Heniek
@Piotr

Ja…mam Ciebie i co mam zrobić :P że mi się dobrze pracuje z samymi ludźmi ;)

@Heniek

A to kierownictwo tutaj to czym konkretnie rywalizuje i jak to wygląda, bo temat ruszony ale chyba nie doprecyzował zbytnio?

Stoper

No co ty, mechanik szanuję swoją robotę :D

@Stoper

Szanuje w jakim sensie właściwie? Czy że robi bardzo dokładnie? Mógłbyś też dać znać o co chodzi z tym zarządzaniem, jak to tu wygląda i jak wpływa na pracownika?

@Marta

Zarządzanie jest takie, że parę osób myśli o zwolnieniu się, a pare dobrych pracowników już się zwolniło. Były pracownik w opini dobrze sytuację opisał.

@Klucz

to na chwilę obecną jak tu z zatrudnieniem stoją? byli według Ciebie dobrzy w jakim kontekście, dłuższy staż? Była z tego większa pensja pewnie? A ile miejsc tak potencjalnie jest tu do obsadzenia? Zastanawiam się jakie mogą być z czasem braki

@Magdalena

Na chwilę obecną jest poszukiwany kierowca kat. B i C

@Klucz

można z ciekawości poznać szczegóły? na stronie w karierze niczego o tym nie widziałam jedynie cechy, których oczekują od kandydatów. jakie trasy proponują oraz konkretne stawki w tym roku?

Zostaw merytoryczną opinię o P.H. Galicja MTM Ścianek Sp.Jawna - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w P.H. Galicja MTM Ścianek Sp.Jawna?

Zobacz opinie na temat firmy P.H. Galicja MTM Ścianek Sp.Jawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H. Galicja MTM Ścianek Sp.Jawna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.H. Galicja MTM Ścianek Sp.Jawna
1.9/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Zawiszy Czarnego 35
    33-300 Nowy Sącz