P.H. Galicja MTM Ścianek Sp.Jawna

Opinie o P.H. Galicja MTM Ścianek Sp.Jawna

Xdb

Solidna firma Polecam.

Mateusz

Oszukują ludzi na pieniądze. Nie wypłacają kwoty, na którą umawiają się z pracownikiem przy podpisywaniu umowy. Potwierdzi to także kilku innych przedstawicieli. Nie polecam!

W ubiegłym tygodniu musiałem zrezygnować z pracy na magazynie ze względów zdrowotnych i bardzo żałuję, ale myślę że jak się wykuruję to mnie przyjmą z powrotem.

Dt
@Pracownik 04.04.2017 15:49

Witam mam pytanie ilu tam jest magazynierów?w weekendy też się pracuje?

@
@Dt 21.06.2017 15:14
Witam mam pytanie ilu tam jest magazynierów?w weekendy też się pracuje?

Daj sobie spokój dobrze ci radzę

Były Pracownik Magazynu NS

Powiem tak, nie jest kolorowo ale też nie ma co narzekać, pracowałem już w kilku firmach i tu przynajmniej umowa normalna, wypłata na czas. Trzeba się napracować i wypłaty w granicach 2t do ręki. pracowałem w Galicji 2 lata i tylko dlatego zrezygnowałem że postanowiłem z żoną przeprowadzić się do Katowic. Z tego co wiem to PH i Kierowcy zarabiają naprawdę dobrze. Magazynierzy powinni trochę więcej tu dostawać.

PH galicja

Zdecydowanie nie polecam. Wykorzystują ludzi, małą płacą, zrzucają na Ciebie całą odpowiedzialność, zero wsparcia ze strony przełożonych. Cały czas się trzeba z czegoś tłumaczyć, za wszystko potrącają kase. Firma nie cieszy się uznaniem na rynku i nie ma się co dziwić. Oddział w Tarnowie to porażka. Wszyscy przedstawiciele stamtąd uciekają, biorą każdego, popracuje chwile i ucieka stamtąd.

Wykorzystują ludzi? Mało powiedziane! Omijajcie tego pracodawcę szerokim łukiem. Jeżeli chcecie pracować w normalnej firmie, to z pewnością nie w Galicji. Współczuję wszystkim, którzy jeszcze tam pracują...

jasiek

Powiem krótko. Żydów w Auschwitz lepiej traktowali. Omijać szeroko

xkkz

wykorzystują ludzi

Zostaw opinię o P.H. Galicja MTM Ścianek Sp.Jawna - Nowy Sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H. Galicja MTM Ścianek Sp.Jawna