MTS Galicja II Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowe

Tarnów

Opinie o MTS Galicja II Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowe

sadadsafafa

Panowie jak dokładnie wygląda praca kierowcy w tej firmie? prosiłbym o jakieś szczegóły? czy warto ubiegać się o tą pracę?

aaaaa

Ciężka praca ,dużo godzin ,mało kasy,w zasadzie to jesteś tragarzem a kierowcą przy okazji.CZYTAJ DOKŁADNIE co podpisujesz bo możesz mieć potem problemy.Poza tym koledzy wyżej opisali jak tam jest.Dodam tylko że na okresie próbnym nie płacił nadgodzin ,może się to zmieniło musisz pytać szefa na rozmowie ,mi nie płacił na próbnym.Nie polecam .

były magazynier
@aaaaa 07.03.2014 12:11

Dokladnie, sam musisz dbać o swoje pieniądze/godziny nadliczbowe bo przy pierwszej okazji zostaniesz wyjebany a jak się o coś upomnisz to każdy rozkłada ręce , przychodzisz po pieniądze to patrzą na Ciebie jak byś brał cudze a nie swoje, za inwentaryzacje trzeba płacić jedyny plus to dwie sympatyczne Panie w biurze xd ogolnie chujnia

Nadgodzin nie płaci,pracujesz od 7 rano do 17-18 wieczorem w zależności jak się wyrobisz.Obiecuje na rozmowie 1750 na rękę potem okazuje się ,że dostajesz 1450.Za inwentaryzację odbijają każdemu 100.(usunięte przez administratora) Życze Powodzenia

rrrrrrrrrrrrr

[usunięte przez moderatora] wszystkie nadgodziny sam musisz sobie liczyć bo ździwisz sie przy wypłacie jesli oczywiście nie odbierzesz nadgodzin jako odsiadke ni i inwentaryzacje jesteś uczciwy?? inni kradną firma oszukuje na inwentaryzacjach a wszyscy płacą co miesiac 100zł masz zarabiac 1750 a tu nagle 100 zł mniej ścigają cie jak psa choćby niewiem ci i tak zawsze źle nio i ś mieszne normy paliwowe jak za dużo auto ci spali to znów kasa z wypłaty no i był bym zapomniał za brud w aucie tez 50 zł ci [usunięte przez moderatora] tak jest w tarnowie a w saczu kierowcy z konwojentami jeżdża i kasy więcej maja a tu w pojedynkę szczerze nie polecam

Zostaw opinię o MTS Galicja II Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowe - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MTS Galicja II Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowe