NOX-POL Sp. z o.o.

Nowy Sącz

Opinie o NOX-POL Sp. z o.o.

Bobo

Pracownicy nie sa oplacani. Komirnim Nie ma czego zabrac... a prawo jest takie ze pozwala im bezkarnie tkwic w prozni.. i wszystko ucichlo..

Joanna
użytkownik zarejestrowany

@monikaco przez to rozumiesz? Mogłabyś rozwinąć swoją wypowiedź?

Joanna
użytkownik zarejestrowany

Czy obecni pracownicy firmy mogą powiedzieć coś więcej o obecnej sytuacji w NOX-POL Sp. z o.o.?

monika

po prostu oszusci uwaga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Adi
@monika 19.12.2016 21:11
po prostu oszusci uwaga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dzięki za inf

pytajNIK

ela
@pytajNIK 24.10.2016 09:53
Jak to jest możliwe, że firma zbankrutowała a za chwile ponownie pojawiła się na giełdzie tylko teraz pod inną nazwą?...

możesz podać nazwę, też bez efektów szukamy kontaktu do nich

pytajNIK
@ela 24.10.2016 14:17
możesz podać nazwę, też bez efektów szukamy kontaktu do nich

Proszę podpytać się w firmie: PL SPED Paweł Luty Nowy Sącz

lura1@o2.pl

chyba juz ich nie ma , przynajmniej zadluzenia nie splacaja

nie płacą

Uwaga !!!!!!!!!!! Firma NOX-POL nie płaci. Już prawie pół roku zalega z zapłatą za fakturę za transport mimo ponagleń... Sprawa idzie do sądu

xyz
@nie płacą 08.07.2016 08:20

Nie zapłacili faktury za wykonany transport. Czekam na nakaz komorniczy. Podobno bankruci. Zdecydowanie nie polecam. Lada chwila mają ogłosić upadłość.

xyz
@nie płacą 08.07.2016 08:20

klient

klient porządny tylko płatnik do bani zalega z płatnościami i nie można się z nikim skontaktować nagle telefony stały się głuche

kier zzzz

kolego lepiej daj sobie spokój z ta firma idź gdzie indziej żeby kasa była na czas najważniejsze!!!!!!!!

kier.ADR

Co do tego,że płacą to co obiecują i terminowo to mam duże zastrzeżenia. Pracowałem w tej firmie i piszę prawdę. A i też dużo obiecują niestety rzeczywistość to weryfikuje. Ale ogólnie nie jest tam tragicznie choć ilość kierowców która przewija się przez firmę jest ogromna

skrucz

Hej MOCARZ. Dzwoń do Nox-Pol i się umów na wstępna rozmowę. Słyszałem z dobrego źródła że płacą tak jak obiecują i terminowo.

skrucz

O tak byłem. W skrócie rozmowa na najwyższym poziomie. Pełna kultura.

skrucz

Wystarczy zadzwonić pod podany numer tel i zostaniesz poinformowany o wolnych miejscach pracy bądź ich braku. jeśli chodzi o ugodowych pracodawców to takich "chyba" nie ma.

praca

Pracując w konkretnej spółce, można poznać nie mało zachowań panujących wewnątrz owej spółki, pokaż innym jak prezentuje się firma w której pracujesz. Ciężko jest odnaleźć opinie o spółce Nox-Pol Sp. z o.o. której siedzibą jest Nowy Sącz . O ile cokolwiek o niej wiesz podziel się informacjami. Opinia zwyczajnego pracownika o firmie to swego rodzaju dźwignia na dzisiejszym rynku pracy. Jakie jest podejście do pracowników wewnątrz firmy?

Zostaw opinię o NOX-POL Sp. z o.o. - Nowy Sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NOX-POL Sp. z o.o.