Opinie o NOX-POL Sp. z o.o. w Nowy Sącz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie NOX-POL Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w NOX-POL Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOX-POL Sp. z o.o. w Nowy Sącz

anonymous Nowy wpis

polecam przeczytać ogłoszenie IMSIG nt. upadłości NOX-POL i wszystko jasne.. Kasa wyprowadzona już dawno na cypr - teraz mogą spokojnie posprzątać w papierach. Majątek zabezpieczony

zzz Nowy wpis

szkoda

pytajNIK

Jak to jest możliwe, że firma zbankrutowała a za chwile ponownie pojawiła się na giełdzie tylko teraz pod inną nazwą?

ela
@pytajNIK

możesz podać nazwę, też bez efektów szukamy kontaktu do nich

pytajNIK
@ela

Proszę podpytać się w firmie: PL SPED Paweł Luty Nowy Sącz

rozważny Nowy wpis
@pytajNIK

PL SPED to firma założona przez byłego dyrektora spedycji NOX POL... to nie zmartwychwstały Nox ale polityka podobna... radzę uważać

Xxx Nowy wpis

Co w tej firmie słychać? Jak zarobki ,jakie systemy pracy bo widzę że biorą ludzi nawet bez doświadczenia.Ktoś cos wie?

Kierowca Międzynarodowy

Wiele obiecanek a realizacja tego w max 30%, a jak potrzebujesz załatwić to brak osoby kompetentnej i tak zwana metoda spychalskiego.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Bobo

Pracownicy nie sa oplacani. Komirnim Nie ma czego zabrac... a prawo jest takie ze pozwala im bezkarnie tkwic w prozni.. i wszystko ucichlo..

Joanna

@monikaco przez to rozumiesz? Mogłabyś rozwinąć swoją wypowiedź?

Joanna

Czy obecni pracownicy firmy mogą powiedzieć coś więcej o obecnej sytuacji w NOX-POL Sp. z o.o.?

monika

po prostu oszusci uwaga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Adi
@monika

Dzięki za inf

lura1@o2.pl

chyba juz ich nie ma , przynajmniej zadluzenia nie splacaja

nie płacą

Uwaga !!!!!!!!!!! Firma NOX-POL nie płaci. Już prawie pół roku zalega z zapłatą za fakturę za transport mimo ponagleń... Sprawa idzie do sądu

xyz
@nie płacą

Nie zapłacili faktury za wykonany transport. Czekam na nakaz komorniczy. Podobno bankruci. Zdecydowanie nie polecam. Lada chwila mają ogłosić upadłość.

xyz
@nie płacą

klient

klient porządny tylko płatnik do bani zalega z płatnościami i nie można się z nikim skontaktować nagle telefony stały się głuche

kier zzzz

kolego lepiej daj sobie spokój z ta firma idź gdzie indziej żeby kasa była na czas najważniejsze!!!!!!!!

kier.ADR

Co do tego,że płacą to co obiecują i terminowo to mam duże zastrzeżenia. Pracowałem w tej firmie i piszę prawdę. A i też dużo obiecują niestety rzeczywistość to weryfikuje. Ale ogólnie nie jest tam tragicznie choć ilość kierowców która przewija się przez firmę jest ogromna

skrucz

Hej MOCARZ. Dzwoń do Nox-Pol i się umów na wstępna rozmowę. Słyszałem z dobrego źródła że płacą tak jak obiecują i terminowo.

skrucz

O tak byłem. W skrócie rozmowa na najwyższym poziomie. Pełna kultura.

skrucz

Wystarczy zadzwonić pod podany numer tel i zostaniesz poinformowany o wolnych miejscach pracy bądź ich braku. jeśli chodzi o ugodowych pracodawców to takich "chyba" nie ma.

praca

Pracując w konkretnej spółce, można poznać nie mało zachowań panujących wewnątrz owej spółki, pokaż innym jak prezentuje się firma w której pracujesz. Ciężko jest odnaleźć opinie o spółce Nox-Pol Sp. z o.o. której siedzibą jest Nowy Sącz . O ile cokolwiek o niej wiesz podziel się informacjami. Opinia zwyczajnego pracownika o firmie to swego rodzaju dźwignia na dzisiejszym rynku pracy. Jakie jest podejście do pracowników wewnątrz firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o NOX-POL Sp. z o.o. - Nowy Sącz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NOX-POL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NOX-POL Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NOX-POL Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 18 ocen.

NOX-POL Sp. z o.o.