Opinie o Elektrum Group Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Elektrum Group Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Elektrum Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektrum Group Sp. z o.o. w Łódź

Niedawno pojawiła się oferta pracy firmy Elektrum Group Sp. z o.o.. Wiecie może, czy firma wznowi rekrutację na stanowisko Kierownik działu?

Barbara

Piszesz tak pracując tu jeszcze? Jaki staż pracy masz za sobą i o którym stanowisku tu mowa? Czemu tak w sumie stanowisko kiero miałoby być złe? A co z podwładnymi?

Edyta

Witam ile da się zarobić w firmie elektrum? Czy jest podstawą?

Łukasz
@Edyta

Z tego co tu piszą to zarobki są niemałe ale wywnioskowałem że to gównie prowizja. W sieci czytałem że zatrudniają na umowę o pracę więc pewnie jest jakaś podstawa. Jakbyś zdecydował się aplikować to napisz czego się dowiedziałeś o warunkach, ok?

Z tego co widzę w ogłoszeniach o pracę, to pracując jako Przedstawiciel Handlowy można liczyć na 16400 PLN. Czy to prawda?

Lolek

Tak to prawda oczywiście razem z prowizja , ja już pracuję ponad rok i trochę nie wieżyłem w takie zarobki , ale faktycznie po szkoleniach , zaczołem ostro działać i po 3 mc. Teraz zarabiam średnio 25 tyś mc. Ale nie jest łatwo . Kwestia ile pracy się włoży tyle kasy się wyciągnie , są tacy co ponad 100 tyś dostają prowizjii ale to już trzeba zrobić sobie dobrą bazę kl. Polecam

Weronika
@Lolek

Mówisz że to zależy od tego ile pracy się włoży - to ta twoja kwota dotyczy pracowania po 8 godzin dziennie czy jednak więcej na pracę poświęcasz? Te zarobki to są na umowę o pracę czy jak to od strony umownej wygląda?

Halucyn

Świetne podejście, fajne ceny, wizualizacje 3D, skupiają się na potrzebach klienta i proponują rozwiązania. Jednym słowem polecam!

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Elektrum Group Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Partner biznesowy.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Leszno
Rumens

Polecam firmę uczciwe warunki współpracy . Niema żadnego owijania w bawełnę.

Zostaw merytoryczną opinię o Elektrum Group Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Elektrum Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elektrum Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elektrum Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 11 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Elektrum Group Sp. z o.o.
  • Kuźnicka 7A
    93-459 Łódź

Elektrum Group Sp. z o.o.