Modi Sp. z o.o.

Konstantynów Łódzki

Opinie o Modi Sp. z o.o.

Ewa

No to rzeczywiście kierując się opinią technika nie warto starać się o pracę w tej firmie , za harówę na 3 zmiany mam dostawać i tak niską wypłatę i jeszcze wypłacaną częściowo ? To spokojnie można w Łodzi dostać pracę na produkcji dużo lżejszą za te same pieniądze a nawet większe wypłacane w całości do 10 każdego miesiąca i na pączki też będzie mnie stać bez żadnej urządzanej imprezy przez szefa , to jest po prostu śmiechu warte!

Agata

@technikrozumiem, że odpowiada Ci praca w firmie. Ważne, że pracodawca organizuje wydarzenia integracyjne dla pracowników. Wspominasz jednak, że zdarza się że wypłaty są wypłacane z opóźnieniem. Jak często to się zdarza? Mógłbyś powiedzieć jak duże są to opóźnienia? Czy dotyczą one wszystkich działów firmy?

technik

A ja pracuję tu ponad 10 lat jak spora grupa innych, zarobki wzrastają choć są średnie to mogłyby bardziej i zawsze są wypłacone w całości bez oszustw, czasem później, kolejna podwyżka ma być. System pracy na 3 zmiany ale można się przyzwyczaić albo inaczej dogadać. Zakład jest nowy, szef misiowaty, są pączki, paczki i imprezy z tańcami, nie ma wulgaryzmów, choć pracy dużo i z zamówieniami nie dajemy rady się wyrobić, ale jeszcze dużo do zrobienia. Jak ktoś chce pracować a nie chorować to z premiami można zarobić.

jwd
@technik 14.07.2017 15:46

Szkoda, że nie wspomniałeś o tym, że imprezy integracyjne organizowane są zazwyczaj "na debet" i to spory. Jak są pieniądze z zamówień, to tak na prawdę już są zagospodarowane, bo idą na pokrycie długów.

pkol

Nieumiejętnie zarządzana i tonąca w długach firma. Niestety wypłaty nigdy nie są wypłacane na czas. Niemiły personel nie tylko dla pracowników, ale też dla siebie wzajemnie. 3 zmiany, 4 brygady i max 1 weekend wolny w miesiącu. Częste postoje, spowodowane albo brakiem zamówień, albo brakiem pieniędzy na surowiec, a czasem zdarzy się tez postój spowodowany tym, że jest za dużo wyprodukowanego towaru, ale niestety nie ma kto go odebrać, bo firma transportowa odmawia współpracy, z wiadomych przyczyn. Stare zasady zarządzania firmą i patrzenie tylko na tabelki jest kiepską metodą prowadzenia interesu, który- jak jest podkreślane, jest przejęty od amerykańskiej firmy. Zarobki...szkoda gadać. Umowy....szkoda języka strzępić. Idziesz na L4- nie masz premii. Zgadzam się również, z niektórymi wypowiedziami powyżej, że tylko patrzą jak urwać grosza z i tak już niskiej pensji. Dłuuuuuugoletni pracownicy- a są tam i tacy- nie mają, źle. Nie polecam tego pracodawcy. Chyba, że masz nerwy ze stali i nie przeszkadzają Ci niscy i bardzo hałaśliwi ludzie, który mają nieraz zbyt wygórowane mniemanie o sobie- a tacy też tam się znajdą :)

tio
@pkol 23.02.2017 15:12

dzięki, już wiadomo że nie warto aplikować, bo właśnie pojawiły się oferty pracy.

ee

no taak wiadomo ze kazdy czego innego oczeukuje od pracy jeden bedzie z takich zarobków zadowolony inny nie no co poradzic zycie- wszystkim sie nie dogodzi

Pracus

Modi czyli dawna wincup - nie polecam nic sie nie zmienilo procz nazwy..

Była pracownica

Płacą grosze to niby 12 zł to wielka lipa praca ponad normę o urlop musisz się nieźle naprosic brygadzistki to zwykłe wyzyskiwaczki... Jednym słowem omijajcie ten zakład z daleka chyba że lubicie takie klimaty Ps. Wypłaty są po terminie i tylko patrzą jak wam coś urwać z marnej i tak już pensji Pozdrawiam

ewelina

Jeśli jesteś odporny na wysokie temperatury i masz szybki refleks i końskie zdrowie a poza tym jesteś odporny na ewentualne wyzwiska ze strony innych jeżeli z czymś nie nadążasz chociaż pot leje się z ciebie ciurkiem i nie zrażasz się niską pensją oraz pracą w ,, świątek i piątek,,(4-ro brygadówka) to możesz spróbować ja długo tam nie wytrzymałam ale teraz mam o wiele lżejszą pracę i nawet trochę więcej pieniędzy niż w tym zakładzie. Ja osobiście radzę się chętnym dobrze zastanowić przed podjęciem tej pracy . Tyle w temacie pozdrawiam!

xxx

Należy pamiętać, że naruszenie obowiązku prawidłowej i terminowej wypłaty wynagrodzenia, jak również naruszenie świadczenie pracy nie objętej umową determinuje powołanie art. 55 § 11 kp, przewidującego możliwość rozwiązania przez pracownika stosunku pracy w trybie natychmiastowym, jeżeli pracodawca dopuścił się wobec niego ciężkiego naruszenia podstawowych obowiązków (np. wypłaty wynagrodzenia będącego przedmiotem umowy).

Boziuk

Witam, chciałem się dowiedzieć czy warto podjąć u nich pracę. Mam parę możliwości i rozpatruję każdą ewentualność. Słyszałem, że wincup oferuje całkiem niezłe pieniądze przy słabej atmosferze czy ta opinia jest nadal aktualna? Prosiłbym o jakąś konkretną opinię bo ze słabą atmosferą jestem w stanie sobie poradzić, ale w zamian mam nadzieję na dobre zarobki ..

ewka

Nic wulgarnego w moim poście nie było tylko dokładnie opisana sytuacja w tym zakładzie poza tym nie należę do osób wulgarnych prędzej bym taką się stała gdybym dalej pracowała w tym zakładzie. Ewka

ewka

Ja pracowałam tam dawniej i umieszczałam swoją opinię oczywiście negatywną którą usunięto jak inne niewygodne dla tego zakładu opinie co i tak nic nie da bo każdy kto tam przyjdzie widzi jak jest -masakra jak napisała Palpol prymitywne baby i brak dbałości o pracownika tyle w temacie. Pozdrawiam zainteresowanych i radzę omijać z daleka ten zakład.

Palpol

A najgorsze, to, że nie płacą swoim kontrahentom i podwykonawcom, chodzi o transport i zamawianie w małych firmach produktów o mniejszej wadze dla firmy. W ten sposób mają za darmo kredyt, a co gorsza wykańczają, tą małą firmę. (usunięte przez administratora) Ostrzegam inne firmy przed współpracą z nimi.

jula12345

pracowałam tam i masakra.tam jest wykorzystywanie przez innych osób.ciągle trzeba zapie..... jak na zwolnienie idziesz albo wolne za żądanie jesteś najgorsza.Wszystkie brygadzistki ganiają i taak naprawde za swoją brygadą nie są wogóle.Właściciel ma ludzi głęboko gdzieś.a kasa 1500 minimum no chyba że na nadgodziny chodzisz.wiecznie tam jakiś problem jest.Nie jedna tam płakała przez wredote innych osób!!!Dł€go tam wytrzymać się nie da!!

brak nicka

Podstawa to min a reszta premia ! Socjalnego nie ma już od 2-ch lat z powodu braku pieniędzy, mimo ze zakład przynosi kilka milionów zysku rocznie ! Wniosek taki, że obecny właściciel olewa pracowników ! Jak to zwykle bywa, kiedy Polak przejmuje firmę musi się pogorszyć !

niemamnicku

Witam. Bardzo proszę o informacje na temat zarobków w tej firmie na chwilę obecną tj. 2012r. Zastanawiam się nad podjęciem w niej pracy.

git

jest git

jescze pracownik dawniej wincup teraz modi

Zarobki marne i te dwa dni wolnego po nockach to jakaś pomyłka. Sporo osób kręciło się po firmie i nikt nie chciał podjąć się tej pracy. Jak będą przyjęcia to negocjować wynagrodzenie od 1700 minimum. Za 1400 to już nikt nie chce pracować.

GOSIA

WITAJ CZY MOZESZ PODAC ADRES GDZIE ZNAJDUJE SIE TA FIRMA.

spokojna

dla nowych, praca jest cięzka ale kasa pewna i niezła, pakowaczka zaczyna od 1,300zł na rękę, mechanicy duzo więcej, wszystkie socjalne sprawy załatwione, firma kupuje maszyny i robota jest pewna,

Ewa

Chcem pracowac jako pakowaczka ale tak się zastanawiam jakie sa tam brygady tzn jakie sa brygadzistki i na którą zmiane się najlepiej dostac jeśli ktoś może mi coś powiedzieć czekam na odp

Edi

Słyszałem ,że właśnie przyjmują kogoś na magazyn ciekawe jak długo wytrzyma ? Poprzednio przyszło 20-stu został z nich jeden i wytrzymał 8 godzin ! Więcej już go nie widzieli ! Powiedział ,że taką prace za takie pieniądze to [usunięte przez moderatora] . , bo przez pośrednictwo lepiej płacą a napracuje się mniej !

Zbychu

Kobiety autentycznie mają nieciekawie ! Najlżej z męszczyzn mają ci na rozprężalni , a najgorzej ci na magazynie, mechanicy srednio.

artur.m7@onet.eu

Cześć Pyskata. Jeśli byś była tak uprzejma to odezwij się do mnie, bo bardzo bym chciał pogadać o tej firmie i pracy w niej. [usunięte przez moderatora] Pozdrawiam. Marcin.

Gość

wszystko ładnie wygląda na początku a potem jest z dnia na dzien coraz gorzej trzeba mieć mocne nerwy żeby tam pracować!!!

Zostaw opinię o Modi Sp. z o.o. - Konstantynów Łódzki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Modi Sp. z o.o.