Opinie o Elektrum Group Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Elektrum Group Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Elektrum Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektrum Group Sp. z o.o. w Łódź

Pic na wode

Wielkie obietnice,szkolenia bajery.. a jak przychodzi co do czego , to "odpuszczamy klienta na małe zużycie, nie będzie duzo do zarobienia" Umowa zlecenie na 3 miesiące, później obietnicę umowy o pracę.. Zwalniają po 1-2 miesiącach..i albo dowiedzenia albo B2B Co miesiąc przenoszenie 15 faktur Za każdą nie przyniesioną odcinają z podstawy 200zl... Firma... Co duzo mówić farmazon..

Yeya
@gif

@gif podpisuje się pod tym co napisałeś, też nie miałam żadnej dziwnej sytuacji, kasa się zgadza, szkolenia się odbywają itd, także też nie rozumiem skąd taka opinia jest

Jestem bardzo zadowolony z pracy w naszej firmie. Miałem pewne wątpliwości jak tutaj będzie ale tak to jest chyba zawsze jak się idzie do nowej firmy ale po przepracowaniu paru miesięcy mogę śmiało stwierdzić że jest to najlepsza firma w jakiej byłem. Wiadomo, że parcie na sprzedaż jest - taka branża, chyba nikogo to nie dziwi ale za to są bardzo duże możliwości zarobku i rozwoju. Dlatego jeżeli ktoś się waha to naprawdę warto

Dżoannna

Jak wygląda praca na stanowisku Konsultant/ka ds. wsparcia sprzedaży?

SD
@bZYK

Pracuję od dłuższego czasu i nie jest tak jak zostało to napisane przez Ciebie. Pracuję normalnie na umowie i nie mam najniższej, więc no... Wiem, że studenci na zleceniu pracują, ale to z wyboru, bo możliwość przejścia jest

Rozmowa

Bardzo przyjemna rozmowa, jasne warunki współpracy. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne : )

Oki Nowy wpis

Zauważyłem, że w ogłoszeniu dla doradcy ds. energii i gazu wpisano własny portfel Klientów jako dodatkowy atut. Wpływa on jedynie na wybór kandydata podczas naborów czy może od razu zwiększa nieco podstawę wynagrodzenia?

FiG Nowy wpis

Bardzo kompetentni ludzie, którym zawdzięczam bardzo dobre warunki na energię. Zdecydowanie warto z nimi porozmawiać.

Dzień dobry, jakie kwoty są przewidywane dla parterów biznesowych? W jednej z ofert nie został oto przedstawione w formie przedziałów palcowych ale teraz udało mi się zauważyć w opisie, że prowizje są pozbawione górnej granicy i ze mogą sięgać nawet 400 tys zł. proszę o ocenę takiego scenariusza. Na ile to teraz wykonalne?

:) Nowy wpis

Bardzo przyjemna rekrutacja. Treściwa i merytoryczna oraz w bardzo dobrej atmosferze : )

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Elektrum Group Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Partner biznesowy.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.

Opiszcie mi bieżącą sytuacje handlowców. Jest teraz oferta dodana na stronę firmową. podstawa widzę, że jest proponowana do 6,000 zł, mogłaby mi odpowiadać w zależności od tego jak prowizje wychodzą. Omówicie je?

YU

Nigdzie nie dostałem niższej ceny na energię. Na szczęście ta niska cena idzie w parze z jakością usługi. Na ten moment jestem zadowolony.

Współpraca może być długa? Tylko to chyba opinia pisana przez samego klienta? co z pracownikami? ktoś przykładowo interesował się multisportem, co natomiast z innymi benefitami? Co jeszcze wpływa na oferowane warunki pracy? dorzucają co jakiś czas kolejne dodatki?

Bth

Oferta przygotowana dla mnie w pełni spełniła moje oczekiwania. Cieszę się, że trafiłam na tą firmę. Współpraca na pewno między mami będzie długa.

Kacha

Dzień dobry, czemu jest tak, że widełki placowe są podane chociażby dla specjalisty ds. sprzedaży telefonicznej obsługi posprzedażowej a dla doradcy ds. energii i gazu już nie? pod względem zarobkowym praca przy sprzedaży telefonicznej będzie stabilniejsza? Możecie ją ocenić?

Czy Elektrum Group Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Prof

Od tej firmy dostałem najlepsze warunki na energię, polecam, bo naprawdę warto skorzystać przy tym całym zmanipulowanym rynku energetycznym!

Halina

Witam, czy można prosić o bardziej szczegółowy opis z rozmowy rekrutacyjnej a najlepiej całego procesu? Niedawno pojawiła się krótka opinia w tym zakresie, interesują mnie konkrety. Widzę, że właśnie poszukują doradców ds. energii i gazu na 6 lokalizacji. Czy warunki względem nich mogą się bardzo różnic miedzy sobą?

Rozmowa

Zdecydowanie najlepsza rekrutacja w jakiej wziąłem udział, pełen profesjonalizm.

Widziałem to zapytanie o składki na kontrakcie i zastanowienie nad jego ogólnymi zasadami. Przede wszystkim jak teraz stawki wyglądają? I czy w ogóle będzie ktoś teraz potrzebny? Chodzi o to, że bieżącej oferty nie udało mi się odszukać, mam tylko taka z ubiegłego roku, czy do dziś warunki odnośnie zatrudnienia mogły jakkolwiek się zmienić?

REG

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z doradcą, oferta najlepsza na ryku. Polecam!

Jak to jest z ta pracą jako Partner Biznesowy? Ciekawi mnie to, że dają kontakt b2b. Na jaki okres jest ten kontakt podpisywany i czy na tej umowie obowiązuje świadczenia jak na UoP, chodzi np. o składki emerytalne, składki zdrowotne??

Magazyn

Firma godna polecenia, dzięki nim zaoszczędziłem spora ilość pieniędzy. Szkoda, ze wcześniej nie słyszałem o takich rozwiązaniach.

Kiri

W końcu trafiłam do firmy, do której się idzie z przyjemnością :) atmosfera oraz pracownicy bardzo sympatyczni, na których mogę liczyć

Klara
@Kiri

A są tu jakieś integracje? Firma albo sami pracownicy dbają o atmosferę i właśnie spotykają się wszyscy po pracy na imprezie, może jakieś wyjazdy? Struktura jest tu płaska także na tych wyższych stanowiskach?

Jakie są warunki zatrudnienia w Elektrum Group Sp. z o.o.?

Burza

Firma godna polecenia, jeżeli chodzi o współpracę. Działam z nimi od kilku miesięcy i ku mojemu zaskoczeniu - sceptycznie byłam nastawiona na początku, naprawdę da się zarobić i to niemałe pieniądze, dlatego każdemu polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Elektrum Group Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Elektrum Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elektrum Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elektrum Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 11 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Elektrum Group Sp. z o.o.
  • Kuźnicka 7A
    93-459 Łódź

Elektrum Group Sp. z o.o.