AirHelp Services Poland Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AirHelp Services Poland Sp. z o.o.

Pracuję w firmie około 3 miesiące i naprawdę nie mogę powiedzieć nic złego! Atmosfera bardzo przyjacielska z współpracownikami a w razie jakichkolwiek pytań i nieścisłości można otrzymać pomoc od każdego. Szkolenia przeprowadzane są bardzo dokładnie, oferowane są liczne benefity, możliwość pracy zarówno z biura jak i z domu oraz organizacja imprez firmowych/team days/pikników (dla pracowników a nawet dla rodzin). Jak najbardziej polecam pracę w AirHelp ;)

@Karolina

Dziękujemy Karolina za opinię! :)

Robert

Pracuje w tej firmie ponad 6 lat i jestem bardzo zadowolony. Przez te 6 lat firma przechodziła bardzo dużo, od małego startupy do wielkiej firmy, a potem Covid, który odbił się bardzo na biznesie. Jestem świadomy, że wiele osób może mieć mieszane opinie, ale to jest związane z tymi zmianami i szalonym wzrostem. Obecnie firma jest bardzo stabilna, nowy zarząd, który ma jasne cele i wzrastający rynek. Główna zaleta są super ludzie, wszyscy życzliwi i pomocni. Nie ma żadnych korporacji napięć. Szczerze polecam!

@Robert

Dziękujemy Robert za opinię!

Cenię Airhelp przede wszystkim za to, że tu każdy może być sobą. Firma naprawdę słucha opinii pracowników, nie zmusza do pracy z biura, określa jasne zasady, które - jeżeli to tylko możliwe - są takie same dla wszystkich. Mamy lekcje języków obcych, dofinansowanie do posiłków i budżet na team daye, prywatną opiekę medyczną i wybór dodatkowych benefitów - ja na przykład bardzo cenię sobie kartę Medicover Sport. Pracuję tu 4 lata i przeszłam też gorsze czasy, dlatego tym bardziej doceniam to, jak jest teraz.

Dziękujemy za opinię!

Pracuje w firmie od roku, jest to dodatkowa praca na umowe zlecenie, dla mnie świetne rozwiazanie ze wzgledu na elastyczny czas pracy. Pracuje z domu w dowolnych godzinach (kiedy chce i ile chce). Otrzymuje wynagrodzenie na czas oraz szkolenia. Na tą chwilę nie mam zastrzeźen :) :p

@Ewa

Dziękujemy za opnię!

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie AirHelp Services Poland Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Customer Service Specialist with Italian

Ta firma to naprawdę dobry pracodawca, a zespół jest mocno zangażowany w to co robi. Widać, że panuje tutaj fajna zdrowa atmosfera i od strony HR jest wszystko dopiete; firma daje fajne benefity, mozliwosc pracy z domu lub z dowolnego miejsca w Polsce i w Europie, nie ma problemu aby przeniesc sie do Trójmiasta i pracować z ich biura w Gdańsku. Naprawdę polecam ponieważ żadko się zdarza aby pracownik był otoczony taką opieką od samego pocza†ku jak tutaj

Dziękujemy za opinię!

Pracuję już w AirHelp 4 lata. Jestem bardzo zadowolona od samego początku. Firma rozwija się, dba o pracowników, teambuilding, benefity (coraz więcej po okresie trudnym jakim była pandemia). Podwyżki znowu są, czy dodatkowe bonusy. Atmosfera super. W moim dziale wszytko gra, brak większych konfliktów. Mamy wiele osób pracujących wiele lat, a to na pewno najlepszy wskaźnik.

Pięknie dziękujemy za opinię! :)

Edyta

A jak często te podwyżki? Raz na rok czy rzadziej i od czego są zależne? Fajnie też by było dowiedzieć się czegoś o tych dodatkowych bonusach, o których wspominasz.

@Edyta

Podwyżki są co roku, na podstawie oceny rocznej przez menadżera ustalany jest %. Bonusy m.in. medicover, multisport, dodatkowe pieniądze na lunche, miesieczne kaska na spotkania zespolu, mozliwosc pracy skądkolwiek przez 14 dni oprocz oczywiscie pracy z domu. Co chwila jakies imprezy firmowe.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Oleksandr Horshelov

06.04.2023 11:04

Oleksandr Horshelovikona wywiad

Jestem Olek i mam 26 lat. Pochodzę z Ukrainy, ale od ponad 20 lat mieszkam w Polsce. Kończę studia na filologii angielskiej i pracuję w firmie AirHelp, która pomaga pasażerom lotniczym.

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega?

Oleksandr Horshelovikona wywiad

Obecnie pracuję na stanowisku koordynatora procesów prawnych. Jestem odpowiedzialny za dwa kraje - Danię i Hiszpanię. Moja praca polega m.in. na analizie wyroków sądowych, nadzorowaniu płatności i bieżących spraw przekazanych do prawników oraz usprawnianiu całego procesu wnioskowania.

Czy masz możliwość pracy zdalnej?

Oleksandr Horshelovikona wywiad

Tak, pracujemy zdalnie, ale mamy możliwość pracy również z biura stacjonarnego. Firma ma kilka biur w różnych krajach – w Polsce jest to Gdańsk i Kraków, w Niemczech - Berlin, w Hiszpanii - Barcelona i Tarragona. Z moim zespołem staramy się spotykać raz w tygodniu w biurze, ponieważ nic nie może zastąpić spotkań „na żywo”. Dodatkowo mamy raz w miesiącu tzw. Team Day, czyli wspólne wyjście zespołu, sponsorowane przez firmę, co wpływa pozytywnie na wewnętrzną integrację.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Oleksandr Horshelovikona wywiad

Pracę w AirHelp rozpocząłem w maju 2019 roku w dziale obsługi klienta na stanowisku młodszego specjalisty. Awansowałem i zakończyłem pracę w tym dziale jako starszy specjalista. Jestem dobrym przykładem na to, że można rozwijać się w firmie w różnych obszarach.

Czy poleciłbyś/poleciłabyś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi?

Oleksandr Horshelovikona wywiad

Każdy ma inne preferencje i oczekiwania od swojej pracy, ale jeden z moich przyjaciół pracuje w firmie z mojego polecenia od prawie roku. To chyba najlepszy dowód na to, że polecam pracę w AirHelp.

Co najbardziej lubisz, a czego nie lubisz w tej firmie? Uzasadnij odpowiedź.

Oleksandr Horshelovikona wywiad

Do każdego zadania należy podejść indywidualnie. Nie ma rzeczy, której nie lubię, są jedynie bardziej lub mniej czasochłonne zadania. Staram się je traktować jako nowe wyzwania.

Czy widzisz możliwość rozwoju na aktualnym stanowisku, w Twoim dziale?

Oleksandr Horshelovikona wywiad

Na tym konkretnym stanowisku pracuję od początku marca, ale widzę ogromny potencjał do rozwoju.

Czy firma inwestuje w szkolenia swoich pracowników? Czy są zaplanowane i jak często się odbywają?

Oleksandr Horshelovikona wywiad

Tak, kilka razy w miesiącu organizowane są wewnętrzne szkolenia prowadzone przez pracowników, którzy chcą się podzielić swoją wiedzą. Mamy możliwość wzięcia udziału również w szkoleniach zewnętrznych czy konferencjach.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie?

Oleksandr Horshelovikona wywiad

Panuje tu bardzo koleżeńska i luźna atmosfera. Należy jednak pamiętać, iż jest to praca i jesteśmy rozliczani z naszych rezultatów.

Jak oceniasz warunki i ustalenia z pierwszego dnia pracy względem przestrzegania tych ustaleń przez pracodawcę?

Oleksandr Horshelovikona wywiad

Pełen zakres obowiązków został jasno przedstawiony podczas rozmowy rekrutacyjnej i pokrywa się z tym, co jest ode mnie wymagane.

Michal

Super firm!

@Michal

MSMS

I joined AH some time ago. Starting from the recruitment process - it was all smooth and very clear - management shared with me all necessary information about my future role. I have also received a good piece of information about the company. The interview process was smooth and short, questions asked during interviews were professional and focused really on my skills and experience. I have spent some months in the company already and I can share that the atmosphere is great, people are friendly and collaborative. Management is open for feedback and when your ideas can add value to the company they are willing to accept them. I also like the company profile - we really play a key role in making the air traveling industry better and help people who had some issues with their flight. The job we do really matters. I feel really comfortable recommending AirHelp to anyone!

Zostaw merytoryczną opinię o AirHelp Services Poland Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w AirHelp Services Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AirHelp Services Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AirHelp Services Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 18 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AirHelp Services Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AirHelp Services Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AirHelp Services Poland Sp. z o.o.