AirHelp Services Poland Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AirHelp Services Poland Sp. z o.o.

Były PRACOWNIK Nowy wpis

Dzień dobry. Czy jest możliwość pracy w 100% zdalnej na stanowisku junior air claim ass.?

Nowy wpis

@Były PRACOWNIK

Dzień dobry! Na stanowisku Junior Operations Specialist in Airline Operations oferujemy pracę hybrydową z naszych biur w Krakowie oraz Gdańsku. Pozdrawiam, AirHelp

@arafat Nowy wpis

Hello I am from bangladesh my name is Arafat I do this work please give me thanks for

Nowy wpis

@@arafat

Hi Arafat, thank you very much for your message. List of our available job openings you can find on our careers website: https://careers.airhelp.com/ Please feel free to visit the page and apply whenever you find a role of your interest. Kind regards, AirHelp

Ola

Zwykłe korpo, do tego januszex jeśli chodzi o wynagrodzenie/ podwyżki. Praca dobra na chwilę, robienie minimum i szukanie innego miejsca zatrudnienia

Karo
@Ola

A na jakim stanowisku pracujesz? Chciałam złożyć CV, ale zastanawiam się jak to wygląda od strony premii i samego wynagrodzenia.

@Ola

Ola, dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Przykro nam, że nie spełniamy Twoich oczekiwań. Doceniamy każdą opinię naszych pracowników, a Twoje uwagi zostały przekazane odpowiednim osobom. Jeszcze raz dziękujemy za Twój wkład.

Aktualność
Cześć! Wyobraź sobie, że to Twój pierwszy dzień jako AirHelper w Krakowie. Pozwól nam się oprowadzić!

Witamy w naszym nowym biurze - zaprojektowanym specjalnie z myślą o naszych współpracownikach :)

Stworzyliśmy klimatyczny wystrój o tematyce podróżniczej i podzieliliśmy przestrzeń na terminale krajowe i międzynarodowe, wraz z własnym AirHelp Lounge, w którym można odpocząć, porozmawiać a czasem pograć w bilard lub piłkarzyki.
Jako firma, cenimy sobie możliwości elastycznej pracy, ale kiedy znajdujemy się razem w biurze, chcemy wykorzystać to jak najlepiej!

Tutaj możesz zobaczyć krótki film, który pokaże Ci nasze nowe, kolorowe biuro!
Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie AirHelp Services Poland Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Customer Service Specialist with Italian

Jestem w AirHelp od kilku miesięcy i mogę szczerze powiedzieć, że jestem zadowolona z wyboru. Jako młoda osoba rozpoczynająca karierę, cenię sobie możliwości, jakie daje mi firma. Atmosfera w pracy jest naprawdę przyjemna, wszyscy współpracownicy są bardzo pomocni i życzliwi. Nie ma tu też niezdrowego parcia na wyniki od samego początku, co zdecydowanie ułatwia adaptację.

Cześć, dziękujemy za opinię! Bardzo się cieszymy, że jesteś zadowolona z pracy w AirHelp!

Paulina

Pracuje w firmie AirHelp od pół roku (zdalnie) i jestem mega zadowolona z pracy i atmosfery jaka panuje w firmie. Ludzie tu pracujący są bardzo pomocni i z chęcią dzielą się swoją wiedzą. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z sytuacją gdzie zostałabym bez informacji zwrotnej bądź pomocy. Dzięki temu mogę rozwijać swoje kompetencje a pracodawca mi w tym pomaga. Firma oferuje ogromną ilość benefitów, które są bardzo korzystne dla pracownika. Mogę śmiało powiedzieć, że to jest pierwsza firma, która ma aż taki pakiet benefitów. Tu wielki pokłon dla firmy za podejście do pracowników. Z całego serca polecam prace w AirHelp :)

@Paulina

Cześć Paulina! Dziękujemy za opinię, bardzo się cieszymy, że jesteś zadowolona z pracy w AirHelp :)

Pracownik ops

Jestem naprawdę zadowolona. W miarę spokojna praca, własny target, wszystko zdalnie, a jak człowiek się trochę wysili to spore zarobki dzięki systemowi bonusowemu. Póki co nie mam zastrzeżeń.

@Pracownik ops

Dziękujemy za opinię!

Na jakie wsparcie w AirHelp Services Poland Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Pracuję w tej korporacji od pół roku i mogę śmiało powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z miejsca pracy jak i stanowiska. Atmosfera w firmie sprzyja efektywnej pracy, a zespół jest nie tylko profesjonalny, ale także przyjazny. Doceniam możliwości rozwoju zawodowego, klarowną komunikację w firmie i wsparcie, które otrzymuję od przełożonych oraz przyjemny ogrom benefitów. To miejsce, w którym czuję się doceniona i inspiruje mnie do dalszego rozwoju.

Dziękujemy za opinię! :)

Pracuję w AirHelp już dobrych kilka lat. Firma przez ten czas przeszła wiele zmian. Dla mnie jedną z ważniejszych były zmiany w zespole zarządzającym. W tym momencie osoby, które zarządzają firmą są bardzo doświadczone i po prostu widać, że wiedzą jak wykonywać dobrze swoją pracę. Z mojej perspektywy przekłada się to na bardzo dobrą kondycję biznesową firmy. AirHelp, w moim odczuciu, dba o swoich pracowników. Jestem żywym przykładem tego, że jeżeli tylko wykazuje się aspirację do rozwoju, firma wspiera każdego kto chce się piąć po szczeblach swojej kariery zawodowej. AirHelp to naprawdę bardzo fajne miejsce do pracy.

Cześć! Dziękujemy za opinię!

Zaczęłam pracę w Airhelp 6 lat temu, firma od tego czasu przeszła wiele zmian.

Bardzo sobie cenię to w jaki sposób obecnie wygląda moja praca. Dzięki możliwości pracy zdalnej, jestem w stanie rozwijać się zawodowo, nie tracąc przy tym cennych chwil z życia rodzinnego. Regularnie spotykamy się też w biurze, na tak zwane team day, w czasie których wspólnie organizujemy warsztaty, wydarzenia lub wyjścia, mające na celu zintegrowanie zespołu. Dodatkowo jest też możliwość pracy zdalnej z różnych części świata, dzięki czemu możemy połączyć wakacje ze służbowymi obowiązkami.

@pracownik

Cześć, uprzejmie dziękujemy za Twoją opinię!

Aktualność
Trzeci kwartał 2023 roku był najbardziej wyjątkowym kwartałem w historii AirHelp.
Chcielibyśmy podzielić się kilkoma z naszych największych osiągnięć:
➡ Otrzymaliśmy największą liczbę zapytań od pasażerów w historii; rekord wszech czasów dla AirHelp!
➡ Odkąd zaczęliśmy pracować z nowymi tureckimi przepisami (SHY Passenger), pomogliśmy tysiącom pasażerów ubiegać się o odszkodowanie.
➡ Uzyskaliśmy rekordową liczbę 9 milionów odwiedzin naszej strony.
➡ Ochroniliśmy tysiące podróży dzięki naszym nowym produktom ubezpieczeniowym AirPayout i AirLuggage i jesteśmy bardzo podekscytowani, że spotkały się one z tak pozytywnym odzewem naszych Klientów.
➡ Czas wypłaty ubezpieczenia AirPayout i AirLuggage wyniósł średnio 11 godzin!
➡ Nasza firma została wymieniona na łamach Bloomberga, The New York Times i brytyjskiego The Sun (i 2 197 innych!).
Osiągnęliśmy już lepsze wyniki niż w całym 2022 roku, a czwarty kwartał wciąż przed nami!

Świętujemy 125 000 5-gwiazdkowych opinii na Trustpilot. ⭐⭐⭐⭐⭐
Jesteśmy niesamowicie dumni, że mieliśmy okazję pomóc tak wielu osobom zrozumieć swoje prawa i wywalczyć dla nich zasłużone odszkodowanie! Rozbijmy więc kilka naszych statystyk z Trustpilot na czynniki pierwsze: 82% z naszych 156 000 opinii na tej platformie ma 5 gwiazdek, co daje nam aż 4,6 na 5 punktów!

Jedna z naszych Klientek, Moana, zmagała się ostatnio z problemami z przesiadkami i zastanawiała się, czy przysługuje jej odszkodowanie. Nasi eksperci pomogli jej zrozumieć sytuacje oraz wykonali kilka magicznych sztuczek sprawiając, że finalnie jej doświadczenie było bezstresowe!

Jeśli chcesz, zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych Klientów (lub dodania swojej) tutaj: https://lnkd.in/ejkGJXa7
D

Pracuję w AirHelp już ponad 5 lat. Dużo przeszłam z tą firmą przez te lata licząc pandemię ,która bardzo wpłynęła na rozwój AirHelp. To miejsce ogromnie się zmieniało i dlatego rozumiem poprzednie mieszane opinie. Teraz praca tutaj jest o wiele bardziej stabilna przez co lepiej się pracuje. Praca zdalna jest dla mnie największym plusem, można też na wyjazdy osobiste pracować z innych miejsc na świecie czy przenieść się też na stałe do innych biur w Europie. Są bardzo dobre benefity, bonusy, team days i imprezy firmowe 2 razy w roku. Nie mam tutaj żadnego stresu jak w innych korporacjach, mogę o 16 wyłączyć laptopa i żyć swoim życiem. Nie ma konfliktów między pracownikami, ludzie zachowują się profesjonalnie i pozytywnie. Szczerze polecam teraz pracę w AirHelp:)

@D

Cześć! Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że jesteś zadowolona z pracy w AirHelp :)

Jestem bardzo zadowolony z pracy w AirHelp. Myślę, że to jedno z najlepszych (o ile nie najlepsze) miejsce pracy w jakim miałem okazję pracować. Ogromnym plusem są pracujący tu ludzie - wszyscy bardzo życzliwi i pomocni. Zadania pasujące do stanowiska i pozwalające się bardzo rozwijać. Przez czas pobytu w AirHelp nauczyłem się bardzo dużo i miałem też wiele okazji, żeby zaprezentować swoje kompetencje.

Cześć! Uprzejmie dziękujemy za pozytywną opinię! Bardzo się cieszymy, że podoba Ci się nasza kultura organizacji oraz masz możliwość rozwijania swoich umiejętności w AirHelp! :)

Aplikowaliście na stanowisko Customer Service Officer w AirHelp Services Poland Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem firmy. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenne dla innych użytkowników.

Magdalena

I joined AirHelp in 2016 and I enjoy working in this company to this day. I feel respected by my colleagues and the leadership. My competences, commitment and approach to work, responsibility for my decisions are greatly appreciated by my superiors. I have full support in personal development, achieving long-term goals, but also on a daily basis when I need it. Flexibility in the relationship with the employer allows me to pursue my passions. I feel needed, appreciated and supported. I really appreciate working in a competent, energetic and friendly Team. I highly recommend AirHelp as a conscious and mature employer.

@Magdalena

Thanks, Magdalena for your review! We are very happy to see your opinion. Please let us take this opportunity to wish you all the best for your further career with us :)

Klaudka

Cześć, piszę bo szukam nowych wyzwań. Przyciągnęło moją uwagę ogłoszenie do nich na stanowisko Junior Operations Specialist in Legal Support. Dużo napisali o dodatkach, trochę mniej o finansach, można wiedzieć, jakie można premie uzyskać i czy ogólnie jest coś poza tą podstawą wynagrodzenia?

@Klaudka

Cześć Klaudka, W naszym dziale operations poza standardowym wynagordzeniem, oferujemy też bonus zależny od performance. Jeśli zaaplikujesz, z pewnością w procesie rekrutacyjnym wyjaśnimy Ci jak on wygląda. Miłego dnia!

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w AirHelp Services Poland Sp. z o.o.?

Jak najbardziej! Najlepszym tego przykładem są nasze ostatnie #SummerPEAKnicki, które zorganizowaliśmy dla naszych pracowników i ich rodzin w Krakowie, Gdańsku, Barcelonie, Berlinie i Figuera de Foz! Zdjęcia i krótka relacja - https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:7085249835175399424

M.K.

Dzięki tej firmie dużo się nauczyłem, nie tylko odnośnie branży, ale również rozwinąłem swoje kompetencje jako manager. Firma pomogła i nadal pomaga rozwijać moje umiejętności specjalistyczne oraz interpersonalne. Miejsce pracy jest zrównoważone, multikulturowe i przyjazne. Firma organizuje wiele szkoleń, na które można się zapisać, eventy - nawet rodzinne! W skrócie - dba o pracownika. Polecam Airhelp jako sprawdzonego pracodawcę!

@M.K.

Dziękujemy M.K za opinię! Cieszymy się, że mogliśmy odrobinę pomóc w Twoim rozwoju i mamy nadzieję, że w przyszłości będziesz miał jeszcze sporo możliwości do podnoszenia kwalifikacji i umiejętności z AirHelp! :)

Malwina
@M.K.

Cześć, przez jaki okres pracowałeś w firmie, skoro tak bardzo pomogła ci w rozwinięciu swoich kompetencji? Czyli dobrze rozumiem, że awanse w firmie są jak najbardziej możliwe? :) Te szkolenia są wewnętrzne czy zewnętrzne? Jak zarobki, płacą konkurencyjnie?

Zostaw merytoryczną opinię o AirHelp Services Poland Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w AirHelp Services Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AirHelp Services Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AirHelp Services Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 18 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AirHelp Services Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AirHelp Services Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AirHelp Services Poland Sp. z o.o.